Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Staré sídlo Legendárnich Šermiarov z mlžnej

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Staré sídlo Legendárnich Šermiarov z mlžnej - Stránka 3 Empty Staré sídlo Legendárnich Šermiarov z mlžnej

Příspěvek pro Len Kokoro Sat 3 Dec - 10:10

First topic message reminder :

Staré sídlo Legendárnich Šermiarov z mlžnej - Stránka 3 Cloud_castle_20408 (Je to asi s polovice také veľké na obrázku )
Celý hrad je stále ukrytí v hmle, v podstate iba najlepší Senzibil by mohol zachytiť že sa tu nachádza lebo okolo sídla je Hmla ktorá je na báze chakry a tým je tu stále pokiaľ nepríde niekto kto sem má vstup povolení.
A je tu aj tajná miestnosť o ktorej vedeli len Legendárni šermiari a ich potomkovia, dokonca sa hovorí že ani sama Mizukage o tomto sídle nevedela. Možno tak z legiend.
Okolo hradu je hmlová bariéra. Čiže sa sem nedostane ten kto o tomto mieste nevie alebo ho sem nezavedie niekto kto má sem právo vstúpiť.
Nachádza sa tu knižnica, izby, cvičisko a jednoduchá zbrojírna.

Tajnú miestnosť nemožno nájsť, jednoducho musíte vedieť kde je pokiaľ neviete tak ju nenájdete (Možno tak z Byakuganom max.)
V miestnosti je okrúhly stôl kde je sedem miest na sedenie. Na stenách je sedem veľkých obrazov kde sa zobrazia súčasní majitelia mečov.

Miestnosti: Obývacie izby, Tajná zasadacia miestnosť, Tréningová hala, Knižnica (je tu zopár techník),


Naposledy upravil Ataru dne Mon 5 Dec - 14:35, celkově upraveno 1 krát
Len Kokoro
Len Kokoro

Počet príspevkov : 1057
Join date : 25. 10. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down


Staré sídlo Legendárnich Šermiarov z mlžnej - Stránka 3 Empty Re: Staré sídlo Legendárnich Šermiarov z mlžnej

Příspěvek pro Len Kokoro Wed 7 Dec - 20:24

Klon
,,Hm nie neponáhľam sa nikam,, sadol si oproti nej a hľadel do zeme
Len Kokoro
Len Kokoro

Počet príspevkov : 1057
Join date : 25. 10. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Staré sídlo Legendárnich Šermiarov z mlžnej - Stránka 3 Empty Re: Staré sídlo Legendárnich Šermiarov z mlžnej

Příspěvek pro Anonymní Wed 7 Dec - 20:30

Náhle mi došlo, jak hloupě se mi bude s tou maskou jíst. Obrátila jsem se zády k němu a odsunula masku kousek nahoru. V rukou jsem měla rámen a hůlky, problém ovšem byl, že jsem na to zase pořádně neviděla. Nakonec jsem se s tím ale nějak popasovala.
Hmm, a to se po tobě Mizukage nebude shánět? řekla jsem při jídle, ale dávala si pozor, abych změnila hlas.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Staré sídlo Legendárnich Šermiarov z mlžnej - Stránka 3 Empty Re: Staré sídlo Legendárnich Šermiarov z mlžnej

Příspěvek pro Len Kokoro Wed 7 Dec - 20:35

Klon

Uvedomil si že s si musí dať dole ANBU masku aby mohla jesť a tak sa postavil a otočil chrbtom. ,,Vidím že ma zrejme už nebude treba a som len na obtiaž, tak sa maj a možno sa niekedy stretneme,, dopovedal klon a po poslednom slove sa rozprskol na kvapky vody.
Len Kokoro
Len Kokoro

Počet príspevkov : 1057
Join date : 25. 10. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Staré sídlo Legendárnich Šermiarov z mlžnej - Stránka 3 Empty Re: Staré sídlo Legendárnich Šermiarov z mlžnej

Příspěvek pro Anonymní Wed 7 Dec - 20:42

Poté co se rozpadl na vodu jsem jen naklonila hlavu na stranu a odfrkla si. T Odpovídat už nebylo nutné. Asi si neuvědomil, že to momentálně udělal ještě horší. A nebo nečekal, že jsem tak paranoidní. Už to tak bylo. ROOT udělá s každým svoje. A konec konců, to že jste paranoidní, neznamená, že vás nesledují.
S trochou přemáhání jsem došla k bytelné holé stěně, o které jsem si byla jistá, že v ní není určitě špehýrka a naházela do sebe v rychlosti ramen. Přitom jsem poprosila Chikako, aby hlídala tu loužičku po klonu. Další Hoozuki, by mi tak vážně chyběl.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Staré sídlo Legendárnich Šermiarov z mlžnej - Stránka 3 Empty Re: Staré sídlo Legendárnich Šermiarov z mlžnej

Příspěvek pro Anonymní Fri 9 Dec - 16:05

Když jsem do sebe rámen nakonec naházela, stáhla jsem si masku a s trochou sebezapření se vydala ke dveřím. Byla pravda, že bolest byla menší, ale stále to nebyl žádný med. O chvíli později za mnou již zapadli dveře a já se vydala mlhou rozkládající se všude kolem směrem ke Kiri.
(přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Staré sídlo Legendárnich Šermiarov z mlžnej - Stránka 3 Empty Re: Staré sídlo Legendárnich Šermiarov z mlžnej

Příspěvek pro Len Kokoro Wed 21 Dec - 16:10

Po mojom neželanom výlete som končne došiel domov. Po vstupe do sídla sa mi nezdalo že by tu niekto bol no aj tak som sa vybral k miestu kde som teraz mal vstup vďaka meču.
Našiel som tajný vstup pomerne jednoducho vďaka meču ktorý ma ako keby navádzal k tomu miestu.
Predo mnou bola iba holá stena ale akonáhle som priložil meč poskladala sa a odhalila. Vošiel som do tajnej chodby a kráčal ďalej. Hneď ako som prešiel stena sa scelila. Našiel som miestnosť kde bolo 7 stoličiek okolo stola. Bol som unavený a tak som kľudne meč položil na stôl a sadol si na stoličku kde som za chvíľu zaspal.
Len Kokoro
Len Kokoro

Počet príspevkov : 1057
Join date : 25. 10. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Staré sídlo Legendárnich Šermiarov z mlžnej - Stránka 3 Empty Re: Staré sídlo Legendárnich Šermiarov z mlžnej

Příspěvek pro Len Kokoro Thu 22 Dec - 5:35

Po dlhej noci poriadneho spánku som sa cítil úplne fit.
Zobral som meč vyšiel z tajnej miestnosti a pobehal po sídle či tu skutočne nikto nieje.
Nikoho som nenašiel tak z pokojným svedomím som odišiel do kuchyne kde som si urobil niečo pod zub, najedol sa a vracal sa späť ale tentoraz do tréningovej miestnosti.
Vytiahol som Hiramekareiu z púzdra a začal som do nej dávať chakru a následne začal rozsekávať drevené figuríny.
Len Kokoro
Len Kokoro

Počet príspevkov : 1057
Join date : 25. 10. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Staré sídlo Legendárnich Šermiarov z mlžnej - Stránka 3 Empty Re: Staré sídlo Legendárnich Šermiarov z mlžnej

Příspěvek pro Len Kokoro Thu 22 Dec - 12:01

Mieril som presne a sekal z najväčšou silou a rýchlosťou akú som vedel vynaložiť.
Bol som spokojný sám zo sebou a aj s tým ako celkom dobre meč ovládam.
Zatrénvoal som si slušne a kedže som bol aj trochu hladný tak som sa rozhodol tréning ukončiť. A napadlo mi že som už dlhšie nebol v Kire a tak som sa rozhodol tam ísť. Meč som zase šupol naspäť na chrbát do úchytov.
Zbalil si svoje veci, prešiel cez hlavné dvere a cez hmlu a vyrazil. (Presun)
Len Kokoro
Len Kokoro

Počet príspevkov : 1057
Join date : 25. 10. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Staré sídlo Legendárnich Šermiarov z mlžnej - Stránka 3 Empty Re: Staré sídlo Legendárnich Šermiarov z mlžnej

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru