Daiki Yatoshi [A-rank]

Goto down

Daiki Yatoshi [A-rank]

Příspěvek pro Daiki Yatoshi za Tue 28 May - 13:31Vesnice: Pochází ze Sunagakure
Hodnost: Potulný Shinobi
Datum narození: 24. 3.
Věk: 25 let
Výška: 185 cm
Váha: 73 kg
Kekkei genkai: Jiton (Magnetická chakra a s ní související Satetsu - železný písek)
Klan: Yatoshi
Sensei: Sabaku no Gaara, Hachiro Yatoshi
Cíl: Jeho cílem je projít a navštívit všechny místa ve světě.
Podstata: Fuuton, Doton (Využívá je jen málokdy)


STYL BOJE


Daiki se specializuje především na svoje KG. Umí ho dobře ovládat, ale nijak se jím nepyšní, není to podle něj věc, na kterou by měl být hrdý.
Další jeho zaměření je na výrobu jedů i protijedů. V tomhle oboru je velmi zručný, baví ho to a snaží se svoje Kekkei Genkai více posílit jedy.
Ačkoliv se to na první pohled nezdá je dost inteligentní a pohotový, ale bohužel tyhle své vlastnosti v boji moc neuplatňuje.

Body: 27 z 30 (Odešel z vesnice na úrovni Jounina, kdyby byl problém, upravím)

Ninjutsu - 5
Daikiho hlavním zaměřením je právě Ninjutsu. Ovládá převážně Fuutonové techniky na dálku. V Ninjutsu je zběhlý a nedělá mu problém.

Taijutsu – 4
Ani v Taijutsu Daiki nezaostává, svoje zaměření na boj z dálky si kompenzuje zbraněmi, které vytvoří díky železnému písku, například Katanu se kterou umí velmi dobře zacházet. Proto má zbraní vždy dostatečnou zásobu. Je mrštný, což mu poskytuje jistou výhodu. Proti nepříteli zaměřenému na Taijutsu by nejspíš neuspěl, ale na nižší úroveň by měl.

Genjutsu – 2,5
Tak tady nastává ten kámen úrazu, Daiki rozhodně typ na Genjutsu není a jak už bylo zmíněno, svou inteligenci příliš nevyužívá, proto by si proti silnějšímu Genjutsu ani neuvědomil, že se v něm ocitl. Umí to základní „kai“, ale to je asi tak vše.
Proti téhle nevýhodě, se snaží vymyslet další typy jedů sám na sebe, aby se dokázal alespoň částečně bránit.

Inteligence - 3
Jak už bylo několikrát zmíněno. Daiki nepůsobí, že by pochytil příliš inteligence. Nikdy z něj stratég nebude, ale první dojem klame. Skrývá se v něm víc inteligence, než by kdokoliv čekal.

Rychlost – 3,5

Díky jeho KG jsou jeho útoky velice rychlé, ale rychlost jako samotnou příliš nemá. Je hbitý a obratný, ale díky Satetsu nepotřebuje příliš velkou rychlost.

Síla – 3
Menší než rychlost. Neoplývá žádnou monstrózní silou, všechno je takový průměr, ale dostat pěstí od něj rozhodně zabolí.

Ruční pečetě - 2
Rychlost jeho ručních pečetí není velká. Spí dost pomalá. Protože ke svému Kekkei Genkai pečetě příliš nevyužívá, jen málokdy. Nemá potřebu se v tom zdokonalovat. Ale když používá Fuutonové jutsu nebo jiné, tak je dost pomalý.

Chakra - 4

Zásobu chakry má větší, ale ne extrémní! Souvisí to s využíváním jeho KG, a navíc, Daiki umí s chakrou dobře hospodařit a zbytečně s ní neplýtvá.

Vybavení:
- ZVN
- 15 x výbušné lístky
- 15 x jedové senbony
- 2x ampulka s jedem i protijedem
+ zbraně si vytváří pomocí Satetsu


VZHLED

Daiki je poměrně vysoký muž s vypracovanou postavou, výraznými rysy ve tváři a s bledší pokožkou, což je na místo jeho narození dost neobvyklé, ne, že by se slunci vyhýbal, ale jeho pleť nějak nemění odstín. Dále má delší blonďaté věčně rozcuchané vlasy, které společně s jiskřivými modrými oči vytvářejí dojem naprostého pohodáře, a že to není jenom dojem. Vždycky v nich má jakýsi plamen a jiskru nadšení, které se už zřejmě nezbaví.
Daiki svým vzhledem ve společnosti nikdy moc nevyčníval, je to takový ten průměr.
Většinou ho uvidíte s rukama zabořenýma v kapsách nebo zkříženýma za hlavou. Ve tváři střídá spoustu výrazů, ale převažuje tam většinou upřímný úsměv, a nebo taky, v horším případě, ironický škleb.


CHARAKTER
Daikiho charakter rozhodně není nijak složitý. Je to kluk, který je naprostý pohodář. Jen málo věcí ho dokáže vyvést z míry, či vůbec nějak namíchnout. Většinou nad tím pokrčí rameny nebo mávne rukou. Je to takový ten typický příklad lenocha, do ničeho se mu nechce a přinutit se k práci musí jen sám. Nesnáší, když mu někdo něco nakazuje, musí se prostě hecnout sám. Stejně tak nemá rád, když mu někdo něco vyčítá, ví sám nejlíp, že udělal chybu, a proto se za ní potrestá sám bez toho aniž by mu do toho někdo kecal.
Celkově působí uvolněně, usměvavě, mile.. prostě pohodově. Je přátelský, většinou se všemi vychází, a když už s někým ne, prostě ho ignoruje. Nebo, v tom horším případě mu řekne věci na plnou hubu, je častokrát drzý, nebojí se vyjádřit svůj názor a stát si za ním. Je až příšerně tvrdohlavý a leckdy dokáže oplývat opravdu sarkastickými poznámkami.
Jeho nejhorší vlastností je, že věci bere až na příliš lehkou váhu, i ve chvílích, kdyby neměl.
V boji je rozvážný a k nepřátelům nemilosrdný, tak, jako by měl správný ninja ze Suny být.
Když se to shrne.. Žije si prostě svůj život tak, jak chce on, se svými vlastními pravidly.


OBLÍBENÉ A NEOBLÍBENÉ

Oblíbené
Daiki má rád jídlo, nepohrne sladkým a bonbóny, neustále má v puse nějakou tyčku od lízátka nebo stéblo trávy, což je jeho zvykem. Taky rád paří videohry. A když už ho uvidíte něco dělat, bude to zajisté něco zajímavého. Většinou se snaží se svými rostlinkami vymyslet další a další jedy, protože to je to, co ho baví. Samozřejmě to není ten psychopatický vědec v bílém plášti, jen k téhle činnosti odmalička přilnul. Potom rád trénuje a zvlášť se Satetsu.
A nakonec, stejně jako každý, miluje zábavu a dobrou společnost.
Neoblíbené
Daiki nesnáší, když mu někdo mluví do života, poradit si nechá, ale v jisté míře. Nemá rád sebelítost, přehnanou aroganci a nudu.


HISTORIE

I. S velkou mocí přichází velká odpovědnost.

Tohle začalo ještě dávno před tím, než se vůbec Daiki podíval na svět, ale s jeho budoucností to úzce souvisí..
Kdysi dávno, v historii Sunagakure existoval muž, Třetí Kazekage. Muž považován za jednoho z nejsilnějších Shinobi vůbec. Muž s Kekkei Genkai tak obávaným, tak nepředvídatelným a nebezpečným. Jiton, Magnetická chakra, nejspíš by to nebylo nic. Kdyby si nevzal příklad z Shukaka a jeho manipulací s pískem a sám tak nevytvořil Železný písek. Jinak zvaný Satetsu.
Bohužel za dosud pořádně nevysvětlitelných okolností Třetí Kazekage těsně před vypuknutím Třetí velké války ninjů zmizel. Říká se, že Sasori z červených písků ho zabil a udělal si z něj loutku, ale kdo ví, jak to vážně bylo. Roky plynuly dál a na Satetsu se pomalu zapomnělo, stejně jako z Třetího se z i tohohle KG stala jen legenda.. Ale to se Shinobi spletli, nebyla to legenda.
Nikdo nevěděl, že předtím než Třetí zmizel, dokázal zplodit potomka, nejspíš o tom sám nevěděl, ale jeho přítelkyně Manami v době jeho zmizení otěhotněla. Chovala v sobě novou naději nebo zkázu? To ani ona sama nevěděla. Ale jelikož byla na vysoké pozici v radě, věděla o všem, co se chystá. Věděla, že kdyby se ostatní dozvěděli, že má v sobě dítě Třetího, zkoumali by jí a někde věznili. Suna tehdy neznala slitování s nikým a to dítě by využili jako jediné.. Jako zbraň proti ostatním vesnicím. A to Manami dopustit nemohla. Proto ve chvíli, kdy to na ní bylo znát, opustila své místo v radě a stejně tak se vydala vychovávat své dítě až na okraj Suny. Až tam, kam se jen málo lidí opováží jít. Tam malého i porodila. Sama, bez pomoci.
Malého chlapce pojmenovala Nobu. Ale Yatoshi. Dala mu své příjmení, nikoliv otcův klan. Nikdy mu neřekla, kdo je jeho otec. Prostě ho vychovávala mimo civilizaci, mimo ostatní děti. V ústraní, aby nikdo nepřišel na její malé tajemství. Klouček rostl jako z vody a jak bylo předpokladem, objevil v sobě Jiton a později ovládl i Satetsu. Manami mu se vším ochotně pomáhala a s její pomocí se z něj stal ninja. Ale odmalička mu kladla na srdce, ať své schopnosti ukazuje jen v nejnutnějším případě, protože spousta lidí by to nechápalo a chlapec poslechl. Proto se po smrti matky přidal Nobu k jednotkám ANBU, kde skryl svou identitu a všichni si hleděli svého, nikdo se zbytečně neptal. Ale osud tomu tak chtěl a i tam vznikla zakázaná láska, a tak i další potomek. A tak začal vznikat klan Yatoshi. Klan, který vznikl díky jinému.. Klan, který doposud své schopnosti skrývá, vždy je jen jeden pokračoval rodu, který se vždy přidá k ANBU.
Jednou přijde čas znovu vyjít na slunce a ukázat světu a Suně, kdo jsou oni! Kdo jsou lidé, kteří jsou obdařeni jedním z nejobávanějším Kekkei Genkai. A ta naděje přijde.. Ale až o pár desetiletí později.. Ta naděje vzkvete v jednom mladém blonďatém mladíkovi.. A to už je náš příběh..


II. Je mi jedno, kdo jsem, důležité je to, kým zůstanu!

Každý den se narodí spoustu dětí. Proto i narození malého blonďatého chlapce nebylo nic neobvyklého. Všechno to proběhlo v malém domku kousek za vesnicí. Mladá Aneko přivedla na svět malého blonďatého chlapce přesně před 25 lety, 24. března. Porod netrval dlouho a za chvíli už držel hrdý Hachiro, manžel Aneko, svého syna v náručí. Malý chlapec křičel, dožadoval se pozornosti a jakmile byl předán do náruče usměvavé matky uklidnil se a spokojeně usnul, vyčerpaný svým prvním výkřikem. A tohle byl začátek..
Chlapec dostal jméno Daiki, jeho jméno v překladu znamenalo velké záření. Daiki Yatoshi. A to ještě netušili, co za trdlo z tohohle vyroste.
Chlapec rostl jako z vody, jakmile už uměl chodit, všechno prozkoumával. Musel všechno znát a u všeho být. Malý aktivní rebel. Co tahal sousedovo kočku za ocas, co se věčně válel v mokré trávě, skákal do louží a z bahna vytvářel bojové figurky. Malý a neposedný chlapec, co každý den rozdával jen úsměvy a večer padal do postele se stejným úsměvem na rtech. Jednoznačně číslo.. A možná právě jeho povaha způsobila to, že se Hachiro rozhodl pro radikální krok.
Jakmile totiž dopěl Daiki věku 6-ti let, dal ho Hachiro na Akademii. Poprvé se člen klanu Yatoshi dostal na Akademii. Ačkoliv ho otec učil i doma, protože malému rebelovi už jen jejich zahrada nestačila, musel jít se podívat do vesnice, poznat nové lidi a nové věci. Aby nikdy neztratil úsměv na rtech. Jeho otec do něj tehdy vkládal velké naděje.. A nemýlil se. Ne v jeho schopnostech..

Daiki se dostal na Akademii. Přátele si našel snad okamžitě, na učení se zase tolik nesoustředil. Choval se jako průměr, protože Satetsu se v něm ještě neprobudil, proto neměl co skrývat a on by to ani neskrýval, on ne.
Co zajímavého říci o jeho dnech na Akademii? Dobré by bylo zmínit se o jeho nejlepší kamarádce. Když jí potkal první den. Malá, nevýrazná, věčně pohledem nepřítomná. Ale jemu byla jakýmsi způsobem sympatická! Proto si k ní první den přisedl. Aby upoutal její pozornost, rozsypal před ní balíček písmenkových bonbonů a sestavil svoje jméno - Daiki. Kupodivu se mu představila také a ten den se mu vryl do paměti. Ano, ta černovlasá dívenka se později stala jeho neodloučitelnou součástí. Stále byli spolu, nerozlučné duo.. A ta dívka se jmenovala – Akasuna no PiliKKa.

No, co říci na závěr téhle kapitoly? Daiki složil zkoušky, získal pásku a stal se Geninem! Krok vpřed, nikoliv vzad! Jeho rodiče mohli být jen pyšní.. Pyšní na kluka s úsměvem na rtech. S úsměvem, který jen tak neztratí!


III. Genin, Chunnin, ANBU.. Jedno je jisté, jdu stále vpřed!

Daiki se stal Geninem a snad vinou osudu nebo náhody se dostal do týmu s PiliKKou, takže se nemuseli oddělovat, za co byl rád. Dobří přátelé jsou vzácní. Za senseie dostali Sabaku no Gaaru. Na první pohled ultra chladnej chlápek, kterej mu už od začátku nebyl sympatickej. Ale nakonec byl rád, že dostal právě jeho. Gaara byl nejlepší sensei jakého mohli dostat. Právě díky němu se u Daikiho v době chunninské zkoušky, ve věku 15-ti let podařilo probudit jeho Kekkei Genkai. Stalo se to v duelových soubojích, který vyhrál jen díky tomuto. Ve spoustě lidech to vyvolalo dohady a podezření se kterými se jeho otec musel potýkat, ale ten už s tím počítal od doby, co přihlásil syna na Akademii.
A tak ho Hachiro začal učit i doma. Daiki byl vysoce talentovaný a své KG se naučil ovládat již velmi brzo. Sice to stálo spoustu tréninků, spoustu námahy, spoustu neprospaných nocí strávených nad svitky z jejich klanu, ale podařilo se!
Ale přesto to byl pořád jen obyčejnej kluk, co lítal za holkama, šmíroval je v pramenech a tropil jednu blbost za druhou..
Daiki měl a má sen, sen procestovat svět. Poznat svět tam venku, tam za hranicemi Suny. Bohužel, díky rodičům a jejich klanu, chtě nechtě, musel opustit své přátele a dát se stejně, jako jeho otec k ANBU. K ANBU se přidal ve věku 18-ti let po složení zkoušek.
Musel nosit masku, musel zůstávat v anonymitě a s nikým se nebavit. Vzhledem k jeho povaze to bylo složité, nikdy se nezařekl, ani se z něj nestal stroj, jednoduše to neuměl, proto své city skrýval a nikdy si na život u ANBU pořádně nezvykl. Všechno mu chybělo.. Ale neodešel. Ne, protože si na to otce příliš vážil.. Proto se jeho život začal ubírat jiným směrem, než by on sám chtěl. Věčně schovaný za maskou, protože rada Suny na Hachira stále dorážela a on mu nechtěl přidělávat problémy.. To, ale nečekal, jaký razantní zvrat v jeho životě nastane..


IV. Cesta za dobrodružstvím.. Ale já se vrátím, jednou.. Slibuju!

Daiki u ANBU strávil hodně dlouhou dobu. Roky plynuly a on den za dnem myslel na svůj sen, který se teď zdál nesplnitelnější víc, než kdy dřív. Denně byl vysílán na životu nebezpečné mise a nikdy neměl jistotu, že se vrátí zpátky. O životu doma neměl, ani šajna, což pro něj bylo dobře, protože tam to růžové nebylo..
Nevěděl, že jeho otec se už třetí den pohřešuje. Že si jeho matka mohla oči vyplakat. Že si pro něj přišli členové rady a odvedli ho neznámo kam. A od té doby ho už nikdo, nikdy neviděl. Neví se, jestli žije nebo je mrtev. No nikdy se už domů nevrátil.
Daiki se to dozvěděl až v době, kdy se šel podívat domů. Bylo to půl roku po otcově zmizení. Dozvěděl se tu zprávu od matky. A tak přišel do Daikiho života první velký zvrat. Stalo se to v době, kdy mu bylo 22 let. Ačkoliv byl dospělý, ztráta otce. Ztráta člověka, kvůli kterému byl ochoten jít k ANBU, kterého miloval, obdivoval, vzhlížel k němu a bezmezně respektoval.. najednou, už nebyl, a tak mladík, s malým klukem skrytým v duši utrpěl první ránu. I u ANBU viděl umírat lidi, viděl pohasínat životy, ale nikdy ho nic nevzalo tak, jako tohle. A tahle událost roztočila jeho život na plné obrátky. Nikdy nedostal vysvětlení, co se otci stalo, prostě se dozvěděl, že je pryč. Pryč a už se nevrátí. Bohužel tušil, že s tím Suna bude mít, co dočinění.
Jak se později dozvěděl, spoustu pověřených Shinobi chodili za jeho matkou, vyptávali se jí, kde je on sám, ale ta nikdy nic neřekla. Proto se Daiki rozhodl. Opustí Sunagakure. Ze dne na den sbalil sobě i matce věci. Během pár dní opustili Sunagakure a jejich skromný domek. Opustili domov, přátele, jistotu..
Dorazili k hranicím sousedící vesnice. Tam by měl začít nový život, ale ne pro něj. Nýbrž pro jeho matku, které tam nechal většinu svých úspor, aby měla na život a lepší začátek. Na život beze strachu a zbytečného skrývání. Nechtěl, aby se dál trápila.
A jakmile ona překročila hranice a odešla pryč, Daiki se otočil a jen s malým batohem na zádech se vydal pryč. Jedinou známkou toho, že tu kdy byl, byla maska ANBU rozbitá na tisíce kousíčků válející se v poušti. Sama, zapomenutá, ztracená minulost..
Daiki už neměl zábrany. Otec tu nebyl, neměl tak důvod se skrývat. Nebyl v Suně, nemusel patřit k ANBU. Všechno špatné nakonec přinese i lepší zítřky. Daiki se vydal plnit si svůj dětský sen. Stal se z něj potulný Shinobi, chodil od vesnice k vesnici. Poznával tamní lidi, tamní kulturu, zvyky a jídla. Bavil se a večer se zase vydal na cestu dál. Úsměv na jeho rty se pomalu, ale jistě vracel..

V. Minulost nezměníš, ale budoucnost můžeš. Aneb život hrdiny na cestách.

Roky plynuly dál, častokrát ho napadali cizí Shinobi, častokrát trénoval sám v lese, pracoval na nových jedech i technikách. A svoje Kekkei Genkai dovedl k dokonalosti. Za celou svoji cestu navštívil spoustu vesnic, zakázaných míst, prověřil všechny bájné pověsti, vymetal místní bary, flirtoval s děvčaty a užíval si života. Dokonce potkal i přítele. Kami Atsushi – kluk, kterého zprvu nemohl ani cítit a po jednom vyříkání, ručně stručně, kdy skončil s hlavou v blátě vedle Kamiho, který na tom byl podobně ba ne i hůř, si uvědomil, že ten kluk není zas tak špatnej.
A od té doby jsou to nejlepší kamarádi, na život i na smrt, doslova. Společně potom pár let putovali světem, než se Kami k Daikimu velkému překvapení usadil v Konoze, našel si holku! On, ten největší děvkař pod sluncem a zasvětil svůj život vesnici. Tohle nebylo nic pro Daikiho, na něj život teprve čekal, svět byl pro něj jedna velká puzzle skládačka. A on chtěl najít všechny ztracené dílečky. A tak se vydal zase na svou pouť sám.

Uběhlo dalších několik měsíců a do života tohohle prvotřídního flákače, přišlo něco nečekaného, něco, o čem si myslel, že jde naprosto mimo něj. Jednou narazil v opuštěném městě na červenovlasou dívku. Vypadala dost zmateně, ačkoliv její pohled prozrazoval, že zavraždí každého, kdo se k ní jenom na krok přiblíží. Jemu tohle nikdy nevadilo, risk měl rád, tak se jí poptal, co potřebuje. Ptala se ho jen na cestu, ale nebyl by to Daiki, kdyby toho nevyužil a nejenom, že jí pomohl najít místo, které hledala, dokonce jí doprovodil a celou dobu byl s ní. Ptal se, bavil se na jejích výrazech a snaze o to, ho ignorovat. Upřímně bavilo ho jí provokovat. Vypadala tak křehce a přitom, viděl v ní něco víc. Tehdy viděl strach, ale taky odhodlání. Vydala se zachránit svého bratra, věděl, že sama na tomhle místě plném nukeninů nepřežije, ani kdyby byla S-rank úrovně. Musel jí pomoct, ať už z dobroty srdce, vlastní blbosti nebo z nudy a náhlého pomatení smyslů. Pomohl jí, a společně jejího bratra vysvobodili, moc si z toho ale už nepamatuje. Ví, že skončil v jedné menší chaloupce, ošetřený, ale sám. Nikdo tu nebyl a poslední, co si pamatuje, jsou ocelově šedé oči a krvavě rudé vlasy, patřící dívce, co ho starostlivě pozorovala. A tahle vzpomínka ho doprovází dodnes, nikdy tu černovlásku z hlavy nedostal, ať se snažil, jak chtěl. Byla všude, kam šel a kam se podíval a on nepřestal doufat, že jednou, jednou ji znovu potká.

Po téhle události jeho život pokračoval naprosto normálně, no něco bylo jinak. A on to věděl, dřív než ostatní, viděl to na vlastní oči, ale nemohl včas zasáhnout, protože to, co přišlo, bylo nevyhnutelné. Každá vesnice, kterou navštívil, mu rázem nepřišla tak nepříjemná jako předtím. Lidé se přetvařovali, za zády tasili nože na toho druhého, viděl tu čirou nenávist a věděl, že se něco stane. A stalo, vesnice byli zničené, svět ovládli nukenini a dobro se muselo na chvíli stáhnout.

Ptáte se, jak to Daiki přežil? A proč se nevrátil na pomoc Suně, své rodné vesnici? Protože, nechtěl. Ne, že by tam neměl přátele a domov, ale on byl člověk, co se nikdy do moc věcí nemontoval. Žil si svým vlastním životem, nikdy se neřídil ničími pravidly, ani světa dobra, ani zla, vždycky býval neutrál. Dokázal v tomhle světě přežít, putováním se naučil mnoho, sledoval, jak svět vzkvétá a zároveň zaniká a on v téhle divočině dokázal přežít. Snad ale stále ta skrytá láska ke svému domovu ho donutila se přeci jen naklonit na stranu dobra, a když může, pomůže. Nosí jídlo, zásoby, techniky, i zbraně do vesnice, kde se schovává hrstka těch, co ještě nezapomněla v ninjovskou čest. Ale jinak se fláká životem dál, sice je jen o něco ostražitější, nemůže si tolik užívat, ale jeho cesta badatele zdaleka není u konce.
Jeho sen je stále stejný, ale jak vždy říkal, nijak extra se do boje dobra se zlem míchat nebude. On ví, že ne všechno, co se vydává za dobro je hodné a že ne všechno, co vypadá zle má rohy. Ví, že dobro a zlo má být v rovnováze a právě tu rovnováhu, se bude pokoušet udržet.

Techniky – v podpisu
Body – v podpisu

_________________
The world we knew won't come back..
The time we've lost can't get back..
and the life we had won't be ours again..


Kekkei Genkai: Jiton (Magnetická chakra)
Satetsu (železný písek)
- dokáže vytvořit jakýkoliv útvar, zbraň

Techniky:
Spoiler:
Satetsu Shigure - S
Satetsu Kesshū - A
Satetsu Kaihou – A
Satetsu Yoroi - A
Satetsu Tato - B
Satetsu Ookami - B
Fuuton: Reppuushou – C
Shunshin no Jutsu - D
Základní - E rank

Body:
Spoiler:
Ninjutsu - 5
Taijutsu - 4
Genjutsu - 2,5
Inteligence - 3
Rychlost - 3,5
Síla - 3
Ruční pečetě - 2
Chakra - 4
[center]Celkem: 27

Učím se:
avatar
Daiki Yatoshi

Počet príspevkov : 239
Join date : 20. 05. 11

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Yatoshi

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Daiki Yatoshi [A-rank]

Příspěvek pro Kiyoko Hokori za Tue 28 May - 20:27

POVOLENO

_________________
Techniky:

Vybavení:
ZVN, katana, lékárnička, jedy, protijedy, shurikeny, kunaie, výbušné lístky, pečetě

Body schopností:
Ninjutsu - 5
Taijutsu - 5
Genjutsu - 2
Inteligence - 4
Síla - 5
Rychlost - 5
Chakra - 5
Ruční pečetě - 3
Celkem - 34 body

Vzhled v Henge:

Kiyoko si dává za vinu současný stav vesnice a nechce, se ukazovat ani vlastním lidem, proto tak chodí skoro pořád, nikdo netuší, že to je právě jejich Tsuchikage.
avatar
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 23

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru