Toshike Akisima [TOKUBETSU JOUNIN]

Goto down

Toshike Akisima [TOKUBETSU JOUNIN]

Příspěvek pro Toshike Akisima za Sat 22 Jun - 21:55

Jméno postavy: Toshike Akisima
Vesnice: Sunagakure no sato
Věk: 27
Pohlaví: Muž
Hodnost: Tokubetsu Jounin (genjutsu)
Klan: Akisima
Kekkei genkai/hijutsu: žádné
Podstaty: Doton,Katon
Oblíbené: Jediné co na světě Toshikeho těší,jsou děti.Je rád když vidí jak jsou veselý.
Neoblíbené: Nic
Fobie: Bojí se o strátu svých blízkých přátel
Nemoci: Když se někdo zmíní o jeho rodině,přestane se soustředit na své okolí a vzpomíná na to jak je ztratil.Trvá trošku déle než se z toho zase probere
Charakter postavy: Je to velmi vážný muž,nemá smysl pro humor a myslí jen na to aby splnil svůj úkol.Je velmi pracovitý,nevydrží moc dlouho nic nedělat.
Schopnosti: Toshike je dost dobrý v obraně.Chrání své blízké nebo shinobi z jeho vesnice,nesnese žádnou ztrátu.Také je velmi dobrý v genjutsu.
Životopis:
Předninjovský život
Toshike se narodil v jedné normální rodině v Suně.Jeho otec byl Jounin a matka květinářka.Toshike měl ještě mladší sestru,se kterou si rozuměl jako normální sourozenec (občas hádky ale jinak mu na ni hodně záleželo.)Jinak byl Toshike hodně veselý kluk,hrál si se svými kamarády a někdy pomáhal mamce v květinářství.Když bylo Toshikemu 7,chtěl ho jeho otec poslat na akademii aby se stal shinobim jako je on sám.Matka chvíli nesouhlasila ale po dlouhém přemlouvání se nakonec rozhodla souhlasit.Toshike neměl na akademii žádné problémy.Učil se pylně,trénoval do posledních sil.Obvzláště mu šlo genjutsu,což je velmi výjmečné.Našel si na akademii spousty kamarádů.Učitelé ho měli také rádi.Jeho otec mu také často pomáhal aby se jeho synovi dařilo na akademii dobře.
Genin
Ve 12 zvládl maturitní zkoušku na výbornou a stal se geninem.Další den byl přiřazen do týmu s největším lumpem ze třídy který byl však velmi dobrý v bojích na blízko jménem Raiki a s tichou dívkou která se moc neprojevovala ale uměla dost technik na zpaměť jménem Mikori.Jejich sensei byl vcelku normální,až na to že často nevnímal co mu kdo říká.Dbal hlavně na to aby jeho tým byl nejsilnější v jeho ročníku.Zezačátku plnili mise typu D a poté přešli párkrát i na C.Toshike si vybudoval mezi svým týmem dobrý vztah.Byli pro něj skoro tak důležití jako jeho rodina.Díky jeho chytrosti byl většinou vůdce týmu.Ve 13 se se svým týmem přihlásili do chunninských zkoušek.První zkouška proběhla bez problémů (dokonce i Raiki to zvládl,protože ho Toshike předtim donutil se učit,ale dalo to dost práce ho přemluvit).Druhá zkouška byla trochu těžší.Raiki se jim hned druhý den v lese ztratil.Po půl dni hledání ho večer našli v bezvědomí u jednoho týmu týmu z Kumo,který po Raikimu pravděpodobně chtěli svitek.Svitek u sebe naštěstí měla Mikori.Raikiho vysvobodili a porazili druhý tým.Vzali si od nich svitek a vydali se do věže.Tak prošli i druhou zkouškou. Ve třetí zkoušce v hlavních bojích zvítězil v prvním kole Raiki a Toshike. Mikori sice neprošla dát,ale předvedla své schopmosti na výbornou.Raiki a Toshike se pak v druhém kole proti sobě utkali.Po dlouhém boji zvítězil nakonec Toshike,který pak hned ve třetím kole prohrál.Jeho shopnosti však potěšili porotce a nechali ho se stát chunninem.Mikori a Raiki se také stali chunniny.
Chunnin
Mikori dále však už nechtěla být shinobim a odešla domů.Nebavilo jí bojovat,měla radši mír a klid.Raiki chtěl cestovat a poznat silné Shinobi a hlavně zesílit.Navíc ho už nebavilo trčet pořád v Suně.Toshike zůstal ve vesnici a plnil různé mise sám.Hlavně plnil mise typu C.Párkrát pomohl mamce v květinářství,ale většinu času byl na misích.Nad svými protivníky vyhrával zvláště díky genjutsu.Někdy pomáhal plnit mise svému otci,který ho na oplátku učil nějaké techniky a trénoval ho.Jednoho dne sebral Toshike odvahu a vyzval svého otce na zápas.Zápas byl celkem dlouhý.Když už se zdálo že Toshike prohraje,sebral Toshike všechny síly a skoro celý vyčerpaný se shopil a nakonec celý vyčerpaný vyhrál.
Jounin
To mu velmi zvedlo sebevědomí a v 18 se rozhodl postoupit dál a stát se tokubetsu jouninem zaměřený na genjutsu.Jouninskými zkouškami prošel skoro bez problémů (pár problémů se ukázalo,ale všechny zvládl).Stal se tokubetsu jouninem. Rozhodl se ještě trochu zesílit své schopnosti a u Kazekage si vyžádal povolení cestovat,aby se naučil novým dovednostem. V Konoze se naučil techniku Katon: Hōsenka no Jutsu. Trvalo mu dlouho než nějakého Uchihu přemluvil, ale povedlo se mu to. V Kiri potkal svého starého známého-Raikiho.Raiki ho vyzval na zápas.Říkal že hodně trénoval,právě proto,aby Toshikeho porazil a oplatil mu porážku v Chunninských zkouškách.Boj byl opět dost dlouhý a zezačátku vedl Toshike,pak to ale Raiki dohnal a zápas skončil nerozhodně.Oba si slíbili že se ještě někdy utkají a Toshike se vydal dál na cesty.Po třech letech se vrátil Toshike zpátky do Suny mnohem silnější než předtím.Rada se rozhodla aby své shopnosti naučil i menší geniny.Dostal na starost jeden tým geninů.Snažil se je naučit co se dalo,ale byl zvyklý spíš na silnější sousto.Požádal radu jestli by mohl odstoupit a jeho tým ať si vezme na starost někdo jiný,kdo je na to zvyklý.Rada mu vyhověla a dala jeho tým jinému jouninovi.Toshikemu se trochu po svém týmu stýskalo a párkrát je chodil navštěvovat a podívat se jak se jim vede.Většinu času plnil mise typu B a málokdy pomáhal mamce v květinářství.Kazekage se dozvěděla o jeho shopnostech a požádala ho jestli by nemohl pomáhat i v misích typu A.Toshike souhlasil a párkrát plnil i mise typu A.
.V některým chunninských zkouškách měl na starosti 3.zkoušku,ale to se opakovalo málo kdy.Líbilo se mu pozorovat jak ti mladí zápasí a vzpomínal při to na časy kdy on byl tak mladý a zápasil tady.Když se pak jednoho dne ukázali nukenini a začali zlé časy,bojoval společně se svým otcem a ostatními jouniny aby ochránili vesnici.Bylo mnoho obětí a Toshike se snažil čím dál víc,aby nukeniny zničil.Když se mu to moc nedařilo,snažil se zachránit alespoň svůj lid.Když se jednou vracel Toshike z noční hlídky,uviděl jak jeho dům hoří.Vtrhl do domu a rozhlédl se. Nikde nikoho neviděl.Když už si myslel že tu nikdo není,uslyšel nějaké kvílení ve sklepě a zašel se tam podíval.Byla tam jeho umírající sestra.Toshikeho popadl velký šok.Rychle ji vynesl ven z domu.Běžel do nemocnice.Sestra mu cestou řekla že je napadli nukenini a když těm nukeninům odporovali a odmítali jít s nimi,zabili mámu a tátu.Ona se shovala,ale pak zapálili jejich dům a ona se nestihla dostat včas z domu.V kouři nic neviděla a spadla do sklepa.Když dorazili do nemocnice,bylo už pozdě.Toshike si našel nový dům a pak z něj týden nevylézal. Nemohl se se ztrátou svých nejmilejších srovnat.Po týdnu se konenčě opovážil vylézt ale byl úplně změněný.Ztratil smysl pro humor a byl dost vážný.Rozhodl se že už radši nebude mít nikoho rád,protože už nechce zase někoho ztratit.Mělo to i své výhody.Toshike chránil všechny občany ještě víc než dřív a byl shopný je ochránit a za cenu života.O Raikim už nikdy neslyšel a Mikori se svou rodinou byli odvedeni nukeniny.Toshikeho už nic v životě netešilo.Kdo ví jestli se ještě někdy Toshike usměje...
Vzhled postavy:  
Bodové hodnocení: 
Ninjutsu: 3
Taijutsu: 3,5
Genjutsu: 4
Inteligence: 4
Síla: 3
Rychlost: 2
Chakra: 2
Ruční pečetě: 3
Celkem: 24,5
Techniky: 
E-rank
Základní ještě z akademie
D-rank
Shunshin no jutsu
Kanashibari no Jutsu
C-rank
Magen: Jigoku Gōka no Jutsu
Katon: Hōsenka no Jutsu
B-rank
Jigyaku no Jutsu
Doton: Domu
A-rank
Nehan Shōja no Jutsu


Naposledy upravil Toshike Akisima dne Thu 18 Jul - 15:03, celkově upraveno 8 krát
avatar
Toshike Akisima
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 22
Join date : 22. 06. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Toshike Akisima [TOKUBETSU JOUNIN]

Příspěvek pro Kiyoko Hokori za Sun 23 Jun - 9:03

Pokud je tvoje postava dobrá v genjutsu, měla by mít také na genjutsu techniky (kekkei genkai).
Co se týče životopisu: Jounin a Tokubetsu Jounin jsou v podstatě ty stejné hodnosti, akorát Tokubetsu Jounin je zaměřený pouze na jednu schopnost. (ninjutsu, taijutsu, nebo genjutsu). Takže si to zkus v životopisu trošku upravit, jsi buď jedno, nebo druhé. ^^

_________________
Techniky:

Vybavení:
ZVN, katana, lékárnička, jedy, protijedy, shurikeny, kunaie, výbušné lístky, pečetě

Body schopností:
Ninjutsu - 5
Taijutsu - 5
Genjutsu - 2
Inteligence - 4
Síla - 5
Rychlost - 5
Chakra - 5
Ruční pečetě - 3
Celkem - 34 body

Vzhled v Henge:

Kiyoko si dává za vinu současný stav vesnice a nechce, se ukazovat ani vlastním lidem, proto tak chodí skoro pořád, nikdo netuší, že to je právě jejich Tsuchikage.
avatar
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 23

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Toshike Akisima [TOKUBETSU JOUNIN]

Příspěvek pro Toshike Akisima za Sun 23 Jun - 10:48

Životopis jsem opravil a vyměnil jsem (nebo přidal) nějaké ninjutsu techniky za genjutsu techniky.Doufám že už je vše v pořádku :-)

_________________
Body:
Ninjutsu: 3
Taijutsu: 3,5
Genjutsu: 4
Inteligence: 4
Síla: 3
Rychlost: 2
Chakra: 2
Ruční pečetě: 3
Celkem: 24,5
Techniky:

E-rank
Základní ještě z akademie

D-rank
Shunshin no jutsu
Kanashibari no Jutsu

C-rank
Magen: Jigoku Gōka no Jutsu
Katon: Hōsenka no Jutsu

B-rank
Magen: Jubaku Satsu
Doton: Domu

A-rank
Nehan Shōja no Jutsu
avatar
Toshike Akisima
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 22
Join date : 22. 06. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Toshike Akisima [TOKUBETSU JOUNIN]

Příspěvek pro Kiyoko Hokori za Mon 24 Jun - 16:14

Toho Jounina a Tokubetsku Jounina zkus spojit do jednoho. ^^  viz. pozn. výše. Na techniky se podívá jiný admin.

_________________
Techniky:

Vybavení:
ZVN, katana, lékárnička, jedy, protijedy, shurikeny, kunaie, výbušné lístky, pečetě

Body schopností:
Ninjutsu - 5
Taijutsu - 5
Genjutsu - 2
Inteligence - 4
Síla - 5
Rychlost - 5
Chakra - 5
Ruční pečetě - 3
Celkem - 34 body

Vzhled v Henge:

Kiyoko si dává za vinu současný stav vesnice a nechce, se ukazovat ani vlastním lidem, proto tak chodí skoro pořád, nikdo netuší, že to je právě jejich Tsuchikage.
avatar
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 23

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Toshike Akisima [TOKUBETSU JOUNIN]

Příspěvek pro Toshike Akisima za Mon 24 Jun - 19:22

Dobře,ten životopis jsem se pokusil spravit,tak by to mělo býtt v pořádku.

_________________
Body:
Ninjutsu: 3
Taijutsu: 3,5
Genjutsu: 4
Inteligence: 4
Síla: 3
Rychlost: 2
Chakra: 2
Ruční pečetě: 3
Celkem: 24,5
Techniky:

E-rank
Základní ještě z akademie

D-rank
Shunshin no jutsu
Kanashibari no Jutsu

C-rank
Magen: Jigoku Gōka no Jutsu
Katon: Hōsenka no Jutsu

B-rank
Magen: Jubaku Satsu
Doton: Domu

A-rank
Nehan Shōja no Jutsu
avatar
Toshike Akisima
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 22
Join date : 22. 06. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Toshike Akisima [TOKUBETSU JOUNIN]

Příspěvek pro Kiyoko Hokori za Tue 25 Jun - 17:54

Pořád jsi mě nepochopil ^^

_________________
Techniky:

Vybavení:
ZVN, katana, lékárnička, jedy, protijedy, shurikeny, kunaie, výbušné lístky, pečetě

Body schopností:
Ninjutsu - 5
Taijutsu - 5
Genjutsu - 2
Inteligence - 4
Síla - 5
Rychlost - 5
Chakra - 5
Ruční pečetě - 3
Celkem - 34 body

Vzhled v Henge:

Kiyoko si dává za vinu současný stav vesnice a nechce, se ukazovat ani vlastním lidem, proto tak chodí skoro pořád, nikdo netuší, že to je právě jejich Tsuchikage.
avatar
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 23

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Toshike Akisima [TOKUBETSU JOUNIN]

Příspěvek pro Toshike Akisima za Tue 25 Jun - 18:18

Pokusil jsem se to ještě zpravit.Jestli to pořád neni v pořádku tak jsem asi totálně slepej.
avatar
Toshike Akisima
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 22
Join date : 22. 06. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Toshike Akisima [TOKUBETSU JOUNIN]

Příspěvek pro Kiyoko Hokori za Thu 27 Jun - 12:30

^^" Buď jsi Jounin, nebo Tokubetsu Jounin. Tokubetsu Jounin je zaměřený pouze na jednu ze tří věcí (ninjutsu, genjutsu, taijutsu).

_________________
Techniky:

Vybavení:
ZVN, katana, lékárnička, jedy, protijedy, shurikeny, kunaie, výbušné lístky, pečetě

Body schopností:
Ninjutsu - 5
Taijutsu - 5
Genjutsu - 2
Inteligence - 4
Síla - 5
Rychlost - 5
Chakra - 5
Ruční pečetě - 3
Celkem - 34 body

Vzhled v Henge:

Kiyoko si dává za vinu současný stav vesnice a nechce, se ukazovat ani vlastním lidem, proto tak chodí skoro pořád, nikdo netuší, že to je právě jejich Tsuchikage.
avatar
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 23

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Toshike Akisima [TOKUBETSU JOUNIN]

Příspěvek pro Toshike Akisima za Thu 27 Jun - 18:34

Já to chápu ale nevim co tam mám změnit. Četl jsem to nejmíň 5krát a pořád to nevidim.Nebo mám změnit techniky jenom na genjutsu? (Vim,jsem strašnej)

_________________
Body:
Ninjutsu: 3
Taijutsu: 3,5
Genjutsu: 4
Inteligence: 4
Síla: 3
Rychlost: 2
Chakra: 2
Ruční pečetě: 3
Celkem: 24,5
Techniky:

E-rank
Základní ještě z akademie

D-rank
Shunshin no jutsu
Kanashibari no Jutsu

C-rank
Magen: Jigoku Gōka no Jutsu
Katon: Hōsenka no Jutsu

B-rank
Magen: Jubaku Satsu
Doton: Domu

A-rank
Nehan Shōja no Jutsu
avatar
Toshike Akisima
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 22
Join date : 22. 06. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Toshike Akisima [TOKUBETSU JOUNIN]

Příspěvek pro Kiyoko Hokori za Sat 29 Jun - 6:30

Máš v předposledním odstavci: "To mu velmi zvedlo sebevědomí a v 18 se rozhodl postoupit dál a stát se jouninem.Jouninskými zkouškami prošel skoro bez problémů (pár problémů se ukázalo,ale všechny zvládl).Stal se jouninem. "
A v posledním: "V 24 letech se rozhodl stát Tokubetsu Jouninem zaměřený na genjutsu."

Tady je ta chyba ^^

_________________
Techniky:

Vybavení:
ZVN, katana, lékárnička, jedy, protijedy, shurikeny, kunaie, výbušné lístky, pečetě

Body schopností:
Ninjutsu - 5
Taijutsu - 5
Genjutsu - 2
Inteligence - 4
Síla - 5
Rychlost - 5
Chakra - 5
Ruční pečetě - 3
Celkem - 34 body

Vzhled v Henge:

Kiyoko si dává za vinu současný stav vesnice a nechce, se ukazovat ani vlastním lidem, proto tak chodí skoro pořád, nikdo netuší, že to je právě jejich Tsuchikage.
avatar
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 23

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Toshike Akisima [TOKUBETSU JOUNIN]

Příspěvek pro Toshike Akisima za Sat 29 Jun - 13:30

Aha, děkuji za vysvětlení a omlouvám se že mi to tak trvalo, než mi to došlo. Už sem to opravil a snad už je to konečně v pořádku.

_________________
Body:
Ninjutsu: 3
Taijutsu: 3,5
Genjutsu: 4
Inteligence: 4
Síla: 3
Rychlost: 2
Chakra: 2
Ruční pečetě: 3
Celkem: 24,5
Techniky:

E-rank
Základní ještě z akademie

D-rank
Shunshin no jutsu
Kanashibari no Jutsu

C-rank
Magen: Jigoku Gōka no Jutsu
Katon: Hōsenka no Jutsu

B-rank
Magen: Jubaku Satsu
Doton: Domu

A-rank
Nehan Shōja no Jutsu
avatar
Toshike Akisima
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 22
Join date : 22. 06. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Toshike Akisima [TOKUBETSU JOUNIN]

Příspěvek pro Kiyoko Hokori za Wed 3 Jul - 7:29

Životopis je už, zdá se, v pořádku. Počkej ještě na schválení technik a pak ti ho povolím úplně. ^^

_________________
Techniky:

Vybavení:
ZVN, katana, lékárnička, jedy, protijedy, shurikeny, kunaie, výbušné lístky, pečetě

Body schopností:
Ninjutsu - 5
Taijutsu - 5
Genjutsu - 2
Inteligence - 4
Síla - 5
Rychlost - 5
Chakra - 5
Ruční pečetě - 3
Celkem - 34 body

Vzhled v Henge:

Kiyoko si dává za vinu současný stav vesnice a nechce, se ukazovat ani vlastním lidem, proto tak chodí skoro pořád, nikdo netuší, že to je právě jejich Tsuchikage.
avatar
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 23

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Toshike Akisima [TOKUBETSU JOUNIN]

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa za Tue 16 Jul - 14:52

Tak tedy ještě k technikám, kterými tě asi nepotěším^^" vybral jsi si dost špatný obor, zrovna na Sunu^^"
Shunshin no jutsu, Kanashibari no Jutsu - techniky z Konohy, ale fajn Déčka mi nevadí, ty si nech^^
Magen: Jigoku Gōka no Jutsu - technika z oto, ale dobře.. céčko taky beru^^
Katon: Hōsenka no Jutsu - tohle je technika, na kterou se specializují hlavně Uchihové, pokud by jsi jí chtěl, tak by jsi musel dopsat, že jsi se jí naučil v Konoze, což ostatně platí i pro další techniku, tedy - Mateki: Mugen Onsa, která je z Oto^^
Doton: Domu - sice B, ale měl jí Kakuzu, tak tu si taky nech^^
Nehan Shōja no Jutsu - pfff... technika hlavně Oto.. dobře tuhle ti taky nechám^^
Doton: Chidōkaku - máš 3 body v ninjutsu, tu techniku by jsi pravděpodobně ani neudělal, nehledě na to, že je z Iwy^^"

_________________
..o Pilče xD:

Loutky:
Akasuna no Sasori - všechna jutsu
Sabaku no Gaara - všechna jutsu

Jutsu:

Raiton:
Raiton: Hiraishin
Chidori
Chidori Nagashi
Chidori senbon
Chidori Esou

Jiná:
Shunshin no jutsu
Shosen no jutsu

Sharingan na levém oku - používá jej jako doplněk a výhodu k boji, také kvůli chidori. Nekopíruje!
Lékárnička


Body:
Taijutsu: 4.5
Ninjutsu: 5
Genjutsu: 3.5
Inteligence: 3.5
Síla: 2
Rychlost: 5
Chakra: 4.5
Ruční pečetě:4.5


--------------------
Get drunk and fuck and fight!
avatar
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Toshike Akisima [TOKUBETSU JOUNIN]

Příspěvek pro Toshike Akisima za Tue 16 Jul - 16:53

V životopise jsem spravil Mateki: Mugen Onsa a Katon: Hōsenka no Jutsu. S-rank techniky zatím mít nebudu, ty se třeba Toshike naučí později. Moc vám děkuju že jste většinu technik ještě uznala.

_________________
Body:
Ninjutsu: 3
Taijutsu: 3,5
Genjutsu: 4
Inteligence: 4
Síla: 3
Rychlost: 2
Chakra: 2
Ruční pečetě: 3
Celkem: 24,5
Techniky:

E-rank
Základní ještě z akademie

D-rank
Shunshin no jutsu
Kanashibari no Jutsu

C-rank
Magen: Jigoku Gōka no Jutsu
Katon: Hōsenka no Jutsu

B-rank
Magen: Jubaku Satsu
Doton: Domu

A-rank
Nehan Shōja no Jutsu
avatar
Toshike Akisima
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 22
Join date : 22. 06. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Toshike Akisima [TOKUBETSU JOUNIN]

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa za Tue 16 Jul - 17:27

Prosím, nevykej mi xDD
Líbí se mi, že spolupracuješ^^
Povoluji^^

_________________
..o Pilče xD:

Loutky:
Akasuna no Sasori - všechna jutsu
Sabaku no Gaara - všechna jutsu

Jutsu:

Raiton:
Raiton: Hiraishin
Chidori
Chidori Nagashi
Chidori senbon
Chidori Esou

Jiná:
Shunshin no jutsu
Shosen no jutsu

Sharingan na levém oku - používá jej jako doplněk a výhodu k boji, také kvůli chidori. Nekopíruje!
Lékárnička


Body:
Taijutsu: 4.5
Ninjutsu: 5
Genjutsu: 3.5
Inteligence: 3.5
Síla: 2
Rychlost: 5
Chakra: 4.5
Ruční pečetě:4.5


--------------------
Get drunk and fuck and fight!
avatar
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Toshike Akisima [TOKUBETSU JOUNIN]

Příspěvek pro Toshike Akisima za Tue 16 Jul - 17:38

Okey a děkuji Smile

_________________
Body:
Ninjutsu: 3
Taijutsu: 3,5
Genjutsu: 4
Inteligence: 4
Síla: 3
Rychlost: 2
Chakra: 2
Ruční pečetě: 3
Celkem: 24,5
Techniky:

E-rank
Základní ještě z akademie

D-rank
Shunshin no jutsu
Kanashibari no Jutsu

C-rank
Magen: Jigoku Gōka no Jutsu
Katon: Hōsenka no Jutsu

B-rank
Magen: Jubaku Satsu
Doton: Domu

A-rank
Nehan Shōja no Jutsu
avatar
Toshike Akisima
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 22
Join date : 22. 06. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Toshike Akisima [TOKUBETSU JOUNIN]

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa za Tue 16 Jul - 17:38

Omlouvám se, dostala jsem stížnost na tuto techniku: Mateki: Mugen Onsa, tak si jí prosím vyměň za nějakou jinou:)
Ještě jednou se omlouvám^^"

_________________
..o Pilče xD:

Loutky:
Akasuna no Sasori - všechna jutsu
Sabaku no Gaara - všechna jutsu

Jutsu:

Raiton:
Raiton: Hiraishin
Chidori
Chidori Nagashi
Chidori senbon
Chidori Esou

Jiná:
Shunshin no jutsu
Shosen no jutsu

Sharingan na levém oku - používá jej jako doplněk a výhodu k boji, také kvůli chidori. Nekopíruje!
Lékárnička


Body:
Taijutsu: 4.5
Ninjutsu: 5
Genjutsu: 3.5
Inteligence: 3.5
Síla: 2
Rychlost: 5
Chakra: 4.5
Ruční pečetě:4.5


--------------------
Get drunk and fuck and fight!
avatar
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Toshike Akisima [TOKUBETSU JOUNIN]

Příspěvek pro Toshike Akisima za Tue 16 Jul - 18:01

V pořádku. Stačilo by kdybych to vyměnil za Magen: Jubaku Satsu ? Myslím že je to technika také z Konohy, tak bych to v životopise také upravil.

_________________
Body:
Ninjutsu: 3
Taijutsu: 3,5
Genjutsu: 4
Inteligence: 4
Síla: 3
Rychlost: 2
Chakra: 2
Ruční pečetě: 3
Celkem: 24,5
Techniky:

E-rank
Základní ještě z akademie

D-rank
Shunshin no jutsu
Kanashibari no Jutsu

C-rank
Magen: Jigoku Gōka no Jutsu
Katon: Hōsenka no Jutsu

B-rank
Magen: Jubaku Satsu
Doton: Domu

A-rank
Nehan Shōja no Jutsu
avatar
Toshike Akisima
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 22
Join date : 22. 06. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Toshike Akisima [TOKUBETSU JOUNIN]

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa za Thu 18 Jul - 11:37

No, zrovna tahle technika je vyloženě Konožská, uměla ji pouze Kurenai^^"
Koukala jsem na techniky a buď si můžeš dát elementární techniku Bé ranku, nebo si myslím, že tyhle dvě: http://naruto.wikia.com/wiki/Interrogation_Genjutsu, http://naruto.wikia.com/wiki/Time_Reversal_Technique by byly taky Bé, nebo si tu jednu vyměnit za dvě cé, naoříklad tyhle:http://naruto.wikia.com/wiki/Demonic_Illusion:_False_Surroundings_Technique, http://naruto.wikia.com/wiki/Sly_Mind_Affect_Technique..
Tak si to nějak rozmysli, dobře?^^

_________________
..o Pilče xD:

Loutky:
Akasuna no Sasori - všechna jutsu
Sabaku no Gaara - všechna jutsu

Jutsu:

Raiton:
Raiton: Hiraishin
Chidori
Chidori Nagashi
Chidori senbon
Chidori Esou

Jiná:
Shunshin no jutsu
Shosen no jutsu

Sharingan na levém oku - používá jej jako doplněk a výhodu k boji, také kvůli chidori. Nekopíruje!
Lékárnička


Body:
Taijutsu: 4.5
Ninjutsu: 5
Genjutsu: 3.5
Inteligence: 3.5
Síla: 2
Rychlost: 5
Chakra: 4.5
Ruční pečetě:4.5


--------------------
Get drunk and fuck and fight!
avatar
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Toshike Akisima [TOKUBETSU JOUNIN]

Příspěvek pro Toshike Akisima za Thu 18 Jul - 15:02

Vezmu si tu Jigyaku no Jutsu (Time Reversal Technique).

_________________
Body:
Ninjutsu: 3
Taijutsu: 3,5
Genjutsu: 4
Inteligence: 4
Síla: 3
Rychlost: 2
Chakra: 2
Ruční pečetě: 3
Celkem: 24,5
Techniky:

E-rank
Základní ještě z akademie

D-rank
Shunshin no jutsu
Kanashibari no Jutsu

C-rank
Magen: Jigoku Gōka no Jutsu
Katon: Hōsenka no Jutsu

B-rank
Magen: Jubaku Satsu
Doton: Domu

A-rank
Nehan Shōja no Jutsu
avatar
Toshike Akisima
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 22
Join date : 22. 06. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Toshike Akisima [TOKUBETSU JOUNIN]

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa za Thu 18 Jul - 17:15

Dobře^^ pak konečně není žádný problém a já mohu opravdu napsat povoleno xD

_________________
..o Pilče xD:

Loutky:
Akasuna no Sasori - všechna jutsu
Sabaku no Gaara - všechna jutsu

Jutsu:

Raiton:
Raiton: Hiraishin
Chidori
Chidori Nagashi
Chidori senbon
Chidori Esou

Jiná:
Shunshin no jutsu
Shosen no jutsu

Sharingan na levém oku - používá jej jako doplněk a výhodu k boji, také kvůli chidori. Nekopíruje!
Lékárnička


Body:
Taijutsu: 4.5
Ninjutsu: 5
Genjutsu: 3.5
Inteligence: 3.5
Síla: 2
Rychlost: 5
Chakra: 4.5
Ruční pečetě:4.5


--------------------
Get drunk and fuck and fight!
avatar
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Toshike Akisima [TOKUBETSU JOUNIN]

Příspěvek pro Toshike Akisima za Fri 13 Sep - 17:06

Chci pokračovat Smile

_________________
Body:
Ninjutsu: 3
Taijutsu: 3,5
Genjutsu: 4
Inteligence: 4
Síla: 3
Rychlost: 2
Chakra: 2
Ruční pečetě: 3
Celkem: 24,5
Techniky:

E-rank
Základní ještě z akademie

D-rank
Shunshin no jutsu
Kanashibari no Jutsu

C-rank
Magen: Jigoku Gōka no Jutsu
Katon: Hōsenka no Jutsu

B-rank
Magen: Jubaku Satsu
Doton: Domu

A-rank
Nehan Shōja no Jutsu
avatar
Toshike Akisima
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 22
Join date : 22. 06. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Toshike Akisima [TOKUBETSU JOUNIN]

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru