Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koroki Yarikyo

Goto down

Koroki Yarikyo Empty Koroki Yarikyo

Příspěvek pro Guest Wed 28 Dec - 15:51

Já jsem určitě na něco zapomněla... >,< Very Happy
Jméno: Koroki Yarikyo
Věk:18
Hodnost: Jounin
Vesnice: Konohagakure no sato
Klan: Yarikyo
Kekkei Genkai: Kurayiton
Povaha: Její nálada se mění celkem často…komu taky ne. Je věrná a oddaná Konoze a nikdy by jí nezradila. Její humor je někdy celkem drsný i pro ty co jí znaly. Je převážně veselá a vše jí přijde směšné. Z dětství má rozdvojenou osobnost která je jak už to bývá jejím opakem.

Životopis:

V tmavé místnosti se 21.Ledna ozval křik čerstvě narozeného děvčátka. Již dlouho se nikdo nenarodil a ona měla být prvním dítětem za 6 let. Do místnosti vtrhl udýchaný ninja který musel přerušit trénink aby se mohl kouknout na svou jedinou dceru. S dojetím se na ní usmál a daroval jí jeho přívěšek ve tvaru stříbrného poupátka lilie.
Tento přívěšek ji doprovázel životem místo jejího otce který musel často pryč.

Koroki byla opečovávané dítě ale nikdy se z ní nestal rozmazlenec. Ráda svých chůvám utíkala a schovávala se.
Její klan žil v nedalekém lese u Konohy avšak mezi její členy nepatřili, vypomáhali když o to byly požádaný a byly používání převážně v dobách války.

Když jednou dováděla s vránou v lese dostala se před bránu Konohy, bylo to pro ní něco nového a tajemného. Do teď žila v lese se svým klanem a žádnou vesnici nikdy neviděla, jen o ní často slýchala na poradách při kterých si mohla v koutku místnosti hrát. Nepozorovatelně se dostala do vesnice a s obličejem nadšeného turisty bloudila ulicemi Konohy. Připadala si jako v pohádce, bylo to všechno tak jiné, všude byly lidé, krámy a domy.

Seznámila se tam s dívkou z klanu Hyuuga která se stala její první kamarádkou. Často si s ní chodila hrát a strašně si jí oblíbila

Jako první z klanu se oficiálně přidala do Konohy a nastoupila na akademii. Většinu svého času trávila s přáteli a trénovala. Musela také rozvíjet své Kekkei Genkai a občas v akademii chyběla. Život šel dál a i přes překážky se stala Jouninem. Času bylo málo a když se nějaký našel většinou ho strávila na saké s ostatními.

Do jejího života později přibyl vetřelec kterého měla nazývat svým bratrem. Tím se její osobnost tak trochu rozdvojila, jedna půlka měla bratra ráda a druhá měla chutě ho někde utopit. Byl to její nevlastní bratr který vznikl otcovou nevěrou.

Bohužel po smrti jejího otce se klan rozpadl a její matka vážně onemocněla, Koroki ji musela vzít za nějakou doktorkou daleko od Konohy. Když tam dorazily zjistila že její matka možná prožívá své poslední chvíle a rozhodla se s ní zůstat. Matčin stav kolísal na hraně a za rok se zlepšil, proto se Koroki rozhodla vrátit zpět do Konohy.

Techniky: navíc mám 2B místo 1S ^^
Fūton: Shinkūgyoku -A
Doton: Ganchuusou-B
Shikon no Jutsu- B
Fuuton: Atsugai-B
Doton: Doroku Gaeshi-C
Konoha Senpuu-D

Kawarimi no Jutsu - E
Kakuremino no Jutsu - E
Nawanuke no Jutsu - E
Henge no Jutsu - E
Bunshin no Jutsu -E

- Koroki má na zádech vytetovanou uvadající lilii která je znakem klanu.



Naposledy upravil Koroki Yarikyo dne Wed 4 Jan - 15:35, celkově upraveno 4 krát

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Koroki Yarikyo Empty Re: Koroki Yarikyo

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Wed 28 Dec - 16:04

Přidej si techniky odpovídající úrovni prosím xD Uznávám, že postava, za kterou hraješ je měla jaksi... Jak jen to říct.. Jaksi rozházené. Ale minimálně jednu z každé úrovně (a všechny E-rank) ti samozřejmě povolím.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Koroki Yarikyo Empty Re: Koroki Yarikyo

Příspěvek pro Guest Wed 28 Dec - 16:29

Já jsem věděla že jsem na něco zapomněla ale nemohla jsem přijít na co Very Happy
Doplnila jsem to tak snad je to ok ^^

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Koroki Yarikyo Empty Re: Koroki Yarikyo

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Wed 28 Dec - 16:41

Některé techniky si teď nevybavím (V Dotonu se nevyznám xD )
Ale budu ti věřit, že všechny patří do Konohy a povoleno xD
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Koroki Yarikyo Empty Re: Koroki Yarikyo

Příspěvek pro Guest Wed 28 Dec - 16:42

Děkuju Smile ^^

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Koroki Yarikyo Empty Re: Koroki Yarikyo

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru