Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rokle prázdnoty

2 posters

Goto down

Rokle prázdnoty Empty Rokle prázdnoty

Příspěvek pro Raidon Sat 17 Dec - 18:48

Je to liduprázdná, hluboká rokle, nacházející se pod úpatím hor na západě Kumogakure.
Rokle slouží především jako úkryt nejrůznějších banditů a nukeninů.
Je velice těžké je zde naleznout, objeví se jen, když chtějí, protože temná zákoutí a bujná vegetace kolem, jim poskytují výhodu.
Obyčejní vesničané se této rokli vyhýbají, kolují o ní nehezké zvěsti, že ten, kdo dovnitř vkročí už se z ní nikdy nedostane živý..
Jen se sem přijď podívat a potvrdit, co je na tomto tvrzení pravdy..
Možná budeš mít štěstí.. a možná taky ne..

Rokle prázdnoty Rokle3
Raidon
Raidon
Raikage
Raikage

Počet príspevkov : 323
Join date : 15. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Rokle prázdnoty Empty Re: Rokle prázdnoty

Příspěvek pro Anonymní Sat 17 Dec - 20:31

Prišiel som na miesto presne tak ako povedal Raikage-sama.
Obzeral som sa všade naokolo no nevidel som nič okrem stromov, rastlín atd.

Čím hlbšie som vstupoval do lesa tým viac som mal pocit že ma niekto sleduje. Možno to boli ANBU ktorých poslal Raikage-sama alebo možno nie.
Stále som kráčal dalej...

Netuším či mám písať za nukeninov ja alebo či sa niekto podujme XD

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rokle prázdnoty Empty Re: Rokle prázdnoty

Příspěvek pro Shinobi Sat 17 Dec - 21:05

Minako
"Hem, podívejme koho nám sem čerti nesou" Ušklíbla jsem se a zpoza jedné ze skalek pozorovala přítomného Shinobiho. Podívala se na svého společníka.
Nobu
"Tak si ho prozkušíme" Podotknul jsem a vytáhl z brašičky na boku několik shurikenů, na které připevnil výbušné lístky. A hodil je po Everestovi, vybuchovali v nejrůznějších intervalech, nedalo se odhadnout, kdy přijde výbuch.

Oba dva nukeninové stále skrývali svou přítomnost.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Rokle prázdnoty Empty Re: Rokle prázdnoty

Příspěvek pro Anonymní Sun 18 Dec - 8:08

Poskladal som pečate a okolo seba som vytvoril bariéru. Kekkai: Tengai Houjin Bariéra: Formácia domu. http://147.32.8.168/files/jutsu/300px-Barrier_-_Dome_Method_Formation.png Shurikenom ktoré na mňa leteli som sa bez problémov vyhol. Čakal som kedy začnú hádzať dalšie shurikeny, podla toho by som mohol zistiť ich polohu...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rokle prázdnoty Empty Re: Rokle prázdnoty

Příspěvek pro Shinobi Sun 18 Dec - 11:11

Minako
"Obratnost by tu byla.." Dodala jsem a zašklebila se. Hned na to kývla na Nobua, dělali to už tolikrát, že nebylo potřeba slov. A vždycky se to vyplácelo. Vytáhla jsem z kapsy kouřové bomby a tři vyhodila přímo přd Everesta, v mžik celé jeho okolí zaplavil kouř.

Nobu
Využil jsem situace a poskládal pečetě. "Fuuton: Kaze Kiri!" Na Everesta se řítili jakési větrné sekáčky, vyřítily se nečekaně, přímo vyletěli z dýmu těsně před něj s úmyslem udělat z něj několik malých částí.
Rokle prázdnoty Fuuton%20kazekiri
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Rokle prázdnoty Empty Re: Rokle prázdnoty

Příspěvek pro Anonymní Sun 18 Dec - 11:32

Ten dym ma poriadne zmiatol a to som mal aktivovanú barieru. Do meča som nahromadil svoju chakru: Chakra no Tenshou
Rokle prázdnoty Images?q=tbn:ANd9GcS5T-07-ZmEpVG7l8ngO9kULSYCjQoRsCesL4XqEIWxFvTjDTFhQQ
Nastal väčší výbuch ktorý ma odhodil trošku dalej. (Vyhol som sa ich technike)
Ale tentokrát som už vedel kde ich nájdem.

Na miesto kde sa zrejme nachádzali som hodil dve zbrane:
Rokle prázdnoty Tumblr_lqshqcf7oN1qbw9uwo2_250

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rokle prázdnoty Empty Re: Rokle prázdnoty

Příspěvek pro Shinobi Sun 18 Dec - 12:06

Jelikož výbuch dým parádně rozfoukal, stačily nukeninové zareagovat.
Jednoduše Minako tasila Katanu a Nobu také. Jejich zbraně se do sebe zasekli. Oba dva odkryly své identity.

Minako
Spoiler:
"Jaký roztomilý chlapec, bude tě škoda" Ušklíbla jsem se. Jednoduše o pár kroků odskočila čímž přerušila kontakt s jeho zbraní. Pak se jednoduše probleskla za jeho záda, poskládala pečetě. "Fuuton: Hanachiri mai!" Útok mířil na Everestova záda.
Rokle prázdnoty Fuuton-hanachiri-mai-o

Nobu
Spoiler:
Mezitím, co Minako skládala pečetě, udělal jsem to samé. "Doton: Dosenkiryuu!" Na Everesta se ze předu řítil obrovský zemní drak, který nehodlal změnit směr svého letu.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Rokle prázdnoty Empty Re: Rokle prázdnoty

Příspěvek pro Anonymní Sun 18 Dec - 13:26

"Obdivuhodné ako dokážete spolupracovať ale budem to musieť ukončiť" V okamžiku som okolo seba vytvoril: Raiton no Yoroi (Bleskové brnenie)
Rokle prázdnoty Yotsuki_ee___raiton_no_yoroi_by_takaki_9-d3chm8r
"Máte tú česť spoznať jutsu ktoré zariadilo Kumogakure slávu..."

Ich technikám som bez väčšej námahy unikol takže do seba narazili čím vznikol další výbuch. Objavil som sa za Minako ktorej som meč vrazil priamo do chrbta.
"Kedysi som dokonale ovládal element vzduchu takže proti mne nemáš šancu" pošepkal som jej jemne do ucha.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rokle prázdnoty Empty Re: Rokle prázdnoty

Příspěvek pro Shinobi Sun 18 Dec - 15:54

Minako
Výbuch mě na schvíli oslepil, ucítila jsem za sebou závan vzduchu, pokusila jsem se otočit, ale i s mou rychlostí jsem neměla proti rychlosti Raitonu šanci.
"Myslela jsem si, žeje jen jeden žijící uživatel Raitonového brnění.." Zasýpala jsem, načež před sebe vyplivla spršku krve. Podívala se před sebe na svého společníka, na tváři se jí vyloudil křivý úsměv. Chytila meč obouma rukama, Everestův meč obalila chakra, čímž donutila Everesta, aby ho nemohl pustit. Mohl cítit, jako kdyby jeho ruce obalovali malé chakrové lanka, ale nebylo to tak, jen tomu podobné. "My, nukeninové... přežíváme.. utekli jsme proto, protože byla zneuctěna naše rodina.. Ukážeme ti sílu našeho klanu..." Uměla jsem skvěle tvarovat chakru, byla to upravená chakra, ztenčená na vlákna, spíš předělané a silnější Chakura no Ito. Vzhledem k bleskovému brnění to bylo dost obtížné a mě ubývala chakra, ale pomalu i život. Z posledních sil jsem držela meč a nehodlala ho pustit. Abych aspoń na chvíli zpomalila Everestův pohyb. "Sayonara.." Pousmála jsem se.
Nobu
Sledoval jsem to s kamenným výrazem, stejně toho skrz masku nebylo moc poznat. Poskládal jsem pečetě. "Meisagakure no Jutsu" Během mžiku jsem splynul s okolím.
Rokle prázdnoty Meisai10
Přemístil jsem se za Everesta, s poskládanými pečeti.
"Doton: Yomi Numa"
Rokle prázdnoty 2149382:jpeg_preview_medium
Everesta pomalu pohlcovalo bahno, nořil se do něj, nemohl upustit svou zbraň, čímž ho to mělo značně zpomalit. Neesan.. Chladně jsem se ušklíbl, ztráty tu budou a vždycky byly. Její povinnost je u konce.
Já znovu splynul s okolím.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Rokle prázdnoty Empty Re: Rokle prázdnoty

Příspěvek pro Anonymní Sun 18 Dec - 17:46

"Popravde sú dvaja uživatelia bleskového brnenia a ja som jeden z nich moje meno je Everest Hiashi bývalí Rokudaime Raikage."
Cítil som ako sa ponáram čoraz hlbšie a hlbšie.

Konečne sa mi podarilo vytiahnuť meč z tela Minako.
No stále som ho nemohol pustiť dokonca som nemohol vytvoriť ani pečať kedže som meč držal oboma rukami.




Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rokle prázdnoty Empty Re: Rokle prázdnoty

Příspěvek pro Shinobi Sun 18 Dec - 19:12

Minako
"Raikage.. he.." Pousmála jsem se, pokud to byl Raikage bratr neměl šanci, no já umřela s pocitem zadostiučení, že jsem aspoň bratrovi na chvíli poskytla výhodu. S úsměvem na rtech jsem věděla, že se zbytkem mé chakry, kterou jsem použila vynaloží dobře. Pak jsem vydechla naposledy.
Nobu
Sledoval jsem Everesta a byl zamračený. Neměl jsem šanci, jediný způsob byl odtud docela rychle zmizet, ale Minako by mi to v životě neodpustila. I nukeninové mají hrdost.
"Tak Raikage, že? Slyšel jsem, že zradil.. Kdo ví, jestli to neudělá znovu, jen prolhaný zrádce, nic víc, nic míň, nejsi o nic lepší než my.." Ozvalo se před Everestem.
"Nic víc!" Ozvalo se tentokrát už za ním. Pak jsem poskládal pečetě.
"Doton: Koka Jutsu" Začal jsem se smát, mé tělo se hned po návalu chakry začalo měnit, začalo se měnit v kámen.
Rokle prázdnoty 320px-Hardening_Technique
Věděl jsem, že mé tělo a chakra nevydrží dlouho, že možná po tomhle zemřu, tělo se rozpadne v prach, ale.. Neuteču jako zbabělá holka. "Uvidíme, jak si poradíš s tímhle.. Bývalý Raikage.."
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Rokle prázdnoty Empty Re: Rokle prázdnoty

Příspěvek pro Anonymní Sun 18 Dec - 19:43

"Rovnaký? To sa mýliš!"
Chakra no Cero (Prúd chakry)
Rokle prázdnoty Hiyori_Cero
Z úst som pod seba vystrelil prúd chakry ktorý ma odhodil daleko od bahna no zasiahol som aj seba.


Kedže som mal aktivované Raiton no Yoroi (po zotavení) som plnou rýchlosťou som vrazil do Nobua.
Podarilo sa mi ho zasiahnúť...
Rokle prázdnoty Pertarungan+rock+lee

"Ja niesom ako vy!" Povedal som ťažším hlasom (spotreboval som viac ako polovicu svojej chakry)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rokle prázdnoty Empty Re: Rokle prázdnoty

Příspěvek pro Shinobi Sun 18 Dec - 20:29

Nobu
Ráně jsem se nevyhnul, cítil jsem, jak moje brnění povoluje, taky jsem měl jen málo chakry. Brnění se rozpadalo, pomalu, ale jistě.
Vycítil jsem slábnoucí chakru, tak jsem chytil kamennou rukou Everesta, jehož brnění už muselo také slábnout a hodil ho do nejbližší skály.. Pak jsem za ním došel.
"Nejsi jako my?! Jen se na sebe podívej.. Opustil jsi vesnici a zradil, stejně jako my. Zradil jsi své přátele, ty kteří na tebe spoléhali, ty kteří tě bezmezně obdivovali. Možná ses změnil, ale možná, že jsi taky.." Mé tělo se pomalu rozpadalo, když odpadl kus brnění, zmizel i kus mě. Ušklíbl jsem se.
"Uvnitř pořád stejný zrádce.." Dodal jsem a křivě se usmál, jediným rychlým pohybem jsem ho navzdory jeho rychlosti chytil pod krkem a zašklebil se. Pak už se mé tělo rozpadlo na prach, stejně jako zmizelo kamenné brnění. Přímo před Everestem jsem vydechl naposledy. Zemřel jsem.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Rokle prázdnoty Empty Re: Rokle prázdnoty

Příspěvek pro Anonymní Mon 19 Dec - 14:59

"Určite som sa zmenil tomu ver" (Povedal som slabým hlasom)
Chvíľočku som premýšlal nad tým čo sa stalo...

Zobral som telo Minako a Nobua a zabezpečil som ím aspoň slušné miesto na odpočinok boli to predsa ninjovia či už dobrý alebo zlý.

http://download.minitokyo.net/Naruto.Wallpaper.36229.jpg

(Presun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rokle prázdnoty Empty Re: Rokle prázdnoty

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru