Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ukryté sídlo Kage

+8
Hiroshi Senju
Killunia
Shijin Hyuuga
Raiken Namikaze
Kiwi Namikaze
Hideo Hatake
Kaori Senju
Akasuna no PiliKKa
12 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Ukryté sídlo Kage - Stránka 3 Empty Ukryté sídlo Kage

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Sun 26 May - 17:00

First topic message reminder :

Ukryté sídlo Kage - Stránka 3 Guiltycrow
Po tom, co zlo ovládlo zemi se všichni obyvatelé vesnic, kteří nehodlali ustoupit, museli stáhnout a skrýt před narůstající mocí zla. Zahnali je tak daleko, až se museli uchýlit do prastarých tunelů, které prochází kdysi neochvějnou chloubou Konohy - Monumenty, a které se rozkládají ještě hluboko ve slavné skále.
Právě tady, ve stínu a chladu kamene vybudovali nové přístřešky, místnosti a i provizorní jednací místnost, kde zasedá rada a Hokage.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down


Ukryté sídlo Kage - Stránka 3 Empty Re: Ukryté sídlo Kage

Příspěvek pro Killunia Tue 25 Jun - 10:25

A opět jsem se stala duchem. Povzdechla jsem si a sklopila jsem zrak. Podlaha teď byla mnohem zajímavější než Hiroshi. Zřejmě mou pomoc nepotřebuje. A zbytek Konohy také ne. Dobrá tedy. Nebudu je obtěžovat svou přítomností, prostě odejdu.
Stejně tu nemám co dělat...
Otočila jsem se na patě a vyšla jsem z ukrytého sídla. Pryč odtud. Někam hodně, hodně daleko.
(přesun)
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 386
Join date : 14. 11. 11
Age : 28
Bydlisko : Helsinki; Suomi

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Akatatsu

Návrat nahoru Goto down

Ukryté sídlo Kage - Stránka 3 Empty Re: Ukryté sídlo Kage

Příspěvek pro Hiroshi Senju Thu 27 Jun - 15:54

//Aj, omlouvám se. Shakymu nejede wifina a na Hiroshiho jsem zapomněla dokonale ^^''

Stále jsem tam stál s Mai a byl v jakémsi seku. Nějak jsem se na dlouho zapřemýšlel a neslyšel jsem nic kolem sebe, jen své myšlenky, jako bych spal a stále se neprobouzel. Killuniu jsem taktéž neslyšel a "probral" jsem se až po dost dlouhé době od toho co odešla. Připadal jsem si jak po nějakém fetu. Vzal jsem Mai a dal si jí na ramena. "Drž se." Pousmál jsem se a zmizel v obláčku dýmu.

-přesun-
Hiroshi Senju
Hiroshi Senju

Počet príspevkov : 187
Join date : 31. 12. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Ukryté sídlo Kage - Stránka 3 Empty Re: Ukryté sídlo Kage

Příspěvek pro Ryuzetsu Fri 5 Jul - 11:16

Prišiel som tam a nikto nikde zima a chlad zaklopal som. Počkal som a nikto sa neozval. sadol som si ku dverám a čakal. Mám pocit že Hokage-sama nie je vo vesnici alebo teda čo s nej zostalo povedal a potom dodal Mne to je osobne jedno ale potrebujem trénovaťSedel som tak 6 hodín a nikto nikde tak som sa pohol do ulíc hľadať aspon niekoho.
Ryuzetsu
Ryuzetsu

Počet príspevkov : 15
Join date : 24. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Ukryté sídlo Kage - Stránka 3 Empty Re: Ukryté sídlo Kage

Příspěvek pro Kaori Senju Wed 17 Jul - 9:44

Tentoraz v Henge som sem smerovala s Kiyoko za pätami. Snažila som sa k sídlu dostať bez povšimnutia, avšak zdalo sa, že tu dnes nikto nie je. Našťastie. Otvorila som dvere, vošla dnu a hneď ako vošla i Kyioko, prudko som dvere zavrela. Poďte za mnou... Kývla som rukou a zaviedla ju do izby, kde som kývla smerom k posteli. Čím som jej vlastne naznačila, aby si ľahla.
Sama som si zo seba začala sťahovať brnenie. Akonáhle bolo úplne dole, s úľavou som si povzdychla. Všetko svoje vybavenie, ktorého nebolo málo, som strčila do zásuviek.
Otočila som sa ku Kiyoko a urobila k nej pár krokov. Vaše zranenia nevyzerajú dobre... Zamračila som sa. Tak ideme na to... Chakry som mala ešte pomerne dosť. Natiahla som k nej ruky obalené zelenkastou chakrou a priložila ich na jednotlivé zranenia. Netrvalo dlho, než sa stihli zahojiť...Po nejakej tej chvíli som ruky odtiahla a z jednej zásuvky vytiahla chakrové pilulky. Vaše telo si teraz potrebuje odpočinúť...Nepredpokladám, že budete spať dosť dlho na to, aby sa vám regenerovalo dosť chakry...Vezmite si jednu pilulku. Keď si vzala, postavila som sa. Donesiem vám ešte náš špeciálny čaj, ktorý vám iste dodá energiu. Usmiala som sa, vyšla z miestnosti a vybrala sa do kuchyne, kde som postavila vodu a nechala ju vrieť. Potom som ju naliala do hrnčeka, do ktorého som nasypala špeciálne bylinky. Ešte za čias mieru, som chodievala do lesa zbierať...Niektoré sa dali ťažko zohnať a bolo ich žalostne málo.
Vrátila som sa do izby a pekne rozvoňávajúci čaj položila na stôl. Možno ste hladná, určite vás tam držali dlho... Pohľad som presunula von oknom...Ten pohľad na zničenú Konohu mi nerobil dobre, tak som sa radšej odvrátila.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Ukryté sídlo Kage - Stránka 3 Empty Re: Ukryté sídlo Kage

Příspěvek pro Hiroshi Senju Thu 18 Jul - 23:04

Mířil jsem rovnou domů. Mai jsem položil už u dveří, které jsme rychle zavřel. Sehnul jsem se k ní a zamračil se. "Jestli jen cekneš o tom že to zranění co máš je moje vina, zapomeň že ti ještě někdy koupím gumídky." Vyplázl jsem na ní jazyk a bundu si hodil na věšák, boty jsem kopl někam do rohu a šel jsem do kuchyně. Nevím proč, ale zdálo se mi to tu prázdný, tak jsem si myslel že nikdo není doma, proto jsem otevřel spížku a vzal si z ní velkej pytlík gumových medvídků. Jo, to jsem potřeboval! Usmál jsem se a nabral si hrstičku, zbytek jsem dal zpátky a šel přímo do svého pokoje a zavřel jsem za sebou dveře. Vzal jsem si ze skříně oblečení po doma, takže vršek byl dole a nechal jsem si jen kraťase. Oblečení jsem si hodil na zem a sešel jsem do obýváku a cestou jsem jedl gumídky. Nebyli to ale jen gumídci, když jsem procházel kuchyní, vzal jsem si z tajného regálu saké a seld jsem si na sedačku. Nohy si dal na stolek a zapnul telku. Bylo to super když mě nikdo nemohl buzerovat!
Hiroshi Senju
Hiroshi Senju

Počet príspevkov : 187
Join date : 31. 12. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Ukryté sídlo Kage - Stránka 3 Empty Re: Ukryté sídlo Kage

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Mon 22 Jul - 8:27

//Tak konečně píšu ... dva týdny bez internetu ... za to se omlouvám ^^"

Jak jsem se tak rozhlížela po okolí, nebyli na tom o nic lépe, než my, akorát s tím rozdílem, že tady to aspoň nebyla vlhká jeskyně. "Netušila jsem, že jste také medička." Prohodila jsem jen tak mimochodem, když jsem si všimla zelené chakry kolem jejích rukou a slyšela, že tomu celkem rozumí. Přijala jsem od ní všechno, co mi bylo nabízeno s vděkem. "Jste hodná, hlad trošku mám, ale jakmile mi bude trošku lépe, musím zpět do vesnice, mám z toho všeho špatný pocit." Zamračila jsem se a sevřela v dlaních hrnek s horkým čajem. Všimla jsem si jejího výrazu, když se odvracela od okna. "Bolí to, že ano? Znám ten pocit." Hlesla jsem a nepřítomným pohledem se zahleděla na hladinu hrnku s čajem.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Ukryté sídlo Kage - Stránka 3 Empty Re: Ukryté sídlo Kage

Příspěvek pro Ryuzetsu Tue 23 Jul - 13:03

vrátil som sa dúfajúc že sa hokage už vrátila sadol pred kanceláriu zaklopal som a čakal Nikto nikde Konoha takáto prázdna dlho nebolapovedal som sám pre seba a čakal ďalej
Ryuzetsu
Ryuzetsu

Počet príspevkov : 15
Join date : 24. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Ukryté sídlo Kage - Stránka 3 Empty Re: Ukryté sídlo Kage

Příspěvek pro Kaori Senju Wed 24 Jul - 15:38

Pousmiala som sa. Vždy som chcela byť medičkou. Nemala som príliš ľahké detstvo, práve kvôli tomu, že som bola antitalent. A tak povediac i hanbou klanu. Základy ma naučila matka a Majster...Ten zo mňa vytvoril špičkovú medičku. Len vďaka nemu som dnes tým, čím by som bez jeho pomoci nikdy nebola. Povzdychla som si a vytratila sa. Po chvíli som sa vrátila i s táckou, na ktorej bol rámen a príbor. Určite jej bude chutiť, konožský rámen je predsa najlepší, nie?
Uhm...Je bolestivé dívať sa niečo, čo ste sa roky snažili udržať...A nakoniec ste to ani nedokázali ochrániť. Sklopila som pohľad a povzdychla si. Zlyhala som na plnej čiare. Podala som jej tú tácku. Prajem vám dobrú chuť, zatiaľ idem, aby ste sa potom mohli aspoň trošičku vyspať. Narovnala som sa a pomalými krokmi odišla z miestnosti. Pohľad mi padol na Ryuuzetsua pred dverami do miestnosti, ktorá sa skôr dá nazývať zasadacou miestnosťou. A taktiež i kanclom.
Ahoj, Ryuu. S úsmevom som sa pozdravila a mávla rukou, aby šiel za mnou. Zdola sa ozývali akési zvuky, chcela som zistiť, kto to tam vlastne je. Zamierila som do obývačky, ak sa to tak vôbec dalo nazývať, kde mi padol zrak na Hiroshiho s fľaškou v ruke. Kaoríííííííííííííííí! Mai sa rozbehla, hodila sa mi okolo krku a objímala ma tak silno, že som si myslela, že ma zadusí. Mai...Ty máš ale silu. Vyhŕkla som, keď zovretie konečne povolilo a ja som sa mohla poriadne nadýchnuť. Tak rada ťa vidím, živú a zdravú. Pousmiala som sa na ňu a jemne ju od seba odstrčila. Na čele mi navrela žilka, keď sa môj pohľad vrátil k bračekovi. Sedel si na sedačke, ako keby sa nechumelilo...To ma neštvalo...Ale ten alkohol...Pred Mai...TY KRETÉN! Zvrieskla som naňho, od hnevu sa mi div nezačalo pariť z hlavy. Mal si sa starať o dedinu, kým som bola preč, a ty si tu popíjaš alkohol, ako keby sa nič nebolo dialo! A ešte si sa i niekde flákal! Tentoraz som sa trochu stíšila, mali sme tu predsa hosťa, ktorý si potreboval odpočinúť. Ty mentalretard jeden dementný! Ruky som zatla v päsť. Len tak tak som sa ovládala, aby som mu takú nestrelila, že sa mu hlava štyri krát na krku otočí.
Mai na mňa čudne zazerala. Ryuu určite tiež. Pokrčila som ramenami a snažila sa upokojiť. Vedľa mňa sa objavil ANBU, čosi mi pošepkal do ucha a opäť zmizol. Vraj sa nám po ulici potuluje nejaký shinobi. Povzdychla som si, zložila pár pečatí a vedľa sa vytvoril klon, ktorý použil Henge. Rozbehol sa do ulíc a ja som len zavrtela hlavou.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Ukryté sídlo Kage - Stránka 3 Empty Re: Ukryté sídlo Kage

Příspěvek pro Ryuzetsu Wed 24 Jul - 15:52

Išiel som za ňou. Pozrel som sa na ňu prekvapene naša hokage krásna a milá dokáže byť aj takáto pomyslel som si. potom som sa pozdravil a skonštatoval Ahoj všetkým ja som chcel len aby sa hokage sama keďže je s toho istého klanu ako ja či by mi nepomohla s technikami povedal som a čakal čo my odpovie.
Ryuzetsu
Ryuzetsu

Počet príspevkov : 15
Join date : 24. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Ukryté sídlo Kage - Stránka 3 Empty Re: Ukryté sídlo Kage

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Wed 24 Jul - 18:50

"Obzvlášť pro nás mediky je těžké, dívat se, jak umírají lidé kolem něj a on s tím nemůže nic dělat, když je ten medik ke všemu kage, je to ještě horší, ale to nikdo, kdo to nezažil, nemůže posoudit." Pousmála jsem se na ni a vzala si rámen. "Děkuji, postarám se o to, aby jste své pomoci mi nelitovala." Konečně se mi dostalo něco teplého do žaludku a pomůže mi to se rychleji zotavit. Hned po dojezení Ramenu jsem usnula a vzbudila se kdo ví za jak dlouho. "Měla bych jít najít Hokage." Vstala jsem a šla ji hledat. Netrvalo dlouho a našla jsem, koho jsem hledala. "Děkuji za všechno, už je mi lépe a měla bych jít." Rozhlížela jsem se kolem sebe, jako bych hledala východ.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Ukryté sídlo Kage - Stránka 3 Empty Re: Ukryté sídlo Kage

Příspěvek pro Kaori Senju Wed 24 Jul - 19:24

Pousmiala som sa na Ryuua. Samozrejme, že som ho poznala...Pochádzal predsa z toho istého klanu ako ja. Samozrejme, že ti s tými technikami pomôžem... Potľapkala som ho po pleci a zazubila sa.
Prudko som sa otočila na Tsuchikage a usmiala sa i na ňu. Och, to som rada, že už ste v poriadku. Prehrabla som si rukou vlasy. Tak sa s vami teda lúčim, bolo mi cťou liečiť samotnú Tsuchikage. To sa len tak často nestáva. Uchechtla som sa a jemne zavrtela hlavou. Mimochodom, nie ste nám nič dlžní. Dodala som ešte na záver. Uvedomila som si, že Tsuchikage to tu vlastne nepozná, tak som jej naznačila, aby ma nasledovala a zaviedla som ju na chodbu, kde som otvorila dvere a vyšla von. Odtiaľ už myslím cestu domov iste nájdete. Prajem vám šťastnú cestu, a nech sa vám darí. Pousmiala som sa.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Ukryté sídlo Kage - Stránka 3 Empty Re: Ukryté sídlo Kage

Příspěvek pro Ryuzetsu Thu 25 Jul - 0:25

Počkal som na Hokage aj keď sa poznáme neodvážim sa povedať jej menom a potom dodal Hokage sama ja by som sa rád naučil buď priamo mokuton alebo jeden s dvoch elementov potrebných k mokutonu ako je každému Senju známe mokuton je z elementu zeme a vody no neviem ktorý element momentálne viem rozvíjať preto som prišiel za vami hokage sama a už keď nejakú tu misiu by ste nemala? dopovedal som ja viem je to dosť dlhe niekedy som proste taký že spustím a nezastavim a potom som čakal čo mi na to odpovie sledoval som aj May a toho druhého vedel som približne kto to je ale ne presne a ani ma to moc nezaujímalo
Ryuzetsu
Ryuzetsu

Počet príspevkov : 15
Join date : 24. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Ukryté sídlo Kage - Stránka 3 Empty Re: Ukryté sídlo Kage

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Fri 26 Jul - 8:40

"Děláte, jako bych snad byla někdo vyjímečný oproti vám." Zasmála jsem se a nechala se vyvést ze sídla. "Ještě jednou děkuji a kdyby něco, Iwa je vaším dlužníkem." Uklonila jsem se jí a svižným krokem si to namířila k bráně.
/přesun
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Ukryté sídlo Kage - Stránka 3 Empty Re: Ukryté sídlo Kage

Příspěvek pro Hiroshi Senju Fri 26 Jul - 21:16

Když se jsem slyšel nějaké kroky, hned jsem zpozornil a jak Mai vykřikla její jméno, zablýsklo se mi v očích. Ignoroval jsem vše co mi říkala, pustil jsem flašku a i přes celou tu situaci tady jsem jí objal.
"Baaaaka!" Zamračil jsem se a nepouštěl jsem jí. Tsuchikage jsem ani neviděl protože v tu dobu už byla pryč.
"Ani se neohlásíš a nic?! Víš jak to bylo deprimující?" Trošku víc jsem jí sevřel, ale tak aby jí to nebolelo. Měl jsem chuť jí zabít osobně kvůli tomu že se vrátila a ani nedala vědět!
Hiroshi Senju
Hiroshi Senju

Počet príspevkov : 187
Join date : 31. 12. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Ukryté sídlo Kage - Stránka 3 Empty Re: Ukryté sídlo Kage

Příspěvek pro Kaori Senju Sun 28 Jul - 8:14

Uchechtla som sa a zavrtela hlavou. Nemáte za čo... Pousmiala som sa a chvíľu sa ešte za Tsuchikage dívala, pre istotu. Možno sa tu v okolí potuloval nejaký nukenin...
Nakoniec som zatvorila dvere a udivene sa zadívala na bračeka, ktorý ma tak vyobjímal, div som sa nezadusila. Ako som mala vedieť, kde si? Zase si sa niekde flákal! Dala som mu taký drobný pohlavok, aj to som sa musela naťahovať. No čo no, bola som drobná...Nechcem vedieť, aká budem, keď budem stará babizňa. Aj keď som vážne pochybovala o tom, že sa svojej staroby vôbec dožijem...Práve kvôli tej pečati na čele.
Mokuton je mocné Kekkei Genkai, ale neprejaví sa u každého. Si si istý, že si ho zdedil? Milo som sa naňho usmiala. Nie, nechcem teraz nikoho na misiu púšťať, je to obvzlášť nebepečné...Tsukikage bude mať iste nervy a niekde vo svojej komnate určite kuje plány nie len proti Konohe. Zamračila som sa. Robilo mi to starosti...Mal Rinnegan...Bude to ťažký súper a obávam sa, že naňho stačiť sama rozhodne nebudem.
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Ukryté sídlo Kage - Stránka 3 Empty Re: Ukryté sídlo Kage

Příspěvek pro Hiroshi Senju Sun 28 Jul - 13:06

"No nevím, sourozenecká intuice? To by nebylo zlé...A neflákal jsem se, jen zlehka poflakoval." Kývl jsem hlavou jakože vážně, i když mi trošku cukali koutky. Byl jsem rád že je v pohodě.
Po tom jsem si všiml i toho kluka tady, moc jsem ho neznal, ani mě to nijak netrápilo, jen jsem na něho kývl jako na pozdrav a znovu se podíval ke Kaori.
"Když už mluvíš o Tsukikagem...Co jste se vůbec dozvěděli? Zatím jsem tam poslal jen tři z ANBU jednotek a ani jeden se nevrátil." Zamračil jsem se nad tím že to byla další ztráta, proto jsem se rozhodl tam už nikoho prozatím nepouštět.
Hiroshi Senju
Hiroshi Senju

Počet príspevkov : 187
Join date : 31. 12. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Ukryté sídlo Kage - Stránka 3 Empty Re: Ukryté sídlo Kage

Příspěvek pro Ryuzetsu Sun 28 Jul - 17:30

Hokage sama ale ved ste jej podstate zachránila život myslíte že by kula plány a ak áno mne to je osobne jedno ba-chan (dopovedal a trocha zmrzol keď jej naznačil jej starobu ale myslel to len v dobrom mal ju rád bola to skvelá a silná Kage. A áno som lebo obaja moji rodičia mali mokuton. a ak nie no čo už chcem trénovať aby keď sa niečo zomelie nech môžem položiť život ako niekto kto aspoň bojoval za konohu a nie ako potkan ktorý sa schoval do dieri . Hokage sama mne osobne je jedno aké plány kuje a ohľadne tej misie som ochotný za vás a každého vo vesnici aj život položiť dopovedal som a sklonil hlavu poklonil sa najlepšej Kage dejín Konohi .
Ryuzetsu
Ryuzetsu

Počet príspevkov : 15
Join date : 24. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Ukryté sídlo Kage - Stránka 3 Empty Re: Ukryté sídlo Kage

Příspěvek pro Rock Yuji Sun 28 Jul - 20:22

Pomalu jsem přišel do úkrytu a šel chodbami až do místnosti kde byla Hokage. "Dobrej Hokage-sama." pozdravil jsem Hokage a pak si všiml ještě dalších dvou osob. "A taky dobrej pro vás." dodal jsem a otočil se zpět k Hokage. "Doufám že nerušim. Chtěl bych se vás zeptat jestli pro mne nemáte nějakou misi."
Rock Yuji
Rock Yuji
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 10
Join date : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ukryté sídlo Kage - Stránka 3 Empty Re: Ukryté sídlo Kage

Příspěvek pro Kaori Senju Tue 30 Jul - 9:49

Ty si ma nazval...Bá-chan? Myslela som si, že zle počujem. To snáď vyzerám až tak staro? Asi použijem henge, aby som vyzerala ako predtým...Keby nebol tak mladý, tak by som mu takú strelila, že by sa mu hlava štyri krát na krku otočila.
No tak uvidíme, či sa i na tebe Mokuton prejaví... Pousmiala som sa a potľapkala ho po pleci. Hneď na to sa tu objavil ďalší chlapec, tušém sa volá Yuji. Dobrý deň. Usmiala som sa. Prepáč, ale misie teraz pre istotu nedávam. Mohlo by sa stať niečo ozaj nepekné...A to nechcem. Práve pre Tsukikageho. O niečo sa pokúsi, určite. Braček, rozmiestni prosím ANBU po celej dedine. Ak by sa nás Tsukikage rozhodol poctiť svojou návštevou. Mala som taký zvláštny výraz...O Tsukikagem mu poviem neskôr...
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Ukryté sídlo Kage - Stránka 3 Empty Re: Ukryté sídlo Kage

Příspěvek pro Ryuzetsu Tue 30 Jul - 13:42

a Tak čo budeme robiť aby sme to zistili či sa prejaví mokuton ba- hokage sama opýtal som sa jej pousmial sa lebo vdel že na misiu mu povie to isté čo mne .
Ryuzetsu
Ryuzetsu

Počet príspevkov : 15
Join date : 24. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Ukryté sídlo Kage - Stránka 3 Empty Re: Ukryté sídlo Kage

Příspěvek pro Rock Yuji Sun 11 Aug - 15:19

Když mi Hokage odpověděla, opřel jsem se o zeď a přemýšlel co budu dělat dál.Pohlédl jsem na okno a chvíli se díval ven na nebe. Pak jsem chvíli zavřel oči a přemýšlel. Pak jsem je zase otevřel a zamumlal: "Ok, tak zatím nashle." a vydal jsem se zpět někam do vesnice.
Rock Yuji
Rock Yuji
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 10
Join date : 13. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ukryté sídlo Kage - Stránka 3 Empty Re: Ukryté sídlo Kage

Příspěvek pro Hiroshi Senju Sun 18 Aug - 14:15

Jen jsem kývnul hlavou a pousmál jsem se.
"Okey nee-chi, jdu na ten průzkum vesnicí."
Usmál jsem se, mrkl na ní a s úsměv si přikryl masku ANBU a zmizel v obláčku dýmu.

Přesun
Hiroshi Senju
Hiroshi Senju

Počet príspevkov : 187
Join date : 31. 12. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Ukryté sídlo Kage - Stránka 3 Empty Re: Ukryté sídlo Kage

Příspěvek pro Hiroshi Senju Sun 18 Aug - 19:27

Kori doběhla přímo za Kaori, jak měla. Problém byl v tom, že Kori byla semnou propojená a veškerou bolest co jsem cítil já, cítila i ona a proto než k ní stačila doběhnout, padla na zem v bolestech a kňučení. Hiroshi... Řekla si v hlavě když bolest byla tak velká, že jí začaly z očí kapat slzy, i kdyby jí Kaori léčila, bylo by to k ničemu. Po nějaké době bolesti Kori zavřela oči a bylo zřejmé, že už je nikdy víckrát neotevře.
Hiroshi Senju
Hiroshi Senju

Počet príspevkov : 187
Join date : 31. 12. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Ukryté sídlo Kage - Stránka 3 Empty Re: Ukryté sídlo Kage

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru