Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Keiminoe Tsukihaya

2 posters

Goto down

Keiminoe Tsukihaya Empty Keiminoe Tsukihaya

Příspěvek pro Anonymní Tue 27 Dec - 16:58

Jméno: Keiminoe Tsukihaya

Přezdívka: Keimi (skratka jména- taky se představuje jen Keimi Tsukihaya)

Věk: 17

Fobie: že příjde v boji k trvalé újmě na tele (proto taky nerad bojuje vážně - jako nic proti tréninku)

Hodnosť ninju : Chuunin

Pohlaví: muž

Rodina: neznámá nebo žádná

Povaha: poklidná a celkem milá ale je tak trochu blázen - níže popsané (v neoblíbené)

Výška (v cm):176

Váha (v kg):64

Koníčky: Kreslení mangy.

Oblíbené: Západ slunce, dobré jídlo, uklidňující hudba.

Vesnice: Kirigakure no Sato

Neoblíbené: Boje (dokud ho nechytne šílená nálada - stane se že by zabil kohokoli kdo mu přijde pod ruku - stává se to jen když je opravdu v nebezpečí)

Životopis/Příběh:

Kapitola první - Minulost postavy ještě dřív než stratila paměť:
Narození- Narodil se 17.5 ve vesničce kousek od Kiri, jeho matka byla bývalá kunoichi z Kiri a jeho otec byl podnikatel z velkoměsta. Byli na spáteční cestě z líbánku když museli kvuli porodu zastavit ve vesnici.
Výchova- Začali žít ve velkoměstě ale na to jak byli bohatí dostával Keimi výbornou výchovu. Nejspíš to bylo díky tomu že jeho matka měla pro tohle smysl ze své předchozí práce. Život byl teda skvělý až dokud se u Keimiho neprojevila schyzofremie a jeho druhá osoba která byla hozný člověk který by nejraděj zabil vše co uviděl.
Vyvrcholení- Keimi se na výlete zbláznil a obládla ho jeho druhá osoba která zabila otce, jeho matka která ho co to naučila k boji to teď olitovala ale stejně se jí povedlo utéct. Zlý Keimi se přidal k banditum a ničil a raboval vesničku za vesničkou až nakonec byl v jedné zraněn nějakým ninjou (byla to jeho matka ale to nikdo nevěděl) a umřel. Teda spíše umřela jeho zlá osoba a tělo ovládla zase ta dobrá stránka Keimiho která si však nepamätovala skoro nic.


Kapitola druhá - Co si postava pamatuje:

Od 12.11. - Vzbudil sem se v dohářející dědině a u sebe sem měl jen zápisník se stranami bez řádku (v batohu), a trochu jídla. Za pásem sem měl katanu a ZVN. V levé noze sem měl zarytou kosu. Vytáhl sem ji a ošetřil si nohu. Pomalu sem kráčel od vesnice a zachvíli sem v trávníku který byl celý obhořelí zahlédl podivnou zbraň kterou sem si vzal (Warglaive). Všechno sem dělal inštinktivně a ani nevím proč protože sem si nic o sobě nepamatoval. Věděl sem jen že sem v nějaké vesnici jak se jmenuji a že sem ninja. Pak sem měl v baťohu mapku (světa) na které byl křížek. Usoudil sem že to muže být místo kde sem tak sem se dle mapy orientoval a dorazil k vesnici Kirigakure. (Se svou olohou sem měl pravdu.) Šel sem za někým kdo by my objasnil co se děje protože sem si nic nepamatoval. Když sem ale přišel k bráně tak mě zbalili 2 týpci který na mě prý kričeli že mám stát a já šel dál. (omráčili mě.)

15.11. - Vzbudil sem se v nemocnici kde u mě stála žena a začala mě asi po pěti minutách spovídat když si všimla že sem vzhuru. Řekl sem jí vše co sem si ze své minulosti pamatoval a ona mi řekla že o mě nemaj žádné záznamy takže nejspíš nejsem zločinec ale že k mé minulosti mi tím pádem nemuže nic říct.

2.12. Konečně se tá paní znovu objevila a řekla že sem kompletně prověřenej a už nejspíš i zdravej. Řekla mi že z mé paměti vydolovali že sem ninja a že umím nějaké techniky. Na to sem si ale vzpoměl už před dvěma dny. Jen sem si to ani pořádně neuvědomil protože sem zase zaspal a pak sem si myslel že to byl sen. Taky mi řekla že moje paměť se už asi nevrátí a že mi nabízí práci nini ve vesnici až si objasním své schopnosti.

15.12. - Po dvou týdnech tréninku sem už 100%-ne věděl co dokážu a taky sem si uvědomil co dokážou moje kosy. Když sem se ráno vzbudil šel sem se najíst a porozhlédnout po vesnici. Pak sem zašel za tou ženou a řekl ji že sem připraven znova pracovat. Poděkoval sem jí za to že se o mě postarali a vybavil sem si nájem ve městě (do té doby mě nechávali pro jistotu v nemocnici na nočné pozorování).
________________________________

Klan: neznámé nejspíš ne

Styl boje: Trénuje hlavně svoje reflexy a techniku Fūryoku no Mamoru která je jeho vlastní. Získá tak výbornou obranu protože když někdo zapálí tohle jutsu a on aktivuje KG stane se z něj ohnivé monstrum.
Dále bojuje běžným větrným ninjutsu a používá několik ruzných zbraní pro ninji. (jiné jako kunaie a shurikeny)

Zbraň, vybavení: ZVN (kunaie, shurikeny, obvazy...)
Černá katana (Dragon Engraved - přívlastek dle vzhledu) - běžná katana, dobře ji ovládá
Spoiler:

Warglaive - Zbraň co se dá použít jako meč ale taky jako obdoba obřího shurikenu. Má 3 rukověti (ve středu a při krajích) Keimi s ní neumí moc dobře zacházet tak jí vědšinou používá jako obranu na záda. Prostě jí tam nosí.
Spoiler:

Vzhled/oblečení: Černé vlasy. Oči do oranžova až nabírají rudou barvu (neobvyklé). Pod levým okem má tetování. Černá šála. Černé tričko z vysokým límcem který má žlutý lem až do zlaté barvy. Tak je to i na látce co má kolem pásu a na ní má opasek na kterém mu vysí ZVN a Katana. Na zádech kousek nad křížema nosí kosi tak že na rukojeti perfektně dosáhne. Nosí černé nohavice a na rukách rukavice které sou spojené z látkou která mu pokrývá ruce skoro až po ramena. Na levém rameni má vytetovaného draka.

Obrázek:
Spoiler:

Techniky:

Ninjutsu

-Kai - uvolnění
-Henge no jutsu - technika přeměny
-Kage bushin no jutsu - technika stínového klonování
-Kuchiyose no jutsu - technika přivolání

Podstata: Fuuton

(B) Fuuton: Reppushou - Toto jutsu usmerňuje prúdenie vzduchu a upravuje ho do podoby víru ktorým je protivník zasiahnutý.

(C) Fuuton: Kamikaze - Setsuna ze své ruky vyšle na nepřítele větrný vír. Používá se v kombinaci s Katon: Hibashiri na vytvoření ohnivého tornáda.



Naposledy upravil Keimi dne Tue 27 Dec - 19:28, celkově upraveno 9 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Keiminoe Tsukihaya Empty Re: Keiminoe Tsukihaya

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Tue 27 Dec - 17:05

YATSUHO
Jsem proti téhle postavě.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Keiminoe Tsukihaya Empty Re: Keiminoe Tsukihaya

Příspěvek pro Anonymní Tue 27 Dec - 17:09

Když chceš být proti aspoň napiš proč omg...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Keiminoe Tsukihaya Empty Re: Keiminoe Tsukihaya

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Tue 27 Dec - 17:13

Jsem proti z dvou důvodů
1.Kuchiyose nepovoluji - Vlky mám už já za Tatsuo a se mnou se nikdo nedomluvil ani jsi mi nic nenapsal takže ne.Plus jestli chceš nějaké Kuchiyose musíš splnit zkoušku jako všichni ostatní.

2.Nelíbí se mi ty zbraně co používají ty elementy jelikož mám techniku která dokáže tyhle zbraně tvořit Wink.

To jsou moje důvodu.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Keiminoe Tsukihaya Empty Re: Keiminoe Tsukihaya

Příspěvek pro Anonymní Tue 27 Dec - 17:24

Zbraň co používá elementy mužu vyřadit a dát tam něco jiného.
Co se týče Kuchiyose nevím jak je to tady ze skouškou a tím vším takže jestli je to třeba pochopitelně to udělám... a to že jako vlci vypadají neznamená že vlci jsou... je to tam někde i napsané... nejsou to vlci... jen člověk prostě napíše vlk když se mu to na něj nejvíc podobá....

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Keiminoe Tsukihaya Empty Re: Keiminoe Tsukihaya

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Tue 27 Dec - 17:28

Víš co já sem ten životopis celý nečetl jelikož jsem jenom přes Kuchiyose to si hoď sem. https://nsgoon.forumczech.com/f92-vlastni-kuchiyose potom si to přečtu pořádně a uvidím jestli to schválím.A jestli to schválím tak ho pak získáš v Kemono no Sato to je vesnice.Tohle si také přečti https://nsgoon.forumczech.com/t1678-o-cem-tato-vesnice-je
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Keiminoe Tsukihaya Empty Re: Keiminoe Tsukihaya

Příspěvek pro Anonymní Tue 27 Dec - 17:35

Dobrá tedy.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Keiminoe Tsukihaya Empty Re: Keiminoe Tsukihaya

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Tue 27 Dec - 17:47

Zlé to vůbec není, ale jak vidíš, musel sem psát Tatsuo xD Člověče, vždyť ty jsi spletl všechno dohromady. Celý životopis bych zkopírovala do sekce Kuchiyose, protože mi to přijde akorát jako příběh o vlcích. O narození vůbec nic. Nazvala bych to i "Jak jsem získal Kuchiyose"
Udělej si, snažně tě prosím, životopis, charakter podle osnovy.
Píšeš dobře, ale já se v tomhle neorientuji. Do životopisu tyhle věci prostě nepatří. Ani vlastní techniky, ani vlastní KG ani Kuchiyose.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Keiminoe Tsukihaya Empty Re: Keiminoe Tsukihaya

Příspěvek pro Anonymní Tue 27 Dec - 17:54

No... vaše fórko má tyhle věci všechny oddělený... trošku mě to zmátlo tak to dám dohromady.... jinde to je vědšinou právě naopak... vše se napíše do postavy. Thx... bez kritiky se to stejňak nedá udělat pořádně Smile jo a o narození nic proto že já nemám minulost....

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Keiminoe Tsukihaya Empty Re: Keiminoe Tsukihaya

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Tue 27 Dec - 17:57

Ne, kdepak. Minulost být musí. Je tu možnost, že ji postava nezná, ale i tak bez minulosti není xD "Protože já nemám minulost" není vysvětlení.

A to je v pořádku. Ns je trochu jiné. Ale zatím nám to tak funguje, tak kdybys byl tak hodný a napsal mi sem pořádně životopis s minulostí a charakter a to ostatní dal tam, kam to patří... xDDDD
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Keiminoe Tsukihaya Empty Re: Keiminoe Tsukihaya

Příspěvek pro Anonymní Tue 27 Dec - 18:02

V pohodě mě psaní baví..... jen bych radši psal posty tak sem to chtěl co nejrychlejc a prohlédl sem že tady je něco jinak Smile Nevadi snad to dneska dodělám.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Keiminoe Tsukihaya Empty Re: Keiminoe Tsukihaya

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Tue 27 Dec - 18:07

KG, Kuchiyose a vlastní techniky ti neschválím.
Ale postavu ano, takže klidně hraj. Ovšem pouze s tím, že nebudeš mít ještě to, co není schváleno, ano? Tedy to, co jsem napsala výše xD
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Keiminoe Tsukihaya Empty Re: Keiminoe Tsukihaya

Příspěvek pro Anonymní Tue 27 Dec - 18:10

Moment když to Kuchiyose, KG a vlastní techniku přepíšu tam kde mám tak mi to schválíš nebo to neschválíš vubec?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Keiminoe Tsukihaya Empty Re: Keiminoe Tsukihaya

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Tue 27 Dec - 18:12

Já schvaluji jenom životopis, od KG, technik a Kuchiyose jsou tu jiní xD
A životopis si ještě dopiš minulost a charakter, ale jinak schváleno.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Keiminoe Tsukihaya Empty Re: Keiminoe Tsukihaya

Příspěvek pro Anonymní Tue 27 Dec - 18:37

Dobrá dopsal sem příběh... teď napíšu Kuchiyose tam kde mi to Yatsuho nakázal a co se tíče KG a vlastní techniky taky se to píše do těch rubrik nebo jak to je? Smile Sem nějak mimo dneska mi to nepálí Smile

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Keiminoe Tsukihaya Empty Re: Keiminoe Tsukihaya

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Tue 27 Dec - 18:43

Napiš to do vlastních technik xD Myslím, že to se nedá přehlédnout. Když jsi dokázal najít vlastní postavy, tak vlastní techniky hledáš úplně stejně xD
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Keiminoe Tsukihaya Empty Re: Keiminoe Tsukihaya

Příspěvek pro Anonymní Tue 27 Dec - 18:52

Jo jo... je to prostě nezvyk.... thx Smile a tady to mám nechat nebo delete? asi delete co? Smile

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Keiminoe Tsukihaya Empty Re: Keiminoe Tsukihaya

Příspěvek pro Anonymní Tue 27 Dec - 19:33

Dobrá tady je nejspíš vše jak má bejt... postnul sem techniku do vlastních a KG taky. Myslím že by to mělo být v pořádku teď jen doeditovat Kuchiyose aby byl Yatsuho spokojen... teda doufám že to je všecko Smile

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Keiminoe Tsukihaya Empty Re: Keiminoe Tsukihaya

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru