Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Online hry

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Online hry - Stránka 2 Empty Online hry

Příspěvek pro Anonymní Mon 15 Aug - 20:07

First topic message reminder :

No tak jak už jsem si stačil všimnout,je tu mnoho hráčů online her jako WoW,LoL a podobných...
Tak zde je pro nás vybudované téma....

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


Online hry - Stránka 2 Empty Re: Online hry

Příspěvek pro Anonymní Thu 18 Aug - 21:35

to s instantama je pravda, ale můj názor mi nevezmeš ^^ prostě blizz je nejlepší, ještě, když máš skvělej tým GM a Adminů, kteří se o to pěkně staraj a Event Mastery, který zajistěj tu stránku srandovnější ^^

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Online hry - Stránka 2 Empty Re: Online hry

Příspěvek pro Katashi Aokawa Thu 18 Aug - 21:40

Já ti tvůj názor nijak brát nechci ^^ Mě je jedno kdo má rád jaké rate....ale pravda je , že na Isomnii nebyl nijak dobrý tým GM a Adminů , protože když se objevil nějaký BUG tak ho opravili asi do 3-4 dnů , zatímco na Defenderu je do 2 hodin pryč , takže , možná se mi na Blizzu hrálo hůř kvůli těm Adminům.
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa

Počet príspevkov : 2088
Join date : 23. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Konohagakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: /

Návrat nahoru Goto down

Online hry - Stránka 2 Empty Re: Online hry

Příspěvek pro Anonymní Fri 19 Aug - 3:33

Daisuke Utsushi napsal:ještě aby ne .. ale nebaví mě to, furt to samí .. radši mam LoL

Tak na tomhle je LoLko ještě hůř, než WoW a to vim i přestože jsem WoW nikdy nehrál. Razz

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Online hry - Stránka 2 Empty Re: Online hry

Příspěvek pro Anonymní Fri 19 Aug - 8:13

Hele ale v LoLku teď výjde novje mod nemůžu se dočkat ! Smile

PS :WoW jsem dříve hrával ale v momentě kdy vyšel Lich King jsem se na to vysral PVP system v řiti Smile

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Online hry - Stránka 2 Empty Re: Online hry

Příspěvek pro Anonymní Fri 19 Aug - 8:32

mno to neni zas tak pravda v LoLku je každou chvíli novej šampión, takže je furt něco novýho k vyzkoušení, sice pořád hraješ tu samou mapu, ale pokaždý v jinym stylu :p

btw : z Dominion se teď vysílal live stream, a bude to docela řežba, ale já radši klasickou summoners rift a twisted treeline Very Happy

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Online hry - Stránka 2 Empty Re: Online hry

Příspěvek pro Anonymní Fri 19 Aug - 14:23

A pořád od začátku, pořád to stejný, na téměř stejný mapě, jen kupuješ předměty za to, že zabíjíš miniony, jiný hrdiny, většinou ty stejný předměty, stejnej počet hráčů, stejný počet všeho, levelů, itemů, spoluhráčů, protihráčů... to, že občas vyjde hrdina moc na srdci nezahřeje, zahraje se a pak je to zase to stejný...
A ještě k tomu namyšlení hráči, který se můžou zbláznit, když zjistí, že RIOTeři chvilku nepracují na patchi. Takhle hnusnou komunitu jsem NIKDY NIKDE neviděl, dokonce ani na Kelevaru (UO), kterej je už teď v háji s ekonomikou, všechno je drahý a nováčci špatně vydělávají, nebo ve Vietcongu... rozhodně ti tam lidi nepíšou noob team a tyhle kydy a když jo, tak je můžeš ignorovat, tady ne, jakmile je ignoruješ, máš report a tribunál ovládaný hráči, což je taky úplně dosraná(pardon) věc, ti zaručí ban... Hrával jsem to, ale čím dál víc si uvědomuju, jak moc to nenávidím. :-)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Online hry - Stránka 2 Empty Re: Online hry

Příspěvek pro Anonymní Fri 19 Aug - 15:10

No hele to s těmi lidmi beru a některé postavy jsou fakt drahé,ale berme to tak jde tam o tu hru a postavy sem ění každý týden Smile.A je pravda že píšou noob team a tak do doby dokuď to někdo mluví já jsem taky hodně velkej hater,abyhc pravdu řekl často píšu noob team,když tam mám tryndu s0/5 apod Smile

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Online hry - Stránka 2 Empty Re: Online hry

Příspěvek pro Anonymní Fri 19 Aug - 23:04

Vidíš, a kvůli lidem, jako jsi ty, tu hru nenávidim.. Razz Největší sranda na tom je, že mám na ploše furt tu Blood Moon Akali... :-D

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Online hry - Stránka 2 Empty Re: Online hry

Příspěvek pro Anonymní Sat 20 Aug - 7:20

nejhorší skin ! Very Happy

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Online hry - Stránka 2 Empty Re: Online hry

Příspěvek pro Anonymní Sat 20 Aug - 17:23

Když už je řeč o wowku, já rozjíždim server.. už nám chybí jenom dodělat web (registrace přesněji) a pár věcí ohledně core v C++, náš developer se teprve učí s repozitářem, takže to možná ještě chvilku trvat bude xD

//A pro Vás dva nechápavce a backpedály, šipkotoče a myšokliky: Instanty jsou pro PVPčkaře. Já osobně PvE nemám rád.. co je na tom mlátit do umělý inteligence. Většina hráčů je hloupější než ona. Proto je větší fun PVP.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Online hry - Stránka 2 Empty Re: Online hry

Příspěvek pro Anonymní Sun 21 Aug - 11:28

Mna najviac baví pravdepodobne World of Warcraft a League of Legends...
Ale super sú aj RPG hry Very Happy

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Online hry - Stránka 2 Empty Re: Online hry

Příspěvek pro Anonymní Sun 21 Aug - 12:04

Když už... tak nejlepší je TES... teď se jako malej těším na pětku... ale protože teď nemám co dělat,tak hraju LoL... a náhodou... teď se mi zdá,že ty postavy jedou jak na běžícím pásu... (každej druhej tejden novej hrdina..)

A ano,je to hroznej stereotyp,ale člověk se musí někde odreagovat a nachvíli vypnout mozek...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Online hry - Stránka 2 Empty Re: Online hry

Příspěvek pro Anonymní Sun 21 Aug - 12:05

Nejlepší je Lineage 2 a AION! :DDD

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Online hry - Stránka 2 Empty Re: Online hry

Příspěvek pro Anonymní Sun 21 Aug - 12:27

ja som AION chcel hrať ale ja keď som stiahol a chcel inštalovať tak som potreboval CD-Key Sad ale hru si musím kúpiť keď to chcem hrať tam môžeš lietať jak CS2 Sasuke Very Happy

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Online hry - Stránka 2 Empty Re: Online hry

Příspěvek pro Anonymní Fri 6 Jan - 16:57

Very Happy tak padlo tu vela nazorou a LoL som nehral ale vyzera dobre wowko je v poho celkom ale po mesiaci hrania som nemal co robit tak som skoncil a jedna z naj hier sice neopliva najlepsou grafikou ale odporucam 4 story.
Skvele chary, skvelo vymysleny pvp system aj z dobijanim pevnosti o ktore bojuju klany atd a atd.Napiste pm ked vas to zaujme Smile

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Online hry - Stránka 2 Empty Re: Online hry

Příspěvek pro Anonymní Fri 6 Jan - 21:48

Jen to Lolko zkus... kdyžtak tě chytí a kdyžtak ne... ale jak říkám... nějaká monotóní věc musí bejt když člověk chce relaxovat a vypnout mozek...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Online hry - Stránka 2 Empty Re: Online hry

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru