Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Knihovna Aliance

4 posters

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Knihovna Aliance - Stránka 3 Empty Knihovna Aliance

Příspěvek pro Anonymní Thu 29 Sep - 17:34

First topic message reminder :

Alianční knihovna pro Konohu, Kumo, Tsuki a Soru. Přesun z těchto vesnic zabírá 15 minut (10 minut na dopravním prostředku). Z ostatních oblastí trvá přesun klasických 25 minut. Jedná se o společné území, proto obranu této oblasti zajišťují všechny vesnice v Alianci.

...

Knihovna Aliance - Stránka 3 Schoolpjp

Zde můžete nerušeně studovat a pročítat svitky. Ať už vás zajímá historie, jutsu, nebo třeba kuchařka, každý si tu najde své. Mějte však na paměti že klanové techniky zůstávají v přísném utajení.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


Knihovna Aliance - Stránka 3 Empty Re: Knihovna Aliance

Příspěvek pro Anonymní Sun 4 Dec - 13:17

Pomalým krokom som vošla do knihovne.. bola som celkom nervózna. Pôvodne som sem prišla pre zvitok .. alebo si proste nájsť "niečo" čo by som sa chcela učiť.. Každá z mojich častí sa však chcela učiť niečo iné.. napríklad taká Yumi po mne chcela Taijutsu alebo Kenjutsu, Yuchi by zase nevadilo Genjutsu no ja osobne by som brala skôr ninjutsu.. bol v tom chaos.. nakoniec som vybrala xxxx techník ktoré som si rozložila na stôl a jednu po druhej som začala študovať, nie učiť sa.. alebo proste som si ich prezrela.. rozmýšľala som ktoré z nich by stáli za to, naučiť sa ich.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Knihovna Aliance - Stránka 3 Empty Re: Knihovna Aliance

Příspěvek pro Anonymní Sun 4 Dec - 15:48

O nejaký čas som skončila.. aj tak len s jednou technikou.. a to tou ktorá sa vlastne v klane Yamanaka učila.. po celé generácie. Povzdychla som si pri čom som sa len poriadne ponaťahovala.. Yumi však do mňa stále zabŕdala a zabŕdala.. liezlo mi to na nervy. Nakoniec som predsa len povolila a pomaly som vstala. Ideme za Hokagem uhm? .. šepla som potichu pri čom všetky ostatné osobnosti iba mlčky súhlasili.
(presun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Knihovna Aliance - Stránka 3 Empty Re: Knihovna Aliance

Příspěvek pro Nara Kagayami Sun 4 Dec - 17:01

Vešla jsem do knihovny. Z nějakého důvodu jsem byla unavená a bolela mě hlava. Asi bych se měla začít učit nějaké lékařské techniky, ale neměla jsem vůbec chuť k jakékoli akci. Sedla jsem si nemotorně k oknu a vytáhla z tašky tužku a blok. Aaaaa, teď si můžu poklidně relaxovat. protáhla jsem se a začala si něco čmárat na papír a přitom přemýšlela jak zefektivnit můj výcvik a bojové schopnosti.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Knihovna Aliance - Stránka 3 Empty Re: Knihovna Aliance

Příspěvek pro Nara Kagayami Sun 4 Dec - 17:05

Přemýšlela jsem co všechno jsem za tu chvíli prožila. Myslela jsem na to jak se asi vede Takimu, Katashimu, Shijin-sensei a všem ostatním. Achjooo, začínám stárnout. Pobaveně jsem se pousmála. Sbalila jsem si všechny věci a odešla do potemnělých ulic.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Knihovna Aliance - Stránka 3 Empty Re: Knihovna Aliance

Příspěvek pro Nara Kagayami Sun 4 Dec - 17:05

(Přesun)
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Knihovna Aliance - Stránka 3 Empty Re: Knihovna Aliance

Příspěvek pro Anonymní Sun 11 Dec - 17:18

Prišiel a pojičal si svitok Katon: Ryuuka no Jutsu

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Knihovna Aliance - Stránka 3 Empty Re: Knihovna Aliance

Příspěvek pro Anonymní Sun 11 Dec - 17:19

(presun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Knihovna Aliance - Stránka 3 Empty Re: Knihovna Aliance

Příspěvek pro Anonymní Fri 16 Dec - 16:50

prišiel a vipítal si svitok techniky Katon:Endan a dodal nepoznáte klan ktorý má červené oči a pri ich vyvolaní padá ohnivý dážd ?
Knihovnička : Ano poznám podte za mnou
Hned som išiel za ňou a ukázali mi knihu s menom Hatchimiri
Knihovnička : Tu máte nechaj te si aj tak mi je na nič
Dakujem povedal som a pri odchode som si ju začal čítať (presun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Knihovna Aliance - Stránka 3 Empty Re: Knihovna Aliance

Příspěvek pro Nara Kagayami Mon 19 Dec - 15:59

Unaveně jsem vešla do knihovny. Vždy, když nevím kam jít, přijdu sem. Hold mám ráda knihy. Sedla jsem si do neosvětleného kouta a užívala si klidu a ticha.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Knihovna Aliance - Stránka 3 Empty Re: Knihovna Aliance

Příspěvek pro Anonymní Tue 20 Dec - 20:00

Vešel jsem do knihovny, slušně pozdravil a vydal se mezi regály. Hledal jsem poměrně dlouho mezi jednotlivými svitky a knihami, vlastně jsem ještě přesně nevěděl, co chci, takže jsem spíš tak nějak koukal a rozmýšlel.
Nakonec jsem si vzal dva svitky s technikami Raiton no Yoroi a Suiton: Suijinheki, sedl jsem si k jednomu ze stolků a začal svitky pročítat.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Knihovna Aliance - Stránka 3 Empty Re: Knihovna Aliance

Příspěvek pro Anonymní Thu 22 Dec - 17:32

Probral jsem se s trhnutím, úlekem div nespadl ze židle. "Sááákra.." protáhl jsem stuhlá záda, setřel písmenka obtiskaná na mé tváři a zmateně se šklebil na své okolí. Že bych tu... usnul..? Promnul jsem si oči, mrknu na hodinky. "A jéje.." ušklíbl jsem se a vstal od stolku. Posbíral jsem svitky a odnesl je na své místo.
Potom jsem se rozloučil s knihovnicí a rozespalým, pomalým krokem se vydal k domovu.
(Přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Knihovna Aliance - Stránka 3 Empty Re: Knihovna Aliance

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Dec - 23:20

Vešel jsem dovnitř, tiše pozdravil a přesunul se k regálům. Zase jsem neměl ponětí, co vlastně chci a tak jsem se dloouho a dloouho procházel a jen se díval na techniky. Nakonec jsem vytáhnul Shikomishindan, Raiton Kage Bunshin a Raijū Hashiri no Jutsu.
Nějakou dobu jsem se v tom šťoural a snažil se si všechni tohle zapamatovat.
Až později jsem zjistil, že tu sedím fakt už docela dlouho!
Nakonec jsem svitky vrátil a vydal se zase dál.
(Přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Knihovna Aliance - Stránka 3 Empty Re: Knihovna Aliance

Příspěvek pro Aki Kana Thu 29 Dec - 14:46

Vošiel som do knižnice nie s príliš dobrou náladou. Pohľadal som knihy o niekom o kom som počul v blízkej dobe a okom zrejme počuť budeme.. Ku stolíku s lavičkou čo bol v kúte som si doniesol asi 5 kníh špeciálne o ňom. Zatiaľ som nemal chuť si študovať nejaké jutsu. Sadol som si do kúta a sedel som v tieni a len svetlo cez okno mi svietili na knihy aby som videl..
Aki Kana
Aki Kana

Počet príspevkov : 1258
Join date : 01. 11. 11
Age : 29
Bydlisko : Tam kde ani vtáčik nelieta....

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Knihovna Aliance - Stránka 3 Empty Re: Knihovna Aliance

Příspěvek pro Anonymní Thu 29 Dec - 15:28

prišiel zobral si 2 svitky Katon: Hai Seki Shou(C) a Katon: Kasumi Enbu no Jutsu(C)
všimol si aj blondatého chlapíka no niak ho nezaúmal a sadol si ku jednému stolu a študoval

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Knihovna Aliance - Stránka 3 Empty Re: Knihovna Aliance

Příspěvek pro Anonymní Thu 29 Dec - 15:32

Konečně jsem dorazil do knihovny, chvilku v ní pátral, až jsem narazil na pro mě zajímavé techniky, Chtěl jsem si vypilovat druhý element, tak jsem šáhl po svitcích Doton: Doryūheki (B) a Doton: Otoshibuta (B), a vyrazil k nejbližšímu stolu, ať už okupovanému či ne, to mi bylo vcelku jedno a jeden svitek si před sebe rozložil.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Knihovna Aliance - Stránka 3 Empty Re: Knihovna Aliance

Příspěvek pro Aki Kana Thu 29 Dec - 16:23

Prečítané som mal to čo som potreboval vedieť. Nebol som spokojný z cielami toho dotyčného... Ale aspoň som si to zistil kedže zrejme Hokage nemal potrebu mi to povedať. Odložil som zvitky tam kde som ich našiel a následne si zobral 3 z technikami ktoré som sa chcel naučiť.
A odchádzal som na miesto kde som to mal rád...(Presun)
Aki Kana
Aki Kana

Počet príspevkov : 1258
Join date : 01. 11. 11
Age : 29
Bydlisko : Tam kde ani vtáčik nelieta....

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Knihovna Aliance - Stránka 3 Empty Re: Knihovna Aliance

Příspěvek pro Anonymní Thu 29 Dec - 21:15

Po několika hiodinách strávených zíráním do svitku, jsem konečně vstal a protáhl si jako obvykle ztuhlé končetiny. Tak pozdě? Pomyslel jsem si při pohledu ven z okna na ztemnělou krajinu. Pak jsem se vydal směrem z knihovny pryč.
(Přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Knihovna Aliance - Stránka 3 Empty Re: Knihovna Aliance

Příspěvek pro Anonymní Fri 30 Dec - 11:29

stále som študoval svitky celú noc pretože som nemal najtak čo robiť pretože môj Sensei bol v nemocnici

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Knihovna Aliance - Stránka 3 Empty Re: Knihovna Aliance

Příspěvek pro Anonymní Fri 30 Dec - 19:00

Přiběhl jsem do ke knihovně a vstoupil.
U vchodu jsem si odložil batoh s kamením..následoval hovor s knihovníkem...vyžádal jsem si svitky a s nimi usedl k volnému stolu.
Vytáhl jsem si vlastní sešit a tužku,načež jsem začal opisovat obsah svitků do svého bloku.
Po opsání potřebných informací jsem svitky vrátil,hodil na záda batoh a běžel zpět.

(Přesun Konoha 20:05-20:20)

(Jde o dvě techniky - Dainamikku Entorī a Konoha Senpū (Obě D).Vše povoleno jedním z adminů z důvodu absence mistra a nezastižení Hokageho)


Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Knihovna Aliance - Stránka 3 Empty Re: Knihovna Aliance

Příspěvek pro Anonymní Fri 30 Dec - 20:37

odišiel som s knihovny aj zo svitkami (presun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Knihovna Aliance - Stránka 3 Empty Re: Knihovna Aliance

Příspěvek pro Guest Wed 4 Jan - 19:53

Dorazila jsem s Daichim do knihovny a pořád s mírným zamračením jsem začala hledat svitky.
"Jakou máš vůbec podstatu?"

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Knihovna Aliance - Stránka 3 Empty Re: Knihovna Aliance

Příspěvek pro Daichi Wed 4 Jan - 20:03

"Nevím....umím jen to co umím a to je přivolat ty kostlivce ni víc jsem nepotřeboval
Daichi
Daichi

Počet príspevkov : 419
Join date : 27. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Knihovna Aliance - Stránka 3 Empty Re: Knihovna Aliance

Příspěvek pro Guest Wed 4 Jan - 20:10

"áha..."
Zamumlala jsem a vytáhla pár svitků, které jsem dala na stůl. Pak jsem zalovila v malé kapsičce u pasu a vytáhla papírek který jsem mu podala.
"Soustřeď do toho chakru..když se zmuchlá máš blesk, když roztrhne máš vítr, když zvlhne je to voda a když začne hořet je to oheň..."
Začala jsem se svitky probírat a něco hledala.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Knihovna Aliance - Stránka 3 Empty Re: Knihovna Aliance

Příspěvek pro Daichi Wed 4 Jan - 20:13

Skusil jsem to.Chvíli se nic nedělo ale pak pomalu začal hořet "ehm asi to bude oheň"
Daichi
Daichi

Počet príspevkov : 419
Join date : 27. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Knihovna Aliance - Stránka 3 Empty Re: Knihovna Aliance

Příspěvek pro Guest Wed 4 Jan - 20:20

Přikývla jsem..
"Tak oheň..."
Zamyšleně jsem zamumlala a dál hledala, po chvíli jsem vytáhla svitek a podala mu ho (Katon: Ryūka no Jutsu )
"Na tohle se koukni"

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Knihovna Aliance - Stránka 3 Empty Re: Knihovna Aliance

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru