Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zasedací místnost

3 posters

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Zasedací místnost Empty Zasedací místnost

Příspěvek pro Kin Yuki Sat 30 Jul - 16:40

Zasedací místnost Kumoporadns
Zasedací síň v Kumogakure.
Zde se konají porady a schůze.
Kin Yuki
Kin Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 2208
Join date : 18. 06. 11
Age : 34
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yuki

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost Empty Re: Zasedací místnost

Příspěvek pro Anonymní Fri 9 Sep - 15:38

Vstúpil som do miestnosti a čakal som na ostatných...



Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost Empty Re: Zasedací místnost

Příspěvek pro Anonymní Fri 9 Sep - 20:29

Vstúpil som dnu a posadil sa na voľné miesto. Keď som si všimol, kto schôdzu zvolal mal som chuť odísť, ale zaujímalo ma čo chce povedať. Ak by zasa prišlo na predchádzajúceho Raikageho už by som sa neudržal.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost Empty Re: Zasedací místnost

Příspěvek pro Kin Yuki Sat 10 Sep - 7:09

Pomalu jsem došla do Zasedací místnosti.
Nijak jsem nespěchala, téma, které se mělo řešit mě nelákalo. A už proto jsem tu chtěla mít Riichiho. Znala jsem předem jeho názor na Mountha i na jeho nápad, alespoň jsem si to myslela. A tohle byla jedna z věcí, které uměl říct lépe než já. Posadila jsem se na své místo a klobouk Kage položila na stůl. Byla jsem po cestě do Tsuki unavená a zase jsem víc než den nespala.
Kin Yuki
Kin Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 2208
Join date : 18. 06. 11
Age : 34
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yuki

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost Empty Re: Zasedací místnost

Příspěvek pro Anonymní Sat 10 Sep - 9:19

Malo ísť o nejako zasadnutie,nevedel som o čo ide trocha som zaspal ale snad ešte nezačali.
Prišiel som do miestnosti a videl som tu celkom dosť ludí, podišiel som k jednej zo stoliček a sadol som si.
Kedže som sa takýchot zasadaní ešte nezučastil nevedel som ako to bude prebiehať no vedel som že to nebude nič obyčajné.
Sklonil som torchu hlavu zavrel som oči a čakal som očom bude reč.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost Empty Re: Zasedací místnost

Příspěvek pro Anonymní Sat 10 Sep - 13:32

(Prepáčte za oneskorenú odpoved mal som technické problemy)
Všimol som si dokonca aj Richiho prítomnosť...

Takže všetkých vás zdravím ako ste už možno počuli mám návrh ktorý vám chcem oznámiť...

Vo vesnici sa hovorí o oživení Reiny to by mohlo znamenať isté riziko pre Kumogakure kedže vieme aký k nej mala vzťah...

Je silnejšia než kedykolvek predtým a istotne nebude sama avšak možno tu sila nebude ani potrebná stačí len použiť city...

Tým chcem povedať že môj návrh je oživenie bývalého Raikage Everesta ale ešte predtým než ma niekto preruší chcem dodať že podla môjho názoru nemusíme v nom vidieť hrozbu...

Ešte je tu otázka ako ho oživiť ak by mal niekto návrh ocením to...

Zhlboka som sa nadýchol prosím verte mi hlavne ty Richi...

Teraz vás prosím o vyjadrenie.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost Empty Re: Zasedací místnost

Příspěvek pro Anonymní Sat 10 Sep - 17:16

Vbehol som do miestnosti a v prvom rade som sa začal ospravedlňovať hlavne Raikage"Prepáčte ale až teraz som došiel z Konohy" a šiel som pomalým krokom k Raikage-sama a zašepkal som jej Hokage súhlasil z listom pousmial sa a šiel si sadnúť pri tom som pozeral na Riichiho že už je späť a zložil si batoh vedľa stoličky...


Naposledy upravil Shitaku dne Sun 11 Sep - 18:31, celkově upraveno 1 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost Empty Re: Zasedací místnost

Příspěvek pro Kin Yuki Sat 10 Sep - 17:26

"Hai." kývla jsem a pak jsem se postavila.
"Dobře, tvůj návrh jsme slyšeli. Kvůli němu byla sjednána tato porada. Prosím vás o názor." sledovala jsem reakce všech lidí okolo sebe.
"To vy jste krev Kumogakure, patří vám. Proto je na vás rozhodnout, jakým způsobem se budeme bránit. Tato vesnice... Bude Reininým terčem, pokud se k ní znovu nepřipojí, což neudělá. Získali jsme důvěru a spojenectví se silnými vesnicemi. To jsou věci, které nesmíme v této době ztratit. Jsme Oblačná, vesnice skrytá v tom, co mnoha připomíná sny. A právě tyto sny nesmí vůdkyně Akatsuki zničit. Je jen na vás, jestli jí tím zabráníme pomocí někoho, kdo naši vesnici dříve zradil nebo pomocí naší síly. Obojí je risk. A proto se ptám vás... To vy rozhodujete o tom, jak skončíme. Společně." posadila jsem se a čekala na reakce.
Kin Yuki
Kin Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 2208
Join date : 18. 06. 11
Age : 34
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yuki

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost Empty Re: Zasedací místnost

Příspěvek pro Anonymní Sat 10 Sep - 17:30

"Hm pekná reč Raikage-sama len by som sa mohol opýtať aký to bol návrh?" zasmial sa

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost Empty Re: Zasedací místnost

Příspěvek pro Kin Yuki Sat 10 Sep - 17:36

"Oživit bývalého Raikage jako zbraň proti Reině." tvářila jsem se vážně a stejně tak zněl můj hlas.
Kin Yuki
Kin Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 2208
Join date : 18. 06. 11
Age : 34
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yuki

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost Empty Re: Zasedací místnost

Příspěvek pro Anonymní Sat 10 Sep - 17:41

"Oh aha ja bývalého Raikage nepoznám a ani aké mál útoky no myslím že bol silný ako každý kage a zas nemôže byť niekto silnejší ako bývalí Raikage takže myslím že by bol dobrí nápad a žiadne riziko napadnutia nás tu nevidím keď bude oživený Kuchiyose:Edo Tensei" tváril sa neutrálne no viečka pri očiach sa mu zatvárali ale musel sa udržať pri vedomí

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost Empty Re: Zasedací místnost

Příspěvek pro Anonymní Sat 10 Sep - 17:44

Ked sa na to pozriem z tohoto hladiska znie to dobre ale v prípade že by sme oživili Everesta a pridal by sa k nám by sme ochránili mnoho životov...

Nemyslím si že by chcel žiť večne len potrebuje dokončiť to čo začal nemám namysli zradu...

Isté je že by jeho oživenie trvalo len na určitý čas...

Aspon Shitaku tak povediac súhlasil pozná niekto z vás niekoho kto ovláda
Edo Tensei?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost Empty Re: Zasedací místnost

Příspěvek pro Anonymní Sun 11 Sep - 7:19

Takže to ukončime pretože každý z nás má iste povinnosti, kto súhlasí s mojim návrhom?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost Empty Re: Zasedací místnost

Příspěvek pro Anonymní Sun 11 Sep - 7:23

Vtrhla som do miestnosti a vykríkla som: Gomene (Prepáčte) že som neprišla včas ale potrebovala som čas na uzdravenie
Všetkých som si poobzerala a opäť som prehovorila tichším hlasom: Ak ide o Everesta ja súhalsím
Mávla som vlasmi a išla som si sadnúť na voľné miesto.





Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost Empty Re: Zasedací místnost

Příspěvek pro Anonymní Sun 11 Sep - 12:30

"V poriadku ja tak do polovičky súhlasím ale to len pretože nepoznám bývalého Raikageho..."stíchol"Môj návrh už poznáte tak ak mi dovolíte ja si pôjdem oddýchnuť..." zhlboka sa nadýchol a premeral si tu čo prišla pred chvíľou Hmm takže sa už ukázala dlho som ju nevidel... no nepozeral sa na ňu priateľsky otvoril dvere a zmizol za dverami
(presun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost Empty Re: Zasedací místnost

Příspěvek pro Anonymní Sun 11 Sep - 13:19

"Nesúhlasím," odstúpil som o svojej lavice a prešiel som na pódium, kde stál Mounth. "Nepríde vám to celé ako nezmyseľ? Everest-sama nebol ani zďaleka najsilnejší Kage, ktorý by sa Reine-sama dokázal postaviť. A ak by sa Reina-sama dozvedela, že sme oživili jej lásku, určite by ju to nehnevalo. A nakoniec je tu spôsob vyvolania. Povedzte mi jediný dôvod, prečo by ho mala Konoha oživiť? Ak sa o tom dozvedia okolité dediny budú chcieť, aby aj ich Kage oživili. A ani zďaleka si neviem predstaviť, ako by nám Everest-sama pomohol poraziť napríklad Druhého Tsuchikage."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost Empty Re: Zasedací místnost

Příspěvek pro Kin Yuki Sun 11 Sep - 13:25

S vážným výrazem jsem přikývla a znovu jsem se postavila.
"Já naprosto souhlasím s Riichim, po Konoze pomoc naše vesnice už žádat nesmí. Dost na tom, že nám vrátili Kohaku no Johei, není třeba znovu ničit všechnu důvěru." povzdechla jsem.
"Reina sem příjde. A je jen na vás, jestli najde silnou vesnici nebo zbabělce, kteří se schovali za někoho, kdo měl být dávno mrtvý. Bývalý Raikage spáchal sebevraždu. Sám si přál být mrtvý, tedy je. A nikdo už nemá právo rušit jeho klid. Řekněme si to popravdě, Reina teď bude silnější než kdykoli dřív. Ani Everest ji nezastaví, ani já. Ale když budeme jednotní, máme šanci. Vždycky budeme mít naději, dokud budeme Oblačnou vesnicí. Ne vesnicí, která spoléhá na jednoho člověka ze své minulosti, který ji už jednou zradil."
Kin Yuki
Kin Yuki
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 2208
Join date : 18. 06. 11
Age : 34
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yuki

Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost Empty Re: Zasedací místnost

Příspěvek pro Anonymní Sun 11 Sep - 16:07

Kedže vidím že väčšina je proti budem musieť súhlasiť s Richim a Raikage-sama.
Ale prosím vás aspon o jeho dôstojný pohreb!

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost Empty Re: Zasedací místnost

Příspěvek pro Anonymní Sun 11 Sep - 16:14

"Máme ho snáď pochovať ako hrdinu?! Stále viac sa mi nepáči tvoj pohľad na Everesta-sama. Zastávaš sa ho a teraz si sa ho pokúsil aj ožviť!" Zovrel som päste a odvrátil pohľad od Mountha.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost Empty Re: Zasedací místnost

Příspěvek pro Anonymní Sun 11 Sep - 16:43

Máš pravdu pôjdem do lesa a jeho telo odhodím niekde do kríkov to bude zrejme lepší nápad!
Svoj pohlad som venoval Richimu...

Je pravda že zradil vesnicu ale ju taktiež ochránil pred hrozbou zvanou Akatsuki a stavím sa že neuhádnete proti komu bojoval jej meno bolo Reina!

On a Hachibi (Mirhenke) sa postavili proti presile len aby ochránili Kumogakure!
Bol to vynikajúci Raikage...Pravda až kým nebol zaslepení láskou.


Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost Empty Re: Zasedací místnost

Příspěvek pro Anonymní Sun 11 Sep - 17:31

"Bol Raikage, ale postavil sa proti svojej dedine. To jeho titul anuluje. Zaslúži si pohreb ako každý shinobi. Nič viac." Dlhšie sa už neudržím. Snáď bude mať Raikage-sama pochopenie, keď ho udriem.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost Empty Re: Zasedací místnost

Příspěvek pro Anonymní Sun 11 Sep - 17:58

Avšak on nebol jediný kto sa aspon načas pridal k Akatsuki...
Ozval som sa neprijemnym hlasom

Zo stola som si zobral pohárik Sake (alkohol)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost Empty Re: Zasedací místnost

Příspěvek pro Anonymní Sun 11 Sep - 18:00

"Ja ho za to neodsudzujem. Mne prekáža, že opustil dedinu počas vojny a utiekol za Reinou. Keď prišlo na trest utiekol zasa." Nie, ja ho rovno zabijem.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost Empty Re: Zasedací místnost

Příspěvek pro Anonymní Sun 11 Sep - 18:03

Ja som jeho zámer poznal a viem že to bol dobrý ninja...
Zdá sa že mu prekáža ked o Everestovi hovorím v dobrom tak čo trochu pridať...

Dokonca si myslím že to bol najschopnejší kage zo všetkých odvrátil hrozbu Akatsuki a mimochodom neviem o tom že by po jeho odchode došlo k nejakej vojne medzi Kumo a nejakou vesnicou!

Zákerne som sa na Richiho pousmial

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost Empty Re: Zasedací místnost

Příspěvek pro Anonymní Sun 11 Sep - 18:20

Otočil som sa na Raikage a s úsmevom prehovoril. "Raikage-sama, asi vás budem musieť požiadať o druhú šancu. Tak ako Mounth zabil člena ANBU, tak aj ja zabijem jedného z našich ninjov." Urobil som pár pohybov ruky a prudko sa otočil na Mountha. Priblížil som sa k nemu a udrel ho do tváre.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zasedací místnost Empty Re: Zasedací místnost

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru