Raidon [RAIKAGE]

Goto down

Raidon [RAIKAGE]

Příspěvek pro Raidon za Mon 27 May - 17:11

Jméno: Kumo no Raidon
Hodnost: Raikage
Vesnice: Kumogakure no Sato
Věk: 40 let
Klan: -
Kekkei Genkai: -
Sensei: -
Narození: 11.11
Pohlaví: Muž
Podstata: Raiton
Student: Sho Yotsuki
Cíl: Vrátit Kumogakure její zašlou slávu!

Charakter:
Raidon je výbušný, přísný muž. Nesnáší, když se něco neděje podle jeho představ. Disponuje obrovskou fyzickou silou, a když je naštvaný tak nezůstane kámen na kameni. Dokáže si sjednat respekt a jeho slovo bylo vždycky velice vážené. I když je přísný, zůstává spravedlivý, ví, že život Ninji je tvrdý a tak je třeba vychovávat tvrdé lidi. Nesnáší neupřímnost, přetvářku. Většinou se řídí svými emocemi, ale dokáže klidně zachovat chladnou hlavu. Byl by schopen obětovat i svého bratra, kdyby tím zachránil víc, než jeden život. Miluje Kumogakure, nesnáší zrádce a ctí hodnoty starých Raikage.

Netoleruje jakoukoliv neposlušnost, neúspěch na misi je tvrdě trestán, stejně jako drzost. Vyžaduje si úctu. Pokud se vytočí, je jako tank, likviduje vše, co mu stojí v cestě, nepřátele především. Je to hodně hrdý muž, překoná jakoukoliv překážku, co mu osud postaví do cesty a nikdy před nikým neskloní hlavu. Nezradí, nepodlehne. Je takový, jaký by měl správný Kage z Oblačné být.

Životopis:

Raidon se narodil jako každý jiný obyčejný muž v Kumo. Jeho rodiče nikdy nebyli Shinobi. Naopak, boj neuznávali a nepreferovali, zvlášť jeho otec ne. Vše se snažili řešit diplomatickou cestou. Snažili se mír a klid vštípit i malému Raidonovi, ovšem ten mladý a výbušný klučina se nehodlal přizpůsobovat. Vždycky byl neukázněný, neposlušný a s vlastním názorem. Tyhle vlastnosti mu vydržely dodnes. Ovšem pro jeho rodinu bylo tohle chování nepřijatelné, proto se rozhodli pro radikální nápravu. Raidon celý život žil v rodině písařů. Doba, kdy měl být potrestán a převychován právě nastala, byl už v útlém věku namísto Akademie, učen psaní a čtení. Byl učen základům slušného chování a po celý život byl nucen opisovat pasáže z knih, přepisovat je do noci, až do naprostého vyčerpání. Musel se učit jednotlivé knihy nazpaměť, písmenko po písmenku, aby si zapamatoval, kdo a kým je. Rodinou kroniku uměl nazpaměť. Snažili se rodiče tak naučit Raidona klidu, čehož se jim, alespoň v malé dávce podařilo. Naučil se tak ovládat své výbuchy vzteku. Raidon musel studovat víc, než jakýkoliv jiný člověk. Studoval denně, několik hodin, tisíce a tisíce knih prošlo pod jeho rukama a nemyslíte, že na malého kluka toho bylo moc? No, v téhle rodině zřejmě ne.

Zlom nastal až o pár let později, v jeho 11-ti letech. V den, kdy Raidon jako obvykle seděl zavřený ve svém pokoji pod hordou knih, Kumogakure se rozezněl poplach. Někdo na Kumo zaútočil, až později se zjistilo, že to byli jen nukeninové, rozruch u brány měl působit jen jako odlákání pozornosti. Pravý důvod byl jeden svitek, který chtěli nukeninové získat z tajné knihovny. V ten den nebyl Raidonův otec doma, vydal se právě do oné knihovny, jelikož ho o to Rada požádala, jakožto nejvyššího znalce z Kumo. Měl se tam podívat na pár nesrovnalostí v jistých svitcích. V ten den byl ale Raidonův otec zabit nukeniny, neuměl se bránit, nebyl Shinobi. Člověk by řekl, že smrt Raidonova otce je příšerná zpráva a tragédie, ale chlapec to tak nebral. Jistě, zármutek nad ztrátou otce a opory byl příšerný, ale právě tahle událost posunula Raidona o krok vpřed. Přestal otcův teror a mladý ctižádostivý chlapec chtěl pomstu a odplatu. Rozhodl se stát Shinobim. Zasvětil ninjům svůj život, naplnil svůj život konečně něčím smysluplným než čtením knížek. Nikdo mu v nástupu na Akademii nebránil, nikdo mu v tom ani nechtěl bránit, bylo to jeho rozhodnutí. A jeho život rázem nabral úplně jiný směr..

Raidon v Akademii nikdy nijak nevynikal. Řadil se mezi průměrného studenta, ve všem. V ničem nevyčníval, snad jen v rychlosti, kterou si osvojil jako nikdo jiný. Ale nebyl to talent, Raidon byl nazván a právem, Géniem tvrdé práce. Po nocích na sobě dřel tak usilovně, až o pár let později, se z knihomola, ve kterého nikdo nevkládal moc velké naděje, stal jeden z nejlepších studentů. Právem si zasloužil čelenku a nikdy neustoupil, nikdy to nevzdal, jeho hvězda zazářila, byl čas jít vpřed a zapomenout na minulost. Tohle bylo to, co si jeho srdce žádalo!

Jak popsat další léta. S geninem přišel tým, dalo by se říct skvělý tým, zamlklý Raidon se ale s ním moc nebavil, se svým senseiem se mu podařilo objevit jeho Raitonovou podstatu, kvůli které je dodnes vyhlášeným a obávaným. Ne nadarmo se mu říká, že se podobá na čtvrtého Raikageho. Jak vzhledem, tak i jeho schopnostmi. Přicházela snad nová doba?

Chunninské zkoušky, pro kluka jako jeho to bylo levou zadní. S týmem spolupracovali, jejich schopnosti se doplňovali a nepřítel neměl žádnou šanci. Pár let po chunninských zkouškách se jejich tým rozpadl, hlavně kvůli tomu, že každý z členů se vydal jiným směrem. Z modrovlasé dívky se stala Medička v Kumo, z ukecaného rudovláska zase uživatel Kenjutsu a co se stalo z Raidona? Kandidoval na Jounina, už v té době, kolem 20-ti let si ho začala všímat Rada. Kvůli jeho vědomostem a úžasným schopnostem, které jim dokázal v Jouninských zkouškách, které také splnil na výbornou, dokázal svou hodnotu. Čím dál tím častěji býval zván na schůze a u Rady si získával respekt. Šuškalo se, že by dokázal předčit časem i tehdejšího Raikageho. Ale takový Raidonův cíl nebyl, on vlastně měl jen jeden cíl, nezastavit se a neohlížet se zpátky. Raidon nebyl obvyklý Jounin, nedostal tým, už kvůli své výbušné a rozkazovačné povaze ne. Na to byl také moc vážený ve vesnici. Chodil na nebezpečné mise, které vždycky splnil na jedničku. Ve světě si začínal budovat jméno. Lidé se ho začali obávat ve chvíli, kdy se on, kluk z tiskařské rodiny, naučil obávané S-rankové Raiton no Yoroi. Osvojil si ho tak dokonale, že po letech se jeho rychlost stala v Kumogakure tou, co se nedala překonat, stejně jako nikdy nikdo nepřekonal Čtvrtého Raikageho. A roky dál plynuly, mise střídala misi, pár šrámů z bitev utržil, ale vždycky se vrátil do Kumo, do svého domova, který miloval. Obávaný Raidon! Svět si pomalu, ale jistě začínal tuhle vzkvétající hrozbu uvědomovat, no přišel na ní až pozdě.

Raidona si v jeden večer odchytil jeden chlapec. Úsměv od ucha k uchu, chunnin. Už na začátku nebyl Raidonovi sympatický, chlapec ho poprosil, jestli by ho nenaučil Raiton no Yoroi. Raidon samozřejmě odmítl, neměl rád tyhle mladé chlapce, kteří jen stěží věděli, co je to život. No chlapec byl neodbytný a ve chvíli, kdy vyzval Raidona na souboj, on, jen moucha s porovnáním s hordou svalů Raidonem. Ovšem Raidonovi se zalíbilo jeho odhodlání a tak mladého, leč velice talentovaného a odvážného Shoa Yotsukiho, vzal pod svá křídla. Klan Yotsuki, jejich rychlost byla světoznámá, chlapec měl potenciál, proto ho Raidon začínal učit a do téhle chvíle stále učí. Vzdal se misí, přenechal je mladším, byl už povoláván jen k těm opravdu těžkým, kdy si nevěděli ostatní rady. On se stal ale právoplatným členem Rady a nejbližší, ale utajenou ochrankou tehdejšího mladého Raikageho. Raidon ho neměl moc v lásce, přišel mu moc nerozvážný, ukvapený, moc roztěkaný, alespoň z jeho pohledu. Ale své názory si nechával pro sebe, přes den trénoval Shoa a po nocích Radě předkládal plány, jak zlepšovat Ekonomiku a vojenskou sílu Kumo. A kdo by to byl neřekl, jeho plány fungovaly a sláva Kumo se po malých kousíčkách vracela.

O pár let později, nikdo neví, co se stalo, se Raidon beze slova vypařil. Bez jediného slova se po něm v Kumogakure slehla zem. A on v Kumogakure vážně nebyl, odebral se do hor, trénovat a zesílit, odešel sám, samota byla jeho nejbližším přítelem. Kumogakure pomohl a teď chtěl jen z povzdálí sledovat, jak se s tím vypořádá. A vrátí se až přijde jeho čas.. A ten nadešel.

Raidon se vrátil do vesnice po smrti Raikageho - Tatsua. Viděl uvadající zemi, viděl, jak se Rada snaží ze smrti nějak vzpamatovat, kandidáti na Raikageho, samí mladí nevycválaní hoši, sotva se vybatolili z plenek a už kandidovali. Raidon v nich neviděl nic než jen horlivost. Vrátil se do Rady a rozhodl se. Jeho novým cílem se stalo, vrátit Kumo na špici. Proto kandidoval na Raikageho a z jeho předešlého účinkování v Radě byla volba jasná. Ve svých 40-ti letech se Raidon stal Raikagem a rozhodl se v Kumo nastolit nový řád, novou vládu a ukázat ostatním národům, že se mají čeho obávat. Rozhodl se pomstít všem, kteří jméno jeho milovaného vesnice kdy pošpinili.

Raidon se jako Kage uchytil velice snadno a rychle. Každý ho znal, každý před ním měl respekt. A ten, kdo ho neměl, ten neskončil moc dobře. Nebylo dobré Raikagemu čechrat jeho křehké nervy, které se vždycky hrozně lehce vznítily. Za jeho vlády byla Kumo ta, která začala nejvíce prosperovat. Stará sláva se vracela, ze Shinobi z Kumo se stali ti nejvíce vycvičení a připravení na ten opravdový život tam venku. Raidon získal pár nejbližších členů, kteří mu vždycky stáli po boku a s kterými se radil. Radu vyhodil, byla naprosto k ničemu. A ačkoliv po kousíčkách, Kumo prosperovala a vzkvétala.

Za jeho vlády se vyskytlo několik problémů, napadení Raidona členkou Otogakure za účelem vyvolání války s Konohagakure, která ovšem včas byla potlačena a vše bylo vysvětleno. Každá z těchto nepokojí se dala vyřešit a k válce mezi vesnicemi tak nedošlo. Nebylo tajemstvím, že Kumo střádala síly a potajmu zbrojila, stejně jako si pilně trénovala své jinchuuriky, které hlídala jako oko v hlavě. Raidon si je sám vzal pod svá ochranná křídla. Nepovažoval je za zbraně, ale taky nehodlal dopustit, aby se něco zvrtlo a mělo to negativní dopad hlavně na Kumogakure. Právě proto tihle mladičtí nezkušení jinchuuriky potřebovali tvrdý výcvik vedený jeho rukou.

Ve světě začal panovat až moc neobvyklý klid, nikdo s nikým neválčil, nikdo se o nic nebál. A Shinobi z Kumogakure to ale odmítali akceptovat. Už v minulosti byla Kumo hrozně houževnatá, toužící po moci. Raidon sám chtěl Kumo vyzdvihnout na špici, a to se mu i podařilo, ovšem netušil, že se proti němu spiknou jeho vlastní lidé. Že sami otevřou bránu, budou se vraždit navzájem a nechají vlastní vesnici s pomocí nukeninů lehnout popelem. Raidon to odmítal, v té nejhorší chvíli, kdy sám několik dní bojoval proti přesile, se odmítal vzdát i když dost prohrával. Kumo byla jeho domov, to on slíbil, že jí nikdy nenechá padnout, že jí zachrání, že jí vyzdvihne na vrchol. Ale i on sám, potupně, musel se stáhnout a jen z povzdálí sledovat, jak to, co miloval nejvíc na světě, mizí v plamenech ohně. Vždycky nenáviděl nukeniny, považoval je za odpad společnosti a s tímhle, se jeho nenávist vystupňovala na nejvyšší úroveň.
Hodně to otřáslo, ne jenom jím, ale i hrstkou Shinobi, kteří s ním zůstali doteď a byli oddaní jemu i vesnici tak věrně, že se nepřidali na stranu zla. Přišly časy temna a Raidon teď nesměl litovat ani polevit, jeho Shinobi ho potřebovali víc než kdy dřív. Vrátit se do Kumo by bylo moc riskantní, proto se odebrali do hor za Kumogakure, kde vybudovali spletitý systém chodeb, zavedli hlídky a budují si tady svojí malou armádu. Kupí zásoby, Shinobi vyčkávají, protože stejně jako jim, i v Raidonovi žhne jediné. Jediný cíl. Nikdy se nevzdá a jednou, jednou zvedne Kumogakure no Sato z popelu a jeho vlastní rukou padnou všichni, kdo se rozhodli obrátit čepel proti bratrovi a zničit svoji vlastní rodnou vesnici. Tak učiní, tak přísahal.

Body + techniky – v podpise

_________________

Raiton no yoroi
Rariatto
Raigā Bomu
Raigyaku Suihei
Raiton: Shichū Shibari
Raigyaku Suihei Choppu

Shunshin no jutsu
+ E rank

Být strojem, zříct se sám sebe a skrývat své pravé emoce, pro mne nikdy nebude hrdinství.
Raidon
Raidon
Raikage
Raikage

Počet príspevkov : 323
Join date : 15. 09. 11

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Raidon [RAIKAGE]

Příspěvek pro Kiyoko Hokori za Mon 27 May - 18:16

POVOLENO

_________________
Techniky:

Vybavení:
ZVN, katana, lékárnička, jedy, protijedy, shurikeny, kunaie, výbušné lístky, pečetě

Body schopností:
Ninjutsu - 5
Taijutsu - 5
Genjutsu - 2
Inteligence - 4
Síla - 5
Rychlost - 5
Chakra - 5
Ruční pečetě - 3
Celkem - 34 body

Vzhled v Henge:

Kiyoko si dává za vinu současný stav vesnice a nechce, se ukazovat ani vlastním lidem, proto tak chodí skoro pořád, nikdo netuší, že to je právě jejich Tsuchikage.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 23

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru