Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lein Amada

Goto down

Lein Amada Empty Lein Amada

Příspěvek pro Anonymní Mon 2 Jan - 11:05

Jméno a příjmení:
Lein Amada

Dedina:
Konoha

Hodnost:
Genin

Věk:
13

Narodenie: 11.1

Pohlaví:
Muž

Klan:
Amada

Kekkei genkai:
Zunton- Zunton je KG nášho klanu.Bol vytvorení z Katonu a z nejakej hmoty.Zenton odolá Suitonu a Dotonu a samozrejme aj Katonu.(odolá aj spojeniam elementov napr. Hyoton no tomu len kúsok)Objaví sa užívateľovi na rukách no často s ním tréning nevydržia a popália sa im ruky.Ja na to používam rukavice ktoré som si sám zhotovil.Každí člen klanu má v Zentone jednu špecifickú vlastnosť.Ja dokážem z neho tvarovať veci.Sú tri stupne 1. Modrý 2. Zelený 3. Čierny

Sen:
Ovládnuť Zenton

Sensei:
---- zatiaľ žiadny----

Strach:
Strach má z toho, ženeovládnem Zunton

Charakter:
Milý, priateľský človek.Nemá rád keď sa niekto vyvyšuje nad ostatných.Nemá rád keď niekto bezdôvodne trpí alebo je bezdôvodne zabitý.Rád varí a má rád rámen.Nepáčia sa mu misiu typu: pratanie, stráženie hľadanie, radšej by chcel nejakú akčnejšiu misiu no vie, že je zatiaľ len genin a také misie oni nedostávajú.

Životopis:
Spadol som na zem a zacítil chlad a bolesť. Z úst mi tiekla krv.Nahmatal som lavičku a pomocou nej som sa postavil. Pomaly som si jazykom zotrel krv z mojich úst, bola teplá a celkom sladká.Ruky som si dal do písmena X a aktivoval Zenton.Okolo rúk som mal modrý oheň.Zakričal som a rozbehol sa oproti protivníkovi.No vrátme sa na začiatok.Už od môjho narodenia ma trénovali aj keď som namietal.Vôbec sa mi nepáčil život ninju.Vynechával som tréningy a len som utekal z domu.No raz ma zaujalo jedno dievča.Mala tak isto ako ja desať rokov. S obdivom som ju sledoval jedného večera pri jazere.Dokonalo ovládala Zenton.Mala čierny plameň a len desať?Nedávalo mi to zmysel.Neskôr som sa s ňou skamarátil.Pomáhala mi s tréningom a ja som len kvôli nej začal cvičiť.Mal som prví stupeň Zentonu.Bol som z ňou aj v týme ako genin.Vždy keď bola nejaká voľná chvíľka cvičil som.Mali sme misiu ktorú sme už splnili.
Vracali sme sa domov, no keď sme tam dorazili nikto nikde.Rozdelili sme sa a začali všetko prehľadávať.Zrazu som začul krik.Rýchlo som bežal na miesto odkiaľ sa to ozývalo.No nič tam nebolo, len lúka.Aktivoval som Zenton.Kde si?Počul som pomalé kroky, keď som sa otočil bol som nemilo prekvapení.Bola to ona.Slzy som mal na krajíčku keď som videl ako vyšla s mojou mamou napichnutou o Zenton.Č... čo, čo to robíš?Vystrelil som po nej zo Zentonu a ona sa šikovne uhla.Myslel si si, že tu budem tvrdnúť?Keď sa pridám k Orochimarovi ten mi dá obrovskú sílu a keď uvidí čo som urobila ani o tom nezapochybuje!!Vykríkla na mňa a vybrala kunai.Si pripravení zomrieť Lein?Vybehla oproti mne a ja som sa uhol a zo Zentonom ju švihol po kolene.Ona sa otočila a hodila do mňa kunai.Kunai sa mi zapichol do stehna.Spadol som na zem a vytiahol kunai.To ti nedovolím!Vstal som a hodil po nej kunai, potom som vytiahol jeden s výbušním lístkom a hodil ho pred seba.Keď vybuchol vytvaroval som si zo Zentonu kopiu a hodil do vzduchu lebo som vedel čo urobí.Poznal som ju dobre.No niekto ma kopol do chrbta a ja som spadol na zem.Nič som nevidel ale niekto do mňa udieral.Údery prichádzali z každej strany.Samá bolesť.Odrazu to prestalo a všade nastalo ticho. . Z úst mi tiekla krv.Nahmatal som lavičku a pomocou nej som sa postavil. Pomaly som si jazykom zotrel krv z mojich úst, bola teplá a celkom sladká.Ruky som si dal do písmena X a aktivoval Zenton.Okolo rúk som mal modrý oheň.Zakričal som a rozbehol sa oproti protivníkovi.Vytvaroval som si obrovský vrták na ruke a do niečo som ho zaboril bola to ona.Začal som plakať.Vídíš kam ťa to zaviedlo, teraz si kvôli tomu zomrela!!Ona zvesila hlavu a rozplynula sa.Začul som smiech a otočil sa.Som prekvapená tvojou silou ale ja už musím.Tak zbohom!Povedala a už som ju nevidel.


Taijutsu - 2
Ninjutsu – 8
Genjutsu - 1
Inteligence - 9
Síla - 5
Rychlost - 9
Chakra - 4
Ruční pečetě – 8
Spolu - 46

Podstata:
Katon (klan) Fuuton (po ranku Jounin)

Techniky:
Katon: Karyuu-Endan - Živel oheň : Dračí ohnivá střela - úroveň B
Katon: Ryuuka no Jutsu - Živel oheň: Technika ohnivého draka - úroveň C
Kawarimi no Jutsu - technika náhrady - úroveň E
Kakuremino no Jutsu - technika neviditelného pláště - úroveň E

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lein Amada Empty Re: Lein Amada

Příspěvek pro Anonymní Mon 2 Jan - 11:24

Lein Amada napsal:
Taijutsu - 2
Ninjutsu – 8
Genjutsu - 1
Inteligence - 9
Síla - 5
Rychlost - 9
Chakra - 4
Ruční pečetě – 8
Spolu - 46

Děláš si srandu že jo? A přečíst pravidla by jsi si nechtěl? Wink Suspect

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Lein Amada Empty Re: Lein Amada

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Mon 2 Jan - 12:07

Arget: Kdybych se momentálně mohla přestat smát, tak bych ti řekla, ať mi nekecáš do schvalování xD Ale nemůžu xDDDD Protože je to opravdu vtipné xDDDD

A teď k postavě xD
Genin do Konohy ano xD Zenton jsem nepochopila, takže ne. Je příliš OP. Jsi odolný vůči třem elementům a ještě těm s nimi spojeným? Ou... Hyouton je opravdu OP a aby ho Genin dokázal z části blokovat. I blokování jednoho elementu jsem zamítli, takže nemohu povolit toto.

V životopisu jsi zmínil Orochimara. Ten je na našem fóru již dva nebo tři roky mrtvý.

Body. Maximum je pět xD Jako Genin jsi, zlato, moc OP.
S touto hodností je maximum bodů u jedné kolonky 3,5 a maximum bodů u všech je 15.

A nakonec techniky.
Genin tu začíná pouze s technikami z Akademie, tedy E-rank.
A učí se maximálně techniky E, D a C.
Rank B a rank A jsou od úrovně Chuunina a Jounin má i S.
Takže jako techniky povolím pouze ty E-rank xD
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Lein Amada Empty Re: Lein Amada

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru