Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Informační kartičky - první pokus, veřejná korektura

4 posters

Goto down

Informační kartičky - první pokus,  veřejná korektura Empty Informační kartičky - první pokus, veřejná korektura

Příspěvek pro Anonymní Tue 13 Dec - 12:48

(Nevím, kam to jinam dát, pokud to má patřit někam jinam, poprosila bych někoho z adminů o přesunutí Smile )
Poslední dobou jsem neměla zrovna moc času a tak šli informační kartičky trochu do pozadí. Teď jsem se však konečně dokopala aspoň k pár kusům (jsou to základní techniky a - snad - všechny techniky klanu Aburame). Kartičky mají trochu jiné rozvržení a vzhled, než měl návrh. Proto bych prosila o názory všech, a zdravou kritiku. Také by jsem ráda znala vaše názory na ranky technik (o některých jsem se bavila s různými lidmi, některé jsem už ale musela určovat sama), takže, prosím:

E rank:


D rank:


C rank:


B rank:


A rank:


Prosím, debatujte, poznámkujte, kritizujte. Já se pokusím odpovídat aspoň jednou za 24h. (viz. nepřítomnost) Číst si vás budu průběžně.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Informační kartičky - první pokus,  veřejná korektura Empty Re: Informační kartičky - první pokus, veřejná korektura

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Tue 13 Dec - 13:05

Super Roko!!! sunny Já si myslím, že je to perfektní a je tam vše potřebné pro realizaci techniky, aby nedošlo k nějakým nesrovnalostem... myslím, že víc k tomu není co dodat Wink
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Informační kartičky - první pokus,  veřejná korektura Empty Re: Informační kartičky - první pokus, veřejná korektura

Příspěvek pro Goro Aburame Tue 13 Dec - 13:10

Perfektní ty karty mě tak ovlivnily že už mám i účet k Aburame XD
Goro Aburame
Goro Aburame

Počet príspevkov : 111
Join date : 13. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Aburame

Návrat nahoru Goto down

Informační kartičky - první pokus,  veřejná korektura Empty Re: Informační kartičky - první pokus, veřejná korektura

Příspěvek pro Anonymný Tue 13 Dec - 14:30

Co znamená "ninja 2+", prosím?

Anonymný
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Informační kartičky - první pokus,  veřejná korektura Empty Re: Informační kartičky - první pokus, veřejná korektura

Příspěvek pro Anonymní Tue 13 Dec - 14:31

ninjutsu 2 a více

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Informační kartičky - první pokus,  veřejná korektura Empty Re: Informační kartičky - první pokus, veřejná korektura

Příspěvek pro Anonymný Tue 13 Dec - 14:34

Díky...

Anonymný
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Informační kartičky - první pokus,  veřejná korektura Empty Re: Informační kartičky - první pokus, veřejná korektura

Příspěvek pro Anonymní Tue 13 Dec - 14:40

Nemáš zač...rád pomůžu i když tvoji postavu nenávidím Very Happy

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Informační kartičky - první pokus,  veřejná korektura Empty Re: Informační kartičky - první pokus, veřejná korektura

Příspěvek pro Len Tue 13 Dec - 14:58

Roka: Pekne, pekne Smile


Poznámka mimo: Ryuushi teba tiež má pár ľudí až po krk
Len
Len

Počet príspevkov : 251
Join date : 14. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Informační kartičky - první pokus,  veřejná korektura Empty Re: Informační kartičky - první pokus, veřejná korektura

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Tue 13 Dec - 15:57

Tasai: Pár? Very Happy Pár jsou 2 tady bych to shrnul na polovinu fora xD
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki

Počet príspevkov : 1466
Join date : 06. 02. 11
Age : 29
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Uchiha/Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Informační kartičky - první pokus,  veřejná korektura Empty Re: Informační kartičky - první pokus, veřejná korektura

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Tue 13 Dec - 16:01

Nechte ho hoši, každý je nějaký a má svůj charakter... akorát, každý se nedokáže s nějakým jiným třeba naučit vycházet Wink A tady se mají řešit ty kartičky, takže takhle jo? Smile
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Informační kartičky - první pokus,  veřejná korektura Empty Re: Informační kartičky - první pokus, veřejná korektura

Příspěvek pro Anonymní Tue 13 Dec - 20:40

Děkuju všem za reakce, ikdyž ta konstruktivní kritika se z nich koukám někam odpařila, než jsem se k nim dostala xD.
Pak také děkuji Ryuushimu za vysvětlení a Akimu za uklidnění. Laughing

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Informační kartičky - první pokus,  veřejná korektura Empty Re: Informační kartičky - první pokus, veřejná korektura

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru