Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Súkromné laboratórium Nefrit

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Súkromné laboratórium Nefrit - Stránka 2 Empty Súkromné laboratórium Nefrit

Příspěvek pro Natsuki Mon 3 Oct - 15:41

First topic message reminder :

Vstup do laboratória je "zo spodu" niekto kto nevie lietať alebo nemá lietajúceho summona sa sem proste nedostane, vlastne sa sem nikto nedostane ani vďaka perfektnému krytiu. Nemá totiž žiadne dvere, žiadny východ, iba špeciálnu zliatiku extrémne silného kovu ktorý odolá aj tým najprudším teplotám či mrazom. Prejsť nimi vie iba užívateľ Koutonu.

Má niekoľko meistností, vlastne je to jedna väčšia miestnosť ku ktorej je pripojených niekoľko blokov, v jednom bloku je zopár ciel, kde sú ešte živé experimenty, v ďalšom úschovňa tiel zvierat a ľudí /má v tom svoj systém xD/, ďalší blok je čisto na uskladnenie infekcií, liekov, jedov a podobne. Jeden blok je tiež určený ako "kuchyňa" poste chladnička kávovar a podobne. V hlavnom bloku sa nachádza jeden operačný stôl, pri ktorom je dosť prístrojov, tiež jeden stôl ktorý je večne zahádzaný papiermi, poznámkami, večne sú tam šálky od kávy a v podstate všeličo, jeden z blokov je tiež najviac zabezpečený a to je ten, v ktorom sú uschované všetky Nefritine doterajšie výskumy.

Sídlo trocha upravila, tjest vytvorila tu niečo ako tréningový priestor z ktorého sa nedostane ani kúsok chakry takže o ňom nikto nevie, tiež "ubikácie" alebo lepšie povedané jednu veľkú izbu ktorá skôr pripomína nejaké prezidentské apartmá.


Naposledy upravil Nefrit dne Mon 21 Nov - 9:42, celkově upraveno 1 krát
Natsuki
Natsuki

Počet príspevkov : 402
Join date : 25. 07. 11

Návrat nahoru Goto down


Súkromné laboratórium Nefrit - Stránka 2 Empty Re: Súkromné laboratórium Nefrit

Příspěvek pro Anonymní Thu 24 Nov - 21:51

Aiko Naihi

,,Tak ak mám pravdu povedať toto tu je mini forma Shukaka úrovne dva. Takže lepšia než keď ma ovládol a prevzal čiastočne nadvládu mojim telom." usmiala sa Aiko a cítila sa silnejšou a rýchlejšou.,, Toto by dúfam stačilo nechcela by som to hneď tak prehnať. Keby náhodou." dodala nakoniec a vypla plášť a Shukaku mód.,, Sexyyyy." zasmiala sa.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Súkromné laboratórium Nefrit - Stránka 2 Empty Re: Súkromné laboratórium Nefrit

Příspěvek pro Natsuki Fri 25 Nov - 13:19

Pozrela som sa na ňu po čom som sa zatvárila prísne. Takže si to zvládla hm.. vieš čo ťa teraz čaká? stala sa z teba plnohodnotná jinchuuriky, tjest .. vrátiš sa do SUnagakure no sato, Kazekage už nemá dôvod obmedzovať ťa.. Odpovedala som jej po čom som ju znova zaviedla k jednej zo stien ktorá sa otvorila. Následne som vyvolala gryfina a povedala som jej aby naskočila.. odniesol by ju priamo do Sunagakure no sato.
Natsuki
Natsuki

Počet príspevkov : 402
Join date : 25. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Súkromné laboratórium Nefrit - Stránka 2 Empty Re: Súkromné laboratórium Nefrit

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru