Kami Atsushi - Kaguya [ANBU]

Goto down

Kami Atsushi - Kaguya [ANBU]

Příspěvek pro Kami Atsushi za Sun 26 May - 22:01

Jméno a příjmení: Kami Atsushi (Kaguya)
Věk: 19 let
Hodnost: Anbu
Pohlaví: Muž
Vesnice: Listová
Kekkei genkai: Shikotsumyaku
Podstata: Katon, doton
Sen a cíl: Kami nemá ani sny ani cíle, je to realista a na to co chce, těžce dře. Právě v této době žádný cíl nemá, protože vše po čem toužil, už dokázal.
Vzhled: Kami je celkem slušně nepřehlédnutelný, jeho výška čítá kolem 190 cm, je celkem vypracované postavy, protože ví, jaké tato vlastnost skýtá přednosti.
Má špinavě blond, až hnědé kratší vlasy a tmavě fialové, hluboké oči.
Na jeho čele se nachází dvě červené tečky, důkaz že je opravdu členem rodiny Kaguya, ale protože svou vazbu k rodině nijak zvlášť nehodlá dávat najevo, znamení nosí pod vlasy, nebo čelenkou, aby nebylo vidět.
Jinak na něm není nic zvláštního, jediné co lidi většinou zaujme, jsou Kamiho výrazy, protože se prostě rád tváří nadřazeně a sleduje reakce lidí kolem.
Vlastnosti: Kami je takový ten realista, co se s ničím nemaže, všechno řekne na „plnou hubu“, přesně tak, jak si to myslí. Málo kdy se přetvařuje, s lidmi jedná přímo, bez nějakých opletaček. Nezáleží mu na názoru jiných lidí, nebo na tom, co si o něm kdo myslí. Jedná sám za sebe a na ostatní se jen málokdy ohlíží. Jasně, někdo tomu říká sobeckost, on však cesta k přežití.
Většinou je to ale pohodový člověk, rád se směje a užívá si života. Není to tak, že by nebyl přátelský, nebo by odmítal pomoct ostatním, ovšem počítá jen s lidmi, o kterých ví, že by v případě nouze pomohli jemu. Jak sám rád říká, není žádná sudička z pohádky!
Jinak je to obyčejný, průměrně náladový kluk. Cynický, sarkastický, ironický!
Rád si z lidí utahuje, vše bere s nadhledem a jen málokdy se stane, že by ho něco naštvalo, nebo rozhodilo.
Nesnáší, když ho někdo poučuje, protože si rád všechno špatný i dobrý zkouší sám.
Když už se stane, že někoho začne brát víc vážně, stává se z něj dost střelený pako, konající jednu hovadinu za druhou. Provokace, impulsivnost, do všeho se vrhá po hlavě… i těmihle vlastnosti Kami oplývá.
Nakonec přes všechnu zjevnou aroganci a sebestřednost, je to docela normální kluk.
Oblíbené a neoblíbené věci: No.. Kami je takový dost znuděný typ, takže většinou jde dělat nějakou činnost, ale než se k ní dostane, skončí na zádech s obličejem k nebi, zahloubaný do nějaké „strašně“ důležité záležitosti. Občas si rád zatrénuje, nebo pobaví s kamarády. Rád chodí do pouště, dívat se na západy slunce, nebo se jen tak válet v jemném písku.
Na prvním místě u něj vždy byli, jsou a budou ženy, protože je nenapravitelný děvkař, stejně jako se rád napije.
Jinak nemá rád sladké, stejně jako přehnané reakce, chorobné a patologicky poškozené lidi, dlouhé proslovy a neupřímné chování.
Historie:
Kami se narodil do rodiny Kaguya před devatenácti lety. V té doby byla sláva a množství členů už dávnou minulostí, spíše bylo s podivem, že nějaký klan ještě existuje. Kami byl třetím dítětem a kromě dvou bratrů měl ještě mladší sestru. Jméno Kami (Bůh) mu rodina dala, protože jako jediný měl na čele znamení rodiny, dokazující, že jednou by mohl ovládat kekkei genkai.
V klanu nikdy nepanovala nějaká úcta, či snad rodinná láska, takže Kamiho dětství bylo spíš obdobím zocelování jak fyzických tak i psychických schopností. Ne, že by mu snad něco dělali, mučili, nutili nebo zavírali, ale také k němu nikdo nechoval žádné city. Vyrostl s tím, že neexistuje nic důležitějšího než vy sami, a že pro své vlastní dobro se můžete uchýlit k čemukoliv. Prostě byl jen příliš rychle vyspělým dítětem.
Klan měl vždy špatné postavení a mnoho ninjů mělo zájem na jeho zničení. Proto také často migroval z místa na místo, nikde však nevydrželi dlouho. Toto cestování však bylo pro Kamiho osudné a znamenalo také přelomový okamžik v jeho životě.
Při přesunu do hor mezi Sunou a Konoho totiž nečekaně udeřila písečná bouře a Kami se ztratil. Byl teprve sedmiletým dítětem, pouš´t nemilosrdná, nekonečná, žár spalující a zlatavé duny nekončící. Šel takhle dva dny, než zkolaboval a prostě zůstal ležet na místě. Už od mala bych tvrdě vychováván a tak se s klidem smířil se svou smrtí, ale mýlil se. Měl štěstí. Všimla si ho stará bylinkářka Kibara Atsushi, která mu dala nejen vodu, ale dostala ho také do svého domku na okraji Suny. Stara se o něj, a protože Kami nebyl žádným chudáčkem, docela rychle se vzpamatoval.
Protože Kibara byla hodná, dobře se o něj starala a pomohla mu, neměl důvod odcházet. Vlastně mu bylo celkem jedno, jestli bude se svou rodinou, nebo s cizí starou paní. Kazekage samozřejmě vyvinul snahu dostat jej zpět k rodině, ale Kami nejevil moc velký zájem a tak nakonec zůstal s babčou. Vlastně jí momentálně bere víc, než svou původní rodinu a nazývá ji baa-chan.
No.. usadil se tedy v Suně, rostl, trénoval a pomáhal své milované bábušce. Taky se snažil naučit normálnímu chování, často pozoroval děti a dospělé, jejich způsob jednání a zkoušel ho napodobovat, no přesto mu stále něco z jeho bývalé povahy zůstalo.
Byl takovým tím postranním dítětem, protože nikdo neznal jeho minulost a i on sám působil dost tajemně, když téměř nikdy nemluvil a když už, zněl jako dospělý, což samozřejmě nikdo nechápal.
Zařadili jej sice do týmu, ale nikdy tak úplně nezapadnul a o vzájemné spolupráci se taky mluvit nedalo. Nakonec však s velkým sebezapřením zvládli zkoušky a všichni se stali chunniny. To bylo pro Kamiho vysvobozením, protože mohl konečně pracovat sám, tak jak byl od dětství učen.
Roky utíkali, Kami dospíval, plnil mise a celkem se začínal zapojovat do běžného života. Povedlo se mu splnit zkoušku Joninů, kde poprvé veřejně ukázal své KG, což bylo pro mnohé velké překvapení. Přesto ho právě tato skutečnost vynesla celkem vysoko a on se stal konečně součástí vesnice. Byl šťastný, bezstarostný, bez snů a přání, naplněný.
Pak ale přišly komplikace, protože stará babička onemocněla. Kami zcela zanechal života shinobiho a dva roky se o baa-chan staral. Bylo mu to docela jedno, stará paní mu kdysi pomohla a on cítil potřebu vrátit jí dluh.
Nakonec zemřela. Kami nebyl nikdy moc citlivý typ, ani se na nikoho nevázal, ale tohle ho celkem zlomilo. Byla první člověk, co se o něj upřímně zajímal. Neměl už důvod zůstával a tak nakonec po letech Sunu opustil. Co mu tedy Suna dala? Víc, než čekal… nejlepšího přítele.
Kami se flákal světem, poznával všechny ty sladké neřesti jako alkohol, cigarety, ženy a rvačky a spokojeně by si žil i dál, kdyby se tenkrát v Květinové vesnici nestala ta věc. Kami potkal dalšího obyvatele Suny na cestách – Daikiho. Znali se zběžně, ale upřímně se nesnášeli. Vlastně ani nebyl důvod., ale stejně.. Ta pravá rivalita ale začala, když se Kami rozhodl dostat jednu z místních dívek, černovlasou Hikari. Kámen úrazu byl, že Daiki do ní dělal taky!
Střídavě se pokoušeli krásnou slečnu získat, ale nedařilo se.. Kami byl vytočený hned, za chvíli se i klidnější Daiki přestával ovládat a najednou se poprali, že je od sebe museli odtrhávat násilím. No, Hikari to zjevně nevadilo, protože se na oba vykašlala a našla si jakého si staršího cápka.
Aby toho nebylo málo, poštvala ho a jeho partu nabušenců proti Daikimu a Kamimu.
Sna právě tehdy se z nich stali kámoši na život a na smrt, když spolu zmlácený leželi na zemi a nadávali na tu zku*venou d*vku!
Od té doby cestovali několik let spolu. Navštívili spoustu zemí, sbalili nespočet holek a poprali se s nespočtem hajzlů. Krásnej život nezkrotnýho rebela.. jenže zase přišel zlom.
Jmenovala se Satsuki a byla první holka, která ho odmítla. JEHO!
Čím víc ho nechtěla, tím víc chtěl on ji, až se mu povedlo konečně jí dostat. Spokojeně si zase odešel z Konohy, ale už to nebylo jako dřív. Nedokázal ji vyhnat z hlavy.. a tak se z kluka, který využije a odkopne, stal kluk zamilovanej.. Daiki si z něj dělal srandu, ale co naplat.. tenkrát se prostě musel vrátit.
To kvůli ní se dokopal k tomu přidal se ke Konoze a nastoupit do Anbu.. kvůli ní bránil vesnici, když se rozpadl mír a nukenini začali rabovat. Kvůli ní zůstal na dobré straně a brání vesnici, kam nikdy nepatřil. Kvůli by šel skočit z mostu… tohle dělá z děvkaře holka!
Právě teď se snaží chránit to, co má, žít pořád stejným životem a hlavně neztratit svou pověstnou ironii!

Ps: Vím, že je tam asi dvacet vesnic, ale z žádné nic neumím, tak to snad nevadí xD

_________________
Techniky:
Spoiler:
Tsubaki no Mai – Tanec Kamélie - B
Tessenka no Mai: Hana – Tanec Klematisu-květina - A
Tessenka no Mai: Tsuru - Tanec Klematisu - A
Karamatsu no Mai – Tanec modřínů - B
Sawarabi no Mai – Tanec kapradí - S
Yanagi no Mai – Tanec vrb - B
Teshi Sendan – Digitální střela - C
Ryū no Mai - Dračí tanec - C-A
Shikotsumyaku bushin no jutsu - Klon z kostí - C
Tainai no hone - Kosti do těla - B
Tsubaki no hone- Křídla z kostí - A
Bōgyo kabe - Obranná zeď - C-B
Shiki fuin - Pečeť boha smrti- S
Hone ishoku - Kostní štěpy - S


Body:
Spoiler:
Chakra: 4
Síla: 4
Rychlost: 5
Inteligence: 3
Ninjutsu: 4
Taijutsu: 5
Genjutsu: 2.5
Ruční pečetě: 3
Celkem: 30.5

Učím se:
Spoiler:
avatar
Kami Atsushi

Počet príspevkov : 421
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Kami Atsushi - Kaguya [ANBU]

Příspěvek pro Kiyoko Hokori za Mon 27 May - 15:25

POVOLENO

_________________
Techniky:

Vybavení:
ZVN, katana, lékárnička, jedy, protijedy, shurikeny, kunaie, výbušné lístky, pečetě

Body schopností:
Ninjutsu - 5
Taijutsu - 5
Genjutsu - 2
Inteligence - 4
Síla - 5
Rychlost - 5
Chakra - 5
Ruční pečetě - 3
Celkem - 34 body

Vzhled v Henge:

Kiyoko si dává za vinu současný stav vesnice a nechce, se ukazovat ani vlastním lidem, proto tak chodí skoro pořád, nikdo netuší, že to je právě jejich Tsuchikage.
avatar
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 23

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru