Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Škola sexuální výchovy

3 posters

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Goto down

Škola sexuální výchovy - Stránka 4 Empty Škola sexuální výchovy

Příspěvek pro Anonymní Sun 21 Nov - 21:53

First topic message reminder :

Ředitel: Assasin Senju
Zástupkyně: Akasuna no Pillika
Učitelé: Aku Kega
Tony

Pořád hledáme personál Very Happy:D

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


Škola sexuální výchovy - Stránka 4 Empty Re: Škola sexuální výchovy

Příspěvek pro Anonymní Fri 11 Mar - 18:30

Hitomi Yamada napsal:Neumíte docenit dokonalost dvou mužských těl trochu jinak, než jen v plavkách v bazénu -.-"

Plavat občas chodím,ale chlapy nepozoruju Very Happy spíš ženy Very Happy,ale plavat chodím kvůli kondici a ne kvůli čumění na lidi Very Happy A pravda mužské tělo...nemám svaly,sem kostlivec a kulturistice nefandím Very Happy

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Škola sexuální výchovy - Stránka 4 Empty Re: Škola sexuální výchovy

Příspěvek pro Anonymní Fri 11 Mar - 18:33

xDDDDDDDDD...Tak, chlap nemusí být kulturista, aby byl dokonalý. V životě jsou důležitějši než krásná postava^^ ...Akorát v anime je to trochu jinak..No a proto bylo stvořeno YAOI^^ xDD

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Škola sexuální výchovy - Stránka 4 Empty Re: Škola sexuální výchovy

Příspěvek pro Anonymní Fri 11 Mar - 18:37

Hitomi Yamada napsal:xDDDDDDDDD...Tak, chlap nemusí být kulturista, aby nebyl dokonalý. V životě jsou důležitějši než krásná postava^^ ...Akorát v anime je to trochu jinak..No a proto bylo vytvořeno YAOI^^ xDD

Tož to mám v životě smůlu Very Happy ňi svaly,povaha nezdárná,obličej rumcajsu podoben Very Happy aspoň jsem podle některých chytrý Very Happy neřeším Very Happy Fantazie krásná věc,jen se nesmí moc implikovat do reality...pak je mnoho zklamaných lidí,aneb všeho moc škodí Smile

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Škola sexuální výchovy - Stránka 4 Empty Re: Škola sexuální výchovy

Příspěvek pro Anonymní Fri 11 Mar - 18:40

Nepodceňuj se tak!!^^ Nikdo není dokonalý, ale každý má své přednosti, které někomu mohou imponovat!!^^

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Škola sexuální výchovy - Stránka 4 Empty Re: Škola sexuální výchovy

Příspěvek pro Anonymní Fri 11 Mar - 18:44

Hitomi Yamada napsal:Nepodceňuj se tak!!^^ Nikdo není dokonalý, ale každý má své přednosti, které někomu mohou imponovat!!^^

Já se nepodcenuju Very Happy já si z toho dělám srandu Smile aneb jak říká přisprostlé pořekadlo - Co mi není rovno,potom je mi hovno Very Happy

/neví někdo kdy se zjeví assasin,měl jsem se pomlátit s Deidarou Very Happy sice vím jak to dopadne,ale pro příběh a dokumentaci Very Happy

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Škola sexuální výchovy - Stránka 4 Empty Re: Škola sexuální výchovy

Příspěvek pro Anonymní Fri 11 Mar - 18:48

Vy kluci máte opravdu podivné myšlení^^"
/Netuším -.-" Možná později ^^/

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Škola sexuální výchovy - Stránka 4 Empty Re: Škola sexuální výchovy

Příspěvek pro Anonymní Fri 11 Mar - 18:51

Hitomi Yamada napsal:Vy kluci máte opravdu podivné myšlení^^"
/Netuším -.-" Možná později ^^/

Very Happy jo to jo,po nás potopa Very Happy Tak já si ze všeho dělám srandu,tedy skoro Smile už se stalo že jsem holku tak rozchechtal,že bylo po sexu (aspoň jsme se zasmáli že Smile) Very Happy holt furt vymýšlím kraviny a blbosti Very Happy

/jen ať Smile už bych to měl rád za sebou

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Škola sexuální výchovy - Stránka 4 Empty Re: Škola sexuální výchovy

Příspěvek pro Anonymní Fri 11 Mar - 18:58

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD...Kawaii příhoda xDDDDDDD ...Aspoň jsi veselý člověk xD
/Nemůžu ti to zaručit stoprocentně, že přijde^^" Je to jen můj odhad xDD/

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Škola sexuální výchovy - Stránka 4 Empty Re: Škola sexuální výchovy

Příspěvek pro Anonymní Fri 11 Mar - 19:03

Hitomi Yamada napsal:xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD...Kawaii příhoda xDDDDDDD ...Aspoň jsi veselý člověk xD
/Nemůžu ti to zaručit stoprocentně, že přijde^^" Je to jen můj odhad xDD/

Říká se to o mě,i když mám kámoše který si při sexu uprdl Very Happy to musel být teprve rachot Very Happy No nic mám hladat,jdu si něco uvařit Very Happy

/zatím

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Škola sexuální výchovy - Stránka 4 Empty Re: Škola sexuální výchovy

Příspěvek pro Anonymní Fri 11 Mar - 19:08

OMSSAA xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD...
/Dobrou chuť^^/

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Škola sexuální výchovy - Stránka 4 Empty Re: Škola sexuální výchovy

Příspěvek pro Anonymní Fri 11 Mar - 20:02

Juchů! Rozjel jsem spampalm! Very Happy

Akasuna no PiliKKa napsal:Abych pravdu řekla, podle mě je to spíš vyjádření nadrženosti^^"... nebo spíš.. je to "in"... osobně na tom teda taky moc nevidím, ale prostě jako je moderní mít džíny nebo dotykovej mobil, je in s někým chodit...
Na lásku a tak se už asi prostě moc nehraje xD.
I když osobně to fakt nechápu a jen kvůli tomu, že to dělají ostatní bych to nedělala^^ dotykáč taky nemám a žiju^^
Toť můj názor^^Very Happy

Džíny nemám, je v nich zima, dotykovej mobil taky ne. S nikým nechodím. Jsem out. Ale žiju.
Koupil jsem si jediné dvě vymoženosti, jedna je kravata z Code Geass a druhou je černej kabát. Na džíny bych hrábl jedině, kdyby mě měli zastřelit a ony by dokázaly odrážet kulky.
Mám Dotykovou MP4, asi měsíc, byl jsem z ní dost vyjevenej, ale alespoň celej čudlíkovej prostor využiju na anime watching, že. Very Happy
Ale baví mě bejt jinej, proto mám ten kabát, mimochodem. Víš, že nejsi sám, ale stejně takovejch lidí není tolik, většinou se v celým metru vyskytne jednou za čas jeden/dva/tři maximálně. A to se mi líbí, bejt jeden z nich.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Škola sexuální výchovy - Stránka 4 Empty Re: Škola sexuální výchovy

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Sat 12 Mar - 15:27

Andrew_Deer napsal:Juchů! Rozjel jsem spampalm! Very Happy

Akasuna no PiliKKa napsal:Abych pravdu řekla, podle mě je to spíš vyjádření nadrženosti^^"... nebo spíš.. je to "in"... osobně na tom teda taky moc nevidím, ale prostě jako je moderní mít džíny nebo dotykovej mobil, je in s někým chodit...
Na lásku a tak se už asi prostě moc nehraje xD.
I když osobně to fakt nechápu a jen kvůli tomu, že to dělají ostatní bych to nedělala^^ dotykáč taky nemám a žiju^^
Toť můj názor^^Very Happy

Džíny nemám, je v nich zima, dotykovej mobil taky ne. S nikým nechodím. Jsem out. Ale žiju.
Koupil jsem si jediné dvě vymoženosti, jedna je kravata z Code Geass a druhou je černej kabát. Na džíny bych hrábl jedině, kdyby mě měli zastřelit a ony by dokázaly odrážet kulky.
Mám Dotykovou MP4, asi měsíc, byl jsem z ní dost vyjevenej, ale alespoň celej čudlíkovej prostor využiju na anime watching, že. Very Happy
Ale baví mě bejt jinej, proto mám ten kabát, mimochodem. Víš, že nejsi sám, ale stejně takovejch lidí není tolik, většinou se v celým metru vyskytne jednou za čas jeden/dva/tři maximálně. A to se mi líbí, bejt jeden z nich.
Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Whaaaa přesně!! xDDDDD heh ty ses vážně minul věku!! xDDDDD neodsuzuju lidi, co si kupují vymoženosti, konec konců od čeho by to bylo.. ale nwm, já nepotřebuju každou novou krávovinu, jen protože je nová a neokoukaná...
Mě taky baví bejt jiná^^ Nejlepší je, když někde jdeš a všichni koukají jak na blázna xDDDD to mě baví! Bejt stejná můžu bejt vždycky a čas na to, abych byla usedlá budu mít, až budu stará ne? xDDD tak si to chci užívat^^ Prostě se mi líbí nenormální věci... mám deštníky s ušima, boty na platformě, modrý vlasy... a co?Very Happy Baví mě to! xDD A mám ráda lidi, co jsou takový, jaký chtějí být a neřeší to^^
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru