Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Čtvrť Nara/Sídlo Klanu Nara

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Čtvrť Nara/Sídlo Klanu Nara - Stránka 3 Empty Čtvrť Nara/Sídlo Klanu Nara

Příspěvek pro Anonymní Fri 7 Oct - 19:14

First topic message reminder :

Zde bydlí všichni živí členové klanu Nara.Každý z nich má svou část domu , která je docela rozlehlá jelikož jich moc již nežije.



Čtvrť Nara/Sídlo Klanu Nara - Stránka 3 703px-Naka_Shrine

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


Čtvrť Nara/Sídlo Klanu Nara - Stránka 3 Empty Re: Čtvrť Nara/Sídlo Klanu Nara

Příspěvek pro Nara Kagayami Fri 14 Oct - 19:32

Zjistila jsem, že začínám ve vaně usínat. Všechny bublinky, které se na hladině vody vytvořily, teď pomalu splaskávaly. Byl čas zase něco dělat. Vstala jsem a vylezla z už studené koupele. Zašla jsem si do sprchy a opláchla se chladivou vodou, což mě vzbudilo lépe jak kafe. Usušila jsem se a vyrazila jen v ručníku do kuchyně. Došla jsem k lednici a vytáhla si čerstvé, vychlazené mléko. Když jsem ji vytáhla na teplý vzduch, lahev se orosila a kapky vody začaly pomalu sjíždět po celém jejím povrchu a skapávaly na zem. S prasknutím jsem odloupla výčko a pár loky do sebe vtáhla lahodné mléko. Když jsem došla ke koši s prázdnou lahví, všimla jsem si, že je úplně plný dřez. ,,A mýt to bude kdo?" zvedla jsem obočí s mírným úsměvem. Napustila jsem si do škopku vodu, nalila do ní jar a začala jsem neskutečnou rychlostí umývat jeden kousek špinavého nádobí za druhým. Když byla práce dokonána, a všechno nádobí hezky srovnáno v poličkách, rozhodla jsem se, že se půjdu projít po Konoze. V noci byla obzvlášť krásná a já jsem zrovna neměla chuť dělat nic jiného. V mém pokoji jsem se oblékla a vyrazila do nočních ulic Konohy. (Přesun)
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Čtvrť Nara/Sídlo Klanu Nara - Stránka 3 Empty Re: Čtvrť Nara/Sídlo Klanu Nara

Příspěvek pro Nara Kagayami Sat 15 Oct - 20:12

Přišla jsem sem. Odložila jsem si hned u dveří pytel, i oba deštníky jsem uložila do bezpečí mého pokoje a odešla. (Přesun)
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Čtvrť Nara/Sídlo Klanu Nara - Stránka 3 Empty Re: Čtvrť Nara/Sídlo Klanu Nara

Příspěvek pro Nara Kagayami Sat 15 Oct - 23:18

Otevřela jsem hlavní dveře celá natěšená, jak si vybalím to, co jsem si koupila. Nejdřív jsem začala s tím pytlem, Popadla jsem ho a letěla s ním do kuchyně. Vsoukala jsem se do kuchyňských dveří a položila ho s žuchnutím na zem. Vzala jsem pořádný nůž. Odráželo se od něj světlo a házelo mi světlo do obličeje. Kdyby mě teď někdo viděl, myslel by si, že jsem jako šílený vědec, který se chystá spustit svůj nový vynález. Pomocí onoho nože jsem otevřela pytel a triumfálně jsem se podívala do něj. Byl až po okraj přeplněn rýží a je jí takové množství, že nám to vystačí na jeden rok. Spokojeně jsem ji vysypala do nádoby postavené v rohu a poté ji přikryla výkem. Po dokonaném díle jsem se rozhodla, že už půjdu spát. S hlasitým zívnutím jsem prošla celým sídlem až ke svému pokoji. Unaveně jsem si do ní lehla. Můj pohled zabloudil do rohu pokoje, kde jsem měla uložný můj druhý nákup. ,,Tebe si nechám na ráno." usmála jsem se. Netrvalo dlouho a já usla jako špalek.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Čtvrť Nara/Sídlo Klanu Nara - Stránka 3 Empty Re: Čtvrť Nara/Sídlo Klanu Nara

Příspěvek pro Anonymní Sun 16 Oct - 11:12

Odpoledne jsem dorazil do sídla a měl jsem v plánu se najíst.Vešel jsem do kuchyně a to co jsem viděl , mě velice zaskočilo.V rohu byla velká nádoba až po okraj naplněná rýží a já věděl kdo jako jediný mohl tohle udělat.Dostal jsem tik do oka a u hlavy se mi zjevila anime kapka.* To si Kaya....snad dělá srandu....vždyť...tolik rýže to máme minimálně na 2 roky....no i když při její spotřebě...na rok minimálně! * pomyslel jsem si a polkl jsem.Otevřel jsem lednici , a to co bylo uvnitř mě ani nepřekvapilo.Další rýže.Prokopal jsem se několika kily rýže a našel jsem i něco normálního.Sushi!Sice je to rýže , ale je tam i něco jiného.S chutí jsem se do něj pustil a po chvíli už nebylo.Oddechl jsem si.Po chvíli jsem odešel do naší zahrádky.Sedl jsem si na lavičku a pozoroval krásy přírody.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Čtvrť Nara/Sídlo Klanu Nara - Stránka 3 Empty Re: Čtvrť Nara/Sídlo Klanu Nara

Příspěvek pro Nara Kagayami Sun 16 Oct - 13:57

Probudila jsem se a s radostí zpozorovala, že už je skoro večer. Aaaa, to sem se dneska krásně vyspala. Spokojeně jsem se protáhla a podívala se opět do kouta. Byla jsem celá natěšená, až si rozbalím to, co v tom koutě leželo. Rychle jsem vztala a hodila přes sebe provizorní tričko. Přišla jsem k těm věcem, co mi ležely v rohu pokoje a rychle je popadla. Hodila jsem je na postel a začala se rychle oblékat. Ještě jsem si zapínala pás kolem boků a už jsem vyběhla i těmi věcmi do chodby. Vběhla jsem do kuchyně a otevřela lednici. V tom spěchu jsem se ani nestarala o to, že jí někdo úplně zpřeházel. Popadla jsem krabici onigiri a pelášila ven a při tom jsem v puse převalovala rýžovou kouli. (Přesun)
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Čtvrť Nara/Sídlo Klanu Nara - Stránka 3 Empty Re: Čtvrť Nara/Sídlo Klanu Nara

Příspěvek pro Nara Kagayami Sun 16 Oct - 16:43

Přiběhla jsem domů. Takk, a teď vás trochu vylepším. Spěchala jsem do mého pokoje a rychle jsem za sebou zabouchla. Otevřela jsem skříň, kde mám uložené různé vlny na pletení a nějaké ty provázky. Vzala jsem klubko zlatého a červeného provázku. Zlatý pro Yoko, červený pro Tsukiko. S úsměvem jsem začala splétat provázky do tlustých špagátů.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Čtvrť Nara/Sídlo Klanu Nara - Stránka 3 Empty Re: Čtvrť Nara/Sídlo Klanu Nara

Příspěvek pro Nara Kagayami Sun 16 Oct - 16:46

Když jsem dopletla, přivázala jsem si špagáty k deštníkům tak, abych mohla Yoko a Tsukiko nosit na zádech. Když bylo dílo vykonáno, přehodila jsem si oba deštníky přes ramena a odešla. (Přesun)
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Čtvrť Nara/Sídlo Klanu Nara - Stránka 3 Empty Re: Čtvrť Nara/Sídlo Klanu Nara

Příspěvek pro Anonymní Sun 16 Oct - 17:05

Celou tu dobu jsem byl zaposlouchaný do různých zvuků tak mi ani neušlo to jak Kaya běžela pryč , vrátila se a pak zase zmizela.Zavrtěl jsem hlavou a znova pohlédl na zahrádku a na to malé jezírko uprostřed ní.Po několika hodinách nic nedělání jsem vstal a protáhl se.Měl bych se sebou něco dělat.Zívl jsem a odešel někam pryč.

Přesun

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Čtvrť Nara/Sídlo Klanu Nara - Stránka 3 Empty Re: Čtvrť Nara/Sídlo Klanu Nara

Příspěvek pro Nara Kagayami Mon 17 Oct - 18:34

Celá promáčená jsem přiběhla domů. Doufala jsem, že tu bude Takii, ale bohužel nebyl. Vběhla jsem do kuchyně a zapla sporák. Nabrala jsem si hrnek rýže a rychle jsem si ji ve vodě ohřála. Dala jsem si ji na talíř a jen jsem si ji trochu přisolila. Potom jsem odběhla k lednici a tam si vzala sklenici džusu. ,,Kampai!" zvolala jsem a vhodila do sebe půllitrovou sklenici na ex. Bylo co oslavovat a proto jsem si dnes dala jen običejnou rýži bez dochucování. Zhltla jsem, co jsem uvařila, popadla deštníky a běžela do koupelny. Napustila jsem si do hluboké vany horkou vodu s vonným olejem a uvelebila se do horké koupele. Naproti mě ležely deštníky opřené o zeď a zdálo se, že si užívají stejně jako já. ,,Co o vás ještě zjistím?" zeptala jsem se nahlas jen tak pro sebe a poté se ponořila až po nos do horké vody a relaxovala.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Čtvrť Nara/Sídlo Klanu Nara - Stránka 3 Empty Re: Čtvrť Nara/Sídlo Klanu Nara

Příspěvek pro Anonymní Mon 17 Oct - 18:51

Po dlouhém toulání jsem se stejně vrátil na místo , odkud jsem vyšel.Pomalým krokem jsem se procházel až k zahradě kde jsem si sedl na lavičku.Chvíli jsem pouze byl zahleděn do jezírka , ale pak jsem složil hlavu mezi ruce." Kso...co se to se mnou děje..ani....nedokážu udělat...nic..nedokážu nic...a nemám...nemám ani u koho trénovat " zašeptal jsem naštvaně." KSOOOO!!!!!!!!!! " zakřičel jsem z plného hrdla.Doufal jsem že v sídle nikdo není , jelikož se můj hlas dostal snad do všech pokojů celého sídla.Po chvíli jsem jen zavrtěl hlavou , vstal jsem a odešel do svého pokoje.Povalil jsem se na postel , ruce dal za hlavu a pozoroval jsem strop kde nebylo nic zajímavého.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Čtvrť Nara/Sídlo Klanu Nara - Stránka 3 Empty Re: Čtvrť Nara/Sídlo Klanu Nara

Příspěvek pro Anonymní Thu 20 Oct - 18:06

Po docela dlouhé době mě to přestalo bavit.Dokonce jsem i chvílemi spal , ale nikdy to nebylo víc než hodinu.Na postel jsem si sedl a pak jsem i vstal.Docela dlouhou chvíli jsem se procházel po svém pokoji a přemýšlel o všem možném.Poté jsem odešel někam pryč.

Přesun

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Čtvrť Nara/Sídlo Klanu Nara - Stránka 3 Empty Re: Čtvrť Nara/Sídlo Klanu Nara

Příspěvek pro Nara Kagayami Sat 22 Oct - 12:20

Po dlouhé (hodně dlouhé době XD) jsem se probudila ve vaně. ,,Aaaaaa..." zývla jsem si. Jak dlouho jsem asi spala?, vztala jsem a zjistila, že mám úplně ztuhlé klouby. Zděšeně jsem si položila opět tu samou otázku. Jak dlouho jsem proboha spala???? S ručníkem jsem jakž takž běžela do svého pokoje a podívala se na hodiny. ,,Já sem prospala TÝDEN?!" ¨zakřičela jsem na celé kolo. Začala jsem po domě pobýhat tak velkou rychlostí, že by mě nepředehnalo ani divoké prase. Místo jedné krabice jsem popadla tři s onigiri, uháněla do koupelny pro Yoko a Tsukiko a vyběhla ze sídla ven. (Přesun)
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Čtvrť Nara/Sídlo Klanu Nara - Stránka 3 Empty Re: Čtvrť Nara/Sídlo Klanu Nara

Příspěvek pro Anonymní Fri 28 Oct - 15:16

Šel jsem po sídle abych jsem se naučil techniky ale na to jsem musel jít do knihovny tak jsem šel do knihovny tam jsem si našel svitky s klanovími technikami vzal jsem je a začal jsem se učit Kage Mane no Jutsu které je jako povinost umět v klanu Nara.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Čtvrť Nara/Sídlo Klanu Nara - Stránka 3 Empty Re: Čtvrť Nara/Sídlo Klanu Nara

Příspěvek pro Anonymní Sat 29 Oct - 8:39

Učil jsem se a pak jsem si řek že asi pujdu do tréninkové místnosti
šel jsem posídle k východu a pak jsem šel pomalu směrem k budově
kde trénují všichni shinobi v konoze pokud mají čas a já ho mám a tak jsem šel
-přesun

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Čtvrť Nara/Sídlo Klanu Nara - Stránka 3 Empty Re: Čtvrť Nara/Sídlo Klanu Nara

Příspěvek pro Anonymní Sat 29 Oct - 11:22

vracel jsem se zpět do sídla a znovu jsem procházel sídlo a ž do knihovny kde jsem znovu roztáhl svitky a začal jsem se učit Kage Nui a Kage Shuriken no Jutsu .

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Čtvrť Nara/Sídlo Klanu Nara - Stránka 3 Empty Re: Čtvrť Nara/Sídlo Klanu Nara

Příspěvek pro Anonymní Wed 2 Nov - 18:11

Ponějské době jsem se rozhodl jít hokagemu a tak jsem se zvedl uklidil svitky a pomalu jsem šel po rezidenci a pak jsem do šel ke dveřím otevřel jsem vyšel jsem a zavřel jsem pak jsem pomalu šel pryč k hokageho budově

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Čtvrť Nara/Sídlo Klanu Nara - Stránka 3 Empty Re: Čtvrť Nara/Sídlo Klanu Nara

Příspěvek pro Nara Kagayami Thu 17 Nov - 17:21

Vešla jsem dovnitř sídla. Nostalgicky jsem se rozhlédla kolem, jako by to byla dlouhá doba, co sem tu nebyla. Namířila jsem si to do knihovny. Rázně jsem otevřela dveře a zmizela mezi regály. Po nějaké době jsem se obět vynořila s tlustou starou knihou v ruce. S hlasitým buchnutím jsem ji položila na stůl a začala v ní listovat. Bylo tu něco, co jsem chtěla zjistit.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Čtvrť Nara/Sídlo Klanu Nara - Stránka 3 Empty Re: Čtvrť Nara/Sídlo Klanu Nara

Příspěvek pro Nara Kagayami Thu 17 Nov - 17:35

,,Hmmmm, nemá to cenu." zabouchla jsem knihu. Asi se půjdu porozhlédnout po okolí. Vzala jsem Yoko a Tsukiko a odešla jsem neznámo kam. (Přesun)
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Čtvrť Nara/Sídlo Klanu Nara - Stránka 3 Empty Re: Čtvrť Nara/Sídlo Klanu Nara

Příspěvek pro Anonymní Sun 27 Nov - 19:33

Vešel jsem do sídla pozdravyl rodiče a šel dosvého pokoje a šel jsem spát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Čtvrť Nara/Sídlo Klanu Nara - Stránka 3 Empty Re: Čtvrť Nara/Sídlo Klanu Nara

Příspěvek pro Anonymní Fri 2 Dec - 20:23

Vstal jsem a rozhodl jsem se jít k Jezeru
- přesun

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Čtvrť Nara/Sídlo Klanu Nara - Stránka 3 Empty Re: Čtvrť Nara/Sídlo Klanu Nara

Příspěvek pro Anonymní Sun 4 Dec - 18:05

Přišel jsem domu a šel jsem se vykoupat

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Čtvrť Nara/Sídlo Klanu Nara - Stránka 3 Empty Re: Čtvrť Nara/Sídlo Klanu Nara

Příspěvek pro Anonymní Fri 9 Dec - 15:53

Oblékl jsem se a šel jsem ven
- přesun

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Čtvrť Nara/Sídlo Klanu Nara - Stránka 3 Empty Re: Čtvrť Nara/Sídlo Klanu Nara

Příspěvek pro Anonymní Fri 9 Dec - 20:15

při šel jsem a šel jsem se vykoupat a pak jsem se šel vyspat protože jsem byl unavený tréninkem

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Čtvrť Nara/Sídlo Klanu Nara - Stránka 3 Empty Re: Čtvrť Nara/Sídlo Klanu Nara

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru