Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Takashi Namare

5 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Takashi Namare - Stránka 2 Empty Takashi Namare

Příspěvek pro Anonymní Thu 22 Dec - 13:40

First topic message reminder :

Schopnosti:
Taijutsu - 3
Ninjutsu – 5
Genjutsu - 0
Inteligence- 4
Síla - 3
Rychlost – 5
Chakra – 4
Ruční pečetě – 3
Spolu: 27

Meno: Takashi Namare
Dedina: Konoha
Hodnosť: Genin
KG: Rinnegan
Rinnegan je Doujutsu, které se vyskytuje velmi vzácně. Rinnegan umožňuje uživateli rychle se naučit různé techniky, a také používat všechny základní elementy chakry. Uživatel Rinneganu se tedy může naučit jakoukoliv techniku, kromě těch které potřebují Pokrevní Linie. Stejně jako Sharingan a Byakugan i Rinnegan umožňuje vidět chakru. Rinnegan svému uživateli také dává moc nad technikami Šesti Cest a také moc nad životem a smrtí.
Takashi Namare - Stránka 2 C25e5926db_73297670_o2

Element: Katon, Suiton, Raiton, Doton, Fuuton
Zamerania: Ovládanie 6 sfér
Moje sféry:
Kunchi:
- Dokáže zabiť protivníka „prenosom mysle.“

Puji:
pohltí všechny protivníkovy útoky

Yuky:
- summoning jutsu (opica, drak)

Sandan:
Suiton: Goshokuzame Voda: Pět lidožravých žraloků Třída B Ninjutsu
Suiton: Gousuiwan no Jutsu Technika silné vodní paže Třída B Ninjutsu
Suiton: Hahonryuu Živel Voda: Totální Peřeje Třída A Ninjutsu
Suiton: Ja no Kuchi Živel voda: Hadí tlama Ninjutsu
Suiton: Kaihoudan Živel voda: Tlakový kanon Třída A Ninjutsu

Sayma:
Doton: Doroku Gaeshi - Živel země: Hliněný štít - Třída C - Ninjutsu
Doton: Doryou Dango - Živel země: Hliněná koule - Třída B - Ninjutsu
Doton: Doryū Jōheki - Živel země: Zemní valový proud - Třída B - Ninjutsu
Doton: Doryuudan - Živel země: Střely draka země - Třída A - Ninjutsu
Doton: Doryuuheki - Živel země: Zemní Stěna - Třída B - Ninjutsu
Doton: Ganban Kyuu - Živel země: Skalní rakev - Ninjutsu

Geron:
Oživovacie metódy.

Vek:18
Pohlaví:Muž
Klan: ----
Sensei: ----
Životopis:
Legenda hovorí, že raz za sto rokov sa narodí dieťa z darom ale aj prekliatím, a to dieťa som ja.
Narodil som sa s Rinneganom, nikto okrem rodičov a príbuzných ma nemal rád.Vždy keď som bol mimo domova ma oslovovali obluda.To slovo ma stále trápi.Nastúpil som do akadémie a stále som sedel úplne vzadu .Spoločnosť mi robila prázdna stolička a učebnice.Cez prestávky som sedel v kúte a nikto ma nemal rád.Nikto sa so mnou nerozprával a nechceli mať so mnou nič spoločné.Stal som sa geninom a vtedy ma niekto uniesol.Bol to Orochimaru ktorý zradil Konohu dosť sa o ňom hovorilo.Hovoril, že budem silní a slávny keď s ním ostanem.No ja som mu neveril a vôbec ho nepočúval.Výhodou bolo, že som získal 6 sfér a mal som prví stupeň pečate a učil ma rôzne techniky.Využíval som to pre dobro ale Orochimarovi sa to nepáčilo a tak ma vyhodil zo slovami: Ak nájdeš v sebe aspoň kúsok hnevu za to, že ťa ostatný nenávidia tak sa vráť.Vrátil som sa domov ale rodičia boli zabití na stene bolo krvavým nápisom napísané.Za to môžeš ty!Obluda.Dlho som nedokázal vyjsť z domu ale premohol som sa.Pred dverami stál muž z mečom a povedal, že obluda musí zomrieť.Pomocou Rinneganu som ho zabil, pretože som nemal na výber.Musel som odísť z dediny a žil som ako potulný ninja.Začal som perfektne ovládať Rinnegan a dokázal jedno oko premeniť na normálne.Rozhodol som sa, že sa stanem ninjom v Konohe.

Moje techniky:
Fuuton: Rasen Shuriken - Živel vítr: Sférický Shuriken - úroveň S
Fuuton: Reppushou - Živel vítr: Vzdušný vír - úroveň B
Fuuton: Tatsu no Oshigoto - Živel vítr: Drtivý tlak - úroveň B
Katon: Gouryuuka no jutsu - Ohnivý živel: Technika obří dračí hlavy - úroveň A

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


Takashi Namare - Stránka 2 Empty Re: Takashi Namare

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Fri 23 Dec - 18:41

Tak... a teď mě můžete prosím začít nenávidět... díky... Jo a prosí... nešetřete mě... já si to rád poslechnu, protože to bude pravda... Jsem rád, že se ti ulevilo... aspoň něco se mi povedlo... Shis... tak zatím lidi Smile
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Takashi Namare - Stránka 2 Empty Re: Takashi Namare

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Fri 23 Dec - 18:44

Je mi líto, že jsem ti ublížila...
(Téma přesouvám tak jako tak do koše, takže tam už si můžu spamovat jak chci pro ty, kteří by ještě chtěli rýpat)
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Takashi Namare - Stránka 2 Empty Re: Takashi Namare

Příspěvek pro Anonymní Fri 23 Dec - 20:24

Co to sakra je? Je*e vám? Vzpamatujte se do haj*lu..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Takashi Namare - Stránka 2 Empty Re: Takashi Namare

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Fri 23 Dec - 21:49

Jop.. vzpamatovat... to by se, ale mělo i víc lidí... A platí to i pro tebe Assasine... teď jsem nebudu pléct tady toto, ale taky poslední dobou začínáš být jiný... a to spíše k horšímu... Říkám ti to jen proto, že tě také považuji za přítele a chci být k tobě upřímný... Zkus se také na vším zamyslet... já toho budu mít také hodně a na celé svátky...
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Takashi Namare - Stránka 2 Empty Re: Takashi Namare

Příspěvek pro Anonymný Sun 25 Dec - 0:55

Ježiš, lidi, já bych vás chtěl vidět naživo. Každej má někdy špatnou náladu, ale už jsem tu viděl tak dvě, tři trosky, do kterých by snad stačilo jen fouknout, aby umřely.

Vzpamatujte se, doháje: Jsou Vánoce, svátky klidu a míru, člověk se nad sebou hodně zamýšlí ( i když podle mě by neměl).
Ale když už to děláte, dělejte to v soukromí, vyřešte si nejdřív život a pak nějaké imaginární světy s "kamarády", které v 90% přípa´dů vůbec neuvidíte.

Naprosto nejhorší věc, kterou můžete udělat, je najít si někoho na foru.

Vím, že mě teď jisté dámy sežerou zaživa, assassin mi dá půlban za spam, pánové si ze mě budou dělat legraci...ale věřte mi, že to, co říkám, jsou zkušenosti, zkušenosti a zase zkušenosti starého chlapa.

Anonymný
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Takashi Namare - Stránka 2 Empty Re: Takashi Namare

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Sun 25 Dec - 9:42

V prvním bodě souhlasím, co se vánoc týká... Pro mě neznamenají nic. Spíš ty letošní byly moje nejhorší xD

Imaginární přátele... Ne, tak fórum neberu. Jako kamarády a rodinu ano, ale přátelé jsou jen ti, které jsem už viděla. Setkávám se ráda a ve skutečnosti se mnou mluví pár lidí a i ti jsou daleko. Moje nejlepší kamarádka je 22-cetiletá dospělá ženská, kterou jsem poznala přes blog. Jsem normální? Asi ne. Ale Mikomi, Assasina, Reinu, Akimi i Ayame, i když ji znám méně... Viděla jsem je a beru je jako přátele, protože jsem si tak potvrdila jejich charakter.

Nad tohle se povznesu, když vím důvod. Jen mi vadí, že se kvůli tomu kazí atmosféra tady na fóru. Já jen odpovídala. Neměl podrývat mou autoritu. Udělal to úmyslně, chtěl mě vyprovokovat k rozchodu, tak tady to je. Ale vážně je mi líto, že to tu kazí atmosféru.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Takashi Namare - Stránka 2 Empty Re: Takashi Namare

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Sun 25 Dec - 18:44

Ehm.... já bych se k tomu, co si napsal vyjádřil Faito, protože... ehm.. ne... já jsem slíbil, že nic říkat nebudu a to také ne... Jen řeknu tohle Faito.. myslím, že vím, co myslíš... Možná ti to dojde, možná ne Wink Ale to už je jedno...
Ach... no Shis... raději mlčím...

Alolááááhéééé......... xD
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Takashi Namare - Stránka 2 Empty Re: Takashi Namare

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru