Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yukio Takai

2 posters

Goto down

Yukio Takai Empty Yukio Takai

Příspěvek pro Kushina Uzumaki Sat 17 Dec - 14:22

Jméno:
Yukio ( nebo Yu)

Přijmení:
Takai

Dedina:
Sunagakure

Hodnost:
Genin

Věk:
15

Narození:
5.5.

Pohlaví:
muž

Klan:
-rodina Takai

Kekkei genkai:
Jinton

Sensei:


Charakter:
Je to takový klidný kluk. Snaží se vyhledat stíny, před světlem. Když je ve společnosti někoho, kdo se mu nelíbí, dá to ihned vědět. Někdy je radši sám, než ve společnosti někoho, koho nemusí. Jeho červené oči dávají jakoby znamení, o jeho krvežíznivosti, ale nebylo to tak. Ale on je hodný. Má sice nějaké kamarády, ale né přátele. Je to v celku zajímavý člověk, jak o něm řekla jedna osoba kdysi.

Životopis:
Narodil se v rodině Takai dne 5.5. a tudíž bylo z něj jarní dítě. Ten datum byl pro rodinu netypický, neboť se většina z této rodiny rodily v zimě. On byl už od mala jiný, než ostatní členové. Narodil se s takovým divným znakem pod okem, který i sním rostlo. Dokud ho to nechtělo zabít, tak neplánovali zkoumat, o co jde.
Jak šli léta, Yu rostl. Už od mala ho to táhlo ke zbraním. Ale né ty velké, to vůbec ne. Spíše takové malé nožíky, se kterýma se výborně manipulovalo. I když mu bylo nějakých 3 let, zkoušel to, ale jeho matka ho přitom hlídala. Snažili se zjistit, jakou má podstatu, jenže žádnou neměl a tak nevěděli, co s ním. Všichni v rodině měli oheň, až na jednoho pra-pra-pra---dalekopra---dědu, který měl KG. Ale bylo jasné, že ten dědeček už byl dávno mrtvý. Proto se rozhodli čekat.
Během jeho sedmého roku, zjistil něco zvláštního. Že na malý okamžik dokáže zrychlit. Ale většinou to ani sám nepostřehl. Proto se nějak nezajímal, co se dějě. Ale jeden večer, našel knihu, nebo spíše deník. Stálo tam, že jeden pra...... děda, uměl ovládat velice silné KG. Zajímalo ho to, ale nevěděl, jak to KG pozná. Třeba až časem. Proto se rozhodl čekat.
Když neměl žádný element, musel se naučit bránit jinak. Naučil se bojovat hlavně s pomocí Taijutsu. Kopy, údery rukou, rychlost a tak. Do toho ještě boj s dýkama. Dal si osobní trénink, který byl velice tvrdý. Nedal si najíst, dokud nedokáže a podobné. Kvůli tomu též trávil doma jen velmi málo času. Začal se oddalovat od své rodiny.
K jeho desátým narozeninám dostal dvě dýky. Černé dýky, které ho fascinovali tvarem, ostrostí a pod. Byli překrásné a jakoby stvořeny přímo pro něj. Pár dní po těch narozeninách, si uvědomil, že on má tu KG svého dědy. KG rychlosti. Dokázal to jen na chvilku. Ta rychlost někdy byla dost dobrá a někdy zase nic moc. Ještě to holt nedokázal moc ovládat.
Nakonec, se v jeho třinácti letech rozhodl, že odejde. Doma už víc trénovat nemohl. Tak šel do světa, kde by mohl potkat nějaké protivníky a tak. Zanechal pouze dopis. Vzal si ty dýky, peníze, brašnu a plášť. Odešel za velmi deštivého počasí. Vydal se směrem k jendé vesnici, kde by se mohl i ubytovat a žít tam.


Yukio Takai 52dd7846a465173426o2

Zbraň:
Spoiler:

(Je to charakter Yukio Takai neboli Dawn de diablo nešlo mu to sem dať tak to dávam zaňho
čo by som pre teba neurobila brácho Very Happy Smile


Naposledy upravil Kushina Uzumaki dne Tue 20 Dec - 18:56, celkově upraveno 4 krát
Kushina Uzumaki
Kushina Uzumaki

Počet príspevkov : 1168
Join date : 17. 11. 10

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kissu

Návrat nahoru Goto down

Yukio Takai Empty Re: Yukio Takai

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Sun 18 Dec - 10:00

Zatím jsem to jen přelétla očima.
- Dawn de diablo....
To se mi nelíbí. Vážně se mi to nelíbí. Jsme ve fóru s tématikou Naruta, takže jméno někde mezi Španělštinou a Angličtinou je zcela mimo.

Až se vyřeší tohle, přečtu si životopis.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Yukio Takai Empty Re: Yukio Takai

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Tue 20 Dec - 8:39

Nu dobře, jméno bych tedy i skousla.
Ale ani na můj komentář nereagoval xD Takže já si se schválením počkám až napíše.

Jinak se mi líbí, že tu někdo má Jinton jako Swift release.
Na druhou stranu máš jako dědinu Sunagakure a přitom jsi "odešel do světa" o Chuuninských zkouškách tu také nic nevidím. Takže asi by byl lepší prostě Genin do Suny. Tím bych ti povolila i tu jednu techniku, která je ke KG. Asi bude vyššího ranku, ale v tomto případě by to mohlo jít.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Yukio Takai Empty Re: Yukio Takai

Příspěvek pro Anonymní Tue 20 Dec - 18:44

Zkouška, předtím mi nešlo postovat, psalo to něco o třech dnech, kvůli tomu se nemohl ani vložit topic, snad to bude v cajku.

To s tím nickem, protože jsem se domlouval s Kiky a nevěděl jsem jistě, zda-li mi půjde psát. Jméno budu psát normal do postu, jsem i tak zvyknutej, takže na to ani zapomínat nebudu (holt, jiná RPG).

Ajaj, to jsem si neuvědomil s těma zkouškama, dobře, opravím a pod a to s tím do světa jsem myslel tak, že během těch pár let došel do Suny. A s tou technikou je to jasné, tak kdyžtak, budu mít horší trénování technik nebo tak, něco zkusím sám na sebe vymyslet.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukio Takai Empty Re: Yukio Takai

Příspěvek pro Kushina Uzumaki Tue 20 Dec - 18:50

Ešte raz ma tu nazveš Kiky tak ťa Killnu Very Happy Very Happy
Kushina Uzumaki
Kushina Uzumaki

Počet príspevkov : 1168
Join date : 17. 11. 10

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kissu

Návrat nahoru Goto down

Yukio Takai Empty Re: Yukio Takai

Příspěvek pro Anonymní Tue 20 Dec - 18:59

Tak, vše by mělo být tak jak má. Tu techniku...tu bych radši promejšlel s někým, kdo tomu rozumí a to já rozhodně nejsem. Popřípadě, mě naleznete na skypu. Icq a pod nevedu. (Viz, Kika kdyžtak dá to Skype a nebo sem ho dal sem na web).

Tak promiň Kush Razz

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukio Takai Empty Re: Yukio Takai

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Wed 21 Dec - 18:58

Ok xD Takhle se mi to líbí xD
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Yukio Takai Empty Re: Yukio Takai

Příspěvek pro Anonymní Wed 21 Dec - 19:51

To jsem, rád, že se líbí. Nechceš jít na skype? Promyslíme nějak tu techniku Smile

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukio Takai Empty Re: Yukio Takai

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru