Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Informace ohledně vesnic s nízkým počtem obyvatel

3 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Informace ohledně vesnic s nízkým počtem obyvatel Empty Informace ohledně vesnic s nízkým počtem obyvatel

Příspěvek pro Anonymní Fri 16 Sep - 21:30

Zdravím, nelíbí se mi vaše zrazování rodných vesnic. Rozhodl jsem se přijmout některá opatření.
Kumogakure - nyní je Raikage a jeden aktivní ninja. Zatím beze změn.
Sunagakure - Pár aktivních shinobi včetně Kazekage. Zatím beze změn.
Kirigakure - Vesnice s jednou členkou. Bez Mizukage. Máte čas do konce měsíce, jinak se vesnice uzavře.
Iwagakure - nulová aktivita. To samé, co s Kirigakure.

Nejde to jinak, musí se rozhodovat ve prospěch celku s přihlédnutím na jedince. Nemůže být aktivní jeden genin, zatímco je vesnice bez Kageho. Zkuste se nad tím zamyslet a trochu zpytovat své svědomí společně se mnou.



Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Informace ohledně vesnic s nízkým počtem obyvatel Empty Re: Informace ohledně vesnic s nízkým počtem obyvatel

Příspěvek pro Anonymní Fri 16 Sep - 21:34

No, ono v Kiri bylo lidí až do nedávna dost, dokud se z nich ze všech asi v jednom týdnu nestali nukenini. Jen taková malá otázečka, co si představuješ, že s tím mají ty vesnice dělat?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Informace ohledně vesnic s nízkým počtem obyvatel Empty Re: Informace ohledně vesnic s nízkým počtem obyvatel

Příspěvek pro Anonymní Fri 16 Sep - 21:44

Jj vím, že Kiri byla aktivní, ale když tam budeš sama, no nwm nwm...
Tak třeba za prvé by měli být Kage víc aktivnější, pak sehnat si lidi do vesnic. To si pod tím představuju.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Informace ohledně vesnic s nízkým počtem obyvatel Empty Re: Informace ohledně vesnic s nízkým počtem obyvatel

Příspěvek pro Anonymní Fri 16 Sep - 21:51

Chm, chápu, jsou to rozumné požadavky. Ale snadněji se to řekne, než udělá. S aktivitou by až zas takový problém nebyl, ale ty lidi, to je to. Titotiž nejdou jen tak vycucat z prstu a ikdyby na krásně šli, je otázka, jak by pak vypadala úroveň příspěvků.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Informace ohledně vesnic s nízkým počtem obyvatel Empty Re: Informace ohledně vesnic s nízkým počtem obyvatel

Příspěvek pro Anonymní Fri 16 Sep - 21:58

Jj chápu. Přemýšlím jak přemýšlím, ale obávám se, že nedosáhneme na ten velký závazek, jménem Dango fest. Konoha už taky není aktivní, chápu škola atd..Ale není to jenom výmluva? Reina třeba vloni chodila do třeťáku, měla dobré vysvědčení a všechno skvěle stíhala. Přitom chodila ještě na Zumbu...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Informace ohledně vesnic s nízkým počtem obyvatel Empty Re: Informace ohledně vesnic s nízkým počtem obyvatel

Příspěvek pro Ayame Takahashi Fri 16 Sep - 22:01

He...Já vím, že by pro mě bylo asi lepší, kdybych se neozývala, ale je mou občanskou poviností nahlásit, že v Tsukigakure je jediný aktivní člověk a to...já xD Ano, je to spíš k pláči.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Informace ohledně vesnic s nízkým počtem obyvatel Empty Re: Informace ohledně vesnic s nízkým počtem obyvatel

Příspěvek pro Anonymní Fri 16 Sep - 22:05

Co s tím uděláme? Zavřeme to tady??

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Informace ohledně vesnic s nízkým počtem obyvatel Empty Re: Informace ohledně vesnic s nízkým počtem obyvatel

Příspěvek pro Anonymní Fri 16 Sep - 22:06

Neviem či budú ostatný súhlasiť no najlepšie možno bude buď nejak získať členou do dedín alebo ich zatvoriť a nechať ich len pár pokiaľ to teda zasa neožije a keď nie aj tak to nechám na váás ^^

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Informace ohledně vesnic s nízkým počtem obyvatel Empty Re: Informace ohledně vesnic s nízkým počtem obyvatel

Příspěvek pro Ayame Takahashi Fri 16 Sep - 22:06

Nebuď zbrklý, na to je moc pozdě xD
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Informace ohledně vesnic s nízkým počtem obyvatel Empty Re: Informace ohledně vesnic s nízkým počtem obyvatel

Příspěvek pro Anonymní Fri 16 Sep - 22:07

Já už svůj názor Asánovi řekl záleží na něm jak se přizpůsobí Smile

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Informace ohledně vesnic s nízkým počtem obyvatel Empty Re: Informace ohledně vesnic s nízkým počtem obyvatel

Příspěvek pro Anonymní Fri 16 Sep - 22:08

No, tak zase si myslím, že tak mrtvo tu zas není.
Spíš by jsem se ptala, kde je vlastně chyba. Tedy lépe řečeno, čím to je?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Informace ohledně vesnic s nízkým počtem obyvatel Empty Re: Informace ohledně vesnic s nízkým počtem obyvatel

Příspěvek pro Anonymní Fri 16 Sep - 22:11

Já osobně bych byl spíše pro to, to tu zavřít. Definitivně ukončit tuhle část mého života..Ale to by bylo moc kruté..Až moc kruté. Jen si to představte, žádný Dango fest, žádné chuuninské zkoušky, žádné hádky o techniky..Třeba nám to není ani souzeno, ale já se toho tady budu držet, zuby nehty. Protože chci, aby bylo alespoň jeden ročník Dango festu..
Čím to je? To je dobrá otázka..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Informace ohledně vesnic s nízkým počtem obyvatel Empty Re: Informace ohledně vesnic s nízkým počtem obyvatel

Příspěvek pro Anonymní Fri 16 Sep - 22:13

Tak ja som chcel sem ešte doviešť z mojej školy dvoch hráčou aj keď to ako nieje veľa a ako hraje sa tu len je tu dosť záporákou to je všetko Very Happy:D
A keby sa to tu zruší poviem ti s tým nič neporiešiš XDD ja by som sa neviem ako ostatný musel prispôsobil a šiel hrať asi niekam inak aj keď mne sa to tu ako páči .
No a do toho dango festu som sa nehlásil ešte lebo je na to skoro podľa mňa XDD

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Informace ohledně vesnic s nízkým počtem obyvatel Empty Re: Informace ohledně vesnic s nízkým počtem obyvatel

Příspěvek pro Ayame Takahashi Fri 16 Sep - 22:14

Ať tě taková kravina ani nenapadne. Zavřít to tady? Šplouchá ti na maják? xD
Co bych asi tak podle tebe dělala po příchodu domů? Tse...
xD
Prostě ne jako. Já tě sem klidně přivážu, až tě ty zuby a nehty budou bolet. xD
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Informace ohledně vesnic s nízkým počtem obyvatel Empty Re: Informace ohledně vesnic s nízkým počtem obyvatel

Příspěvek pro Anonymní Fri 16 Sep - 22:15

Tak sem s těmi hráči! xD
No, nemyslím si, že je to brzo. Alespoň pro mě ne..Protože to budu muset zařizovat už začátkem roku 2012. A je potřeba toho hoooooooooooooooooooooooodně udělat.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Informace ohledně vesnic s nízkým počtem obyvatel Empty Re: Informace ohledně vesnic s nízkým počtem obyvatel

Příspěvek pro Guest Sat 17 Sep - 0:54

Takže já byl pryč, tak to shrnu takhle. Jestli to tady zavřeš tak...grrr...se neznám hošane xD...já si to tady tak piluji a ty by si mi to udělal? Sad....fńuk...takže nic takového...no a Dango ročník...jasně, že musí být....už se lidi přihlásili a myslím, že je jich už teď dost na spáchání...přece to bude prdel xD...potom s tou Kiri...no..řeknu to takhle..Akihiro a Lizz se tam mají brzo vrátit...jen on musí se složit...udělat něco z Hebáčem a pak pořešit Reiničku, která má na ni zálusk, takže se to určitě rozjede, protože o Kiri asi bude bitka...a u Akiho to bylo nedobrovolné opuštění....no potom Mizukage....no myslím, že to ještě půjde a když tak bych volil Lizz, kdyby něco...nevím jaký má Hitomi plány, ale to se uvidí...potom je tam Dai, který není zas tak moc aktivní, ale chápu ho a pořád, ale přispívá...já jsem tam rozjel pár shinobi, kteří fungují skoro jako hráči, takže se ji budu snažit, co nejvíce držet....tak Kiri rozhodně neuzavírat!!!! Potom Iwa...tam bylo hráčů dost, ale nějak uvadá...rád bych nějak pomohl, ale už tak toho má teď dost....Akiho mám v komatu, takže to si akorát stihnu dořešit pár věcí...můžu si vytvořit ještě jednu postavu, ale už bych to fakt nezvládal...ale Kiri se to ještě rozjede...o to nemějte strach...V suně mám postavu a tam je Yoko, Kaiten atd, ta zatím jede v pohodě a ještě se tam něco bude dít...to mi věřte..nezapomeňte, že Amaterasu a Fujin jsou sourozenci, tak si piště, že tam to pofrčí dál a ještě myslím se to i víc rozjede...Kumo...no...viděl jsem tam víc hráčů aktivních, ale nevím...taky už asi nemůžu moc pomoc, ale stále mám shinobi zlou postavu..NPC, který prostě může si zahrát nějakou roli..jestli chcete...trochu to oživím, ale předem se domluvit, protože musím se rozvrhnout čas...no to by snad bylo všechno...budu se snažit to co nejvíc podpořit, ale jak říkám...nemám dodělaných ani spoustu věcích na svých postavách..zítra se na to vrhnu a uvidíme, jak to stihnu...ale žádný rušení....to by by bylo hodně špatný...budu se ti snažit pomoct Assasine, jak nejvíc můžu, ale mám i na Konoze toho hodně a na dalších serverech, ale zatím to nějak táhnu...když tak si někde hodím dovolenou a vrhnu se jsem...takže...myslím, že jsme snad na nic nezapomněl a jak říkám...kdyby něco...stačí se jen ozvat Smile
(Kdyby někdo nevěděl...já hraju za Akihira Kazukiho xD...a moje sestra za Amaterasu Surashi, ale někdy nestíhá tak se střídáme v zástupech a Fujin je čistě moje postava xD...)

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Informace ohledně vesnic s nízkým počtem obyvatel Empty Re: Informace ohledně vesnic s nízkým počtem obyvatel

Příspěvek pro Anonymní Sat 17 Sep - 6:10

Takže, co vím, tak se Hitomi v plánu vrátit nemá. Nevím, jak to bude s Daiem a Daisukem, ale předpokládám, že nejspíš zůstanou s ní. Co se týče Lizzy, tak o jejím návratu nic nevím, nicméně už má fialovou barvičku. A udržitelnost vesnice bez Mizukage. No, dalo by se to, ale Roka už má v tuhle chvíli problém, protože 23 se Raikage rozhodl uspořádat poradu představitelů vesnic a ona tam asi se svým stávajícím postavením těžko může jen tak přijít. Takže se rozhodla svolat poradu o dalším Mizukage. Problémem ovšem je, že ve vesnici momentálně nikdo kromě mě není.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Informace ohledně vesnic s nízkým počtem obyvatel Empty Re: Informace ohledně vesnic s nízkým počtem obyvatel

Příspěvek pro Guest Sat 17 Sep - 8:19

Měl bych jedno řešení...věřte, že Akihiro se má v plánu vrátit a Lizzy dosta
zpátky...bude mít na výběr až se probudí a já už to nějak vymyslím...teď bych zahrál za pár shinobi, kteří se ve vesnici zatím objevili a díky tvému stávájícímu postavení to na chvíli zadržel, aby se Kiri z toho vymluvila...tu si myslím, že udržíme, ale Akihiro se musí brzo vzbudit...musím počkat na lidi z Konohy a pak se to dořeší...no, ale nevím jak ostatní...to ještě uvidíme...teď musím pomoct bráchovi, takže se na to vrhnu odpoledne a uvidíme...

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Informace ohledně vesnic s nízkým počtem obyvatel Empty Re: Informace ohledně vesnic s nízkým počtem obyvatel

Příspěvek pro Anonymní Sat 17 Sep - 10:29

Já bych prostě zrušil veškeré zlé organizace a nechal jen Akatsuki a tam poue nějaký limit členů,zbytek lidí by šel do vesnic a je to Wink

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Informace ohledně vesnic s nízkým počtem obyvatel Empty Re: Informace ohledně vesnic s nízkým počtem obyvatel

Příspěvek pro Anonymní Sat 17 Sep - 11:02

Dve nové dediny, jedna organizácia a plno nukeninov. xD Na to, že NS je veľká komunita, stále ešte nemá odstatok hráčov, aby to všetko utiahla. Nukeninom sa hráči stávajú, pretože; ich Kage je neaktívny, nedostávajú misie a ani zvitky a hlavne ide o vec vkusu.
V Iwe a Kumo boli/sú v poslednej dobe dvaja najaktívnejší Kage, ale tieto dediny teraz najviac strádajú. -.-"
V Kiri teraz nie je ani Mizukage, takže tam moc hráčov nepôjde. V podstate nemajú čo robiť (to odradilo aj mňa).

Určite by som päť veľkých národov "neuzatváral". V najhoršom ich spojil do dvoch skupín - Konoha, Kiri, Suna a Iwa, Kumo, Tsuki. xD

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Informace ohledně vesnic s nízkým počtem obyvatel Empty Re: Informace ohledně vesnic s nízkým počtem obyvatel

Příspěvek pro Ayame Takahashi Sat 17 Sep - 11:18

Takže by jsi udělal dvě skupiny, jednu, kterou by táhla Konoha se Sunou a bylo by tam celkem dostatek hráčů a druhou, kde by byli dva Kage a jeden nebo dva další shinobi xD
Souhlasím ale, že je tady moc vesnic a organizací, ale zavírat...to bych zase nedělala, někdo tam přece jenom je.
Takže já se zvedám a jdu věsit letáky: ,Hledáme nové hráče, registrace zdarma, plat minimální (0,-)...' xD
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Informace ohledně vesnic s nízkým počtem obyvatel Empty Re: Informace ohledně vesnic s nízkým počtem obyvatel

Příspěvek pro Anonymní Sat 17 Sep - 11:27

Já bych osobně uzavřel všechny vesnice kromě 5 velkých a 1 kde bude přebývat 1 zločinecká organizace.Pak by se lidi přidali do velkých vesnic snad... a v té 1 pro nukeniny by byl omezený počet z toho vyplívá že bych uzavřel aji Tsuki...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Informace ohledně vesnic s nízkým počtem obyvatel Empty Re: Informace ohledně vesnic s nízkým počtem obyvatel

Příspěvek pro Guest Sat 17 Sep - 11:37

Ale zase jde o ten příběh...no...budu muset počkat na Assasina a zkusím se sním nějak domluvit...u Kiri mám plán, ale musím to s ním probrat, takže to zatím nechám tak...

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Informace ohledně vesnic s nízkým počtem obyvatel Empty Re: Informace ohledně vesnic s nízkým počtem obyvatel

Příspěvek pro Anonymní Sat 17 Sep - 11:48

Já osobně si myslím že tohle je jediná možnost jak forum může přežít...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Informace ohledně vesnic s nízkým počtem obyvatel Empty Re: Informace ohledně vesnic s nízkým počtem obyvatel

Příspěvek pro Ayame Takahashi Sat 17 Sep - 11:51

Jo, jenže zavřeš vesnice - Tsuki,...A co lidi tam? Ehm...například já? Budu dělat, že nic, sbalím si saky paky a povandruju si to někam jinam?
Promiň, ale i v těhle vesnicích je dost příběhu.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Informace ohledně vesnic s nízkým počtem obyvatel Empty Re: Informace ohledně vesnic s nízkým počtem obyvatel

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru