Airis Shisen [CHUUNIN/NANABI NO JINCHUURIKI]

Goto down

Airis Shisen [CHUUNIN/NANABI NO JINCHUURIKI]

Příspěvek pro Airis Shisen za Thu 14 Feb - 13:19


¤Věk¤ 18
¤Pohlaví¤ Žena
¤Výška¤ 169cm
¤Váha¤ 51kg
¤Hodnost¤ Chuunin
¤Klan¤ Shisen
¤Kekkei Genkai¤ Morphix
¤Element¤ Raiton
¤Fóbie¤
Arachnofóbie, Klaustrofóbie
¤Sen|Cíl¤
Airis si přeje sníst nejvíc zmrzliny na světě xD.
¤Nanabi no Jinchuuriki¤¤Povaha¤
Airis je velmi milé děvče. Je docela dost přátelská a hlavně ukecaná. Zasměje se i tomu, co směšné není. I když je to Jinchuuriki, svůj život má ráda i tak. Ve vážných situací se snaží přemýšlet a uvažovat logicky. Když je ale s přáteli, je dokonale v pohodě, s ní nikdy řeš nestojí. Když je le unavená, nebo nějak přetažená, dokáže být i protivná. Je hodně ctižádostivá a sebevědomá, jen tak něco jí nevyvede z míry. Dokáže být ale i docela svůdná, hlavně k chlapcům, co se jí líbí. Ona moc nectí pravidla, nebo něco takového, naží se je minumálně dodržovat, ale většina pravidel poruší, takže dostane i vynadáno.


¤Má ráda¤
Lucy ze všeho nejvíc miluje sušenky s mlékem, po tom se může utlouct. Pak taky zmrzlinu, tu jí skoro pořád, ale i lízátka, které nosí po kapsách. Na normální jídlo má moc ráda Dango, nebo Rámen. Co se týče pití, tak hodně často pije Kakao, Colu, Semtex, Kofolu nebo čaj, kterým taky nepohrdne. Má moc ráda slunce. Je docela ale i zvláštní, že když má tak moc ráda slunce, kůži má bílou jak samotný sníh. Co se týč sněhu, ten má taky moc ráda, protože často blbne na snowboardu, někdy i jezdí po domech, takže z toho má i průser xD. Miluje zvířátka, hlavně ty roztomilý, chlupatý ťuťuňuňu tlapičky ^^.


¤Nemá ráda¤
Lucy prostě nenávidí Sushi, prostě ryby nesnáší. Smrdí jí to, je to pro ní nechutný, nedala by to ani kdyby měla umřít do pusy. Pak nesnáší kapustu, z toho má trauma z dětství, kdy jí babička nutila jí jest, takže to se jí prostě hnusí. Taky nem ráda lidi, co se někomu posmívají, nemá ráda černý humor. Vadí ji, takoví ti namachrovaní kluci, ze kterých se nakonec vyklubou srabi. Taky nemá ráda déšť, je po tom bláto, mokro a to nemá ráda, sníh jo ale déšť ne. Taky jí docela dost vadí, když někdo při vážných věcech si z něčeho dělá legraci, ona srandu bere, ale když je něco vážné, bere to jako drzost. Taky nemá ráda studim. Ráda se učí techniky a práci v terénu, ale na to, aby měla sedět v lavici a něco psát, u toho si klidně i zdřímne, je to takový pohodář.Láska v klanu, je silnější než nenávist démona.

Byla poměrně zlá a děsivá noc, kdy lidé raději zalézali do svých domovů. No, ani není divu, probíhaly právě špatné doby, kdy se vesnice neměly zrovna v lásce. Právě ten den, na okraji Kumogakure no Sato, se narodila holčička, který byla předurčena k velkým věcem. Porod probíhal samozřejmě tajně, protože mohla být naděje, že tato dívka zdědí Kekkei Genkai, které už nebylo dlouho spatřeno. Porod, no byl opravdu namáhavý, Miko, její matka se snažila ze všech sil...bohužel její srdce sláblo. Porod byl tak namáhavý, že její srdce pomalu ale jistě přestalo tlouct. Nakonec ale i tak porodila, malá a roztomilá Airis byla na světě. I když jí Miko viděla pouze pár sekund, milovala jí a svou lásku jí předala, její duše se dostala do toho malého tělíčka, proto vždy bude s ní. Airis při porodu neplakala, bylo to opravdu zvláštní. Miko nakonec umřela, ale Airis byla předurčena i k tomu, že do ní bude zapečetěn Nanabi. Takyže pocházela z klanu, kde členové měli silnou vůli a odhodlání se nevzdat, byli to takoví optimisti, všichni do jednoho. díky jejich lásce, bylo možné i nemožné. Dokázali změnit lidská srdce svými slovy, dokázali uklidnit lidi a při tom se nenechali nijak rozházet, to byl ten jejich dokonalí klanový způsob života, proto byli ve vesnici velmi známí a všichni je měli moc rádi. Airis , řekněme to tak, že to je velký optimista. I když lidé ví, že v ní je Nanabi, větší část její duše tvoří láska její matky a láska kterou dědí v klanu postaletí. Lidé jí mají v lásce, už jen proto, že z ní roste velmi zábavná a milá dívka se smyslem pro humor, i ona dokáže člověka změnit, nejen svou laskavostí, ale i tím, že věří v nemožné. Airis je prostě něco jako pokladem vesnice, jejím talismanem. Je to taky díky tomu, že z klanu je poslední, co se jí projevilo KG.


Airis...prostě cvok!

Tak, asi každý ví, že dětsví bývá opravdu nádherné a Airis ho měla normální jako každý jiný člověk. S věkem se ale vše mění, Airis byla opravdu optimista a kliďas. Prostě chodila na Akademii, jak normální člověk, ale když dosáhla 13 let, začala jí těžká puberta. Projevila se její láska ke snowboardingu, takže po vesnici v zimě jezdívala na snowboardu a někdy i omylem něco rozbila, protože jezdívala po střechách. Lidé na ní dokonace začli i nadávat, ale ona to brala pozitivně, už jí prostě nebavilo být tou roztomilou klidnou holkou, která dosává jedničky je nejvíc prospěšný ve třídě, chtěla adrenalin, chtěla se odvázat a nesedět jen na zadku. Bylo to vše ale pubertou. Airis byla nadaná, znala spoustu vtipů a jako genin prospěla dokonace s vyznamenáním, Její koníčkem je ale snowboarding, kterému se věnovala již od 8 let. Prostě miluje sníh, stejně jako slunce ale v zimě je víc zábavy. Raikage z ní už pomalu šílel, no co se dá dělat, prostě pravá puberťačka. Učila se? Ano, učila ale nebavilo jí to. Lucy měla styl, kdy používala divné slovní fráce jako je...Čauko, dej mi pět kámo....prostě pako xD. Lidé se tomu po čase začali i smát a na novou Airis si i zvykli. Sice byla trošku víc akční, ale to nevadilo. Airis miluje sport, takže se věnovala hlavně hraní si s kamarády, nebo občas i sváděla kluky, ale to jen pro zábavu, nemyslela to vážně xD. Její kamarádi si říkali, že kdyby se tu rozdávali ceny za nejhoršího puberťáka, ona vyhraje první cenu. Co se týše Nanabiho, ten se s ní nijak moc nebaví. Né že by si nějak nerozuměli, docela si rozumí, ale na to, aby jí půjčil svou sílu má i svou hrdost, ale Airis to netrápí. Je prostě ráda za to, jaká a je a jak se její život vyvinul. Nikdy nepátrala po tom, kdo je její matka, otce neznala takže ten jí taky ani moc nezajímal. Airis si prostě prožila život fakt dokonale a ničeho nelitovala.


Airis dospívá! Konečně pádná řeč!

Celé ty roky Airis prostě žila naplno. Dokonce se i líp poznala s Rikagem, který jí měl v oblibě pro její akčnost. Airis ael i poznala chlapce, který se jí opravdu zalíbil. Byl milí, pozorný a laskaví...jmenoval se Tadashi. Měl černé havraní vlasy a modré pronikavé oči, Airis byla docela v rozpacích. Ona nebyla známá tím že by se styděla, to spíš naopak, ale když uviděla Tadashiho, zčervenala jak rajče a styděla se jak nikdy před tím. Kamarádi to na ní poznali, proto se jí snažili dodat odvahu, vždy s ní byla sranda a oni chtěli aby Tadashi poznal, že je v pohodě. Airis byla vždy taková, no trošku blázen do kluků, proto jí nikdy nedělalo problém je poškádlit, ale s Tadashim to bylo jiné. Raikage-dono si také všiml, že se Airis nejen zamilovala, ale i dospěla. Bylo jí možná jen 14 let, ale chovala se opravdu jinak. Její vášeň možná v ní byla pořád, ale uměla jí ovládat. Když se ale stále styděla oslovit Tadashiho, poprvé se potkala s Nanabim. On byl vždy taký, no nemluvný. Když ale viděl poprvé to, jak se Airis stydí, musel si to vychutnat.
Airis...červenáš se jak rajče, co si o tobě ten kluk jenom pomyslí hmmm? Začal se smát a trošku si jí dobýrat. Ona se ale nikdy nenechala rozházet takovou maličkostí, ani na to neměla komentář a Tadashiho po velkém rozmýšlení oslovila a málem omdlela xD. Nikdo by to nečekal, ale Tadashi to cítil stejně. Byli pro sebe jak stvoření. Od té doby, co se pořádně seznámili spolu začali kamarádit, byli to nejlepší přátelé a Tadashi jí učil vtípky, které fakt neměli chybu, byli si hodně podobní i v chování. Tadashi jí nezměnil jen v chování, ale Airis se naučila i to, jak se má chovat při vážných věcech a tak, přeci jen byla vychovávaná sama, takže jí nikdo toho moc o chování nenaučil. Tadashi ukázal Airis to, jak dobře překecat Raikageho a Airis zase Tadashiho jezdit na snowboardu. Byli nerozluční, doslova. KDyž se blížili zkoušky chuuninů, oba byli opravdu na konci vyčerpaní, ale nakonec je dokázali. Nestalo se tam nic neobvyklého, proto se to ni nemusí rozebírat. Když si ale Airis myslela, že ten život nemůže být dokonalejší, Tadashi se odstěhoval. Byl to den, na který Airis nerada vzpomíná, ale pořád má Tadashiho v srdci. Oni dva byli optimisti, proto pro ně nebylo tak hrozné se rozloučit, oba věděli že jsou pořád v podstatě spolu.


Já jsem KING! Raikage...ty jsi fakt vůl!
Lucy už možná dosáhla 16 let, stala se ženou, ale její chování, no řekněme že to byla pořád puberťačka a to se asi už nikdy nezmění. Když se stala chuuninem, začala na sobě možná pracovat, Kekkei Genkai ovládala, byla silnou. to byl ale i čas, kdy se měla naučit potlačit chakru Nanabiho, i když on se moc neprojevoval. Airis si o sobě myslela, že bude fakt COOL, když se jí podaří Nanabiho ovládnout, ale to se docela i mílila. Lidé byli dost znepokojení, když se o tomto dozvěděli. Měli poměrně dost strach, ale to asi měli smůlu! Raikage byl vždy taký prosťáček a Airis si z něho ráda dělal srandu. Nanabi ale odmítal jakýkoliv kontakt s ní, nehnul ani prstem, proto se ho snažili naštvat a to byla i chyba. Když se totiž naštval, nebyla s ním pádná řeč a začal do Airis vypouštět svou chakru, ona jí díky KG změnila na modrou, ale jen mininum, proto jí chakra začala pohlcovat víc, než by chtěli. Airis se s ním snažila domluvit, ale jak už bylo řečeno, když se naštve, není s ním pádná řeč a to nemluvně o tom, že toto se stalo poprvé. Airis dokonale ztratila vědomí a začal jí Nanabi ovládat. Díky tomu, že tam byl tým, co chakru zapečetili se Airis zase znovu vzchopila a začala dost silně nadávat, toto jí už fakt nštvalo.
"Raikage...vy jste fakt vůl!" Tato slova Airis řekla nahlas a začala tam docela hádka. Nanabi se jen smál, protože toto byla zamotaná situace, ani nevěděl, co vlastně chtějí. Možná že se Airis nepovedlo Nanabiho zkrotit, ale budou se o to pokoušet dál. Airis je momentálně ženou, ale i tak je to pako. Její příběh prostě plyne dál a možná, opravdu možná si najde i přítele, lásku? Potlačí chakru Bijuu? To se dozvíte...když budete pořádně číst! xD.

Pokračování příště...Nebo vvlastně v textovce....xDNinjutsu~4
Taijutsu~3,5
Genjutsu~0,5
Inteligence~3
Síla~3
Rychlost~3
RP~1,5
Chakra~4,5


Naposledy upravil Airis Shisen dne Wed 13 Mar - 20:42, celkově upraveno 20 krát
avatar
Airis Shisen

Počet príspevkov : 90
Join date : 13. 02. 13
Age : 21
Bydlisko : klidné xP

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Airis Shisen [CHUUNIN/NANABI NO JINCHUURIKI]

Příspěvek pro Kiyoko Hokori za Thu 14 Feb - 19:13

Klan si sepiš ke klanům, musí se ti na něj podívat jiný admin Smile
Životopis se mi líbí a postavu ti povolím po schválení kekkei genkai. Smile

_________________
Techniky:

Vybavení:
ZVN, katana, lékárnička, jedy, protijedy, shurikeny, kunaie, výbušné lístky, pečetě

Body schopností:
Ninjutsu - 5
Taijutsu - 5
Genjutsu - 2
Inteligence - 4
Síla - 5
Rychlost - 5
Chakra - 5
Ruční pečetě - 3
Celkem - 34 body

Vzhled v Henge:

Kiyoko si dává za vinu současný stav vesnice a nechce, se ukazovat ani vlastním lidem, proto tak chodí skoro pořád, nikdo netuší, že to je právě jejich Tsuchikage.
avatar
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 23

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Airis Shisen [CHUUNIN/NANABI NO JINCHUURIKI]

Příspěvek pro Airis Shisen za Sat 16 Feb - 18:13

Ok, klan je sepsaný, jen čekám na názor, takže chvilku strpení ^^ Smile

_________________
Techniky~Body~Vzhled:

TECHNIKY
Tady...ZDE xD

BODY

Ninjutsu~4
Taijutsu~3,5
Genjutsu~0,5
Inteligence~3
Síla~3
Rychlost~3,5
RP~1,5
Chakra~4,5
avatar
Airis Shisen

Počet príspevkov : 90
Join date : 13. 02. 13
Age : 21
Bydlisko : klidné xP

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Airis Shisen [CHUUNIN/NANABI NO JINCHUURIKI]

Příspěvek pro Kiyoko Hokori za Sun 17 Feb - 9:26

V pořádku, počkám, Raikage mě požádal, abych ti Nanabi ještě nedávala, chce prý počkat ještě na jeden životopis a pak se rozhodnout, komu ho dá ^^

_________________
Techniky:

Vybavení:
ZVN, katana, lékárnička, jedy, protijedy, shurikeny, kunaie, výbušné lístky, pečetě

Body schopností:
Ninjutsu - 5
Taijutsu - 5
Genjutsu - 2
Inteligence - 4
Síla - 5
Rychlost - 5
Chakra - 5
Ruční pečetě - 3
Celkem - 34 body

Vzhled v Henge:

Kiyoko si dává za vinu současný stav vesnice a nechce, se ukazovat ani vlastním lidem, proto tak chodí skoro pořád, nikdo netuší, že to je právě jejich Tsuchikage.
avatar
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 23

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Airis Shisen [CHUUNIN/NANABI NO JINCHUURIKI]

Příspěvek pro Raidon za Sat 23 Feb - 10:38

Takže, vzhledem k tomu, že druhý životopis nebyl dodán a to už se na něj čeká tak 14 dní a jiný zájemce už není, po přečtení tohoto kvalitního životopisu dávám jednoznačně povoleno.
Vítej v Kumogakure, Nanabi no Jinchuuriki. ^^

_________________

Raiton no yoroi
Rariatto
Raigā Bomu
Raigyaku Suihei
Raiton: Shichū Shibari
Raigyaku Suihei Choppu

Shunshin no jutsu
+ E rank

Být strojem, zříct se sám sebe a skrývat své pravé emoce, pro mne nikdy nebude hrdinství.
avatar
Raidon
Raikage
Raikage

Počet príspevkov : 323
Join date : 15. 09. 11

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Airis Shisen [CHUUNIN/NANABI NO JINCHUURIKI]

Příspěvek pro Kiyoko Hokori za Thu 28 Feb - 21:04

Jelikož byl klan nepovolen, tak nemůžu povolit ani životopis, ale zkus si to kg třeba nějak upravit, byla by škoda přijít o někoho s tak pěkným životopisem Smile

_________________
Techniky:

Vybavení:
ZVN, katana, lékárnička, jedy, protijedy, shurikeny, kunaie, výbušné lístky, pečetě

Body schopností:
Ninjutsu - 5
Taijutsu - 5
Genjutsu - 2
Inteligence - 4
Síla - 5
Rychlost - 5
Chakra - 5
Ruční pečetě - 3
Celkem - 34 body

Vzhled v Henge:

Kiyoko si dává za vinu současný stav vesnice a nechce, se ukazovat ani vlastním lidem, proto tak chodí skoro pořád, nikdo netuší, že to je právě jejich Tsuchikage.
avatar
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 23

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Airis Shisen [CHUUNIN/NANABI NO JINCHUURIKI]

Příspěvek pro Airis Shisen za Thu 7 Mar - 14:31

Vím, KG jsem pozměnila, takže jen čekám na další názor ^^

_________________
Techniky~Body~Vzhled:

TECHNIKY
Tady...ZDE xD

BODY

Ninjutsu~4
Taijutsu~3,5
Genjutsu~0,5
Inteligence~3
Síla~3
Rychlost~3,5
RP~1,5
Chakra~4,5
avatar
Airis Shisen

Počet príspevkov : 90
Join date : 13. 02. 13
Age : 21
Bydlisko : klidné xP

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Airis Shisen [CHUUNIN/NANABI NO JINCHUURIKI]

Příspěvek pro Airis Shisen za Tue 12 Mar - 17:49

KG povoleno, stejně tak i klan ^^

_________________
Techniky~Body~Vzhled:

TECHNIKY
Tady...ZDE xD

BODY

Ninjutsu~4
Taijutsu~3,5
Genjutsu~0,5
Inteligence~3
Síla~3
Rychlost~3,5
RP~1,5
Chakra~4,5
avatar
Airis Shisen

Počet príspevkov : 90
Join date : 13. 02. 13
Age : 21
Bydlisko : klidné xP

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Airis Shisen [CHUUNIN/NANABI NO JINCHUURIKI]

Příspěvek pro Kiyoko Hokori za Tue 12 Mar - 18:00

POVOLENO omlouvám se, že to tak trvalo

_________________
Techniky:

Vybavení:
ZVN, katana, lékárnička, jedy, protijedy, shurikeny, kunaie, výbušné lístky, pečetě

Body schopností:
Ninjutsu - 5
Taijutsu - 5
Genjutsu - 2
Inteligence - 4
Síla - 5
Rychlost - 5
Chakra - 5
Ruční pečetě - 3
Celkem - 34 body

Vzhled v Henge:

Kiyoko si dává za vinu současný stav vesnice a nechce, se ukazovat ani vlastním lidem, proto tak chodí skoro pořád, nikdo netuší, že to je právě jejich Tsuchikage.
avatar
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 23

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Airis Shisen [CHUUNIN/NANABI NO JINCHUURIKI]

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru