Kyoshi Okada [JOUNIN]

Goto down

Kyoshi Okada [JOUNIN]

Příspěvek pro Kyoshi Okada za Sun 2 Jun - 13:11

Jméno postavy Kyoshi Okada
Vesnice Kumogakure no Sato
Věk postavy 33
Pohlaví Muž
Hodnost Jounin (A-Rank)
Klan ---
Kekkei genkai/Kekkei tōta, hijutsu ---
Podstaty - Doton, Katon
Výška/Váha/Krevní sk. - 179 cm./68 kg./ 0

Charakter postavy

Povaha : Nejlépe nám pro ilustraci poslouží slova jeho senseie při výcviku "Jak se tohle mohlo stát ninjou?". Ano Kyoshi neoplývá vlastnostmi kterých by jsme si u dobrého ninji cenili, spíš připomíná línou mrtvolu bez motivace, která pátrá jak by se vyhnula práci či si nějak zpestřila život, ať hrou v kostky, douškem saké atd.. Je to prostě líná lemra, opravdu jinými slovy to říci nelze a pokud jej chcete donutit k výkonu, nabídněte misi za pěkné peníze či nějakou jinou odměnu, to se mu očka rozsvítí velice rychle, protože je věčně na suchu xD.

- Oblíbené : Alkohol, cigarety, nezadané ženy, hazard, kvalitní matrace, volno, sluneční brýle
- Neoblíbené : Moralisti, aktivisti, abstinenti, nekuřáci, malé děti, závazky, práceŽivotopis

Narozen do rodiny vcelku úspěšného obchodníka s dřevem a nábytkem jako nejmladší dítě (dva starší bratři). Jako nejmladší měl vždy mnoho volnosti, nemusel se totiž připravovat na budoucí převzetí rodinného podniku jako jeho dva bratři. Takže celé dny pobíhal po vesnici s ostatními dětmi a tropili různá alotria, hráli si na ninji, zkrátka naplno si užívali dětství.
Doma jen spal, jedl a protrpěl častá kárání za své nepatřičné chování (Sousedky rády donášely a Kyoshi zas rád ničil jejich květinové záhony).
Tak nám Kyoshi rostl jako dříví v lese, korigován občasným výpraskem doma, který jej učinil maximálně jen vzdornějším, tvrdohlavějším.
Situace došla do takového bodu, kdy jeho rodiče nevěděli co dál, proto zasedla rodinná rada a ta rozhodla, že jej zapíší na akademii a snad se z něj stane shinobi který by nedělal ostudu rodině... To byl plán, který se také uskutečnil (rodiče štědře podpořili akademii a žádali za to zkrocení zlého syna xD).

Kyoshimu se zpočátku na akademii líbilo, hlavně praktická výuka v podobě vrhání kunaiů, lezení do výšek, cvičení a jiných činností mu sedla, opak nastal při nudné teoretické výuce... kde nejčastěji spal, trefoval kousky papíru spolužáky, vymýšleli kraviny kterými se snažili dohnat vyučující k nepříčetnosti (což se vcelku dařilo, jeho průměrný čas strávený za dveřmi byl rekordní).
I přesto se dostal k závěrečné zkoušce (opět pomohl finanční dar jeho rodiny xD) kde prokázal i to, že není jen absolutní flákač a ničitel nervů. Zkoušku splnil a byla mu předána ochraná čelenka se znakem Kumogakure, dokonce se našel i jeden odvážný sensei který vzal do týmu tři největší hajzlíky z akademie.
Tento tým "bez budoucnosti" pod trpělivou a pevnou rukou senseie začal plnit první mise, společně trénovat a aspoň se relativně přibližovat tomu, jak by měl shinobi vypadat.
Časem dokonce stíhali plnit tolik misí co několik týmu, ale jaksi vedlejší škody byly přeci jen vyšší. Tu se něco "náhodou" rozbilo, tu něco "chybělo" ve skladu i přes tyto nepřístojnosti mělo trio oporu ve svém senseiovi a dokonce i starší ninjové pozorovali naši skupinu ostřížím zrakem, potenciál tu dozajista byl.

Chuuninské zkoušky, tedy první kterých se zúčastnil se svými kumpány... Neprošli tedy přesněji byli diskvalifikování za hrubé porušení pravidel. V určeném prostoru si dělali co chtěli, založili "náhodou" malý požár, prý za účelem vyhnání těch krys z jiných týmu, které následně ještě nadýchané zplodinami začali okrádat.
Diskvalifikace a zákaz se zúčastnit příštích zkoušek, to byl trest... plus senseiovi vzali prémie. Nedalo se nic dělat, tak byl ještě skoro celé dva roky geninem... no ono genin s cigaretou v ústech vypadá prazvláštně, ale což.
Uběhlo to celkem rychle a výrostci v čele s Kyoshim byli puštěni do své v pořadí druhé chuuninské zkoušky, teoretickou částí se prokousali jen tak tak a při praktické nenastal extrém jako při jejich minulé účasti, sice jistá hranice násilí byla překročena, ale nic nad čím by se nedalo přimhouřit oko dohlížejících.
Tak tedy naše trojka vstoupila do závěrečné fáze. Souboje to bylo něco pro něj a jeho kumpány, koly procházeli hladce, částečně soupeře ochromoval strach z jejich nehezké pověsti.
V semifinále Kyoshi narazil na Hira prvního z jeho kumpánů, boj to byl nádherný, plný divokosti a nekontrolované radosti z boje, touha po vítězství byla větší u Kyoshiho a Hira poslal do říše snů.
Ve finále se utkal z druhým členem týmu Umezawou který byl hrdý na své taijutsu, které vycházelo z pouličního stylu boje. Tvrdý souboj, nelítostný, i nějaký ten zub opustil své místo v ústech. Krev stékala z rozdrásaných kloubů obou soupeřů.
Sil nezbývalo mnoho, oba měli sílu jen na jeden a to poslední útok, zbytky energie vydolované z téměř prázdných rezervoárů sil. Rozběhli se proti sobě, rána, ticho jako v hrobě... oba stojí, kapka potu padá do písku arény... a Umezawa padá k zemi. Kyoshi vítězí.

Tak se stal jeden z hajzlíků chuuninem, tedy ono všichni tři vlastně obdrželi tuto hodnost a byli pro jistotu rozděleni (Hiro slouží dodnes u strážních oddílů a je znám svou tvrdostí a přehnanou brutalitou. Umezawa byl členem elitního úderného týmu v dobách chaosu a při poslední akci tohoto uskupení zmizel, byl prohlášen za mrtvého...).
Kyoshi byl přidělen k tzv. dohlížitelům, což byli ninjové (min. hodnost : Chuunin) kteří se právě starali o beznadějné případy (paradoxně beznadějný případ měl napravit jiné beznadějné případy xD).
S cigaretou v ústech proháněl geniny od rána do noci a snažil se jim vyhnat kraviny z hlavy, což se někdy dařilo a někdy ne.
Sám však musel podstupovat podobný trénink, tedy ve skutečnosti ještě horší od svého nadřízeného, ano takový koloběh buzerace xD.
Po nocích se toulal, občas koupil tajně pár lahvinek saké a zašil se na nějakém pohodlném místě kde popíjel, kouřil jak ucpaná kamna a lenošil, což se s ním ve větší míře táhne dodnes.
I přes občasné excesy plnil své povinnosti dobře a některé z hajzlíků převychoval... některé zas přiučil něco z řemesla pokročilých povalečů... postupem času došlo vedení k tomu, že tato pozice není pro jeho naturel vhodná, byl přeložen k tzv. stíhacím jednotkám, což zní poněkud blbě, ale v principu jsou to skupiny ninjů, kteří pronásledují/likvidují skupiny nepřátel, tedy jejich primárním úkolem je najít rozptýlené skupiny nepřátel a pobít je či zajmout.
Jistě zajímavá práce, která žádá jisté dovednosti, především tichý pohyb, nějaké stopování, znalost přírody, to vše se musel Kyoshi naučit, tedy pokud chtěl přežít mezi svými kolegy.
Naštěstí se mu podařilo vcelku rychle osvojit si schopnosti důležité pro tento typ jednotky a nedělal nejmenší problémy... tedy kromě toho, že kouřil v noci... občas byl přiopilý atd., výsledky to bohatě vynahrazovaly.
V přímém boji obstál na výtečnou a za dobu služby ve stíhací jednotce se mu podařilo zajmout či zneškodnit několik desítek nepřátel vesnice, normálně by mu za tento výkon "hrozilo" povýšení na Jounina, ale jeho mimopracovní prohřešky to zas vyvážily ve prospěch ne-povýšení.

Musel si počkat, až do svých dvaceti čtyř let... Dříve povýšení nepřipadalo v úvahu, díky kázeňským přestupkům. Stal se velitelem nemorálních ninjů z Kumo, kteří více seděli v base než trávili čas na misích, pomocí metody cukru a biče z nich utvořil schopnou a obávanou jednotku která byla nasazována v místech nejtěžších bojů.
Tak tomu bylo i v období chaosu kdy se všechno řítilo do prd... Vy víte kam, se svojí jednotkou vyvrhelů bránil kritické body, kryl ustupující pravidelné jednotky, bránil prchající zástupy civilistů (Ve kterých prchla do bezpečí i celá Kyoshiho rodina).

Umezawa prý padl, Hiro bojoval kdesi na hranicích a on naháněl kohokoliv kdo vypadal jako zrádce, byly to krvavé dny, plné násilí a zvěrstev které si těžko někdo může představit, postupem času se jeho jednotka tenčila, ať z důvodů ztrát či dezerce, poslední kapkou byla léčka na jednom palouku, přesila obrovská, Kyoshi se posilnil mocným hltem saké a vydal se na poslední zteč, aspoň si to myslel.
V hektické bojové vřavě kde létaly techniky, zbraně i těla se nakonec ocitl mimo hlavní boj, chtěl se vrátit, ale vida konce svých mužů vzdal to a prchl vědíc, že boj byl rozhodnut, zůstal sám, zkrvaven, ponechá osudu. Ještě nějakou dobu osamoceně napadal malé skupinky zrádců, dokud Ti neodtáhli někam do neznáma, až poté se vrátil do své rodné vesnice, která nyní ležela v troskách... První co udělal, bylo, že se ožral jak dobytek a vydal se vstříc novým dobrodružstvím ve službách Kumogakure no Sato.

Vzhled postavyBodové hodnocení schopností

Ninjutsu 5
Taijutsu 4
Genjutsu 0.5
Inteligence 3.5
Síla 4
Rychlost 4.5
Chakra 4
Ruční pečetě 4
Cel.: 29.5

Techniky

Zakl. techniky (E)
Shunshin no Jutsu (D)
Doton: Moguragakure no Jutsu (C)
Katon: Hōsenka no Jutsu (C)
Katon: Gōkakyū no Jutsu (C)
Doton: Doryūheki (B)
Katon: Karyū Endan (B)
Doton: Yomi Numa (A)
(za S) Doton: Chidōkaku (A?) http://naruto.wikia.com/wiki/Earth_Release:_Moving_Earth_Core
(za S) Doton: Domu (B)

/Prosím o změnu jména (na Kyoshi Okada) (účtu)
/Jestli by nešla orankovat ta jedna technika zde, podle mě je zbytečné dělat nový téma/topic, když je to na wiki
/ Děkuji, že jste přečetli tento nekvalitní výplod znuděné osoby xD
Kyoshi Okada
Kyoshi Okada
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 78
Join date : 01. 02. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Kyoshi Okada [JOUNIN]

Příspěvek pro Kiyoko Hokori za Sun 2 Jun - 18:13

POVOLENO

_________________
Techniky:

Vybavení:
ZVN, katana, lékárnička, jedy, protijedy, shurikeny, kunaie, výbušné lístky, pečetě

Body schopností:
Ninjutsu - 5
Taijutsu - 5
Genjutsu - 2
Inteligence - 4
Síla - 5
Rychlost - 5
Chakra - 5
Ruční pečetě - 3
Celkem - 34 body

Vzhled v Henge:

Kiyoko si dává za vinu současný stav vesnice a nechce, se ukazovat ani vlastním lidem, proto tak chodí skoro pořád, nikdo netuší, že to je právě jejich Tsuchikage.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 23

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Kyoshi Okada [JOUNIN]

Příspěvek pro Kyoshi Okada za Sun 2 Jun - 18:24

Díky moc
Kyoshi Okada
Kyoshi Okada
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 78
Join date : 01. 02. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Kyoshi Okada [JOUNIN]

Příspěvek pro Kyoshi Okada za Mon 19 Aug - 21:30

Pokusím se být aktivní 


Reakce na - http://nsgoon.forumczech.com/t4566-projekt-ozcvj-xd#197927 úplně dole Cool

_________________
Nemáte drobné? Momentálně jsem na suchu...

Info, Body, Techniky
Spoiler:
Věk : 33, Výška : 179 cm. Váha : 68 kg., Krev.skup. : 0
Více o mě - Zde
Body : Nin: 5, Tai: 4, Gen: 0.5, Int: 3.5, Sil: 4, Rych: 4.5, Cha: 4, RP: 4 Celkem - 29.5 b.
Techniky :
Zakl. techniky (E)
Shunshin no Jutsu (D)
Doton: Moguragakure no Jutsu (C)
Katon: Hōsenka no Jutsu (C)
Katon: Gōkakyū no Jutsu (C)
Doton: Doryūheki (B)
Katon: Karyū Endan (B)
Doton: Domu (B)
Doton: Yomi Numa (A)
Doton: Chidōkaku (A)

Kyoshi Okada
Kyoshi Okada
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 78
Join date : 01. 02. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Kyoshi Okada [JOUNIN]

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru