Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Genjutsu schopnosti Faita Dansaka

Goto down

Genjutsu schopnosti Faita Dansaka Empty Genjutsu schopnosti Faita Dansaka

Příspěvek pro Anonymný Wed 23 Nov - 9:16

Kekkei Genkai: Nemuri no Isei (Sleep of powers)
Kekkei genkai se dědí v našem klanu už po staletí, a přestože nejsme žádný mocný klan, myslím si, že KG je jedno z nejsilnějších. Zvyšuje sílu genjutsu a vyvíjí se s nositelem:

První stupeň: Potřebuji oční kontakt, abych uvedl nepřítele do genjutsu. Pak mohu používat techniky Soen a Utsusemi.

Druhý stupeň: Oční kontakt mi zaručí maximální sílu Shunshin Dansaku a Soen no jutsu. Krom toho mohu využívat další tři genjutsu, která umím. Při očním kontaktu se do genjutsu chytí i Hyuuga nebo člověk se Sharinganem. Ovšem pouze na jediné moje genjutsu. Pak už jsou opět imunní. (Ale myslím, že i to stačí na morální sražení do kolen :-) )

Třetí stupeň: Otevírá mi možnost vkládání genjutsovch bodů do různých předmětů (kunaie, čepel wakizashi, náramky atd.) Doba vkládání a množství chakry se liší podle velikosti předmětu.
Například do kunaie vkládám chakrový bod přibližně minutu a mohu při tom dělat i jinou věc (kromě boje) a stojí mě chakry jako užití jednoho genjutsu. Na držení tohoto bodu se nemusím nijak soustředit a žere málo chakry (takže třeba po dni nošení tohoto nože v kapse mi začne být nevolno kůli ztrátě chakry).
Do obrazu Orochimara za rozměrů 2m x 1m vkládám už přibližně dvě hodiny vkuse. Musím se na to soustředit, ale ještě pořád u toho můžu mluvit s jinou osobou. Pokud bod vložím, udržím ho maximálně dvě hodiny a pak se mi začne motat hlava z úbytku chakry. Navíc musím se na obraz pořád sousdtředit, což zhoršuje například reakce v boji. Zlepšuje se mi užívání genjutsu proti lidem se sharinganem apod.

Útoky genjutsu:

Shunshin Dansaku no jutsu (B rank): Technika úniku- je to vlastně podobné jako Kawarimi no jutsu. Nepřítel mě probodne a já pomocí genjutsu a bleskového kroku uhnu, takže stojím za ním. (kdo sledujete Bleach, jistě víte, bohužel jsem nenašel žádné video)
Pravidla pro psaní: Jeden příspěvek před použitím napíšu, že jsem použil tuto techniku. Pak soupeř napíše svou akci a pak já buď tehcniku úspěšně použiju nebo se shunshinem přesunu nezávisle na soupeři. (takže mi to spotřebuje chakru za shunshin)

Kagami no jutsu (A rank): Technika, kteoru u nepřítele vyvolám nesoustředěnost a zmatek. Je to podobné jako Shunshin Dansaku s tím rozdílem, že místo mě nepřítel uvidí, jak probodl svou nejmilovanější osobu. Já už v tu dobu stojím za ním.
Pravidla pro psaní: Opět musím napsat post předtím, že používám tuto techniku. Pokud soupeř nezaútočí, na půl vteřiny se změním v jeho milovanou osobu (takže si toho ani nemusí všimnout) a spotřebuji chakru za užití tohoto genjutsu.

Setsujo no jutsu (C rank): Trhání chakrových vláken- pokud se soupeř s něčím spojí pomocí chakrových vláken (loutka, klon, spojenec), mohu se pokusit trhnutím ruky (a tím symbolickým přetrhnutím) zlikvidovat tato vlákna. Pokud se mi to podaří, tak se soupeřova loutka přestane hýbat a reagovat na pokyny, stejně tak klony.
Na každou směs chakrových vláken, které vedou od jednoho cíle k druhému musím použít jedno trhnutí (ale i když bude mezi jednou loutkou a soupeřem pět vláken, pořád je to jen jedno trhnutí, ovšem s pětinásobkem využití chakry).

Soen no jutsu (S rank): Tohle, moje asi nejoblíbenější, genjutsu mi umožňuje zaútočit na nepřítelovu mysl natolik, že nepřítelovy techniky začnou slábnout. Nepřítel by měl přestat používat techniky, alespoň do té doby, dokud nevymyslí, co s tím. Je prostě psychicky na dně a není si jistý svou silou.

Haiki no jutsu (A rank): Pokud do Haikiri vložím stejně chakry jako nepřítel do svého útoku, mohu ovlivnit jeho myšlení natolik, že si bude myslet, za a) že mě útok trefil nebo b) že mnou proletěl jakoby nic...v každém případě všk musím uhnout.
Pravidla pro psaní: Soupeř vyšle například ohnivou vlnu. Pokud se už dříve chytil do mého genjutsu, napíšu jutsu a napíšu, co jsem udělal já.
Pak udělám odstavec a napíšu, co vidí soupeř.
Příklad:
Haiki no jutsu, řeknu a přemístím se za soupeře tak, aby o mně chvíli nevěděl a myslel si, ž ěm vlna zasáhla.
Co vidí soupeř: Faito stojí na místě a vlna ho zasáhne. Tvář se mu stáhne v bolesti a s popáleninami padne na zem.



Naposledy upravil Faito Dansaku dne Tue 17 Jan - 20:35, celkově upraveno 2 krát

Anonymný
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Genjutsu schopnosti Faita Dansaka Empty Re: Genjutsu schopnosti Faita Dansaka

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Wed 23 Nov - 15:12

Rozepsaný je to dobře a jsou tam určený i výhody a nevýhody... pokud chceš, tak ti to akorát editnu a dám ti tam Ranky a tak, abych to rozdělil trochu a pak jen počkáme, jestli je to správně ano? Smile
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Genjutsu schopnosti Faita Dansaka Empty Re: Genjutsu schopnosti Faita Dansaka

Příspěvek pro Anonymný Tue 10 Jan - 22:55

Estetický doplněk:

pokud někdo začne chápat, že jde o genjutsu a začne ho prolamovat, začnou se před jeho očima tvořit praskliny na tom, co vidí. Pak se obraz sesype, jako by byl ze skla.

Anonymný
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Genjutsu schopnosti Faita Dansaka Empty Re: Genjutsu schopnosti Faita Dansaka

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru