Noriko Kana [CHUUNIN]

Goto down

Noriko Kana [CHUUNIN]

Příspěvek pro Noriko Kana za Mon 27 May - 8:00

Jméno a příjmení: Noriko Kana

Hodnost: chunnin

Vesnice: dříve země Železa nyní Iwagakure

Věk: 23 let

Pohlaví: žena

Klan: Kana

Historie klanu
Klan Kana vznikl ve Sněžné vesnici sídlo měl ale v Zemi Železa, bylo jedno z nejváženějších a ochotných pomáhat všem, když si o pomoc řekli. Hlavní vůdce klanu byl Kenaro a jeho žena Akemi. O Akemi bylo známé, že byla nejkrásnější v celé zemi, o Kenarovi, bylo známo, že je mrzutý a potrpí si na pořádku a síle. Tak bylo vychováváno i jeho 9 dětí. Větší pozornost se však věnovala chlapcům než dívkám, které byli odsuzovány. Znali jen tvrdý trénink a nic jiného, dívky trénovala tajně sama Akemi. Pod klan Kana patřili i vedlejší rodiny, které byli (možná i jsou) v různých oblastech a spravují to samé co hlavní rodina. Kenaro si vyjednal velký respekt, ikdyž se ho všichni báli věděli, že když přijdou pomůže jim. Jednoho osudového dne, kdy se nejstarší syn Takeru rozhodl dál netolerovat chování svého otce odešel do světa. Ten večer se pustil Kenaro do peskování nejmladší dcery (Reina), ta při večeři odešla do kuchyně, kde z tajné skříňky vzala organický jed a přidala ho do omáčky na rýži. Když se vrátila zpět do jídelny. Potom co přinesli omáčku, tak se do ní všichni pustili kromě Reiny. hlavní rodina se začala dusit až nakonec otravě všichni podlehli. Z Hlavní rodiny zbyli pouze dva členové a to nejstarší syn Takeru a v pořadí 8. dítě Reina
Do tohoto klanu patřila i první uživatelka Shotonu Guren, která patřila pod Orochimara a i samotný Kenaro jednu dobu pracoval pro zločinecké organizace a Akemi vedla jednotky samurají v zemi železa. Reina se ukrývala ve Sněžné vesnici, pak se ale dozvěděla o moci, které je svěřena v rukou nástupce rodiny Kana i s titulem a Takera se ošklivě zbavila (obvinila ho z velezrady Sněžné vesnice a následně ho vedla k soudu do Železné síně) a tak titul Lady Kana přešlo na ní stejně jako veškerá síla, tajemství i majetek.

Sensei: její matka/Kashike

Charakter: Noriko Je na první pohled milá, hodná a andělská holčička, ale kdo ji zná pozorněji ví, že se z ní může stát pořádná ďáblice. Ale velmi dobře pochopila kdo je a jak se má chovat. Neustále jí bylo kladeno na srdce, že se má chovat jako pravá dáma, stejně jako byla vychováváno její matka. Stejně utíkala ze sídla, aby si mohla chodit hrát ven. Stává se hodně často, že je duchem nepřítomná, i když na ní někdo mluví. Musí do ní někdo drknout, aby se dostala do reality. Má v hlavičce hodně fantazie a ač se to nezdá je přesný opak povahy své matky, přesto jako by ji z oka vypadla. I když se to nezdá, Reina malou Noriko vychovávala s láskou a péčí jako jí dávala její matka. Je velice zvídavá a její otázky jsou později až nesnesitelné. Umí však uznat autoritu.

Fóbie: bojí se o svou maminku, miluje ji nadevše a kdyby o ní přišla tak by se zhroutila. A jelikož vyrůstala sama s matkou a tak nikdy nepoznala svého otce bojí se, kdo to je.

Oblíbené: má ráda sladkosti, může se pro ně přetrhnout, umí hrát na flétnu a její oblibou je chodit za vesnici nebo doma chovat zvířata.

Schopnosti: již se u ní projevilo kg, stejně jako její matka i ona má velmi dobrou paměť a dokáže si zapamatovat i velice těžké věci. Svým chováním umí leckoho zmást. Prostě intrikářka po mámě =D

KG: shoton (podstata: doton) bude se specializovat na trojhranný krystal (je to pořád ten samí krystal akorát je trojhranný a tudíž mám větší plochu náraznosti a o trochu pevnější strukturu)

Sen: Být ve všech ohledech jiná než její máma (neustálé řeči o tom, že je celá máma jí prý pohoršují) a najít svého otce!

Zbraně a vybavení: základní vybavení (tři shurikeny, tři kunaie, tenký ocelový drát a nosí sebou mošničku se základním lékařským vybavením)

Příběh:

1. Kapitola
Potom co se Reina vrátila zpět do své rodné vesnice a do sídla klanu, nějakou dobu žila sama. O bratra se postarala tak, že ho nejméně 20 let neuvidí. Modlila se, že aby to bylo dostatečně dlouhou dobu proto, aby vychovala nového dědice. Umístění Takera do vězení nebylo tak těžké, když Reiny manžel byl velitel samurajů v Zemi Železa a u tribunálu měl jedno z hlavních slov. I když její manžel vyslovil přání, aby Reina bydlela s ním v Železném městě, vrátil se Reina do svého prostředí slibujíc, že se vrátí. Sestřenice jejího otce, měla nakázáno Reinu sledovat případně ji pomoct. Po uplynulém času 9 měsíců, Reinu převezli do nemocnice, kde po pěti hodinách porodila holčičku. Holčička dostala jméno takové, aby si ho jednou pamatovali stejně jako si pamatovali to její – Noriko. Přesto se Reina rozhodla být natolik sobeckou a neříct Noriko, kdo je její otec. Po dobu šestinedělí byly obě dvě v nemocnici. Malá Noriko Se od samého začátku jen smála a bylo už teď jasné, že z ní vyroste stejná ďáblice jako maminka. Měla její oči. A pak už to šlo ráz na ráz. První krůčky, první slova…

2. Kapitola
Skoro všem lezla malá Norika krkem už ve třech letech, kdy začala mluvit a projevilo se jáství. Na to Reina vážně neměla mnohdy nervy. Rozhodla se pro výchovu, kterou měla i ona. Se strejdou chodila ven, protože Reina nemohla. Oblíbila si ho, ale maminku měla radši. Chodila s ní hrála si s ní. Večer poslouchala příběhy, které jí maminka vyprávěla. Toužila být jednou jako je ona. Nejraději měla, když jí máma česala vlásky. Zlom nastal, když opět ještě víc dospěla a začala mít zvídavé otázky typu Proč? A Jak? Rozhodla se Reina poslat ji do akademie v zemi Železa, aby měla aspoň na chvíli pokoj. Téměř každý týden chodili Reině dopisy od učitelů, jaká je malá Noriko problematická. Kluci s ní chtějí sedět v lavicích, ale když nemůžou poperou se. Bylo jasné že Noriko bude lamačka mužských srdcí. Sama se ale starala o jiné věci, byla ve škole duchem nepřítomná, což byl důvod dopisů. Reina nespočetně krát musela přijít osobně do školy a Noriko vyzvednout. Pak následoval trest. Většinou v podobě domácích prací. Čím víc se blížila chvíle, kdy Noriko dokončí studium na akademii, tím víc začala Reina přemýšlet o tom, jak Noriko utají před jejím otcem. Bylo to jasné, Noriko Si musí získat uznání a důvěru, až na to bude připravená, naučí ji vše co umí ona. Prozatím se musí zvyknout na odloučení od matky.

3. Kapitola
Vybrat vesnici, ale kterou? Tuhle otázku si Reina pokládala každý den, zatímco si Noriko hrála nebo běhala po venku a byla duchem nepřítomná. Dávno si zvykla na to, že je neobyčejná. Dokázala si vyhrát sama. Představovala si nejrůznější věci. Ráda byla sama. Z vesnice měla jednu kamarádku. Občas za ní chodila a hráli si na princezny nebo na ninji. Cítila se tak spokojeně. Akai, jak se dívenka jmenovala, se stala …. Nejlepší kamarádkou, proto se nedalo divit tomu, že obě dívenky brečely, když měla Noriko odcestovat do jiné vesnice a studovat tam. Noriko slíbila Akai, že bude o volné dny jezdit domů, aby si hrály a že si budou pravidelně dopisovat.

Zatímco po večerech Noriko trávila s Akai venku, přes den se věnovala tréninků, které ji matka nabízela. Hodlala ji naučit jak správně používat její kekei genkai. Matka si byla stoprocentně jistá, že dosáhne černého krystalu, ale za to déle než ona sama. Reina slíbila Noriko, že až se naučí nové techniky a bude mít více síly, dostane na starosti velké motýli, jako měla ona sama (tím myslela smlouvu na Simona). Vesnice, kam měla Noriko jít, byla jasně vybraná. Potom co Reina zjišťovala, že má Noriko velmi dobrý vztah k přírodě, se rozhodla , že Iwagakure bude pro ni ta pravá. Naučí se ovládat základní podstatu krystalu tj. doton a bude mezi lidmi. Horší však bude přesvědčit Tsuchikage, aby ji přijala do svých služeb a ujistit ji, že nezradí. A sázela na osobnost své dcery.
„Postavila jsem se na vlastní nohy už ve 12 letech, beruško moje. Je na čase, aby si to udělala i ty. Věřím, že se ve světě neztratíš, hlavně poslouchej Tsuchikage a svého senseie, ať je to kdokoli. Nedělej moc problémů.“ Pohladila ji po vlasech.
„Ale mami, já už jsem z toho vyrostla, tady si tě nebudou zvát na kobereček jako to bylo na akademii.“ Zaculila se.
Vzala její obličej do rukou. Noriko se usmála a uchopila maminku za ruce.
„Budu ti psát, jak jsem se měla a jak jsem dopadla. Ty na sebe dávej taky pozor a najdi mi tátu.“ Zasmála se. Reina podala Noriko dopis.
„To předej Tsuchikage. Spoléhej se na své přátele a tým. A jestli zjistím, že randíš bez mého svolení, budeš mít tady připravený úklid celého sídla klanu, je ti to jasné?“ dívenka kývla. Nechala se od maminky políbit a naposledy ji objala než se vydala na svou cestu. Do svého nového domova. Do Iwagakure…

4. Kapitola

Příchod do Iwagakure byl pro Noriko zpočátku velice těžký, jako genin se moc prosazovat neuměla, spíše dělala vše aby na sebe neupoutávala moc pozornosti. Moc stála o to, aby měla tým, který bude moci chránit. Jak trávila hodně času v Iwě dočkala se i chuuninských zkoušek. Měla na mále, souboje, které absolvovala ještě s ne dost naučeným kekei genkai pro ni většinou končili v nemocnici. Že by se dala považovat za schopného ninju se říct nedalo, ale přesto byla silná a bojovala dál, aby se mohla mamince pochlubit a hlavně aby mohla najít svého otce. Jakmile jí bylo 16 podnikala tajné výpravy ven z vesnice, aby zjistila něco nového, ale vždy se vracela s nepořízenou a většinou trestem, za to že opustila vesnici. V 18 se už uklidila, ne že by vzdala hledání, spíše se zaměřila na to, aby se tátovi pokud je shinobi o čemž nepochybovala, vyrovnala. Našla si vlastního senseie, od kterého čekala, že jí pomůže nejen se zdokonalit, ale třeba i v hledání. V 18ti odpřísáhla Tsuchikage naprostou oddanost jí i Iwagakure, avšak požádala o propustku na pár dní do své rodné vesnice. Podle jejího senseie bylo na čase, naučit se nové techniky. Jako chemik jí nabídl učení nové struktury krystalu a to místo šestihranného na trojhranný, který měl být údajně pevnější. Proto se sbalila a odešla za svou matkou. Z pár dní se staly najednou roky. Mohlo za to především stíhání jednoho muže, který věděl o jejím otci. Neřekl kdo je to, ale věděla že žije a že má matku velmi rád. Z Reiny ale nic nedostala ani tentokrát. Ale náhlá zpráva o rozpadu Iwy, kterou dostalo od členl její rodiny s ní zatočila natolik, že se okamžitě sbalila a vydala se hledat Tsuchikage a ty co šli s ní. Doufala, že mezi nimi bude i její učitel. Hledání otce se tak muselo přesunout na dobu neurčito. Vzala sebou nějaké zásoby jídla z domova a možné vybavení (lékařské především). Teď už věděla, že její otec je vážného postavení v zemi Železa. Je na čase dostat se z pozice chunnina na vyšší a v tom jí pomůže jediný člověk…

oblešení a vzhled:

http://www.siliconera.com/wordpress/wp-content/uploads/2009/09/re5.jpg
NOriko musí vesměs nosit to, co její učitel, ale sama si to upravila tak, aby se jí v tom dobře bojovalo
vzhled je blonďatá ne moc vysoká a konce jejích vlasů jsou růžové. šedé oči. Tuto kápi přes hlavu nosí skoro pořád!


Body:
Ninjutsu - 3,5
Taijutsu - 2
Genjutsu - 1
Inteligence - 3,5
Síla - 2
Rychlost - 2,5
Chakra - 3,5
Ruční pečetě - 3
Celkem - 21

Techniky:
D
Kessho no Yoroi (shoton - malá krystalická kopule)
Suisho Bunshin no Jutsu (shoton - klon)

C
Kuchiose no jutsu - Motýli (smlouva od matky)
Crystal Release: Growing Crystal Thorns (shoton - živé krystaly)

B

Crystal Release: Crystal Encampment Wal (shoton - zeď)
Shoton: Kessho Gokakuro (krystalická smrt)

A
Mesaigakure no jutsu (chameleoní jutsu)


*edit obrázků


Naposledy upravil Noriko Kana dne Mon 27 May - 19:13, celkově upraveno 2 krát

_________________
Noriko Kana


techniky:

Body:
Ninjutsu - 3,5
Taijutsu - 2
Genjutsu - 1
Inteligence - 3,5
Síla - 2
Rychlost - 2,5
Chakra - 3,5
Ruční pečetě - 3
Celkem - 21

Techniky: učí se: Shoton: Omiwatari no Jutsu C od 20.6. do 25.6.
Crystal verze: Jade Crystal Blade B od 20.6. - 27.6.
D
Kessho no Yoroi (shoton - malá krystalická kopule)
Suisho Bunshin no Jutsu (shoton - klon)
C
Kuchiose no jutsu - Motýli (smlouva od maminky)
Crystal Release: Growing Crystal Thorns (shoton - živé krystaly)

B
Crystal Release: Crystal Encampment Wal (shoton - zeď)
Shoton: Kessho Gokakuro (krystalická smrt)
Shoton: Kasho Koryu 

A
Mesaigakure no jutsu (chameleoní jutsu)


vybavení: 3 kunaie, 3, shurikeny, ocelový drát a mošnička se základním lékařským vybavením
avatar
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 25

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Noriko Kana [CHUUNIN]

Příspěvek pro Kiyoko Hokori za Mon 27 May - 13:56

POVOLENO
avatar
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 23

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Noriko Kana [CHUUNIN]

Příspěvek pro Noriko Kana za Thu 19 Sep - 16:48

pokračuji Smile

_________________
Noriko Kana


techniky:

Body:
Ninjutsu - 3,5
Taijutsu - 2
Genjutsu - 1
Inteligence - 3,5
Síla - 2
Rychlost - 2,5
Chakra - 3,5
Ruční pečetě - 3
Celkem - 21

Techniky: učí se: Shoton: Omiwatari no Jutsu C od 20.6. do 25.6.
Crystal verze: Jade Crystal Blade B od 20.6. - 27.6.
D
Kessho no Yoroi (shoton - malá krystalická kopule)
Suisho Bunshin no Jutsu (shoton - klon)
C
Kuchiose no jutsu - Motýli (smlouva od maminky)
Crystal Release: Growing Crystal Thorns (shoton - živé krystaly)

B
Crystal Release: Crystal Encampment Wal (shoton - zeď)
Shoton: Kessho Gokakuro (krystalická smrt)
Shoton: Kasho Koryu 

A
Mesaigakure no jutsu (chameleoní jutsu)


vybavení: 3 kunaie, 3, shurikeny, ocelový drát a mošnička se základním lékařským vybavením
avatar
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 25

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Noriko Kana [CHUUNIN]

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru