Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svátek Romanovců, alá vše nejlepší Assasine xD

5 posters

Goto down

Svátek Romanovců, alá vše nejlepší Assasine xD  Empty Svátek Romanovců, alá vše nejlepší Assasine xD

Příspěvek pro Anonymní Tue 9 Aug - 17:47

Jelikož si nikdo z vás (krom Himi-chán xD ) nevšiml že tady hlavní leader a tahoun tohoto fóra má dnes SVÁTEK, tak jsem se rozhodl založit toto téma aby jste mu zde všichni popřáli a on si užil pár minut slávy ^^ a nebyl tak zdrcený a smutný jako je nyní ! doslova mi tu brečí na skypu, začínají na mě z mé obrazovky vytékat jeho slzy a pokud mu rychle nepopřejete tak se tu utopím ! TAK ŠUP VŠICHNI :


VŠE NEJLEPŠÍ K SVÁTKU ASSASINE/HOKAGE-SAMA

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Svátek Romanovců, alá vše nejlepší Assasine xD  Empty Re: Svátek Romanovců, alá vše nejlepší Assasine xD

Příspěvek pro Anonymní Tue 9 Aug - 17:54

VŠECHNO NEJLEPŠÍÍÍÍ !!! HOOOOKAGE-SAMA Very Happy

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Svátek Romanovců, alá vše nejlepší Assasine xD  Empty Re: Svátek Romanovců, alá vše nejlepší Assasine xD

Příspěvek pro Anonymní Tue 9 Aug - 17:54

Můj bože... Pro mě jste všichni Assasin, Taiki, Allii, Naomi atd, takže mi reálná jména naprosto unikají xD ale to není omluva.

Tak všechno nejlepší, hodně štěstí a hlavně to zdraví (po dnešní konverzaci víme jak moc je důležitý a jak upřímně to myslím xD) a v neposlední řadě musím popřát spoustu budoucích hezkých chvil tady na NS Go ^^ co bychom si bez tebe počali.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Svátek Romanovců, alá vše nejlepší Assasine xD  Empty Re: Svátek Romanovců, alá vše nejlepší Assasine xD

Příspěvek pro Anonymní Tue 9 Aug - 17:54

Sluníčko moje všechno nejlepší ke svátku předem i k narozkám ale já jen doufám že ti to budu moci říci na konci prázdnin osobně Wink

Všechno nejlepší ke svátku :-* :-*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Svátek Romanovců, alá vše nejlepší Assasine xD  Empty Re: Svátek Romanovců, alá vše nejlepší Assasine xD

Příspěvek pro Anonymní Tue 9 Aug - 17:55

Smaž to! Baka!? xD
Néé....Very Happy Teď budu brečet studem Very Happy Ale díky ^^ Very Happy

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Svátek Romanovců, alá vše nejlepší Assasine xD  Empty Re: Svátek Romanovců, alá vše nejlepší Assasine xD

Příspěvek pro Uzumaki Allii Tue 9 Aug - 17:58

Assasíne, Romane, skvělý příteli.. všechno nejlepší k tvému svátku. Zůstaň tak suprový Hokage, admin a hlavně kamarád, který nezradí i nadále ^^
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 1543
Join date : 19. 04. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Svátek Romanovců, alá vše nejlepší Assasine xD  Empty Re: Svátek Romanovců, alá vše nejlepší Assasine xD

Příspěvek pro Ayame Takahashi Tue 9 Aug - 17:58

Vše nej přeju já, brácha, mamka, taťka, děda i teta Lída! xDD
Užívej si tu chvíli na výsluní.

Happy Name day to you!
Happy Name day to you!
Happy Name day dear Romanovci!
Happy Name day to you!
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Svátek Romanovců, alá vše nejlepší Assasine xD  Empty Re: Svátek Romanovců, alá vše nejlepší Assasine xD

Příspěvek pro Kin Yuki Tue 9 Aug - 18:05

Všechno nejlepší a hlavně, abys tu s námi ještě hodně dlouho vydržel.
Spoustu krásných chvil, jak tady tak v realitě. Zkrátka vše, co by sis jen mohl přát.
Kin Yuki
Kin Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 2208
Join date : 18. 06. 11
Age : 34
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yuki

Návrat nahoru Goto down

Svátek Romanovců, alá vše nejlepší Assasine xD  Empty Re: Svátek Romanovců, alá vše nejlepší Assasine xD

Příspěvek pro Anonymní Tue 9 Aug - 18:16

Všechno nej > hlavně nebuď gay Smile Laughing Né hlavně zdraví(málo alergie na prach), štěstí
a tak dále. Užívej dokud můžeš. Wink

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Svátek Romanovců, alá vše nejlepší Assasine xD  Empty Re: Svátek Romanovců, alá vše nejlepší Assasine xD

Příspěvek pro Anonymní Tue 9 Aug - 19:14

Jako poděkování jsem dal všem plus xD A Seito, tos zabil xDDDD

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Svátek Romanovců, alá vše nejlepší Assasine xD  Empty Re: Svátek Romanovců, alá vše nejlepší Assasine xD

Příspěvek pro Anonymní Tue 9 Aug - 20:56

říkal jsem si... stále jsi pro mě cizí člověk... ale pak jsem si zase řekl,že mě to nic stát nebude a navíc si pro nás udělal tuhle hru tongue ... a chtěl jsem ti popřát a pak jsem si přečetl,že budeš studem brečet a just se mi chce ti popřát Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

TAKŽE VŠECHNO NEJ. K TVÉMU SVÁTKU (Třeba největší hlavu,nejchlupatější nohy a podobně ... ) Laughing Laughing Laughing ¨



Twisted Evil MUHAHA Twisted Evil


Naposledy upravil Smortn dne Tue 9 Aug - 21:22, celkově upraveno 1 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Svátek Romanovců, alá vše nejlepší Assasine xD  Empty Re: Svátek Romanovců, alá vše nejlepší Assasine xD

Příspěvek pro Anonymní Tue 9 Aug - 21:12

Takže, i já se přidávám a chci poblahopřát. Sice jsem tu jen krátce a vůbec jsem netušila, že se jmenuješ Roman, nicméně, když už to tu visí, tak by byla nelušnost nepoblahopřát xD.
Takže, přeju ti všechno nejlepší a aby jsi se měl tak, jak budeš chtít xD.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Svátek Romanovců, alá vše nejlepší Assasine xD  Empty Re: Svátek Romanovců, alá vše nejlepší Assasine xD

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Tue 9 Aug - 22:56

Na sak co tak teda aj ja XDDD .
Tak teda secko naj , a neprehanat z oslavama XDD aj ked teraz to ani neuskodi .
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Svátek Romanovců, alá vše nejlepší Assasine xD  Empty Re: Svátek Romanovců, alá vše nejlepší Assasine xD

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Wed 10 Aug - 7:54

Normálně bych ti to sem napsal včera,ale chci být nečím originální xD,tak ti to píšu dnes.Sám svátky považuji za blbost,která se zbytečně slaví,ale tak co xD Hezkej svátek prďolo xD
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki

Počet príspevkov : 1466
Join date : 06. 02. 11
Age : 29
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Uchiha/Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Svátek Romanovců, alá vše nejlepší Assasine xD  Empty Re: Svátek Romanovců, alá vše nejlepší Assasine xD

Příspěvek pro Anonymní Wed 10 Aug - 7:57

Jééé já si nevšiml....ale i tak...pozdní VŠECHNO NEJLEPŠÍÍÍ!!!!!!!!!!!!!!!!
xDD

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Svátek Romanovců, alá vše nejlepší Assasine xD  Empty Re: Svátek Romanovců, alá vše nejlepší Assasine xD

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru