Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krčma Zaviate pieskom

Goto down

Krčma Zaviate pieskom Empty Krčma Zaviate pieskom

Příspěvek pro Anonymní Sun 11 Dec - 9:31

Krčma ,, Zaviate pieskom"

Krčma Zaviate pieskom Vicious_Spike_Faye_At-Bar

Táto krčma je na úplnom kraji Sunagakure no Sato. Sem chodia ninjovia zapíjať svoju bolesť alebo hnev. Je verejne známe, že tam chodia len opilci a často tu zasahuje hliadka aby ukľudnila nepokojných ľudí v krčme. Často sú na túto krčmu podávané sťažnosti a oznámenia no vedenie vesnice je spokojnejšie keď si títo shinobi vylievajú zlosť v tomto jednom podniku akoby to mali robiť v celej Sune.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Krčma Zaviate pieskom Empty Re: Krčma Zaviate pieskom

Příspěvek pro Anonymní Tue 13 Dec - 21:19

Aiko Naihi

,,Nehehehe tu to bude stačiť." pousmiala sa a spoznala ten zavšivavený podnik. Vošla dnu a sadla si úplne do rohu.,, Tu je to príjemné pretože nikto nevyrušuje, nikto ma tu nepozná a každému je to jedno." potešila sa.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Krčma Zaviate pieskom Empty Re: Krčma Zaviate pieskom

Příspěvek pro Len Tue 13 Dec - 21:24

Vošiel som hneď za ňou a sadol si oproti nej. Masku som si dal neisto dole a kapucňu tiež ,, Tak Kazekage dajte si čo chcete pozval som vás tak platím,, mne to bolo jedno čo budeme si dáme bol som ráde že môžem oddychovať a spoznať Kazekage aj po tej neformálnej stránke.
Len
Len

Počet príspevkov : 251
Join date : 14. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Krčma Zaviate pieskom Empty Re: Krčma Zaviate pieskom

Příspěvek pro Anonymní Tue 13 Dec - 21:29

Aiko Naihi

,,Ale čo tam potom." povzdychla si Aiko a spokojne vyložila nohy na stôl a už len čakal kým jej donesú fľašku saké.,, No konečne." potešila sa a otvorila si ju.,, Mňa tu už veľmi dobre poznajú." usmiala sa a poriadne si odpila.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Krčma Zaviate pieskom Empty Re: Krčma Zaviate pieskom

Příspěvek pro Len Tue 13 Dec - 21:37

Pousmial sa ,, Mohli by sme si potikať ? Teda ak vám to nebude robiť problém,, nemal som problém s autoritou ale už keď sme boli spolu v podniku zdalo sa mi to divné stále ju oslovovať Kazegake. Ako keby kúzelník vytiahol s pod plášťa flašu sake, ktorú položil na stôl a odlial si do pohára. Popravde pil prvý krát ale šupol to do seba aby moc nazaostával.
Len
Len

Počet príspevkov : 251
Join date : 14. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Krčma Zaviate pieskom Empty Re: Krčma Zaviate pieskom

Příspěvek pro Anonymní Tue 13 Dec - 21:42

Aiko Naihi

,,V pohode ja som s tým problém nikdy nemala." skonštatovala AIko.,, ja som Aiko." predstavila sa pokojne a namiesto podania ruky na neho provokatívne žmurkla. Spokojne si ďalej odpíjala zo svojej fľaše, predsa len teraz nebola v práci tak si užívala.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Krčma Zaviate pieskom Empty Re: Krčma Zaviate pieskom

Příspěvek pro Len Tue 13 Dec - 21:51

"Hm takže Aiko " ,, Ako vidím Kaze.... Aiko hneď sa mi zdáš veselšia keď sa zbavíš starostí,, pozeral ako odpíja z fľaše a na tvári mu zase vybehol úsmev. Po dlhom čase sa cítil ako človek a nie ako bábka v rukách Kagea
,, Kebyže ťa stretnem len tak na ulici nikdy by som nepovedal že dievča ako ty je Kazekage,, pozrel sa do svojho pohára zase si trocha odpil
Len
Len

Počet príspevkov : 251
Join date : 14. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Krčma Zaviate pieskom Empty Re: Krčma Zaviate pieskom

Příspěvek pro Anonymní Tue 13 Dec - 21:58

Aiko Naihi

,,Pretože mi už všetko lezie na nervy každý za mnou chodí s blbosťami a toto je jediné miesto kde to majú všetci jedno kto som a čím som." usmiala sa spokojne a uvoľnene, začínala pociťovať, že alkohol v jej krvi začína zaberať pretože fľaša ktorú v ruke držala o chvíľu bude aj prázdna.,, Tak maskovanie, nezdám sa." dodala pokojne a ty čo? Prečo si tu ostal hm?" spýtala sa.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Krčma Zaviate pieskom Empty Re: Krčma Zaviate pieskom

Příspěvek pro Len Tue 13 Dec - 22:09

,, Ehm... No vieš potreboval som trochu zmeniť prostredie aby som prišiel na nové nápady a Suna, prostredie a milá Kazekage tak nejak sa mi to tu zapáčilo,, vyšiel z pravdou von a nalial si ďalší pohár. Lebo začínal tomu prichádzať na chuť i keď vedel že veľa toho do seba nemôže dať aby aspoň jeden z nás dvoch ostal ako tak triezvy.
Len
Len

Počet príspevkov : 251
Join date : 14. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Krčma Zaviate pieskom Empty Re: Krčma Zaviate pieskom

Příspěvek pro Anonymní Tue 13 Dec - 22:14

Aiko Naihi

,,Ahaa, zaujímavé vyhliadky a plány ty máš." zachechtala sa potichu a všimla si, že fľaša už je prázdna. Keď už nevedela čo od radosti prisadla si tesne k Tasaiovi a jednu ruku mu prehodila cez rameno.,, Tak rozprávaj. Čo by si chcel." zasmiala sa.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Krčma Zaviate pieskom Empty Re: Krčma Zaviate pieskom

Příspěvek pro Len Tue 13 Dec - 22:28

Zostal som zaskočený a pokúšal som sa dostať zo seba súvislúo ,, Ehm....no... ja....preto...Aiko ,, zistil až potom si uvedomil že okrem jej mena nepovedal nič takmer nič. A začal sa červenať.
Len
Len

Počet príspevkov : 251
Join date : 14. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Krčma Zaviate pieskom Empty Re: Krčma Zaviate pieskom

Příspěvek pro Anonymní Tue 13 Dec - 22:32

Aiko Naihi

,,No moje meno poznáš pekné od teba." povzdychla si a potiahla ho za ruku a aj s ním sa postavila rovno na stôl.,, No a teraz uvidíme prcku." usmiala sa spokojne a začala sa vrtieť do rytmu hudby a Tasaia si urobila tyč keď sa k nemu nalepila a začala okolo neho tancovať.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Krčma Zaviate pieskom Empty Re: Krčma Zaviate pieskom

Příspěvek pro Len Tue 13 Dec - 22:40

Po tomto so stál ako solný stĺp, viac červenší som už ani nemohol byť. Po dosť dlhom čase zo seba konečne vysúkal ako takú súvislú vetu ,, A..Aiko...č..čo to robíš ,, opýtal sa nevinným hlasom
Len
Len

Počet príspevkov : 251
Join date : 14. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Krčma Zaviate pieskom Empty Re: Krčma Zaviate pieskom

Příspěvek pro Anonymní Tue 13 Dec - 22:44

Aiko Naihi

Aiko len na chvíľu prekrútila očami a v tom ho oboma rukami pevne schmatla za límec. Pritiahla si ho tesne k sebe až boli tvárou od seba len pár centimetrov.,, No skús hádať čo robím." pousmiala sa.,, Na to byť jouninov netreba." zašepkala.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Krčma Zaviate pieskom Empty Re: Krčma Zaviate pieskom

Příspěvek pro Len Tue 13 Dec - 22:48

Celkovo som bol zaskočený ale zároveň sa mi to aj páčilo. Po tomčo som bol len kúsok od nej osmelil som sa a pobozkal ju.
Len
Len

Počet príspevkov : 251
Join date : 14. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Krčma Zaviate pieskom Empty Re: Krčma Zaviate pieskom

Příspěvek pro Anonymní Wed 14 Dec - 12:14

Aiko Naihi

,,Uuuuuu." zasmiala sa potom čo sa od neho otrhla.,, Možno nabudúce, práca volá." zašepkala, žmurkla a zrazu zmizla nevedno.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Krčma Zaviate pieskom Empty Re: Krčma Zaviate pieskom

Příspěvek pro Len Wed 14 Dec - 12:45

Než som sa nazdal už zmizla. Ja som zoskočil zo stola, nasadil si masku a kapucňu. Zatiahol účet zobral i svoje veci a vybral sa preč. (Presun)
Len
Len

Počet príspevkov : 251
Join date : 14. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Krčma Zaviate pieskom Empty Re: Krčma Zaviate pieskom

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru