Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Onsen

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Onsen Empty Onsen

Příspěvek pro Anonymní Mon 29 Aug - 20:49

Miesto kde si môže každý oddýchnuť. Sú tu oddelené ale aj spoločné bazény s teplou vodou.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Onsen Empty Re: Onsen

Příspěvek pro Anonymní Mon 29 Aug - 21:12

(Předem upozorňuji že topicy si zde můžou vytvářet lidi jen s povolením,teda aspoň v mé vesnici! )

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Onsen Empty Re: Onsen

Příspěvek pro Anonymní Mon 29 Aug - 21:14

(Ok muzu to povoleni??? Very Happy)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Onsen Empty Re: Onsen

Příspěvek pro Anonymní Mon 29 Aug - 21:20

(Jo dobře ! )

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Onsen Empty Re: Onsen

Příspěvek pro Anonymní Mon 29 Aug - 21:27

(dik xDD)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Onsen Empty Re: Onsen

Příspěvek pro Toriko Shihouin Mon 29 Aug - 22:38

Dorazili jsme k horkým pramenům. Tam jsem se jen postavila a opřela se o horkou zeď a sledovala páru, která vystupovala ze vchodu."Hm...v Yuki je toto unikát..."
Toriko Shihouin
Toriko Shihouin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 257
Join date : 29. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Onsen Empty Re: Onsen

Příspěvek pro Anonymní Mon 29 Aug - 22:40

Zasmial som sa a prišiel k nej z dvoma lístkami "Môžeme ísť len do spoločných ostatné sú pokazené" povedal som jej a zaškeril sa na ňu "Tak poď, ideme" a išiel som smerom k šatniam.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Onsen Empty Re: Onsen

Příspěvek pro Toriko Shihouin Tue 30 Aug - 13:41

Jen jsem se uchechtla. S ním ještě bude zábava...kde takový jako on byli, když jsem byla mladší... Pomalu jsem se vydala za ním a přitom si na prst natáčela pramínek vlasů.
Toriko Shihouin
Toriko Shihouin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 257
Join date : 29. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Onsen Empty Re: Onsen

Příspěvek pro Anonymní Tue 30 Aug - 13:46

Keď sme sa vyzliekli šli sme do onsenov kúpať sa. Ja som už bol dnu. Kým ona prišla musel som na ňu tri krát zakričať. "Kde si, poď už" kričal som stále na ňu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Onsen Empty Re: Onsen

Příspěvek pro Toriko Shihouin Tue 30 Aug - 15:07

Musela jsem si svoje vlasy zaplést do copu a pak z nich udělat takový drdol, protože kdybych šla takhle do vody, tak vlasy plavou všude. Obmotala jsem kolem sebe ručník a pomalu vyšla ven k přírodnímu bazénku. Sundala jsem ručník a vlezla do horké vody na opačném konci, než byl Souta. Opřela jsem se o kraj a nechala se jen unášet tím příjemným pocitem.
Toriko Shihouin
Toriko Shihouin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 257
Join date : 29. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Onsen Empty Re: Onsen

Příspěvek pro Anonymní Tue 30 Aug - 15:17

Pomaly som sa približoval k nej až som bol skoro úplne pri nej. Cez tu vodu nebolo skoro nič vidieť čo mi vadilo. Pozrel som sa na ňu a opýtal som sa jej "Páči sa ti tu?". Potom som sa k nej priblížil ešte viac a chytil okolo krku.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Onsen Empty Re: Onsen

Příspěvek pro Toriko Shihouin Tue 30 Aug - 15:22

Měla jsem zavřené oči, ale cítila jsem, že se přibližuje. Když mě pak chytil, jen jsem promluvila, ale stále oči neotevírala."Ano líbí..." Najednou jsem z vody vytáhl kunai a přiložila mu ho ke krku, kde udělal menší šrám."Ale jestli nechceš, abych tě připravila o tvoje mužství, tak dáš tu ruku pryč a budeš si držet dobrý odstup." Abych mu dokázala, že to myslím vážně, sjela jsem kunaiem trochu níž.
Toriko Shihouin
Toriko Shihouin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 257
Join date : 29. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Onsen Empty Re: Onsen

Příspěvek pro Anonymní Tue 30 Aug - 15:28

Pustil som ju a chytil som ten kunai, hodil som ho do stĺpu tak aby sa tak ľahko nedal vybrať. Potom som jej zobral všetky veci ktorými by mi mohla ublížiť a tiež som ich odhodil. "Tak kde sme to skončili?" povedal som pousmial som sa a chytil ju znova okolo krku.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Onsen Empty Re: Onsen

Příspěvek pro Toriko Shihouin Tue 30 Aug - 15:43

Povzdychla jsem si. A jen se na něj podívala. Rychlým pohybem jsem odepla sponku, která mi z copu tvořila drdol. Odsunula jsme se a prudce švihla hlavou. Silný a tvrdý cop se mu obmotal kolem krku a částečněho přidusil. Jednou rukou jsem si ho k sobě za vlasy přitáhla a trochu víc utáhla."Nemám rád, když mi pořád někdo bere, tak ti doporučuji to už nedělat. Nejsem zrovna holka, která by si něco nechala líbit a věř mi, že kdyby si mě pořádně nasral, tak tě bez zaváhání zabiju..." Druhou rukou jsem ho chytla pod bradou a svoje nehty zaryla do jeho kůže."Rozuměl si?..." Můj hlas byl tvrdý a chladný. Potom jsem, ale trochu povolila cop, aby se třeba neudusil."Ale zatím se mi líbíš, ale....nespěchej tolik..." Vražedně jsem se na něj podívala a pak se malinko pousmála. Vlasy jsem nechala spadnout do vody."Stačí se zeptat, jestli můžeš jít ke mě...potom třeba uvidím..." A znovu jsem zavřela oči a opřela se o kraj.
Toriko Shihouin
Toriko Shihouin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 257
Join date : 29. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Onsen Empty Re: Onsen

Příspěvek pro Anonymní Tue 30 Aug - 15:51

Rany na krku ktoré my spôsobila sa zahojili okamžite. "Tak môžem ísť k tebe?" opýtal som sa a smial sa. "Človek si to musí užívať do kým ešte žije. Nikdy nevieš čo sa zajtra stane. Preto ja idem na všetko zhurta. povedal som a tiež som sa oprel a pozeral som sa na oblohu z ktorej padal sneh do vody aj všade okolo.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Onsen Empty Re: Onsen

Příspěvek pro Toriko Shihouin Tue 30 Aug - 15:52

Tak vítězoslavně jsem se usmála."Můžeš...a já jsem neříkala, že se mi to nelíbí, ale já si ráda se svými hračkami hraji." Otevřela jsem na chvíli oči a mrkla na něj. Potom jsem je hned zavřela.
Toriko Shihouin
Toriko Shihouin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 257
Join date : 29. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Onsen Empty Re: Onsen

Příspěvek pro Anonymní Tue 30 Aug - 15:55

Keď povedala že sa zo všetkým rada hrá tak som sa pozrel pod vodu a zasmial sa. "Som rád, povedz keď sa už nebudeš chcieť kúpať a môžme ísť. keď som to dopovedal zaškeril som sa a zatvoril oči.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Onsen Empty Re: Onsen

Příspěvek pro Toriko Shihouin Tue 30 Aug - 15:58

Otevřela jsem oči a pohlédla na něj."Budeš gentlman a otevřeš mi dveře..." Tak svůdně se na něj podívala.
Toriko Shihouin
Toriko Shihouin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 257
Join date : 29. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Onsen Empty Re: Onsen

Příspěvek pro Anonymní Tue 30 Aug - 16:04

Zobral som uterák, obmotal som si ho okolo pásu a vyšiel z onsenu a otvoril som Am dvere a dodal "Dámy majú prednosť" povedal som a zasmial sa mal som chuť dodať že nijakú tu nevidím a pôjdem ale zdržal som sa poznámky a držal som jej dvere otvorené.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Onsen Empty Re: Onsen

Příspěvek pro Toriko Shihouin Tue 30 Aug - 16:10

Když vstával, jen tak rychle jsem si ho prohlédla. Nevypadá špatně... Pořád jsem ho sledovala. Rozpustila jsem si vlasy, které mě zakryli, když jsem si stoupala. Obmotala jsem kolem sebe ručník a pomalu šla k němu. Když jsem byla u něj, měla jsem chuť mu ten ručník strhnout, ale nakonec jsem se překonala a pokračovala dál. Svůj jsem si pevně držela, kdyby ho napadlo to stejné. Potom jsem otevřela jednu kabinku a jen mu poslala vzdušný polibek, než jsem zavřela. Chvíli si bude muset ještě počkat...chlapeček... Ušklíbla jsem se sama pro sebe.
Toriko Shihouin
Toriko Shihouin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 257
Join date : 29. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Onsen Empty Re: Onsen

Příspěvek pro Anonymní Tue 30 Aug - 16:18

Tiež som sa išiel obliecť a potom som tam na ňu čakal. Keď tam bola viac ako 5 minút mal som chuť vliezť tam za ňou ale nejak som tomu odolal ale bolo to veľmi ťažké. Namiesto toho som radšej zakričal "Rýchlo už tu mrznem" povedal som a čakal som kým vide von.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Onsen Empty Re: Onsen

Příspěvek pro Toriko Shihouin Tue 30 Aug - 16:21

Chvíli to trvalo, protože vysušit moje vlasy nebylo vůbec jednoduché."Chudáčku...tobě by mohlo něco umrznout že?" Zakřičela jsem a už oblečená si dál sušila vlasy. To ještě chvíli potrvá...
Toriko Shihouin
Toriko Shihouin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 257
Join date : 29. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Onsen Empty Re: Onsen

Příspěvek pro Anonymní Tue 30 Aug - 16:23

Len som tam ďalej čakal na ňu. "Láska robí divy. Toto je dôkaz. Ja by som tu už na inú nečakal." povedal som a ďalej na ňu čakal.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Onsen Empty Re: Onsen

Příspěvek pro Toriko Shihouin Tue 30 Aug - 17:00

Dosušila jsem si vlasy a ještě je pořádně upravila. Trvalo to skoro víc jak půl hodinu. Potom jsem vylezla ven a pomalu se vydala k němu."Tak láska jo? Věř mi, že nejsem zrovna osoba, která by si na to potrpěla a navíc..." Zastavila jsem se u něj a pohladila ho po tváři."Nejsme zrovna věrná..." A pokračovala jsem dál. Hůl jsem měla pověšenou na zádech.
Toriko Shihouin
Toriko Shihouin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 257
Join date : 29. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Onsen Empty Re: Onsen

Příspěvek pro Anonymní Tue 30 Aug - 17:09

"Konečne si vyšla. povedal som a zasmial sa. "No tak to aby som ta začal sledovať a dávať na teba pozor. povedal som a pousmial sa. Potom som išiel za ňou. /presun/

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Onsen Empty Re: Onsen

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics
» Onsen

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru