Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arget Maireto

Goto down

Arget Maireto Empty Arget Maireto

Příspěvek pro Anonymní Wed 14 Dec - 17:31

Jméno a příjmení: Arget Maireto
Hodnost: Genin
Věk: 15
Narození: 24.12.
Pohlaví: Muž
Klan: Maireto
Hijutsu: Kami senshu- Vytvoření čakrového luku, ze kterého strílím čakrové šípi, POZDĚJI budou mít šípy i podstatu čakry
Oblíbené: Lukostřelba
Neoblíbené: Když se někdo zajímá co má pod kapucí, nebo když to zjistí tak o mé uši.
Sensei: Reina Kana
Charakter: Nikdy ho k ničemu nedonutíte, vše si nechává pro sebe, nerad mluví, nejčastěji od něj můžete čekat jen přikývnutí, nebo zakroutění hlavou, když už mluví tak většinouz v hádankách.
Životopis:
Ještě před sexem...
Argetovi rodiče se střetli když byli vysláni na tajnou misi, za jejím účelem bylo však získávání informací o Konoze, prakticky se spolu nebavily a jen dělali svou práci, pokud to nebylo nutné tak se na sebe ani nepodívali, pak, ale přišel zlom, seděli na větvi jednoho stromu a používali Mesaigakure no jutsu, aby skryli svou polohu a můj otec, Bisa promluvil směrem k mé budoucí matce, Agis. "Jak se jmenuješ?" Zeptal se hřejivým a opravdu zvědavým tónem, nerad to přiznával, ale opravdu hodně se mu moje matka líbila. Agis, se podívala směrem tam kde má stát, sice ho neviděla, ale věděla že tam je. "Agis Maireto." Po kratičké odmlce ještě dodala. "A jak se jmenuješ ty?" Otec na to skoro hned odpověděl. "Bisa Raineki." Teď když spolu trávili tolik času k sobě měli blíž, čím dál častěji se střetli jejich pohledy. Od toho okamžiku se spolu začali normálně bavit, už nevečeřeli potichu, ale bavili se spolu a tím vznikal vztah na dlouhá léta. Když měli misi hotovou, vraceli se zpět do Otogakure tak na ně zaútočil taky špeh, ale z Iwy, aby mu řekli co ví, ale otec, spolu s matkou ho lehce porazili, dál už jejich cesta pokračovala bez problémů. Však záměrně šli pomalu, do otogakure přišli až 5 den po tom co odešli z Konohy, překvapivě už to vypadalo že se schyluje i k něčemu víc, než jek k přátelství, když odcházeli z OTo tak se na sebe ani nepodívali, ale teď se usmívali a bavili se cestou, stráže u brány, měli vytřeštěné pohledy, že to co vidí není pravda, prostě nemohla být, ale byla, opravdu to vypadalo že si k sobě našli cestu a ta zdaleka nekončí u přátelství.
Když odevzdali Otokagemu zprávu o misi, dal jim na týden dovolenou, tak pokračovali oba domů, jejich cesty se rozcházeli, ne však na dlouho.
znovu se setkali v baru kde Bisa popíjel trochu saké, nebyl to opilec, ale občas si trochu dal. když za tím došla Agisu tak okamžitě vzal a zeptal se jí jestli si nechce přisednout, souhlasila, společně pili saké, v přiměřeném množství, i když zas tak přiměřeném ne. Vedli spolu opravdu dlouhý rozhovor během něhož se dohadovali kdo má horší rodiče, pak celkem opilá dvojka se tak nějak, nikdo neví jak začala líbat, tak začal vztah který nikdo nečekal.
Noc plná polibků...
Dalšího večera se spolu sešli na klidném místě když kvetli třešně, jejich růžové listy v měsíčním svitu dělali opravdu nádhernou atmosféru, to vlastně viděl Bisa poprvé Agisu bez šátku na hlavě který skrýval její špičaté uši, to že má černé vlasy věděl už dávno takže to ho nepřekvapilo, ale ty uši se u tak líbily že se to Agisu zamiloval ještě víc. Sedli si pod jednu třešeň a pozorovali měsíc, pak se, ale Agis opřela o Basiho a začala se k němu čím dál víc tulit, Bisamu se plnily přání, obejmul ji a řekl. "Miluji tě." Agis se na to usmála a řekla. "Taky tě miluji." Dál to pokračovalo plozením mě, takže nepopisovat...(Není to hentai fórum, i když já mám co říkat.)
Ach už jsme manželé...
Když společně šli oznámit svým rodinám že se berou tak ani jedna neměla radost, teprve pak se ukázalo že se jejich rodiny nenávidí, ale oni se milovali.
Na svatbě byly jen jejich kamarádi, no nebylo jich mnoho těch opravdovým kteří přišly i přes nesváry mezi dvěma rodinami. Obřad probíhal obvykle, až na to že tam nebyli rodiny, jen kamarádi, někdo říkal že přišel podívat i Otokage, ale nikdo to nedokázal s jistotou říct. Obřad se konal na místě kde si poprvé řekli že se milují. Po polibku si Bisa vzal Agisu do náruče a unesl ji. Donesl ji až do svého pokoje kde začala vášnivá noc...
Tak už jsem na světě...
Když jsem se narodil tak jsem dostal příjmení po matce a jméno Arget, příjmení po matce proto že jsem po ní zdědil špičaté uši.
Mé vychovávání nebylo moc náročné, skoro jsem neřval a rozesmát mne nebylo nic těžkého, Bisa i s Agisu spolu zůstali, nepřestali se milovat, i když se jich jejich rodiny zřekli. Otokage jim přestal dávat mise, teda až na nějaké jednoduché na pár hodin a to vždy jen pro jednoho a druhý se mnou vždy zůstal, Otokage byl docela příjemný k naší rodině, protože to co donesly při té misi za informace se opravdu hodilo.
Když jsem začal chodit tak mi byl jeden rok, bylo z toho opravdu pozdvižení, i když je to normální. Pomáli kvůli tomu spustili poplach ve vesnici, kdybych už tehdy byl vyspělí jako teď když vám to vyprávím tak bych se asi šel někam zahrabat. Ano, až tak to bylo hrozné. Pak jsem řekl první slovo a to bylo. "JÍÍÍDLO!!!!!" A bylo další pozdvižení, to už to šli říct až Otokagemu, já jsem si myslel že z nich udělám řízky. Vyhodil je se slovy. "NA BLBOSTI NEMÁM ČAS!!!!!!!!!!!!" A zabouchl za nii dveře, těm bláznům to vůbec neubralo na náladě, jen mě pořád obskakovali a chtěli, abych to řekl dnovu a znovu a...znovu.
A jsem na akademii a kašlu na rodiče...
Později až už jsem byl dost starý na to abych nastoupil na akademii to už se projevila moje uzavřenost a tajnůstkářství, nerad komunikoval, ti blázni si to připisovali mládí, ale já je neposlouchal, jen jsem trénoval rodinné hijutsu a učil se na akademii, nebylo to těžké, talent na ninjutsu, ale ani v taijutsu jsem nebyl úplně na mizině, ale v genjutsu se to podobalo nule, i když ty nejednodušší genjutsu jsem zrušil, tak to bylo stejně k ničemu pokud jsem se nezranil. S ostatníma jsem se nebavil, ani jsem to nechtěl, dokonce učitel měl problém ze mě dostat slovo a navíc ho štvalo že pořád nosím kapuci, on ani nevěděl o mích uších a o tom že mám melír, na černých vlasech červený. Několikrát jsem propadl kvůli tomu že jsem nebyl schopný tam ani přijít na zkoušku a to učitele opravdu hodně sra*o, ale mě to bylo jedno a stejně pořád je, tak nakonec jsem v 15 tu zkoušku udělal a stal jsem se geninem. Když jsem to oznámil doma tak jsem myslel že je zase zabiju, zase z toho dělali, bůh ví co, i když ani ten ne.
Moje cesta...
Nakonec jsem si chtěl jít promluvit s otokage, ale nějak se mi nechtělo tak jsem se vydal jiným směrem.
Podstata: Raiton
Vzhled:
Arget Maireto Baykuay
Zajímavosti: Špičaté uši, mluví i jazykem rodiny z matčiny strany. Jazyk se jmenuje: Liduen Kvaedhí.

Techniky
Hijutsu: Kami senshu
Popis: Uživateli se v ruce vytvoří luk z čakry, u mě má tento luk černou(i šípy) barvu a z něj můžu střílet šípy z čakry.
Rank: D-S- Sílí to s uživatelem
Výhody: Jako u normálního luku, později bude schopný střílet i šípy s podstatou jeho čakry, jdou vymyslet další techniky k tomuto hijutsu
Nevýhody: Bez čakry není luk ani šíp Smile

Chtěl bych vás moc poprosit, jestli bych tuhle techniku nemohl umět od začátku, samozřejmě D rank a na C už se to budu učit.


Naposledy upravil Arget Maireto dne Sun 25 Dec - 15:50, celkově upraveno 5 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Arget Maireto Empty Re: Arget Maireto

Příspěvek pro Anonymní Wed 14 Dec - 19:39

ten obrázek už jsem někde viděl... nějak nevím kde ale něco mi ho velmi připomíná :p

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Arget Maireto Empty Re: Arget Maireto

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 15 Dec - 10:32

Mě se nelíbí, že je ten luk zcela z chakry... xD Nevím proč xD
Spíš je to osobní, protože mám ráda, když chakru tvarují jen Hyuugové...
Nu ale budiž. Když to ještě prodiskutuješ s Assasinem, tak bude KG ok, ale ne že od něj uslyším, že jste o tom nemluvili xD

Spíš než KG bych to možná dala jako Hijutsu.
Techniku ti ještě musí schválit jiný admin, hoď ji do vlastních.

A co se ostatního týče... Životopis dost dobrý. Ani mě to ale nepřekvapuje. Když chceš, tak na to máš, jenom musíš chtít, že? xD

Co se obrázku týče je pravda, že Higukade ho měl dřív, ale to si prosím vyřešte spolu.

Vesnice je tedy Otogakure?
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Arget Maireto Empty Re: Arget Maireto

Příspěvek pro Anonymní Thu 15 Dec - 10:53

Jo a je to Hijutsu, kde jsem napsal KG? A přesně tak musím chtít, nebo mě k tomu musí lidi dokopat Very Happy a když tady může být 10 itachi a sasuke tak 2x jeden člověk se nikomu nic nestane, pokud ovšem bude trvat na vyměně tak mi ho pomůže najít Very Happy
Přesně vesnici Otogakure

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Arget Maireto Empty Re: Arget Maireto

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 15 Dec - 10:57

Já schválila životopis, charakter, vesnici, hodnost Genin xD
To ostatní - tedy techniky, KG - si napiš do vlastních technik a uvidí se.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Arget Maireto Empty Re: Arget Maireto

Příspěvek pro Anonymní Thu 15 Dec - 11:04

Ty si chválila hodnost? Very Happy Very Happy Very Happy
Není to KG, ale Hijutsu...a krom toho nikdy nebudu schopný udělat z čakry nic jiného jak luk a šípy.
A už je to ta napsaný, kde ne Midotsuchi vězí?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Arget Maireto Empty Re: Arget Maireto

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 15 Dec - 11:08

Už jsem říkala, že se mě bolí hlava?
Pak dělám chyby... ....
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Arget Maireto Empty Re: Arget Maireto

Příspěvek pro Anonymní Thu 15 Dec - 11:10

Aha, tak to potom ano...vem si paralen grip. (Sice jich 24 stojí 115,-) Zabírá skoro hned.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Arget Maireto Empty Re: Arget Maireto

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru