Douchuu Nagano - Techniky

Goto down

Douchuu Nagano - Techniky

Příspěvek pro Douchuu Nagano za Wed 20 Mar - 13:13

Kekkei Genkai: Shokuton je Kekkei Tota skládající se ze tří elementů Suitonu, Dotonu a Fūtonu. Je velmi vzácné a to z jednoho prostého důvodu držitelé tohoto Kekkei Genkai se nedožívají více jak 30 let. Někdy dokonce zemřou i dříve. Je to proto že v jejich těle od jejich narození kvete rostlina.Která stárne zároveň s nimi.Abych objasil schopnost tohoto Kekkei Genkai.Uživatel dokáže ovládat všechno rostlinstvo tím že do něj vloží svoji chakru nezáleží jestli je to pouhé semínko a nebo seschlí kořen avšak nedokáže tvořit jen tak z ničeho jako je to například u mokutonu. Navíc má rychlejší regeneraci než je to normálně.


Název Techniky: Hana
Český název: Květina
Úroveň: D
Element: Shokuton
Zařazení: Kekkei Tota

Popis techniky: Základní technika klanu které uživateli dovoluje základní manipulaci s květinami pomocí chkary např. změna květiny na menší zbraň atd......Je to dá se říct pasivní schopnost takže nespotřebovává skoro žádnou chakru a ani na ni nemusí být udělány pečetě.
Nevýhody/Slabiny: Jelikož je to je základní a pasivní technika klanu kterou dokáže používat každý člen již od malička tak mě žádné nenapadají.
Uživatel: Douchuu Nagano a členové klanu Nagano.


Název Techniky: Mori
Český název: Les
Úroveň: S
Element: Shokuton
Zařazení: Kekkei Tota

Popis techniky: Dou položí dlaně na zem a vypustí do ní obrovské množství chakry. Ta se dostane do všech kořenů,rostlin a veškeré flory v okruhu 2.5 kilometru. Ta jako by dostala steroidy začne neuvěřitelnou rychlostí (ihned) růst a zvětšovat se. Velikost do výšky určuje to kolik chakry Dou do země vloží ale taková ta normální bez toho aby ho to nějak extrémně vyčerpalo je zhruba 7 metrů. Mimochodem i kdyby byli v okruhu jenom sedmikrásky stane se to stejné, prostě vyrostou a budou třeba velké a široké jako stromy.
Nevýhody/Slabiny: Takže - technika není sama o sobě ofenzivní - v případě, že se nepoužije v obydlené oblasti jen těžko někdo příjde k úrazu, držení rukou na zemi po dobu jednoho postu (pokud bude uživatel přerušen, růst se zastaví ve chvíli, kdy se tak stane).
Uživatel: Douchuu Nagano a členové klanu Nagano


Název Techniky: Tsubomi
Český název: Poupě
Úroveň: A
Element: Shokuton
Zařazení: Kekkei Tota

Popis techniky: Po vložení chakry do okolní flory se začnou okolo Doua objevovat poupata velikosti člověka. Po chvíli z každého poupěte vyleze Dou ( tedy jeho klon).Může používat stejné techniky jako Dou a pokud ho například někdo přesekne vejpůl z jeho částí potom doroste další klon. Takhle to bude pokračovat pořád dokola pokud někdo klon nezničí úplně.
Nevýhody/Slabiny: Klony se dají zneškodnit v případě, že jsou úplně zničeny (například výbuchem).Poupatům také trvá jeden post než dorostou do úplní velikosti a pokud je někdo zničí než se tak stane tak už nedorostou.
Uživatel: Douchuu Nagano a členové klanu Nagano.
Douchuu Nagano
Douchuu Nagano

Počet príspevkov : 162
Join date : 11. 10. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Nagano

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Douchuu Nagano - Techniky

Příspěvek pro Akihiro Kazuki za Wed 20 Mar - 16:10

Povoleno Smile

_________________
Techniky:


Body:
Ninjutsu - 5
Genjutsu - 2
Taijutsu - 4
Intelekt - 4
Síla - 4
Rychlost - 5
Chakra - 5
Ruční pečetě - 4


Vzhled:

My theme:

Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 24
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru