Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Výzva koleje Otogakure

3 posters

Goto down

Výzva koleje  Otogakure  Empty Výzva koleje Otogakure

Příspěvek pro Noriko Kana Tue 4 Oct - 18:03


Milí žáci a žákyně...převelice šťastna Vás vítám v novém školním roce...
Než se pustíme do hodování (aneb do chvíle, kdy vás obklopí mé krystaly), měla bych několik oznámení...


První z nich: Vstup na území zločineckým organizací je přísně přikázán všem, kteří nechtějí zemřít děsivou, bolestivou smrtí. Jestli neuposlechnete můj rozkaz, dlouho nepřežijete!!!


Druhá: Prosím všechny žáky koleje Otogakure, aby se ihned hlásili u ředitele své koleje...tedy mé větší maličkosti! Při neuposlechnutí opět hrozí trest, naše krásná školnice Atsuka si vás vyvěsí u sebe v pokoji za palce u nohou.
Aneb...prostě všichni, kdo zde byli za dob minulé ředitelky Tsukiko se okamžitě vrátí a pomohou koleji opět získat Školní pohár...Konoha si jej drží příliš dlouho (A já už dále nesnesu Itachiho vysmívání, až nás jeho kolej opět porazí ve hře na ničení nepřátel).


A za třetí: Pro naše nové žáky je zde několik informací:
Tato škola je vesměs naprosto nedůležitá. Jediné, co ji stále drží, je moje kolej, která nese název Otogakure. Všichni, kteří za něco stojí, nebo mají nějaké zvláštní schopnosti, které je odlišují od všech ostatních (např. polykač lidí, vyvrhovač hadů, nějací ti mutanti...ninjové s nebezpečnými KG nebo trochu jiným chováním ...), se musí stát členy mé koleje.


Tato kolej s nádherným znakem osminové noty (tj. nota s ocáskem) se dříve vyznačovalo vesnicí Orochimara, kde byli již zmiňovaní ninjové i lidé postihnuti prokletou pečetí. Nebo si jinak odlišují od světa a lidé je pro své schopnosti nebo mysl nechápou. Já Vám to pochopení z mé strany nabízím.
Stačí za mnou přijít, já už ten starý zaprášený Ukecaný klobouk nějak odstraním z cesty (v nejlepším případě umlčím navždycky...)
Pozn. Pro lepší začátek a obnovu vesnice nabízím dva vyšší ranky a to jednoho jounina a jednoho chudina (ovšem pokud bude řádně a velmi pěkně napsaný životopis)

Takže... jsme na konci mého proslovu...přeji dobrou chuť, moje zlatíčka...*ďábelský smích*...
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Výzva koleje  Otogakure  Empty Re: Výzva koleje Otogakure

Příspěvek pro Anonymní Tue 4 Oct - 18:12

Teraz píšem za Mountha ktorý sa chce stať Nukeninom a pridať sa sem (jeho desivé KG)(Bunky-zmena tela)


Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Výzva koleje  Otogakure  Empty Re: Výzva koleje Otogakure

Příspěvek pro Noriko Kana Tue 4 Oct - 18:19

stačí pak přijít za mnou a společně to pořešíme Wink
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Výzva koleje  Otogakure  Empty Re: Výzva koleje Otogakure

Příspěvek pro Anonymní Tue 4 Oct - 18:21

Ok Surprised

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Výzva koleje  Otogakure  Empty Re: Výzva koleje Otogakure

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Wed 5 Oct - 7:27

Hm....pěkně napsané....určitě vím, kdo se k tobě jako další přidá...a to jestl asi má drahá sestřička Am, která právě te'd na koleji oslavuje svoje vítězství PRVNÍ!, nade mnou. Patřila do sněžné pětky, která po smrti Hebimara asi teď nemá cíl xDDD...ale ona si hce prostě hrát...mít někdy svou oběť...a takový ty PRONI normální věci xDDDD....
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Výzva koleje  Otogakure  Empty Re: Výzva koleje Otogakure

Příspěvek pro Toriko Shihouin Wed 5 Oct - 7:31

Bratříčku, bratříčku, bratříčku....nejak nám strácíš elán. Nestárneš? Věř, že to není poslední vítězství Twisted Evil ... máme tolik nápadů a uvidíme, co do budoucna vymyslíme....muhahahahahahaha!!! Very Happy Very Happy ... mucq Wink
Toriko Shihouin
Toriko Shihouin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 257
Join date : 29. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Výzva koleje  Otogakure  Empty Re: Výzva koleje Otogakure

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru