Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VELE-DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ, STUPEŇ ČÍSLO 3

+4
Nawaki
Shijin Hyuuga
Kushina Uzumaki
Noriko Kana
8 posters

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

VELE-DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ, STUPEŇ ČÍSLO 3 Empty VELE-DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ, STUPEŇ ČÍSLO 3

Příspěvek pro Anonymní Tue 19 Jul - 21:50

Drazí návštěvníci tohoto pořád existujícího fórka...

Na netu se rozmáchá drb, že jsme se dopustili trestného činu krádeže. (§ 205 - 232 Trestního zákoníku - ano, dal jsem si tu práci, si to přečíst, protože jsem hrdý student SŠ DVS a oboru Veřejná správa)
Nechtěl jsem si toho dále všímat, ale protože už dnes padla poslední kapka, tak tentokrát budu i jmenovat. Náš milovaný, zahořklý, bývalý Admin se rozhodl mstít, nevím do jaké míry, no, sami posuďte situaci. Ano, udělal jsem chybu, ne jen jednu, přiznávám se. A budu zbaběle utíkat a nebudu se omlouvat, protože mých omluv padlo již hodně, a nikdy nedopadli na úrodnou půdu. Stalo se toho hodně, něco víte, něco ne, sami jste se rozhodli, jakým směrem se vydáte, někteří odešli a již nikdy nenavštíví tutu stránku, je to jejich problém, ale já mám čisté svědomí. Vím, že jsem pro Vás udělal hodně. Můžu to říct někdo z vás také? Neobviňuji nikoho, jen se ptám. Pořád odněkud slyším: NSGO krade, ale můžete mi říct, ukázat na JEDINOU VĚC, kterou jsme kdy ukradli!? Není to spíš naopak!? Jen se podívejte, kdo přišel se svitkama, ze kterých se všichni učíte? JÁ...KDO PŘIŠEL S RYO? JÁ! KDO PŘIŠEL S MP3 PŘEHRÁVAČEM? JÁ! KDO PŘIŠEL S MNOHA DALŠÍMI VĚCMI, VČETNĚ LF2 MÓDU, KTERÝ TU JE OD DOB, KDY VĚTŠINA CHODILA NA PRVNÍ STUPEŇ ZŠ? Omlouvám se za caps Lock, jen chci, aby to bylo dostatečně výrazné. Myslíte si, že když náš Drahý Tsuchikage Midotsuchi bude mít v podpisu techniku stejného názvu, tak už automaticky kradem? I kdyby si tu techniku vypůjčil, smazal ji! Teď mluvím k vám všem, kteří zbaběle využívají lidí okolo k tomu, aby došli svých cilů...Pokud máte něco proti mé osobě, a jste si jisti, že mě můžete poučit o tom, jaký jsem s prominutím kokot a zmrd, tak sem s tím a neotravujte mé blízké.

Dost konec žvástů, teď se dostaneme k pár chuťovkám. Všem morálně založeným lidem doporučuji, aby se připravili na náraz.

Veřejná pomluva - jedná se o podpis a druhý spoiler! - Link

Dost zajímavá debata, VŠICHNI POVINNĚ PŘEČÍST!:


Nechci Nikoho z vás nabádat k tomu, aby jste se postavili na některou ze stran, nebo nedej Bože na mou stranu. Neprosím vás o to, prosím vás o jedno, zvažte vše, co víte, a nedejte se oslepit přátelstvím. Protože jsou "různé druhy statečnosti, vyžaduje hodně statečnosti postavit se svým nepřátelům, ale také ještě víc, svým přátelům." Albus P.W.B. Brumbál - Snad nemusím dopisovat stranu, citace, respektive parafráze.. Zvažte to, co víte o mě, co víte o druhé straně, a nenechte sebou manipulovat, pokud se považujete za dospělé. Dospělí jedinec se pozná tak, že si dokáže utvořit svůj vlastní názor, ne ničím popichovaný a pošpiněný jenom převzít.

Možná to vypadá tak, že jsem andílek atp. Ale ne nejsem...Upřímně...kdo je bez viny, ať hodí kamenem...

Seznam známých fórek, které něco okopírovali - jejich víc a nikomu se nechce v tuto hodinu hledat. Časem přibudou.
Naruto Memories
Svet Naruta

K tomu druhému, vím, že jsem vás jednou napomínal, nedával jsem si práci se podívat znovu, a rozhodně nechci vás nijak osočit, protože naše vztahy, řekl bych, že jsou přátelské.

To je vše...
Stále Váš Assasin Senju

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

VELE-DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ, STUPEŇ ČÍSLO 3 Empty Re: VELE-DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ, STUPEŇ ČÍSLO 3

Příspěvek pro Anonymní Tue 19 Jul - 21:56

Nemám k tomu co říct, vše jsem to řekla po netu i sama do očí...
jen...
Stydím se za některé lidi, kteří byli na NS:GO a já je považovala za přátele a kamarády...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

VELE-DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ, STUPEŇ ČÍSLO 3 Empty Re: VELE-DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ, STUPEŇ ČÍSLO 3

Příspěvek pro Anonymní Tue 19 Jul - 21:56

Nazvat lež upřímností vyžaduje notnou dávku fantazie, nebo omamných látek. Co na to říct?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

VELE-DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ, STUPEŇ ČÍSLO 3 Empty Re: VELE-DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ, STUPEŇ ČÍSLO 3

Příspěvek pro Noriko Kana Tue 19 Jul - 22:02

setkala jsem se osobně s tebou a Himi, vím jaký si jaká je ona ostatní nemají žádný důkaz toho, že jsi něco okopíroval i já věřím spíš tobě. Ať si teď kdokoli cokoli o mě myslí, ale navastní kůži jsem Assasina poznala a obvinění vůči němu jsou směšná a na některé lidi až moc dětinská sakra proberte se!!! Víte co to vůbec dělá s psychikou lidí co tady na forku poctivě pracují? (vyjímaje mě)
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

VELE-DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ, STUPEŇ ČÍSLO 3 Empty Re: VELE-DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ, STUPEŇ ČÍSLO 3

Příspěvek pro Kushina Uzumaki Tue 19 Jul - 22:14

Neviem čo na toto napísať,len viem aký si a viem že tvrdo pracuješ aby bolo fórko jednoutkou,Nemôžeš za to že ostatný závidia aké máš fórko.Já rozhodne stojím na tvojej strane.
Kushina Uzumaki
Kushina Uzumaki

Počet príspevkov : 1168
Join date : 17. 11. 10

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kissu

Návrat nahoru Goto down

VELE-DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ, STUPEŇ ČÍSLO 3 Empty Re: VELE-DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ, STUPEŇ ČÍSLO 3

Příspěvek pro Anonymní Tue 19 Jul - 22:21

Tady ani nejde o to, na čí straně stojíme. Spíše o pohled věci. Vždyť je to nehorázná špína, navíc dokazatelná.
Shinobi mají být hrdí, i když jsou někteří nečestní, ale tohle...je až moc silný kalibr. Máme být silní a žádní srabi, jak se právě někteří bývalí zachovali. -.-"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

VELE-DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ, STUPEŇ ČÍSLO 3 Empty Re: VELE-DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ, STUPEŇ ČÍSLO 3

Příspěvek pro Anonymní Tue 19 Jul - 22:28

Děkuji všem, kteří měli odvahu sem napsat. Já nechci, abyste stáli za mnou, ale za tím, co si opravdu myslíte...Všichni jsme špiny, ale tohle je o něco větší..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

VELE-DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ, STUPEŇ ČÍSLO 3 Empty Re: VELE-DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ, STUPEŇ ČÍSLO 3

Příspěvek pro Anonymní Tue 19 Jul - 22:48

řeknu to takhle... s podobným vykrádáním jako je kradení nápadů apod jsem se již setkal (Respektivě... všechny jutsu techniky jsem vymyslel a jenom krvavý bič mám z anime Vampire knight... a pak jsem potkal na jednom fóru co beželo na podobném rázu člověka kterej tam měl absolutně stejné jutsu co jsem já napsal popsal a rozepsal... a pak mi nechtěl ani dát za pravdu že je to moje práce dokud jsem mu neukázal svůj ještě více rozepsaný dokument který měl i datum stvoření a neukázal jsem mu gifi...ale domluvil jsem se s ním že to může používat ale nesmí to prohlašovat za svoje...)

Ale popravdě... opravdu nevím co by jsi ukradl ... protože takových fórek o narutovi jako je to tvoje je hafo a většina je podobná... jen to tvoje je ... jak bych to napsal... ehm.... je prostě dokonalejší než ostatní a je na něm vidět že je jiné (propracovanější)...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

VELE-DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ, STUPEŇ ČÍSLO 3 Empty Re: VELE-DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ, STUPEŇ ČÍSLO 3

Příspěvek pro Anonymní Tue 19 Jul - 22:56

Nu což, nemůžeme být všichni chytří, ne? Wink Já osobně jsem slyšel od údajného autora té tabulky s počasím na hlavní stránce, že totálně tu samou dělal pro nějaký jiný web... Nevím, co je na tom pravdy, ale vůbec by mně to nevadilo i kdyby to byla pravda.

Mimochodem, možná mají na mysli to, že jsi údajně ukradl NTSD a vydával to jako NTAF. Jenže to není pravda a já to vím moc dobře a můžu to sakra dokázat.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

VELE-DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ, STUPEŇ ČÍSLO 3 Empty Re: VELE-DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ, STUPEŇ ČÍSLO 3

Příspěvek pro Anonymní Tue 19 Jul - 23:12

Smortne? Ano, vím, co přesně myslíš. Byl tam nějaký úpírský klan..slyšel jsem o tom. Heh, děkuji xD

A. Deer - ano, ale ta tabulka mi byla poskytnuta od naší hráčky - Kushina Uzumaki, já sám neumím html, a ani upřímně netuším, jak by se to dalo zkopírovat xD
Myslím, že o NTSD ani tak nejde...Vše začalo jednou technikou.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

VELE-DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ, STUPEŇ ČÍSLO 3 Empty Re: VELE-DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ, STUPEŇ ČÍSLO 3

Příspěvek pro Anonymní Tue 19 Jul - 23:16

Neumíš html, ale s datachangerem jo? O_O To je to fakt tak lehký? xD A do technik se vám v tom případě motat nebudu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

VELE-DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ, STUPEŇ ČÍSLO 3 Empty Re: VELE-DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ, STUPEŇ ČÍSLO 3

Příspěvek pro Anonymní Tue 19 Jul - 23:21

Nevím, jeslti je to lehký nebo těžký, ale ty nejjednoduší věci, mi obvykle nejdou xD Je to tak i v matice..na násobilku jsem levej, nemluvě o sčítání a odčítání T_T...ale rovnice, funkce, a podobný nesmysly ty mi jdou...Já jsem prostě divnej xD

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

VELE-DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ, STUPEŇ ČÍSLO 3 Empty Re: VELE-DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ, STUPEŇ ČÍSLO 3

Příspěvek pro Kushina Uzumaki Tue 19 Jul - 23:26

Je pravda že tabulku som poskytla já z môjho fórka a tiež že ju aktualizujem takže je vylučené že by ju niekto vzal Smile
Kushina Uzumaki
Kushina Uzumaki

Počet príspevkov : 1168
Join date : 17. 11. 10

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kissu

Návrat nahoru Goto down

VELE-DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ, STUPEŇ ČÍSLO 3 Empty Re: VELE-DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ, STUPEŇ ČÍSLO 3

Příspěvek pro Anonymní Tue 19 Jul - 23:46

Assasin Senju napsal:Nevím, jeslti je to lehký nebo těžký, ale ty nejjednoduší věci, mi obvykle nejdou xD Je to tak i v matice..na násobilku jsem levej, nemluvě o sčítání a odčítání T_T...ale rovnice, funkce, a podobný nesmysly ty mi jdou...Já jsem prostě divnej xD

náhodou... je to docela normální (teda pro mě...) Polovina lidí u nás ve třídě je na tom stejně(a já mezi ně patřím)... a to dokonce chodím na gympl s rozšířenou matikou (Naštěstí nám prostě řekl profesor,že s tím má taky nědky problémy tak ať si kalkulačky používáme...)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

VELE-DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ, STUPEŇ ČÍSLO 3 Empty Re: VELE-DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ, STUPEŇ ČÍSLO 3

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Wed 20 Jul - 9:17

Ach... Co k tomu říct. Mohla bych napsat to samé, co ostatní.
Zkrátka věřím tobě, tečka. Co se týče bývalého admina a profilu na Konoze... Protáčím oči a raději se nevyjadřuji. Omezenost některých jedinců je zřejmě nezměrná a nemá cenu k ní cokoli říkat. Snad ho to časem přejde...
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

VELE-DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ, STUPEŇ ČÍSLO 3 Empty Re: VELE-DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ, STUPEŇ ČÍSLO 3

Příspěvek pro Nawaki Wed 20 Jul - 9:17

Toto forko bolo založené po páde NTAF.
Po páde NTAF sa vytvorili dve Forka NS: GO ON
Svet Naruta
Priznám sa hrával som na Svete NAruta ale potom som zistil že je tam jedno decko ktoré sa hrá na šefika. Ten šéfik mal asi 8 9 rokov a komandoval nás tam všetkých ak som sa rozhodol niečo stým spravit a hned na druhý den sa menil názov svet naruta a menili sa aj admini.(Neviem prečo.)
A povedal by som rád ešte že Neverým že je tu niečo okopírované z ostatných forok pretože toto forko bolo založené medzi prvými!!!!
Nawaki
Nawaki

Počet príspevkov : 3219
Join date : 26. 09. 10
Age : 30
Bydlisko : Doma

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

VELE-DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ, STUPEŇ ČÍSLO 3 Empty Re: VELE-DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ, STUPEŇ ČÍSLO 3

Příspěvek pro Anonymní Wed 20 Jul - 9:35

Toto forko je nejlepší a nemyslim si,že by tu bylo něco okopírované!

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

VELE-DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ, STUPEŇ ČÍSLO 3 Empty Re: VELE-DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ, STUPEŇ ČÍSLO 3

Příspěvek pro Anonymní Wed 20 Jul - 9:35

Prečítal som si tú debatu a nestačím sa diviť. Nepatrí náhodou Ichigovi textovka Naruto Memories? Ako mi pár ľudí na skype napísalo, bývalý admin mal byť ten, kto na kopírovanie upozorňoval. Ale po opustení NS:Go tam išiel hrať. A teraz si dal do podpisu toto? Trochu sa v tom strácam.
Za tú techniku sa ospravedlňujem. Skutočne som nemal kopírovať jej názov. Ale ani tento nápad nie je úplne originálny. Listy ako zbraň som už videl na Naruto Fanon (v ich prípade to boli, myslím kunaie).

Btw. Zaujímalo by ma, ktoré fórum si nechalo patentovať stránku, a ktorý úrad im to schválil. Laughing

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

VELE-DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ, STUPEŇ ČÍSLO 3 Empty Re: VELE-DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ, STUPEŇ ČÍSLO 3

Příspěvek pro Anonymní Wed 20 Jul - 9:56

přidávám se k názoru některých že to je jen závist....já vím své vy víte své a oni ať si myslí co chcou....už několikrát se mi stalo že jsem assasina o něco poprosil a on odmítl s tím že ještě dělá na forku....a okopírovat něco nezabere 3 hodiny ne ?....naruto svet...nestačil jsem se divit....tolik věcí okopírovaných..to samé naruto memories právě proto jsem tam odmítl hrát nesnáším kopírky ,tedy lidi co si přivlastní nápad ostatních....Asíku lituju tě....a chci aby si veděl že i kdyby nevím co věřím spíš tobě Wink

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

VELE-DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ, STUPEŇ ČÍSLO 3 Empty Re: VELE-DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ, STUPEŇ ČÍSLO 3

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Wed 20 Jul - 10:18

Jen bych chtěl dodat že k tomu rozpadu ntaf bylo první,ale kvůli Adminovi jenž byl neporazitelný to snad 3/4 lidí nebavilo a to jsem aji dlouhou dobou řešil s Assasinem a aji jsme se setkali a vyjasnili si to.Hned jsme podnikli kroky a ntaf skončilo,jenže už v době ntaf si založili ten svět Naruta,takže svět Naruta je kopírovaná stránka a hned po skončenní činnosti ntaf najednou skončila všechna fora.V momentě kdy jsme rozjeli NSGOON,tak se najednou začala oběvovat fora a svět Naruta se dal do pohybu.Nebudu říkat že ne,ale četl jsem si pár věcí na foru a nápady s příběhovou linií,jutsu které jsem si vymyslel a aji jiní hráči včetně přesně stejného Avataru co jsem tady měl se tam objevil.Nevím co na to říct ale obviňovat Romana,kterého počítám jako opravdu dobrého přítele a člena mé internetové rodinky je naprosto absurdní.Je to snad nejvíc pracovitej puberťák co znám.Dělat to co on by mě asi zabilo jsem k sakru línej člověk !
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki

Počet príspevkov : 1466
Join date : 06. 02. 11
Age : 29
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Uchiha/Akasuna

Návrat nahoru Goto down

VELE-DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ, STUPEŇ ČÍSLO 3 Empty Re: VELE-DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ, STUPEŇ ČÍSLO 3

Příspěvek pro Nawaki Wed 20 Jul - 10:22

Presne tak.
AKo si ja pametám na tomto forku bolo nazačiatku že si si kupoval Jutsu za Ryo ale potom ste to zmenili a jutsu sa začínali učit určili ste počet dní ku každému jutsu...A rád by zaujmalo že čo toto forko okopírovalo?
Nawaki
Nawaki

Počet príspevkov : 3219
Join date : 26. 09. 10
Age : 30
Bydlisko : Doma

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

VELE-DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ, STUPEŇ ČÍSLO 3 Empty Re: VELE-DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ, STUPEŇ ČÍSLO 3

Příspěvek pro Anonymní Wed 20 Jul - 10:35

Kruci, xD vy chcete, abych byl dojat a brečel jak želva? No, moc to neřešte...Možná jsme se stali obětí vtipu, jen se podívejte na podpis, kde včera byla ještě hláška: Na NSGO se kradne -> Som uprímný Smile

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

VELE-DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ, STUPEŇ ČÍSLO 3 Empty Re: VELE-DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ, STUPEŇ ČÍSLO 3

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Wed 20 Jul - 10:38

To je roztomilé xD.Ne vážně jsou to proste amatéři xD.TAk jdáme si taky do podpisu že NS go on jede a frčí Neurovými nápady ? Very Happy
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki

Počet príspevkov : 1466
Join date : 06. 02. 11
Age : 29
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Uchiha/Akasuna

Návrat nahoru Goto down

VELE-DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ, STUPEŇ ČÍSLO 3 Empty Re: VELE-DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ, STUPEŇ ČÍSLO 3

Příspěvek pro Anonymní Wed 20 Jul - 10:42

Shinobi nikdy nesmí projevit své city tak podle toho jednej Assasíne

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

VELE-DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ, STUPEŇ ČÍSLO 3 Empty Re: VELE-DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ, STUPEŇ ČÍSLO 3

Příspěvek pro Anonymní Wed 20 Jul - 10:42

Já bych se na to vykašlala, tady někdo prostě už neví jak na sebe strhnout pozornost xD Respektive neví co si počít, když si o podobném úspěchu může nechat jenom zdát. Jednoduše řídit se heslem: Když se nedaří mě, tak to ostatním taky pořádně osladím. Nebylo by lepší věnovat energii do něčeho jiného?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

VELE-DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ, STUPEŇ ČÍSLO 3 Empty Re: VELE-DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ, STUPEŇ ČÍSLO 3

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru