Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cesta po úbočí hor

2 posters

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Goto down

Cesta po úbočí hor - Stránka 4 Empty Cesta po úbočí hor

Příspěvek pro Kin Yuki Wed 3 Aug - 16:36

First topic message reminder :

Tato cesta obepíná téměř celou vesnici. Je tu spousta zkratek, ale i slepých cest, takže pro toho, kdo cesty nezná, to není nejlepší volba. Chodívají tudy hlavně obchodníci, kteří si tak zkracují cestu k vesnici nebo potulní kejklíři. Najímají si na tyto cesty průvodce, kteří jsou ne vždy spolehlivý. V horách také číhají nukenini a bandité, připravení oloupit pocestné o vše včetně života.
Kin Yuki
Kin Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 2208
Join date : 18. 06. 11
Age : 34
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yuki

Návrat nahoru Goto down


Cesta po úbočí hor - Stránka 4 Empty Re: Cesta po úbočí hor

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Dec - 20:56

Už mě to přestávalo bavit, ruka mě bolela tak moc, že jsem nevěděl co mám bolestí dělat. Poskládal jsem pečetě a rozeběhl se k nim. S mou sotva postřehnutelkou kondičkou jsem se lehce dostal skrz kunaie i dráty až k staršímu z bratrů, chytil ho za ruku a druhou zvedl k nebi. "Hiraishin!" vykřikl jsem a nechal svým tělem projet proud blesku přímo do jeho těla.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cesta po úbočí hor - Stránka 4 Empty Re: Cesta po úbočí hor

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Dec - 20:58

tím že som pre tím použil ohen tak aj ked sa im to podarilo zastaviťtrochu ohna zapálila trávu a približovala sa kumne hned jak sa kumne priblížil ohen tak som sa potešil pretože moje klanove Kekei genkai bolo splinutie s ohnom.Splinul som sním a hned som sa objavil nohami na pevnej pôde mal som chakru na posledný útok takže som odskočil od mladšieho brata ktorý bol pri strome a hodil som na neho hviezdice ktoré mierili vedla no boli nanich dráti ktoré nebolo vydno a jejich účel bol obmotať súpera okolo stromu bola malá šanca že by sa tomu vihol.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cesta po úbočí hor - Stránka 4 Empty Re: Cesta po úbočí hor

Příspěvek pro Shinobi Wed 28 Dec - 21:03

Starší se nedokázal rychlosti ubránit, proto schytal Hiraishin do těla naplno. Vyplivl před sebe spršku krve, kvůli poškození vnitřních orgánů a klesl na kolena.
"Bráško, u-utíkej!" Zachrčel, než padl čelem na zem.
Mladší nevěděl, co dělat. "Brá-brácho? brácho?! Vstávej, heleď to není vtipný! Brá-brácho?" S obavami a strachem v očích vzhlédl k Shoovi a ustupoval. No pak ho zastavil Takasimův útok, který ho přikoval ke stromu. "Pusť. pusť mě! Bráška vám to vrátí...vrátil.." Zamumlal a svěsil hlavu, pytel s ukrademými věcmi mu vypadl ven a vysypal se.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Cesta po úbočí hor - Stránka 4 Empty Re: Cesta po úbočí hor

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Dec - 21:05

priviazaný ku stromu nemal nemal šancu sa rozviazať skočil som za Shom zobral ho na zem a spítal sa ho si v poriadku ?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cesta po úbočí hor - Stránka 4 Empty Re: Cesta po úbočí hor

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Dec - 21:07

Pohodil jsem ofinkou ve stylu Elvise a ušklíbl se. "Céčková mise..? Měl bych se sebou začít něco dělat!" zasmál jsem se a vydýchával to. Pak jsem se narovnal, vytáhl kapesník a obmotal si ruku. "V pohodě, jsem přece Sho!" zazubil jsem se a z brašničky vytáhl lano. "Svaž ho..." kývl jsem směrem k mladšímu a vydal se ke staršímu, kterého jsem pevně svázal a hodil si ho na rameno. "Dobrá práce!" usmál jsem se. "Jdeme domů!"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cesta po úbočí hor - Stránka 4 Empty Re: Cesta po úbočí hor

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Dec - 21:09

Hai zobral som lano podišiel som k mladšiemu práskol mu zo zau po hlave aby omdlel rozviazal som od stromu zaviazal ho lanom a dal si ho na rameno aj ked bola tažký zvládal som to a povedal Tak pome pousmial som sa (presun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cesta po úbočí hor - Stránka 4 Empty Re: Cesta po úbočí hor

Příspěvek pro Anonymní Wed 28 Dec - 21:11

Ještě jsem sebral pytel s ukradenými věcmi a vydal se dolů do vesnice. Byl jsem spokojenýl, přesto, že to zase až tak slavně nedopadlo. No, ale co už, všechno zlé, je vždy por něco dobré.. ne?
(Přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cesta po úbočí hor - Stránka 4 Empty Re: Cesta po úbočí hor

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru