Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kusagakure

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Kusagakure - Stránka 2 Empty Kusagakure

Příspěvek pro Anonymní Wed 9 Feb - 18:42

First topic message reminder :

Kusagakure - Stránka 2 Kusagakure

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


Kusagakure - Stránka 2 Empty Re: Kusagakure

Příspěvek pro Anonymní Sat 7 May - 15:03

Sayuri už nedýchala. Ten hajzl Tetsuya... Hrál si s náma jako s figurkama! Z neveselých myšlenek mě vytrhnul až hlas toho muže. Pokývala jsem hlavou.

"Hai. Udělám to pro ni. Sice nechápu proč jste mě zachránil, ale i tak... arigato... Máte to u mě."


Opět jsem vytvořila čakrovou jehlu a píchla se do prstu.

"Kuchiyose no jutsu!"

Předemnou se objevil Kizoku. Naznačila jsem, že mu všechno vysvětlím cestou. Mrtvé tělo Sayuri jsem s jeho pomocí vysadila na orlí hřbet. Hned poté jsem na něj vyskočila i já.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kusagakure - Stránka 2 Empty Re: Kusagakure

Příspěvek pro Nukenin Sat 7 May - 15:06

Kusagakure - Stránka 2 O23kl Okamma Mashi

"Sayuri už napáchala škôd až až. Pevne verím, že jej staré ja by si tvoju smrť neprialo, asi to bolo kvôli tomu. Zlom väz."
Zastrčil som si ruky do vreciek a pomaly som odchádzal. Cestou som si už iba sám popod nos niečo povedal.
"Neviem, či to bol iba klam na zmiernenie môjho svedomia, ale keď ju nakladala na orla, mal som taký pocit, ako keby sa na mňa Sayuri usmievala. Sakra, priveľa rozmýšľam, bolí ma z toho hlava."
Bezmyšlienkovito som sa vrátil do nášho sídielka.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Kusagakure - Stránka 2 Empty Re: Kusagakure

Příspěvek pro Anonymní Sat 7 May - 15:12

Kizoku máchl křídly a vznesl se k nebi. Kousek před námi se objevil i Hokoru a na mé znamení zmizel. Pozorovala jsem mrtvou Hyuugu před sebou. Ten chlápek měl pravdu. Její staré já...

Stejně byla obdivuhodný soupeř. Nebýt jisté osoby, nemusela zešílet. Nemusela být tak posedlá... všechno mohlo být jinak.

Rychle jsem zamrkala. Ten vítr který se zvedl mi najednou způsobil slzení očí. No, možná to nebyl jen vítr...

přesun.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kusagakure - Stránka 2 Empty Re: Kusagakure

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru