Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Velitelská věž

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Velitelská věž Empty Velitelská věž

Příspěvek pro Anonymní Sun 28 Aug - 11:49

zde se nachází přijímací hala a místnost Sorakageho (Crystal Takaishi)

věž je chráněna dvěma jouniny, a kancelář čtyřmi

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Velitelská věž Empty Re: Velitelská věž

Příspěvek pro Anonymní Sun 28 Aug - 12:14

seděla jsem zadumaná nad učbním plánem senzibilů

"Tohle by semělo asi přesunout na odpoledne." řekla jsem a upravovala rozvrch druháků

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Velitelská věž Empty Re: Velitelská věž

Příspěvek pro Natsuki Sun 28 Aug - 12:22

Rozrazila som dvere do miestnosti.. tašku som hodila niekde do kúta a v momente som sa rozbehla na Crystal s takým úplne nadšeným a šťastným úsmevom.. ruky som mala roztiahnutý a pripravené objať ju čo som aj spravila.. skočila som po nej však tak prudko že by nás to malo obe zhodiť na zem ..
Natsuki
Natsuki

Počet príspevkov : 402
Join date : 25. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Velitelská věž Empty Re: Velitelská věž

Příspěvek pro Anonymní Sun 28 Aug - 12:25

no samozřejmě že než jsem si všimla co se děje to moje úžasná točící žídle nevydrržela a převalila nás obě k zemi

"Nefrit!!!" vykřikla jsem naštvaně ale pak jí objala radostně

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Velitelská věž Empty Re: Velitelská věž

Příspěvek pro Natsuki Sun 28 Aug - 12:28

Nee-chaaaan.. zamumlala som nadšene a jej naštvaného tónu hlasu som si vôbec nevšímala.. bola som rada že som konečne tu a s ňou.. a rozhodne som sa od nej nemienila niekoľko mesiacov vzdialiť čo i len na pár metrov ^^.. Hroozne hrooozne moc si mi chýbala.. povedala som ufňukane no nevyzeralo to tak že by sa mi chcelo postaviť..
Natsuki
Natsuki

Počet príspevkov : 402
Join date : 25. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Velitelská věž Empty Re: Velitelská věž

Příspěvek pro Anonymní Sun 28 Aug - 12:32

"Taky si mi chyběla příště tě nebudu už vysílat na tak dlouhou misi byla tu bez tebe nuda, ale dobré zprávy jsou že jsem aspoň vychovala několik senzibilů a pomáhají nám tu s výukou jak ses měla ty n amisi?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Velitelská věž Empty Re: Velitelská věž

Příspěvek pro Natsuki Sun 28 Aug - 12:39

Hee? ty si sa nudila? aspoň si bola v teplúčku v pohodlí a každý deň si mala stopercentnú záruku chutného jedla.. zaškerila som sa po čom som sa konečne hodlala postaviť.. len som sa však vyšvihla na stôl a nohami som veselo začala kopkať vo vzduchu.. ja som sa mala strašne !! človek by si pomyslel.. jeee ona musela chodiť po toľkých zaujímavých a pekných miestach.. ale nikto nepomyslí na to keď sa musím čvachtať po kolenách a niekedy až po hruď v nejakej hnusnej bažine, alebo sa plaziť po vyprahnutej púšti či podobne. !! niekedy som mala dosť namále zasmiala som sa ale hrdo som vystrčila hruď.. ale zo svojím výkonom som spokojná.. získala som TOOOOĽkoto zvitko, .. priniesla som aj nejaké vzorky.. hovorila som a len som tak rozhadzovala rukami..
Natsuki
Natsuki

Počet príspevkov : 402
Join date : 25. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Velitelská věž Empty Re: Velitelská věž

Příspěvek pro Anonymní Sun 28 Aug - 12:49

"jojo a k tomu jistě pomohli i nějací ti gentlemani že?" usmála jsem se a posadila se zpět do židle

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Velitelská věž Empty Re: Velitelská věž

Příspěvek pro Natsuki Sun 28 Aug - 12:51

Gentlemani?.. uhm.. popravde.. zatvárila som sa mierne zamyslene no po tom som sa úplne rozžiarila.. uhm asi som zabudla podotknúť že to "ja" som sa v tej bažine neprodila daaa?.. keď ten týpek bol tak kawaaai a viezol ma na pleciach.. uuhm.. len keby som si spomenula na jeho meno.. znova som sa zatvárila zamyslene a silou mocou som sa snažila na jeho meno rozpamätať no stále nič.. hem.. ani som si neni istá či mi svoje meno povedal.. zasmiala som sa ešte..
Natsuki
Natsuki

Počet príspevkov : 402
Join date : 25. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Velitelská věž Empty Re: Velitelská věž

Příspěvek pro Anonymní Sun 28 Aug - 12:55

"POřád stejná vážně a copak si mi přinesla?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Velitelská věž Empty Re: Velitelská věž

Příspěvek pro Natsuki Sun 28 Aug - 13:02

Heem.. rôzne vzorky.. našla som úplne sugooi rastlinu ktorú keď spracuješ a s menšími prísadami premeníš na masť tak dokáže regenerovať bunky!! aj keď pomaly ale bez vedľajších účinkov.. zaškerila som sa po čom som sa len zamyslela ešte tu mám dve prdele plné rôznych lístkov na ktoré účinky si už nespomeniem ale určite v sebe niečo majú inak by som ich nenazbierala.. haaai a potom ešte zvitky !! temné lekárske ninjutsu.. napríklad.. pousmiala som sa po čim mi len mierne nafialovo zažiarila pravá ruka po čom z nej vyliezli dvaja prazvláštny temný hadi .. po tom však zmizli.. a ja som sa na ňu znova pousmiala.. našla som aj techniku ktorú vyvinul Kabuto Yakushi.. povedala som ešte hrdo..
Natsuki
Natsuki

Počet príspevkov : 402
Join date : 25. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Velitelská věž Empty Re: Velitelská věž

Příspěvek pro Anonymní Sun 28 Aug - 13:04

"Páni dobře ty. Hned zítra se na to vrhnu a podívám se co jsi mi přinesla." řeknu a tak trochu jsem si vzpomněla na Assasina když se jsem viděla toho hada ale ihned jsem zatřepala hlavou a avypustila ty myšlenky z hlavy

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Velitelská věž Empty Re: Velitelská věž

Příspěvek pro Natsuki Sun 28 Aug - 13:06

Hum? .. stalo sa niečo? spýtala som sa páč ma celkom zaujal ten jej pohľad.. bol taký zvláštny.. očividne som o ničom nevedela páč som predsa len strávila hoodne dlhý čas v "divočine"..
Natsuki
Natsuki

Počet príspevkov : 402
Join date : 25. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Velitelská věž Empty Re: Velitelská věž

Příspěvek pro Anonymní Sun 28 Aug - 13:10

"Jo stalo ale to je na dlouho určitě si unavená. Povím ti to až se vyspíš a hodíš si pořádnou horkou koupel." šťouchla jsem do ní

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Velitelská věž Empty Re: Velitelská věž

Příspěvek pro Natsuki Sun 28 Aug - 13:13

Pff tooo určite !! a ty pôjdeš peeekne so mnou.. vyplazila som na ňu jazyk a mierne som sa zapírila.. inak nepôjdem ani ja a budem ti tu sedieť a špiniť tento tvoj nádherný a čistý stôl.. zaškerila som sa veselo..
Natsuki
Natsuki

Počet príspevkov : 402
Join date : 25. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Velitelská věž Empty Re: Velitelská věž

Příspěvek pro Anonymní Sun 28 Aug - 17:57

"No to jistě až si odpočineš jsem o minutu starší." ušklíbnu se

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Velitelská věž Empty Re: Velitelská věž

Příspěvek pro Natsuki Mon 29 Aug - 10:11

Heee !! to nemá s minutou nič spoločné !! zamumlala som naštvane a tak urazene som sa na ňu pozrela.. proste tu budem.. budem všade kam sa pohneš.. muhaha už sa ma nezbavíš keď som znova prišla.. rozžiarila som sa..
Natsuki
Natsuki

Počet príspevkov : 402
Join date : 25. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Velitelská věž Empty Re: Velitelská věž

Příspěvek pro Anonymní Tue 30 Aug - 17:26

Dovnitř vlétla ledová holubice se vzkazem. Jen co si ho Sorakage převezme, holubice se roztříští. Teď však čekala, až si jí někdo všimne.
Upozornění:

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Velitelská věž Empty Re: Velitelská věž

Příspěvek pro Anonymní Tue 30 Aug - 17:29

"No to jsem teda dopadla." řekla jsem a přečetla si vzkaz
"Fíha.....Nefrit čti." podala jsem jí dopis
"Měli by jsme co nejdříve zažádat o oficiální spojenectví s vesnicemi."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Velitelská věž Empty Re: Velitelská věž

Příspěvek pro Natsuki Tue 30 Aug - 18:14

Len som sa zahľadela na ten dopis.. ehm. .Tsukiko Tooya? to je Otakage.. a o tom juijutsu tiež niečo viem ale.. tá kunoichi to bude mať ťažké.. zamumlala som trocha smutne po čom som Crystal len nadšene prikývla.. haaai mali mali.. ja by som povedala že je Sora v podstate v bezpečí páč lieta a nikto nemá takých unikátnych summonov ako mi ... ale ostatné dediny by mohli potrebovaŤ kvalitných medikov... zaškerila som sa.
Natsuki
Natsuki

Počet príspevkov : 402
Join date : 25. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Velitelská věž Empty Re: Velitelská věž

Příspěvek pro Anonymní Tue 30 Aug - 18:41

"Nejen mediků ale i senzibilů navrhla bych jim plán hlavní centrály léčení kdyby se cokoli stalo navíc naše unikátní jedy a léky jsou nejznámnější" vstala jsem
"Rozdělíme se, kam chceš jít?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Velitelská věž Empty Re: Velitelská věž

Příspěvek pro Natsuki Tue 30 Aug - 18:49

Rozdělíme? spýtala som sa beznádejne a znova som na tvári nahodila také tie psie oči.. teraz som prišla .. konečne som s tebou a zase sa máme rozdeliť? zamumlala som nešťastným spôsobom na čo som len kývla ramenami na znak že keď už sa musíme rozdeliť tak mi je jedno kam..
Natsuki
Natsuki

Počet príspevkov : 402
Join date : 25. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Velitelská věž Empty Re: Velitelská věž

Příspěvek pro Anonymní Tue 30 Aug - 18:51

"Bylo by to rychlejší ale jak chceš." dívala jsem se na ní

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Velitelská věž Empty Re: Velitelská věž

Příspěvek pro Natsuki Tue 30 Aug - 18:54

UUhm aarigato .. zaškerila som sa po čom som sa len tak mierne tajnostkársky usmiala.. a kam pôjdeme ako prvé?.. Suna? Tsuki? Kiri? Konoha? Kumo? eetoo.. Iwa? pýtala som sa jej zvedavo a pomaly som si vyhrnula rukáv na ktorom som mala tetovanie pre kuchiyosen Gryphona..
Natsuki
Natsuki

Počet príspevkov : 402
Join date : 25. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Velitelská věž Empty Re: Velitelská věž

Příspěvek pro Anonymní Tue 30 Aug - 19:00

"konoha a pak Kiri." řekla jsem a vytáhla si plášť "Půjdeme zavolej gryphona."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Velitelská věž Empty Re: Velitelská věž

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru