Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hřbitov

+3
Nukenin
Yoko Ayme
Akasuna no PiliKKa
7 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Hřbitov - Stránka 2 Empty Hřbitov

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Sun 26 May - 16:25

First topic message reminder :

Hřbitov - Stránka 2 Nepojmenovan6tr
Toto místo, kde odpočívají mrtví, leží až na samém konci Suny, daleko od brány.
Nalézají se zde jak hroby obyčejných vesničanů, tak vysoce postavených hodnostářů, hrdinů i nukeninů naší vesnice.
Celý hřbitov je pokryt pískem Kazekage, takže je to jedno z nejbezpečnějších míst vesnice.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down


Hřbitov - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Nukenin Wed 26 Jun - 14:58

Ichibiho ale zosilniť nešlo, keď sa okolo objavila možno kryštalická bariéra, to isté ale obklopilo v striebristej forme aj Ichibiho, obrovské strieborná klietka ktorá ho pripútala k zemi, aby nebol schopný pohybu ani ničoho iného. To isté sa udialo pri Shim, kedy sa pred ním objavila stovka mŕtvych tiel, tie sa ho chystali po jeho odhalení napadnúť.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Aki Kana Wed 26 Jun - 17:47

Tak je čas sa zapojiť priamo... povzdychol som si a vytasil dva meče. Pripravení zdržať to tu ako najdlhšie sa dá...za cenu všetkého. Tak póď... vcelku pobavene som zakričal na blížiace sa mrtvolky. Musím sa nejako dostať k hlavnému mozgu týchto bezmozgovcov... prebehlo mi hľavou, no bol som v strehu, uhnúť sa, dať proti útok, brániť sa.
Aki Kana
Aki Kana

Počet príspevkov : 1258
Join date : 01. 11. 11
Age : 29
Bydlisko : Tam kde ani vtáčik nelieta....

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Yoko Ayme Thu 27 Jun - 11:00

Ichibi se nemohl bránit a to ho dokázalo vytočit do nepříčetnosti. Jakmile ho uzavřela klec, zalomcoval s mřížemi. Nenáviděl klec, vězení, vdyť v něm byl uvězněný už několik desetiletí! Konečně má svobodu, nehodlal dovolit, aby mu jí někdo sebral. Propaloval nukenina nenávistnými, zlobnými a krvelačnými oči toužící po jeho smrti.
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Kazuki Yatoshi Thu 27 Jun - 15:22

Kdyz jsem dosel ke hrbitovu neveril jsem svym ocim co jsem videl stribrnou klec ktera znehibnila Ichibiho, a pak krystalovou barieru. Nemluve o znicenych hrobech a celem hrbitove. Ten pohled me mucil zdrejme vice nez pohled na znicenou vesnici. Stal jsem dost daleko na to abych byl v bezpeci od utoku a mel cas popripade zmizet. Litoval jsem ted pouse jedineho ze me nikdo nebyl schopen naucit ovladat me schopnosti. Byl jsem jeden z mala v klanu ktery dokazal ovladat zlaty pisek. ale zdrejmne i kdybych jej ovladat dokazal tak by mi to nebylo moc platne. Tohle ocividne nebyly souperi ktere bych dokazal porazit. Ani ichibi ani to druhe co jsem diky bariere ani nevidel. Jen jsem tam tak stal a vse sledoval s totalni bezmoci v ocich. Stejne tak jako kdyz jsem se dovedel ze cela ma rodina zemrela.
Kazuki Yatoshi
Kazuki Yatoshi

Počet príspevkov : 17
Join date : 18. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Nukenin Thu 27 Jun - 16:17

Než stihol Aki niečo urobiť, než stihol Ichibi zareagovať, ozvala sa rana, a Ichibi sa začal sťahovať z Yočíninho tela. Netrvalo dlho a Ichibi bol spätne do Yoko zapečatený, okamžite po tejto technike padli všetky mŕtve telá k zemi a pohltil ich piesok, a posledné čo stihli všetci zahliadnuť bol Nukeninov úsmev, po ktorom následovalo padnutie do piesku, kde mŕtvy ostal ležať.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Yoko Ayme Thu 27 Jun - 17:49

Netušila jsem, co se děje. Všude tma, klid, samota a ticho. Nic víc, než jen já sama s vlastními myšlenkami. V jednu nestřeženou chvíli mi však do mého temného světa proniklo světlo, a pak jsem se ocitla před klecí, kde byl Ichibi, znovu uvěznený. Nechápala jsem, co se stalo. Ale díval se na mě stejně jako dřív, nenávistně. Podívala jsem se na pečeť a přejela po ní prsty. Až teď jsem si uvědomila, že jsem zničilla všechny senseiovi pojistky. Vlastními silami jsem zničila to, co jsem roky budovala.
"Buď opatrná, ten nukenin mě nezapečetil jen tak.." Varoval mě Ichibi, než jeho oči zmizely ve tmě. Než jsem stačila reagovat, přišel šok.  
Probudil mě až prudký pád na zem, který mi skoro vyrazil dech. Jak se Ichibi stáhnul a zmenšil, spadla jsem z té výšky do písku. Párkrát jsem si zakašlala, než jsem se převalila na záda a sledovala modrou oblohu. Nukenin byl mrtvý, ale co jsem cítila já? Cítila jsem úlevu? Ne, jen štiplavou bolest a pachu´t vlastní neschopnosti. Zkazila jsem všechno, co jsem mohla. A porušila všechny sliby, které jsem všem dala. Nechtěla jsem tu být a cítit tohle, v té tmě a samotě i bylo líp.
Cítila jsem se stejně jako v den, kdy umřeli rodiče.. ne, tohle bylo mnohem horší. Stáhla jsem ruku k modré obloze a nechala ji znovu klesnout. Byla jsem skoro bez chakry, síly a unavená. Chtěla jsem spát, tak moc spát.
Gomenasai.. Daiki.
S tou myšlenkou jsem zavřela oči a upadla od vyčerpání do bezvědomí.
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Daiki Ayme Fri 28 Jun - 5:41

Ani nie sekundu po tom, čo Yoko zatvorila svoje oči, otvorila sa podivná rakva neďaleko nich. Na zdesenie prítomných som z nej vyletel ja, strhávajúc si hodvábnu šatku z úst, a okamžite som si to zamieril za mamkou, volajúc jej meno tak zdesene a vystrašene, až to bolelo. Vietor rozfúkaval moje blonďaté a trochu viac špinavé vlasy, ktoré tak isto vyzerali ako moja zašpinená od hliny tvár. Bolesť sa odzrkadľovala aj v slzách, s ktorými som zanechával pri zbesilom behu k jej telu, mysliac si že je mŕtva som z krikom padol pri jej tele na kolená, objal ju a zakričal do vetra. "Mamííííííííí.... neodchádzaj!" Nukenin ma nezabil, vlastne zo mnou neurobil nič, do rakvy mi stihol hodiť aj vodu a vytvoriť dierky aby som mohol dýchať. A to telo ktoré videla, patrilo jeho bábke ktorá ma len napodobňovala. Nevedel som čo sa tu presne dialo, nevedel som ani poriadne o Ichibim, jediné čo som mohol, bolo, že si myslela že ma zabil. Nechcel som aby odo mňa odišla, ak by som o ňu prišiel, moje srdce by prestalo biť. Nikdy mi ju nikto nezoberie! Zdvihli sa piesky okolo mňa, a plač sa niesol celým cintorínom. Kvapky sĺz dopadali na mamkinu tvár, moje objatie nepovoľovalo. "Prosím.. nechoď preč.. prosím.."
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Aki Kana Fri 28 Jun - 5:56

Behom sekundy všetko ustalo ako zlý sen. Mal som pocit že ako rýchlo to prišlo, tak to aj odišlo. Zavrel som oči a bariéra okolo sa rozpadla na malé kryštáli ktoré sa stratili v piesku. Schoval som meče a vydel ako k Yoko pribehol Daiki. Dobehol som k nim a už zdaleka som kričal. Daiki, Yoko....To som ja Aki...Daiki poď, zoberieme ju do nemocnice, nestratíme ju sľubujem... posledné slová som povedal keď som bol kúsok od neho pričupení. Všetko bude v pohode....
Aki Kana
Aki Kana

Počet príspevkov : 1258
Join date : 01. 11. 11
Age : 29
Bydlisko : Tam kde ani vtáčik nelieta....

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Yoko Ayme Fri 28 Jun - 8:26

Něco mě volalo.. Nebo spíš někdo. Zdálo se mi to snad? Byl to vážně jen klam, nebo jsem si ten hlas tak přála slyšet, že jsem ho vážně zaslechla? Možná výplod mojí fantazie. Zase jsem se ocitla sama, v tom tichu kolem, v to místnosti bez konce a světla. Ale světlo sem stejně proniklo, hlas mě volal, lákal a já se vydala ke světlu.
Pomalu jsem otevřela oči, první pohled na nebe, přetočení pohledu do prava. Viděla jsem tam blonďáčka, špinavého blonďáčka křičícího.. volal mě.
Daiki.. Jestli jsem v nebi, vypadá to na fajn místo..
Prudká bolest hlavy mě ale upozornila, že tohle není sen, že nejsem po smrti, že je to realita. Rozšířila jsem oči překvapením.
Daiki.. Můj, můj chlapeček.. On ho nezabil? Díky bohu.
Obrovská úleva, radost, nedokázala jsem popsat, jak moc se mi ulevilo! Jak moc jsem byla ráda, že je naživu. Zvedla jsem k němu ruku a palcem mu setřela slzičky z tváří.
"Gomene, že jsem tě včas nezachránila.." Podotkla jsem, zatímco ho pozorovala.
"Ššš, neplakej, jsem sice trošku domlácená, ale naživu.." Pousmála jsem se na něj, pomalu se posadila a prudce ho objala. Tiskla jsem ho v náručí šíleně dlouho, jako kdyby se mi ve vteřině mohl rozplynout. A slzy radosti se mi kutálely po tváři.
Arigato..
"Už nikdy, rozumíš nikdy se ode mě nevzdálíš ani na krok! Rozumíš?" Šeptala jsem mu, byla jsem totálně vyčerpaná, se ždibcem chakry v sobě, že jsem se sotva udržela sedět, stačí pár dní a budu fit.. ale i přesto všechno.. byla jsem šťastná.
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Kazuki Yatoshi Fri 28 Jun - 14:42

Nakonec se rozpadla i krystalova bariera. Po chvili pozorovani jsem se rozhodl se se opet nekam ztratim. Nic se tu uz nedelo a ja vedel ze bych stejne nic nezmohl. Tak jsem se rozhodl ze dale uz tu okounet nemusim.
(presun)
Kazuki Yatoshi
Kazuki Yatoshi

Počet príspevkov : 17
Join date : 18. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Daiki Ayme Fri 28 Jun - 14:44

Nevnímal som, vôbec som nepočúval. Iba slzy ktorými som vlhčil mamkino oblečenie, ničomu som nepripisoval veľkú váhu, okrem mamky. Ak mi odíde.. Plač neustával, zovretie silnelo, ale okamžite oslablo a krik stíchol keď ma objala. Keď som pocítil znova to teplo, keď som sa rozplakal nanovo, ale tentoraz od šťastia. "Mami.." Prehovoril som do jej pleca, objatie som okamžite opätoval a v jej náručí som zatvoril oči aby som si ako ona oddýchol.
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Yoko Ayme Tue 16 Jul - 7:48

Doopravdy se mi šíleně ulevilo, ale jako protiklad tomuhle se vracelo něco jiného, výčitky. Strhla jsem všechny pečetě, uhlídat Shukaka bude teď těžší než kdy dřív. Ale to zvládnu, nějak, hlavně, že mi vrátil mého chlapečka.
"Ššš.. už to bude jen dobré.." Pousmála jsem se na něj a pokusila se malátně postavit. Hlava se mi motala, vyždímaná a skoro bez chakry. Dívala jsem se na tu spoušť, kterou jsem způsobila, stejně jako tehdy. Přísahala jsem, že už ho nikdy nevypustím. Jen jsem zavrtěla hlavou, stalo se, už to nezměním. Chytila jsem Daikiho drobnou ručku do své, budeme to muset ohlásit Pili.
Pokud ovšem není pozdě..
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Aki Kana Thu 18 Jul - 11:55

Neveril som že je po všetkom. Spokojne som sa nechal prevážiť dozadu a uprostred bývalého bojového poľa som si ľahol. Meč ležal vedľa mňa. Z ťažka som si vzdychol. Viečka som mal ťažké, bol som unavený a celé moje telo vnútorne kričalo že chce spať. Nemohol som však spať, ešte nie. Zívanie som potlačoval ako to len šlo...potreboval som si len na chvíľku odpočinúť...bolo toho strašne veľa čo sa mi v hlave premietalo a vlastne som sa ešte poriadne nespamätal z toho čo sa tu všetko udialo. Bolo toho na mňa zrazu toľko.
Aki Kana
Aki Kana

Počet príspevkov : 1258
Join date : 01. 11. 11
Age : 29
Bydlisko : Tam kde ani vtáčik nelieta....

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Daiki Ayme Sun 21 Jul - 10:29

Cítil som jej ruku, cítil som ako ma objíma a usmieva sa. Tiché slzy prestali tiecť a ja som konečne po dlhej dobe, po naozaj dlhej po zničení dedín niečo pocítil, čo ešte nikdy. Celý život žiť v strachu, konečne som pocítil to teplo pri srdci. Tentoraz som vedel že som v bezpečí. Dokázal som to, zatvoril som oči, pevnejšie sa chytil mamkinej ruky a .. Ten pokoj a kľud aký som zacítil, všetky moje problémy a strachy, choroby, proste všetko odplávalo a konečne som cítil úľavu. Ako keď vás dlho niečo bolí a zrazu to prejde. Je koniec...
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Yoko Ayme Sun 21 Jul - 11:33

Svírala jsem jeho ručku a vydala se po hřbitově dál. Tolik zkázy a kvůli čemu? Sevřela jsem křečovitě volnou rukou tričko v oblasti břicha. Tolik roků, tolik dřiny. Zvládnu ho udržet příště? Nebo znovu vybouchnu? Zahltily mě pochybnosti, pochybnosti sama o sobě a svých schopnostech. Už jsem nevěřila, že jsem dokonalý jinchuuriky. Dokonalé není nikdy nic.
Gome, sensei..
Tichá omluva svému senseiovi, který toho pro mě tolik udělal. Ale když jsem se podívala na Daikiho, svého chlapečka, vzdala bych se čehokoliv, aby byl v pořádku. Ale nezbavila jsem se pocitu, že něco je špatně, že ta pečeť uvnitř mě.. Nebude obyčejná. Pohybovala jsem se pomalu, malátně, třeštila mi hlava.
"Aki?" Všimla jsem si postavy válející se v písku.

On tu byl? A viděl když jsem..
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Hřbitov - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru