Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ken'Ichi Hōzuki

2 posters

Goto down

Ken'Ichi Hōzuki Empty Ken'Ichi Hōzuki

Příspěvek pro Anonymní Thu 22 Dec - 14:55

Jméno a příjmení:
Ken’ichi Hōzuki


Hodnost:
Genin

Věk:
17

Narození:
8.4.

Pohlaví:
Muž

Klan:
Hōzuki

Zameranie:
Ken sa zameriava hlavne na Taijutsu. Bojuje na blízko pomocou katany, alebo iných zbraní. No taktiež používa ninjutsu, ktoré mu nejde až tak dobre, ale zvláda to. Genjutsu Ken nevyužíva takmer vôbec. Ken bojuje hlavne pomocou katany a využíva taktiež svoje Hijutu, ktoré mu poskytuje v taijutsu veľkú výhodu.

Charakter:
Ken má divný charakter. Je väčšinou tichý a snaží sa nepútať na seba pozornosť. Kedysi bol z neho obyčajní chlapec, ale teraz je chladní ako ľad. Niektorých pocitov sa nadobro vzdal. Ken má taktiež rozdvojenú osobnosť. Ken je tá lepšia polovička. Kenta´shi, Kenova druhá polovička, je skôr horší ako on. Dostáva sa na povrch iba vo chvíľach, keď chce niekomu vážne ublížiť. Rádi sa hádajú, ale musia spolu aj vychádzať, pretože ak by to bolo inak mohli by ľahko prísť o život. Ken taktiež nevyhľadáva spoločnosť a nevytvára si moc vzťahov. Ken si myslí, že žiadne nepotrebuje. Ken je občas dosť tvrdohlavý a stojí si za svojim. Jediný človek, ktorého počúva je Otokage- Reina Kana.

Kekkei genkai:
Žiadne

Sensei:
---

Zameranie:
Ken sa zameriava hlavne na Taijutsu. Bojuje na blízko pomocou katany, alebo iných zbraní. No taktiež používa ninjutsu, ktoré mu nejde až tak dobre, ale zvláda to. Genjutsu Ken nevyužíva takmer vôbec. Ken bojuje hlavne pomocou katany a využíva taktiež svoje Hijutu, ktoré mu poskytuje v taijutsu veľkú výhodu.

Charakter:
Ken má divný charakter. Je väčšinou tichý a snaží sa nepútať na seba pozornosť. Kedysi bol z neho obyčajní chlapec, ale teraz je chladní ako ľad. Niektorých pocitov sa nadobro vzdal. Ken má taktiež rozdvojenú osobnosť. Ken je tá lepšia polovička. Kenta´shi, Kenova druhá polovička, je skôr horší ako on. Dostáva sa na povrch iba vo chvíľach, keď chce niekomu vážne ublížiť. Rádi sa hádajú, ale musia spolu aj vychádzať, pretože ak by to bolo inak mohli by ľahko prísť o život. Ken taktiež nevyhľadáva spoločnosť a nevytvára si moc vzťahov. Ken si myslí, že žiadne nepotrebuje. Ken je občas dosť tvrdohlavý a stojí si za svojim. Jediný človek, ktorého počúva je Otokage- Reina Kana.

Životopis:
„Bude to silné decko!“ Vyšlo z dedových úst keď zistil, že jeho dcéra čaká dieťa. „Sám sa o to postarám. „ Dopovedal s úsmevom a pýchou. Malo to byť jeho prvé vnúča na ktoré sa vážne tešil.
„A čo keď to bude dievčatko?“ Spýtala sa Saki svojho otca. Dedo len pokýval hlavou na znak nesúhlasu. Nechcel pripustiť, že to bude dievča. Niečo vo vnútri neho mu hovorilo, že to bude chlapec. A mal aj pravdu.
V chladné ráno, aké bolo pre Kirigakure charakteristické, sa takmer celá rodina zbehla v dome Saki, ktorá práve začala rodiť. Jej babka už bola pripravená a už iba hovorila ostatným čo majú pripraviť, priniesť a taktiež aby šli von, že potrebujú súkromie. Všetci sa rozpačito rozutekali do strán po veci, ktoré im babka rozkázala priniesť. Nebol to babkin prvý pôrod. V klane odrodila už veľa detí, ale teraz bola najviac napätá, pretože rodila jej dcéra. Tešila sa a mala strach, že to pokašle zároveň. Ale nakoniec radosť prevŕšila strach, keď babka držala v náručí svojho vnuka. Keiji, otec dieťaťa, samozrejme omdlel. Babka sa trochu zasmiala, pretože pohľad na neho bol vážne komický. V miestnosti sa teraz ozýval detský plač. Dedo sa pozeral na svojho vnuka a spokojne kýval hlavou na znak toho, že mal pravdu. Babka podala dieťa Saki. Saki, ktorá si brala do náruče dieťa sa usmiala a hneď vedela, ako sa bude dieťa volať. „Ken´ichi.“ Povedala spokojne a uvidela, ako s Keiji zdvíha zo zeme a šiel za ňou. Milo sa usmial a vzal si dieťa do náruče. Už vtedy vedel, že bude po otcovi. Alebo po dedovi.
Ken´ichi vyrastal ako z vody. Keď mal 6 rokov dedo sa rozhodol, že je na čase začat ho trénovať. Dedo ho začal trénovať hlavne taijutsu. Kenovi to celkom šlo. Po pár tréningoch Ken zistil, že nemá úplne normálnu stavbu tela. Bolo to preto, pretože je Hōzuki. Dedo to vedel, a preto mu o tom povedal. Naučil ho čo s tým dokáže a to mu dosť pomohlo. Ken sa začal učiť boj s katanou, pretože dedo usúdil, že by to mohol zvládnuť. Kenovi sa to páčilo a s katanou zachádzal ako s časťou jeho tela. Dedo vedel, že má n ato nadanie. Preto sa začal zameriavať hlavne na boj so zbraňou. Keď mal Ken 8 bojoval už ako genin alebo nejaký lepší genin. Dedo sa teda rozhodol, že už je čas aby Ken šiel na akadémiu. Prehovoril si s jeho rodičmi, ktorý s tým súhlasili.
Keď sa Ken dostal na akadémiu bol to obyčajní priemerný žiak. Teda ak nešlo o taijutsu, v ktorom vynikal a bolo mu blízke. Ale Ken nechcel, aby sa zameriaval iba na jednu schopnosť. Síce bol pre taijutsu predurčený, ale zaujímalo ho aj ninjutsu a taktiež aj genjutsu. Zistil, že na genjutsu nemal až také nadanie, ale s ninjutsu to bolo inak. Bol celkom schopní a do cela mu to šlo. Po 2 rokoch, keď mal Ken 10 rokov sa mala konať skúška, počas ktorej sa z neho mohol stať genin, ale musel ju splniť. Dedo veril, že Ken to zvládne na výbornú. Predsa len ho výborne pripravil a Ken nebol až tak obyčajní shinobi. Skúška prebehla, a Ken vyšiel z akadémie už s čelenkou na hlave. Dedo a jeho rodičia boli na neho pyšný, a kto by nebol? Skúšku vážne zvládol a stal sa z neho genin. Bol šťastný, že to zvládol. Teraz už z neho bol ozajstný shinobi.
Po tom, čo sa z Kena stal genin dedo pri tréningu pritvrdil a trénovali spolu častejšie. Ken si hlavne pamätal jeden deň, pri ktorom deda presekol na dve polky. Ken si myslel, že ho zabil ale po pár sekundách ho napadlo, že deda len tak fyzické nezrania, a taktiež ho ani nezabijú, pretože je to Hōzuki, je rovnaký ako Ken a všetci ostatný v jeho klane, má rovnakú schopnosť a taktiež zvláštnu stavbu tela. To Kena prinútilo rozmýšľať ako to vlastne je. Začal sa pýtať deda na rôzne veci ohľadom tohto Hijutsu. Dedo mu to vysvetlil znova. Tento krát pridal informácie, ktoré minule nespomínal. Ken sa znova dozvedel niečo nové.
Ken ako genin mal dostať tým a taktiež senseia. Tak sa aj stalo. Ken dostal tým, ktorý sa ale skladal z dvoch členov a senseia. Sensei s Kenom moc nevychádzal, pretože ľudí z Hōzuki klanu nemal zrovna v láske... kto vie prečo, ale Kenovi sa to ani moc nechcelo zisťovať, preto sa so senseiom ani moc nerozprával. Keď mal Ken 13 mali sa konať skúšky chuuninov. Ken sa ešte nechcel zúčastniť, pretože vedel, že je na to príliš mladý. Ale jeho dedo trval na svojom. Veril, že Kena vytrénoval dobre. A že tú skúšku zvládne. No Ken si nebol taký istý.
Skúška sa mala konať za dva týždne. Dedo práve trénoval s Kenom a pripravoval ho na skúšky. Jeho otec s matkou boli práve na misii. Trénovali celý deň. Ich tréning zastavil až Oinin, ktorý prišiel a podal dedovi správu. Dedo si správu prečítal a podal ju Kenovi. Otočil sa a šiel domov. Ken sa pozrel na zvitok, ktorý mu podal dedo a začal ho čítať. Keď ho dočítal po tvári mu už stekali slzy. V správe sa písalo: „Saki a Keiji Hōzuki, boli pri plnení misii zabití.“
Týždeň po tom, čo Ken dostal túto správu sa už pomaly začal spamätávať. Vedel, že život ide ďalej, a že musí pokračovať. Ale trénovať už musel sám. Dedo bol tiež z tejto správy zničený. Takže sa Ken pripravoval na skúšku chuuninov, ktorú chcel spraviť pre deda, aby mal radosť.
Skúška sa mala konať práve v tento deň. Ken bol pripravený a chcel uspieť. Bol čas na prvú skúšku. Ukázalo sa, že prvá skúška bola písomný test. Ken vedel niektoré otázky, ale nemuseli byť dobre. Ale našťastie prvá skúška bola chyták. Ken to dokázal a dostal sa do druhej časti chuuninskych skúšok.
Druhá skúška bola zameraná na nájdenie predmetov v močiaroch v Kiri. Predmetov bolo iba pár, preto išlo o čas a tými museli o predmety aj bojovať. Taktiež predmety neboli len tak dané na oči. Boli ukryté a taktiež ich strážili rôzne tvory. Skúška sa začala a Ken so svojím týmovím partnerom vošli do areálu. Ken potom uvidel nepriateľov a...
Ken otvoril oči a rozhliadol sa. Bol v nemocnici. Stál pri ňom doktor a taktiež nejaký Oinin. Ken sa opatrne posadil a pozrel na doktora. „Čo sa stalo? Bol som zranený?“
Doktor sa na Kena iba pozrel a pokrútil hlavou na znak nesúhlasu. „Bol si zastavený jednotkou Oininov. Dostal si pravdepodobne záchvat. Zabil si svojho tímového partnera a vážne zranil svojich súperov. „
Po tom, čo povedal doktor sa Ken iba nechápavo pozrel. „Čože? Z-zabil som ho?!“ Povedal nechápavo a potichu. „To nie je možné, to by som si pamätal!“ Ken zakričal, pretože tomu nechcel uveriť.
Doktor sa poškrabkal na hlave a pozrel sa von oknom. „Bohužiaľ... je mŕtvy. A ty pravdepodobne budeš vyhostení za vraždu z dediny. Je mi to ľúto. Ale nemôžeme si dovoliť mať v dedine monštrum ktoré môže zabíjať ďalších a ďalších.“
Ken sa pozrel na doktora a potom na Onina, ktorý bol opretý o stenu vedľa neho. Doslova vyletel z postele a rozbil okno, cez ktoré vyskočil von. Bežal priamo von z dediny. Nechcel tu stráviť už ani minútu. Nechcel tomu uveriť. On ho určite zabiť nemohol. Ale bolo to tak.

Keď Ken utiekol dostal sa až do lesa. Dostal sa celkom ďaleko od svojej dediny. Padol na zem a pozeral sa na oblohu. „Ja som ho nezabil. To nie je možné.“ Povedal a premýšľal nad tým, že ho chceli vyhostiť z dediny. Po chvíli zaspal.
Týždeň po incidente sa z Kena stal úplne iný človek. Myšlienky sa mu zmenili. Všetky putá s dedinou, klanom, so svojou rodinou, ktorá mu ešte zostala prerušil, nenávratne. Jeho city sa zmenili. Nebol taký, ako býval. Jeho charakter sa úplne zmenil. Už to nebol Ken ako ho poznali. Ken zistil, že má rozdvojenú osobnosť. Zistil, že práve pre toto zabil svojho tímového partnera. Nevadilo mu to.
„Tak čo? Kam chceš ísť? Takto žiť nemôžeme.“ Ozval sa hlas, ktorý Ken už poznal. Bol to jeho hlas.
„Neviem. To sa ešte uvidí... A kam by monštrum, ako sme my vzali?“
„Musí byť nejaké miesto, kam by brali monštrá. „
„Máš pravdu, ale zatiaľ sme také miesto nenašli.“ Keď Ken dopovedal hlas v jeho hlave náhle utíchol.
Ken hľadal dôvod žiť. Hľadal miesto, kde by mohol žiť. To neskôr aj našiel....
Ken sa dostal pri Otagakure. Nevedel, čo to je za dedinu. Vošiel do dediny ale hneď sa pri ňom objavili stráže, ktoré ho ľahko premohli. Vzali ho za Otokagem. Keď Ken uvidel Otakageho vdel, že to nie je nikto, kto by mal zľutovanie.
„Čo tu pohľadávaš?“ Spýtala sa Kena a pohŕdavo na neho pozrela.
Ken sa na ňu pozrel a hneď sklopil pohľad. „Hľadám miesto, kde by mohlo monštrum ako my žiť.“ Povedal a potom sa na ňu znova pozrel.
Otokage sa zamračila a prišla bližšie. „Monštrum?“ Zasmiala sa nad tým, čo Ken povedal. „Takéto bezmocné decko a monštrum? To si robíš srandu, nie?“
Ken znova sklopil zrak. „Nie. Sme monštrum.“ Povedal a na chvíľu sa zamlčal. „Zabil som svojho tímového partnera. A bol som vyhostení z dediny.“ Povedal, aj keď vedel, že ju to nebude zaujímať.
„To nie je nič. Zabite ho!“ Povedala a otočila sa chrbtom a odišla.
Keď to počul Ken krv v jeho žilách začala vrieť. Na povrch sa začala dostávať jeho druhá polovička, ktorej Ken hovoril Kenta´shi. Ken sa postavil proti shinobim z Oto. Vytiahol katanu a zaútočil. Stráže taktiež tasili katany, ale zistili, že aj keď Kena prebodnú časť jeho tela sa premení na vodu, ale nič sa mu nestane. Otakage to videla. Táto schopnosť ju zaujala a taktiež to, čo Ken urobil. Rozhodla sa zmeniť svoje rozhodnutie, aj keď ho stráže znova premohli.
Ken sa zobudil v nejakom dome. Zistil, že je stále v Otagakure. Nechápal ako je možné, že žije. Mali ho predsa zabiť.
„Hej, zasa si vyvádzal? Čo sa s nami stalo?“ Spýtal sa Ken a čakal čo odpovie Kenta´shi.
„Musel som to urobiť. Ak by si skapal skapal by som tiež, vieš? Aj tak by si sa ty na nič nezmohol. Bolo to iba na mne!“ Odpovedal hlas v Kenovej hlave.
Ken sa chytil za hlavu, pretože ho bolela. „Dobre, asi máš pravdu. Ale určite by som sa o tom potom pokúsil. A čo sa vlastne stalo?“
„Neviem, stratili sme vedomie.“ Odpovedal a potom stíchol, pretože sa už s Kenom nechcel baviť.
Ken uvidel, že sa k nemu blíži nejaká postava. Bola to práve Otokage. Myslel si, že ho ide popraviť sama, ale mýlil sa.
„Hej, ty. Si síce slabé decko, ale to čo si urobil na mňa spravilo dojem. Takže ťa nezabijem. A vravel si, že hľadáš miesto, kde by mohlo žiť aj monštrum. Asi si ho našiel“ Povedala mu a posadila sa na do kresla a hľadela na Kena.
Ken najprv nechápal, čo tým myslí, ale neskôr to pochopil. „Takže...“
Ešte ani nedopovedal a už vedela na čo myslí. „Áno, presne tak. Budeš Otakagure shinobi. A budeš plniť moje rozkazy, inak skončíš zle.“
Ken sa usmial a posadil sa. „Eh.. ďakujem.“
Na to už neodpovedala a šla preč. Ken sa znova chytil za hlavu a pozrel sa von oknom.
„Vidíš? Hovoril som ti, že som urobil dobre.“ Povedal Kenta´shi Kenovy.
„Máš šťastie. Ak by si urobil iba jednu jedinú chybičku boli by sme mŕtvy!“ Odpovedal Ken a zamračil sa.
„Ale neurobil som. A preto som lepší ako ty“ Odpovedal ale Ken už ho ignoroval. Takže Kenta´shi už bol ticho.
„Takže sme miesto, kam patrí takéto monštrum ako my konečne našli?“ Spýtal sa Kenta´shi a dúfal, že mu Ken odpovie, pretože nemal rád jeho ignorovanie.
„Áno, ty si vážne taký idiot, že si na to prišiel až teraz?“ Povedal Ken trochu naštvane, pretože mu to prišla ako dosť hlúpa otázka.
„Radšej buď ticho a poďme trénovať. Život tu určite nebude ľahký. Ak budeme príliš slabý zabijú nás.“ Povedal Kenta a stíchol.
Ken pokýval hlavou na znak súhlasu a šiel trénovať. Začal premýšľať ako Otagakuge shinobi a jediný človek ktorému veril bola Otokage – Reina Kana.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ken'Ichi Hōzuki Empty Re: Ken'Ichi Hōzuki

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 22 Dec - 15:07

Životopis, všechno, moc pěkné... Ale člena klanu Hoozuki do Oto? Hmm... Hmm... Asi ne... Tak významný klan tam... Vím, že tu byl Suigetsu, ale i tak...
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Ken'Ichi Hōzuki Empty Re: Ken'Ichi Hōzuki

Příspěvek pro Anonymní Thu 22 Dec - 15:10

Sad Ja som tak strašne chcel byť Hōzuki xD Takže... nepovolíš? Sad Budem musieť upravovať celý životopis? T-T xD

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ken'Ichi Hōzuki Empty Re: Ken'Ichi Hōzuki

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 22 Dec - 15:15

Ach, mě se ten životopis líbí. Pff... Necháme to asi na Roce. Jako Hoozuki tu hraje asi nejdéle a je ještě vůdce Rootu. Je tu dost členů klanu tak... Tak uvidíme.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Ken'Ichi Hōzuki Empty Re: Ken'Ichi Hōzuki

Příspěvek pro Anonymní Thu 22 Dec - 19:14

To jsou mi věci, když nevím tak to hodit na mě xD. No dobře, vyjádřím se k tomu (předpokládám, že můžu)
Takže, co se mě týče, řeknu ti to na rovinu - jsi smolař. Kdyby tady nebylo pár okolností, za které ty nemůžeš, tak bych se členem klanu Hoozuki u někoho s takovýmhle životopisem neměla problém. Ale..... ale:
1) klan Hoozuki už je podle mě přeplněný, ba přímo přetéká. Než-li se v maze objevil jistý sympatický Kage se škeblí, byla jsem jediný Hoozuki široka daleko. V tuhle chvíli je stav členů klanu šest, což mi příjde, zvláště o proti jiným klanům zde, prozatím jako hodnota, kterou by bylo optimální nepřekračovat.
2) Jak už jsem říkala, máme tu šest členů klanu. Konkrétně jsou to tito:

Toshiro
Maduro

Yatsuho
Jaký si podnikatel z Tanzaku

Zangetsu
a přibyl by jsi ještě ty, tedy :
Ken´ichi

To máme prosím sedm členů klanu a z toho 4! mimo Kiri.
Za takových podmínek prostě nemůžu být pro.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ken'Ichi Hōzuki Empty Re: Ken'Ichi Hōzuki

Příspěvek pro Anonymní Thu 22 Dec - 20:00

Chjó xD Čo už... Very Happy tak si idem urobiť novú postavu, ale životopis už taký nebude Very Happy dúfam, že to nevadí xD

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ken'Ichi Hōzuki Empty Re: Ken'Ichi Hōzuki

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Fri 23 Dec - 18:03

Ne, nevadí xD Když už víme, čeho jsi "schopný" (Ve velmi, velmi dobrém slova smyslu) tak bych ti schválila i něco krátkého. A domluvíme se tak, že tuto postavu bych ti povolila v případě, že někdo z Hoozuki přestane hrát nebo zemře, ano?
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Ken'Ichi Hōzuki Empty Re: Ken'Ichi Hōzuki

Příspěvek pro Anonymní Fri 23 Dec - 23:24

To by bolo super ^^ Takže si ten životopis schovám na potom Smile Ďakujem Smile

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ken'Ichi Hōzuki Empty Re: Ken'Ichi Hōzuki

Příspěvek pro Anonymní Sat 24 Dec - 8:34

Promiň že ti do toho píšu Shijin...ale toho Madura jsem neviděl hrát hodně dlouho....a tady ten má fakt super životopis a tím super myslím hoooodně super....skvělí čtení...ne to co píšu já, takový sr*čky.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ken'Ichi Hōzuki Empty Re: Ken'Ichi Hōzuki

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Sat 24 Dec - 10:22

Arget: Já to moc dobře vím, ale nemůžu s tím nic dělat. Jen prosím už dost těch sprostých slov, baka xD
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Ken'Ichi Hōzuki Empty Re: Ken'Ichi Hōzuki

Příspěvek pro Aki Kana Sat 24 Dec - 10:36

Je to pekné ale ak by si si všimol čo písala Roka.
,,To máme prosím sedm členů klanu a z toho 4! mimo Kiri.,,
A pokiaľ viem Maduro je v Kire tj potom by boli iba zo 7 momentálnych Hoozukovcov
iba 3 v Kire. a ostatný mimo. Žeby to začínalo byť ako s Uchiha klanom? Neutral
Kto vie.
Ale predsa sa mi nedá opýtať Prečo Hoozuki práve v Oto? Je niečo zlé na Kire? Surprised
Len tak aby som vedel lebo kebyže ideš do Kirigakure no sato tak si myslím že možno by aj Roka bola za. (iba myslím možno sa mýlim)

PS: Pekná postava Smile (Shijin sumimasen že sem píšem ale zaujíma ma to)

Ber to že to je napísané priateľským tónom Smile
Aki Kana
Aki Kana

Počet príspevkov : 1258
Join date : 01. 11. 11
Age : 29
Bydlisko : Tam kde ani vtáčik nelieta....

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Ken'Ichi Hōzuki Empty Re: Ken'Ichi Hōzuki

Příspěvek pro Anonymní Sat 24 Dec - 10:43

Arget -> Ďakujem... som rád, že sa ti to páči xD Ale nechaj to už tak xD postava mi proste neprošla, Hoozukiov je dosť a je ich málo v Kiri Smile Ja nemám problém urobiť si iný charakter to je v pohode Smile
Shimonu -> Ja nemám nič proti Kiri, len radšej hrám za zlú stranu ^^

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ken'Ichi Hōzuki Empty Re: Ken'Ichi Hōzuki

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru