Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tobi...

4 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Tobi... Empty Tobi...

Příspěvek pro Anonymní Fri 23 Dec - 11:03

♦ Meno: ?

♦ Prezývka: Tobi

♦ Vek: ?

♦ Hodnosť: Nukenin, S-rank

♦ Pohlavie: Muž Tobi... 18px-Gender_Male.svg

♦ Rodina: ?

♦ Cieľ: Tobi chce ovládnuť celý svet pomocou jeho plánu ,, Tsuki no Me "

♦ Klan: Uchiha Tobi... 18px-Uchiha_Symbol.svg

♦ Kekkei Genkai: Sharingan Tobi... 18px-Sharingan_Triple.svg , Rinnegan Tobi... 18px-Rinnegan.svg

♦ Height: 175.0 cm
♦ Weight: 55.9 kg

♦ Pôsobenie:
Akatsuki Tobi... 18px-Akatsuki_Symbol.svg
Kirigakure Tobi... 18px-Kirigakure_Symbol.svg

♦ Úspechy:
Leader of Akatsuki
Secret Leader of Kirigakure

♦ Podstata:
Doton ( Earth Release ) Tobi... 18px-Nature_Icon_Earth.svg

Yin ( Yin Release ) Tobi... 18px-Nature_Icon_Yin.svg

Yang ( Yang Release ) Tobi... 18px-Nature_Icon_Yang.svg

Yin-Yang ( Yin-Yang Release ) Tobi... 18px-Nature_Icon_Yin%E2%80%93Yang.svg

♦ Zameranie a Schopnosti:

Tobi je známy ako veľmi silný muž, každý ho uznával už len kvôli tomu, že sa vydával za slávneho Uchihu Madaru, Tobiho schopnosti sú na veľkej úrovni čo značí aj fakt, že bol dosť silný nato, aby ovládol 9 ocasého démona: Kyuubi no Youkou.

♦ TAIJUTSU

Tobi nie je v Taijutsu nijak slabý a preto sa medzi jeho schopnosti podpisuje aj nadmerná fyzická sila, ktorá mu dovoľuje uhnúť sa útokom pomocou rýchlosti, taktiež má veľkú silu, dokonca dokázal holou rukou zastaviť jeden z mečov 7 legendárnych šermiarov s Kirigakure ( Kubikiri ). K jeho fyzickej sile prispieva aj DNA Hashiramy Senju, prvého Hokageho a zakladateľa Listovej vesnice.

♦ GENJUTSU

Tobi je schopný vytvárať ilúzie a manipulovať s ťažkými Genjutsu, ktoré poväčšine ovládajú iba silný Shinobi. Tobi je v Genjutsu zbehnutý vďaka svojmu Kekkei Genkai, Sharinganu a jeho krvy Uchihov. Tobi vďaka Sharinganu môže byť veľmi odolný voči nepriateľským Genjutsu. Tobi dokázal pomocou Genjutsu ovládnuť tretieho Mizukageho a Sanbiho Jinchuurikiho Yaguru.

♦ NINJUTSU

Tobiho hlavný potenciál je práve v tomto obore zvanom Ninjutsu, vďaka svojej ohromnej chakre je pre Tobiho ninjutsu využívanie veľmi pôsobivé. Jeho hlavné jutsu, ktoré používa je istý druh časopriestorovej techniky zvanej Jikūkan Idō pomocou ktorej dokáže veľmi rýchlo cestovať medzi dimenziami alebo odhmotňovať svoje telo, ktoré sa tak stáva odolné voči nepriateľským útokom.

♦ Zaujímavosti:

Tobi teraz nenosí plášť Akatsuki ani masku z dvoma otvormi, nosí čisto čierny plášť a jeho prvú masku, ktorú ukázal pri incidente keď Kyuubiho poslal na Konohu. Tobi je ďalším vlastníkom DNA Hashiramy Senju, čoho je výsledkom technika Izangi.

♦ Vlastnosti:

Tobi sa prezentuje navonok ako človek, ktorý neustále hovorí a hovorí, pletie veci a správa sa na úrovni ,, malého decka ". Avšak toto nie je Tobiho pravý charakter, ale je to tichší, serióznejší človek, ktorý chce vziať nadvládu nad všetkým. K svojím plánom využíva všetkých okolo seba a hrá svoju rolu v pozadí skrytý za svoje bábky, ktoré mu verne slúžia. Tobi je veľmi ambiciózni, cholerický človek, ktorý je k tomu inteligentný, rozhodný a dobrý stratég.
Obrázok:
Spoiler:

♦ Techniky:
Chakra Chains
Doton: Moguragakure no Jutsu
Izangi
Jikūkan Idō
Kuchiyose no Jutsu
Kuchiyose: Gedō Mazō
Kuchiyose: Kyūbi no Yōko
Tailed Beast Extraction
Mogura Tataki no Jutsu
Pein Rikudō
Rinnegan Jutsu

♦ Tools:
Chakra Receiver
Tōken
Gunbai

♦ Príbeh:
Všetci poznáme príbehy dvoch ľudí z Uchiha klanu, Uchiha Madara a človek, ktorý si taktiež vzal toto meno, no vystupuje pod prezývkou Tobi. Tieto príbehy určite poznajú ľudia, ktorý prežili v tomto krutom svete a žili alebo žijú spoločne s tymito dvoma Shinobi. Kto ich nepozná určite o nich vie z príbehov, kníh alebo rečiach, ktoré týmto svetom kolujú už veľmi dlhú dobu, príbeh sa sústreďuje na človeka, ktorý si hovorí Tobi. Každý pozná Tobiho minulosť, ako žil čo vykonal a hlavne na čo sa sústreďoval. V jeden deň človek menom Tobi zmizol a už o ňom viac nebolo počuť, až na pár ľudí, ktorý videli alebo počuli o ultimátnom boji dvoch Shinobi s Uchiha klanu. Uchiha Itachi versus Tobi. Kto o tomto boji počul, alebo ho videl vie, že nečakaným víťazom tohoto boja sa stal Uchiha Itachi, ktorý dokázal Tobiho zapečatiť do slávneho meča Totsuka no Tsurugi. Legendy hovoria, že tento meč dokáže zapečatiť čokoľvek do večnej pečate, ako to, že je Tobi na žive keď bol jeden s tých, ktorých si podmanila moc tohoto meča? Povedzme si príbeh o tom ako sa Tobi dostal z moci Totsuka no Tsurugi. Keď bol Uchiha Itachi porazený, niečo v tom meči sa zmenilo no ani Tobi, ktorý bol v pečati tohoto meča nevedel čo, po Itachiho smrti si jeho oči vzala Listová vesnica a nikto nevie kde ich uskladnila alebo čo s nimi urobila. Avšak bez tela a Itachiho, ktorý držal pod kontrolou pečať meča už to nebolo tým čím v skutočnosti malo byť, Tobi v tejto pečati sa snažil využiť svoj dimenzionálny presun a chcel sa pomocou svojej techniky vyslobodiť s pečate, aby Tobi zvýšil silu svojej časopriestorovej techniky využil silu Rinneganu a Sharinganu v jedno a použil techniku Jikūkan Idō posílenú dokonca samotným Rinneganom. Po Uchihovi Itachim už ostali iba oči a pečať nemal kto kontrolovať a strážiť, Tobimu sa podarilo utiecť s tejto pečate vďaka svojím schopnostiam, ktoré počas svojho pôsobenia získal. Dokázal by sa Tobi dostať s tej pečate keby Itachi žil a mohol pečať strážiť a kontrolovať, to už teraz nikto nevie... kam až siahajú schopnosti človeka menom Tobi, ktorý sa nejaký čas vydával za legendárneho Shinobi zvaného Uchiha Madara? Po tom ako Tobi opustil pečať sa dal znova na cesty, v jeho pravom oku sharingan a ľavom Rinnegan dokazovali, že okrem pár Shinobi existuje ďalší človek čo má takéto schopnosti. Tobi sa už nevrátil Akatsuki, keďže zistil, že táto organizácia sa rozpadla a zostali už iba nejaký členovia. Tobi za ten čas čo chodil po svete zistil všetky informácie o všetkom a o každom počas svojho pobytu v pečati meča Totsuka no Tsurugi. Na čo sa teraz Tobi chystá? Chce znova chytiť ocasých démonov a previesť plán mesačného oka? Chce znova obnoviť Akatsuki? Kto je v skutočnosti Tobi? Nikto nevie, ale ten kto bude sledovať príbeh tohto ultimátneho shinobiho bude mať tú česť dozvedieť sa o ňom viac.


Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tobi... Empty Re: Tobi...

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Fri 23 Dec - 17:44

Nechtěla jsem dnes psát, ale KDO ti tohle povolil, že už si vytváříš i Tobiho dimenzi?
Ne, Ne, Ne, Ne a NE. Chtěla jsem o tom původně ještě promluvit s Assasinem, ale když mě takhle dokonale obejdeš a rovnou si sem dáš životopis této postavy, tak rozhodně a nikdy ne.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Tobi... Empty Re: Tobi...

Příspěvek pro Anonymní Fri 23 Dec - 18:10

Ja už som o tom hovoril z Assasinom a povolil mi to, taktiež s týmto životopisom súhlasil.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tobi... Empty Re: Tobi...

Příspěvek pro Anonymní Fri 23 Dec - 18:16

To měl ASI nějakou slabou chvilku....není tady dost OP Uchihu s Rinneganem a Sharinganem?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tobi... Empty Re: Tobi...

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Fri 23 Dec - 18:18

Assasin povolil DALŠÍ Rinnegan? No já jsem stejně proti, ale když to povolil, můj hlas nemá váhu.

Nelíbí se mi jen, že mi nikdo nic neřekl.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Tobi... Empty Re: Tobi...

Příspěvek pro Anonymní Fri 23 Dec - 18:21

Áno rozprával som sa sním o tom už včera mám to od neho povolené, ja viem, že to povolil on no rád si vypočujem aj názor druhých Adminov ( Takže za teba nie hmm.. )

Ja som ti chcel napísať Pm potom ako to povolil, ale nejak som zabudol srry, ale písali sme o tom už predtým ako som sem dal char.

A tá Dimenzia povedal, aby som si ju vytvoril.

Teraz som trošku zmätený, môžem hrať alebo nie?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tobi... Empty Re: Tobi...

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Fri 23 Dec - 18:29

Když to povolil on, tak ano.
Mě překvapil hned ten Rinnegan, z toho, jak jsme mluvili, jsem měla ještě dojem, že by to bylo postupně odkrývané jako v manze, ale ty máš všechno hned. Hmm... To je OP. Nukenini neměli být povolovaní a tak OP mi to přijde vůči ostatním hráčům, kteří tu dali víc než pět příspěvků docela nefér. Ale hraj, je to na Assasinovi. Sice to zcela zpochybnilo absolutně všechno, co jsem říkala, ale i tak. Hraj.

A omlouvám se...
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Tobi... Empty Re: Tobi...

Příspěvek pro Anonymní Fri 23 Dec - 18:33

Ďalší Extreme Uchiha? Ako nič proti a pardon, že komentujem char. Viem, že aj ja som baka ale ďalší Uchiha s Rinneganom a takýmito schopnosťami?
Už tu máme Madara, Sharingany kolejú každým Nukeninom a máme aj silnú Oto. Sa môžme zakopať všetci čo nemáme Sharingan. S tým sa bojovať fakt nedá ako.
To nemôžu byť Nukeninovia normálni shinobi?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tobi... Empty Re: Tobi...

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Fri 23 Dec - 18:36

Mě se to taky nelíbí... Uchihové ztrácí svou originalitu opravdu se mi nelíbí že Assasin rozhoduje o klanu Uchiha...
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki

Počet príspevkov : 1466
Join date : 06. 02. 11
Age : 29
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Uchiha/Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Tobi... Empty Re: Tobi...

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Fri 23 Dec - 18:38

Já vyjímečně souhlasím (I když dle mého si tu Assasin o klanu Uchiha rozhodovat může, to nevidím jako žádný problém xD ) Myslím to tak, že souhlasím s tím, že už je OP nukeninů moc. Já říkala ANO, ale myslela jsem, že to bude odkrývání schopností a ne tak... Ne tak moc OP.... Navíc někdo, kdo tu začíná..
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Tobi... Empty Re: Tobi...

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Fri 23 Dec - 18:40

No na začátku to bylo tak že já měl aji po odstupu Admina stále rozhodovat o klanu Uchiha, jenže jak jde vidět tak mě lehce vyšplouchl x). Opravdu se mi toto nelíbí překousl jsem když povolil tu holku z klanu Uchiha proč ne příjemná změna, ale TOBIHO už vážně ne!
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki

Počet príspevkov : 1466
Join date : 06. 02. 11
Age : 29
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Uchiha/Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Tobi... Empty Re: Tobi...

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Fri 23 Dec - 18:42

Omlouvám se že sem píšu ale taky jsem proti.Není tohle náhodou děj sto let po Narutovi? Objevují se tady postavy jako Madara a teď ještě Tobi který ani nevíme kdo je nebo co je zač.Tohle je podle mě hrozná blbost a na to že jsou zakázané Doujutsu je tady najedou nějak moc Rinneganů a Sharinganů. Smile
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Tobi... Empty Re: Tobi...

Příspěvek pro Anonymní Fri 23 Dec - 18:54

Ja schopnosti budem odkrývať postupne, neplánujem vyletieť hneď do boja a predstrkovať Rinnegan... ešte ste ma nevideli ani hrať a už sa to komentuje ako keby som tu bol za Tobiho neviem ako dlho...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tobi... Empty Re: Tobi...

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Fri 23 Dec - 18:55

Mě jde jen o princip že je to další Madara/Tobi a furt ty postavy do kola stejný + jako bonus další postava sharingan/rinnengan to se rovnou na tu hru můžu pak vykašlat. Hraju za Uchihu, protože mají svou originalitu, ale takhle se ztrácí ...
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki

Počet príspevkov : 1466
Join date : 06. 02. 11
Age : 29
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Uchiha/Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Tobi... Empty Re: Tobi...

Příspěvek pro Anonymní Fri 23 Dec - 19:02

Souhlas...ani nevíme identitu Tobiho a už je tady...on může i nemusí být madara...ten madara mohl být jen Orochimarův/Kabutův výtvor/experiment.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tobi... Empty Re: Tobi...

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Fri 23 Dec - 19:05

Assasin to povolil, tak se to prostě snažte respektovat. Povolené to už je, tak myslím není co řešit...
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Tobi... Empty Re: Tobi...

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Fri 23 Dec - 19:08

Já to respektovat teda nebudu a myslím že dost lidí na foru taky x)
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki

Počet príspevkov : 1466
Join date : 06. 02. 11
Age : 29
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Uchiha/Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Tobi... Empty Re: Tobi...

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Fri 23 Dec - 19:11

Prosím... Jestli máte trochu cti, tak to nechte být... Vážně prosím...
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Tobi... Empty Re: Tobi...

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Fri 23 Dec - 19:12

Já vím, že se vám to nelíbí, ale mám návrh... Promluvte si o tom s Assasinem nebo napište do stížností.. Já vás prosím jen o to, abyste o tom už nedebatovali tady...
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Tobi... Empty Re: Tobi...

Příspěvek pro Anonymní Fri 23 Dec - 19:13

Kvůli tobě Shijin....možná...ale...asi...ale jo, nechám to být, ZATÍM, není tady asssin...pak to nenechám být, ASI.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tobi... Empty Re: Tobi...

Příspěvek pro Anonymní Fri 23 Dec - 19:14

Super ďalšie "ozvláštnenie" fóra. Fakt ďalkujem pardon, že tu otravujem. Ale keď sa na nás pusita tieto postavy môžme si pískať. Človeka prechádza chuť úplne hrať pri pohľade na to čo za záporňákov sa tu schvaľuje. Súhlasím s Rukim, so Sharinganu a Rinneganu sa stala povinná výbava každého riadneho Nukenina.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tobi... Empty Re: Tobi...

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Fri 23 Dec - 19:18

Díky Reii....
A Rajsiku, prosím. Vyřešte si to s Assasinem. Tímhle s tím stejně nic neuděláte. Řešte to s ním a ne tady. Každý, kdo není padlý na hlavu by měl pochopit, že tady to nebude k ničemu.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Tobi... Empty Re: Tobi...

Příspěvek pro Anonymní Fri 23 Dec - 20:06

Nebol tu nahodou uz tobi a nieje nahodou kagami uchiha tobi ?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tobi... Empty Re: Tobi...

Příspěvek pro Sho Rin Sat 24 Dec - 10:31

( Ted se do toho vpletu já XD )
Kagami...aspon podle mě
http://konoha.fjfi.cvut.cz/?q=node/75925
Tobi....aspon podle konohy XD
http://konoha.fjfi.cvut.cz/?q=tobi
Sho Rin
Sho Rin

Počet príspevkov : 491
Join date : 07. 08. 11
Age : 26
Bydlisko : Kumogakure no sato

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Kaemon

Návrat nahoru Goto down

Tobi... Empty Re: Tobi...

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Sat 24 Dec - 10:36

Tak se do toho raději nepleť, protože jsi zcela mimo mísu.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Tobi... Empty Re: Tobi...

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru