Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Výsledky zkoušek chuuninu

Goto down

Výsledky zkoušek chuuninu Empty Výsledky zkoušek chuuninu

Příspěvek pro Anonymní Wed 9 Feb - 16:43

Já jako nová Hokage, musím oznámit jak dopadli chuuninské zkoušky. (Assasin si valí šunky někde na onom světě!)
Podle mého názoru, jste prošli všichni zůčastnění.(Kin,Yoshiro,Tobiru,Smortn,Yomune,Mikuto, Měli jste dobré techniky, dobré využití a asi jste ani nepřeháněli. Takže ode dneška jste všichni chuunini. Gratuluju. Jako Hokage se těším na další spolupráci. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


Naposledy upravil Tsunade dne Fri 25 Feb - 14:07, celkově upraveno 1 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Výsledky zkoušek chuuninu Empty Re: Výsledky zkoušek chuuninu

Příspěvek pro Anonymní Wed 9 Feb - 21:24

Děkuji,velice rád přijímám tuto hodnost,ale oddaný budu jensvé vesnici...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Výsledky zkoušek chuuninu Empty Re: Výsledky zkoušek chuuninu

Příspěvek pro Anonymní Wed 9 Feb - 21:26

Smortn napsal:Děkuji,velice rád přijímám tuto hodnost,ale oddaný budu jensvé vesnici...
není zač. Ale slyšela jsem, že jsi byl dobrý hokage. Na NTAF...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Výsledky zkoušek chuuninu Empty Re: Výsledky zkoušek chuuninu

Příspěvek pro Anonymní Wed 9 Feb - 21:48

Má pověst je rychlejší,jak vidím... ano byl jsem hokage,ale o tom jestli dobrý,to já posoudit nemohu...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Výsledky zkoušek chuuninu Empty Re: Výsledky zkoušek chuuninu

Příspěvek pro Anonymní Wed 9 Feb - 21:55

Smortn napsal:Má pověst je rychlejší,jak vidím... ano byl jsem hokage,ale o tom jestli dobrý,to já posoudit nemohu...
:-) Proč jsi teď průměrný chuunin? Kde máš všechny techniky krve atd? Ty na to máš, být lepší...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Výsledky zkoušek chuuninu Empty Re: Výsledky zkoušek chuuninu

Příspěvek pro Anonymní Wed 9 Feb - 22:28

No z toho čo som počul na meno Smortn, bolo asi toľko, že "to bol najlepší kage, aj keď ho niekto musel zradiť" - by someone.
Ale to slovko najlepší tam bolo. Ako kage som úradoval istú dobu aj ja, ale nestihol som sa poriadne rozbehnúť.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Výsledky zkoušek chuuninu Empty Re: Výsledky zkoušek chuuninu

Příspěvek pro Anonymní Thu 10 Feb - 16:07

Tsunade napsal:
Smortn napsal:Má pověst je rychlejší,jak vidím... ano byl jsem hokage,ale o tom jestli dobrý,to já posoudit nemohu...
:-) Proč jsi teď průměrný chuunin? Kde máš všechny techniky krve atd? Ty na to máš, být lepší...

Proč jsem teď průměrný hráč? protože jsem si o to vysloveně řekl,já jsem byl kage už na 3 fórech...z kterých jsem kvůli lidem co tam byli nakonec odešel... a nějak mně omrzelo starat se o ostatní...

A proč nemám techniky všechny... to chce čas... já se je budu učit hezky pomalu a postupně (jsoem toho názoru,že bychom měli být více jako ten svět,kryž už na něm máme založenou hru... a tam se lidi naučí techniku jednu za rok(přibližně))

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Výsledky zkoušek chuuninu Empty Re: Výsledky zkoušek chuuninu

Příspěvek pro Anonymní Thu 10 Feb - 16:39

Smortn napsal:
Tsunade napsal:
Smortn napsal:Má pověst je rychlejší,jak vidím... ano byl jsem hokage,ale o tom jestli dobrý,to já posoudit nemohu...
:-) Proč jsi teď průměrný chuunin? Kde máš všechny techniky krve atd? Ty na to máš, být lepší...

Proč jsem teď průměrný hráč? protože jsem si o to vysloveně řekl,já jsem byl kage už na 3 fórech...z kterých jsem kvůli lidem co tam byli nakonec odešel... a nějak mně omrzelo starat se o ostatní...

A proč nemám techniky všechny... to chce čas... já se je budu učit hezky pomalu a postupně (jsoem toho názoru,že bychom měli být více jako ten svět,kryž už na něm máme založenou hru... a tam se lidi naučí techniku jednu za rok(přibližně))
Ok. Tvoje volba, respektuju. Smile

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Výsledky zkoušek chuuninu Empty Re: Výsledky zkoušek chuuninu

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru