Nekonin

Goto down

Nekonin

Příspěvek pro Douchuu Nagano za Wed 20 Mar - 14:15


NEKONINŘíše: živočichové (Animalia)
Kmen: strunatci (Chordata)
Třída: savci (Mammalia)
Řád: šelmy (Carnivora)
Čeleď: kočkovití (Felidae)
Podčeleď: malé kočky (Felinae)
Rod: kočka (Felis)
Druh: kočka divoká (Felis silvestris)

Charakteristika a vlastnosti druhu: Kočka má vynikající zrak, sluch i čich.
Kočky mají výborný sluch, čemuž napomáhají pohyblivé ušní boltce. Kočka má schopnost přesně rozlišit, odkud daný zvuk vychází.


Nosní sliznice kočky obsahuje asi 200 miliónů čichových buněk. Čich slouží kočce k nalezení kořisti, k orientaci v prostředí a ke komunikaci s ostatními kočkami.

Na tlapkách jsou citlivé receptory vnímající vibrace, díky kterým může kočka zaznamenat i nepatrné chvění. Schopnost koček předpovídat zemětřesení je zřejmě dána právě touto citlivostí. Kočka má dále na hrudních končetinách a na obličeji citlivé hmatové vousy, které ji umožňují orientaci i v naprosté tmě. Kočka je do značné míry necitlivá vůči vysokým teplotám.


Kočky klanu Dou přebývají mimo naši realitu.Proto není možné aby se k nim mohl někdo dostat.Dostanou se pouze ony k nám.Přivolat jdou téměř kdekoli.

Výskyt: Nekonin je Kuhiyose klanu Nagano.

Summoni:

Název Summonů a jejich charakteristiku: Mahiro je osobní rádce a "patron" Doua.Je to jeho osudový společník a tak je stále s ním.Je velice inteligentní a přátelský.Snaží se Doua pořád rozveselovat a pomoci mu překonat ztrátu Kuro.Název Summonů a jejich charakteristiku: Fenx je taková princezna mezi kočkami.Na ocásku nosí zlatý prsten ale nikdo neví od koho ho má a nebo jak ho získala.
Zvláštní schopnosti, živly, jutsu: Nic zvláštního.


Název Summonů a jejich charakteristiku: Poisy je zlato-černá kočka která je velice líná a nic se jí nechce dělat.Ale když přijde na boj jde na ní poznat že si to užívá.
Zvláštní schopnosti, živly, jutsu: Poisy má jednu krásnou vlastnost a to je že díky tomu jak oblizovala veškeré bylinky u vesnice získala imunitu vůči jedům a její jazyk se naopak stal vysoce jedovatým pro každého koho oblízne.


Název Summonů a jejich charakteristiku: Snow je černo-bílý kocour který je velice mrštný a rychlý.Je to jeden z nejrychlejších kocourů.
Zvláštní schopnosti, živly, jutsu: Krom klasických vlastností je Snow velice rychlí a tichý.Schopnosti Nekonin: Všechny Nekonin mají jednu společnou schopnost Gekido. Spočívá v tom že když se Nekonin vyroste asi o tři metry a je zní obrovská šelma.Zvětší se tak její síla, rychlost a dokáže unést člověka.Pokud však aktivuje nějaká Gekido Dou dokáže pak udržet přivolané jenom tři kočky.(Mahiro je s Douem pořád).Platí za to tu cenu že neumí ovládat žádný element.

Maximální počet Nekonin který dokáže Dou přivolat k boji jsou 3....pokud jde jenom o rozesílání zpráv atd. může jich vyvolat až 10.


Douchuu Nagano
Douchuu Nagano

Počet príspevkov : 162
Join date : 11. 10. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Nagano

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Nekonin

Příspěvek pro Akihiro Kazuki za Wed 20 Mar - 16:16

POVOLENO

_________________
Techniky:


Body:
Ninjutsu - 5
Genjutsu - 2
Taijutsu - 4
Intelekt - 4
Síla - 4
Rychlost - 5
Chakra - 5
Ruční pečetě - 4


Vzhled:

My theme:

Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 24
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru