Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Admin je autorita!

Goto down

Admin je autorita! Empty Admin je autorita!

Příspěvek pro Anonymní Wed 16 Nov - 19:20

Dobrý večer hráči a hráčky tohoto fóra,


Snažíme se tu s každým jednat jako s dospělou, rozumnou osobou. Takže i jako dospělí, byste měli umět zvládat tresty a kritiku. Kritika má být opodstatněná, ne že se tu všichni začnete osočovat a admini se rozdělí na tři tábory. Ten, kdo je uprostřed, ten kdo se zastává průšvihářů a ten kdo se zastává zbytku. Také se hromadí stížnosti na vaše nerespektování adminů a pravidel.
Dovolte, abych vám osvětlil organizační strukturu a sílu adminů tohoto fóra.

Hlavní admin, 2 hlasy


Mikomi Hyuuga - 1 hlas Reina Kana - 1 hlas Shijin Hyuuga - 1 hlas


Jako další jsou moderátoři, tj. Akihiro Kazuki
a další Kage, vůdcové vesnic

Akihiro má funkci čistě kontrolní. Je takový Policajt.
Tatsuo/Yatsuho - jeho funkce je také důležitá. Stará se o nová kuchiyose a jejich evidenci.

Shijin povoluje nové postavy, Niji Yamada se zaučuje a bude vám povolovat nové techniky.
Reina Kana zde moc není, takže funguje jako výpomoc.
Mikomi Hyuuga je má pravá ruka.
Já, jakožto hlavní admin dávám pozor na všechno se shora.

Neuposlechnutí rozkazu moderátora, či admina/adminky je tudíž proti pravidlům. Admin a adminky se snaží vám, co nejvíce zpříjemnit hru a stát jako oko nad tím, co se zde děje. Tato funkce by vůbec nebyla potřebná, kdyby se někteří chovali jako lidé nejenom k sobě, ale i k ostatním. Kdo nedokáže respektovat ani tak jednoduchá pravidla, tak nemá ve světě, co dělat. Dal jsem vám volnost, jakou jen mohu jako hlavní admin poskytnout, ale s tím, že se zde nerespektují admini, moderátor ani kage, jsem nepočítal. Pokud to takhle půjde dál, tak můžeme jít všichni do prdele.


Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru