Mei Akumaru [JOUNIN]

Goto down

Mei Akumaru [JOUNIN]

Příspěvek pro Kaomi za Mon 14 Jan - 14:06Přezdívka: Meishi
Věk: 23
Narození: 28.3
Výška: 176cm
Váha: 63kg
Hodnost: Jounin
Klan: Akumaru
Kekkei Genkai: Shakukō
Sen: Zamilovat se a prožít šťastný život xD.
Cíl: Chce se stát člověkem, co ve světě udělá pořádek.
Zaměření: Taijutsu/Ninjutsu

Element:
Raiton
Katon

O Kekkei Genkai:
Shakukō...Kekkei Genkai o kterém se už raději nemluví. Je to Doujutsu, které má bílou barvu a v ní modré plamínky jiskřící od panenky oka. Toto Kekkei Genkai umožňuje nahlédnout do vašeho nitra a najít tam vaše pravé já, neboli tu vaší špatnou a temnou stránku a využít jí proti vám...Jednoduše řečeno vás tak mučí až úplně nezešílíte, nezačnete prosit aby přestala, dokonale vás vyvede z míry...Vzhledem k tomu že je Mei dobré povahy, tak tímto způsobem nezabíjí, pouze mučí tak moc, že by se do dalo přirovnat k smrti. Vaše špatné vzpomínky a vůči vám i slabé stránky dokáže prokouknout a pak vám je čím dál tím víc připomínat, všechnu smrt ve vašem životě, nenávist a vše ostatní použije proti vám, ale neumřete...Spousta lidí se takto zcvokla.

Body:
~Ninjutsu~ 4
~Taijutsu~ 5
~Genjutsu~ 1
~Inteligence~ 4
~Rychlost~ 4
~Síla~ 5
~Ruční pečetě~ 3
~Chakra~ 4

V boji:
Mei je poměrně brutální dívka, hlavně na to co se týče, když jí někdo hodně naštve. V boji se soustředí a hlavně myslí, nedělá unáhlená rozhodnutí a vždy má náhradní plány, kdyby předchozí nevyšly. Co se týče její síly, tak tu má opravdu velkou, protože se na ní soustředí asi nejvíce spolu s rychlostí a to vede i k taijutsu. Jí neporazí normální člověk v boji na blízkou vzdálenost, to ani náhodou, byla považovaná za mistryni. Kdyby měla učit ale nějaké geniny, snaží se být přiměřeně krutá, aby zase měli nějaké vychování a do boje s jouniny dává i svůj šarm. V genjutsu by jste jí porazit mohli, teda jestli by to nebylo Sharinganové genjutsu, protože to na ní nepůsobí. Co se týče používání KG, tak ho používá jen v situaci, kdy je fakt doooost naštvaná, ale rozhodně takto nechce nikoho zabít.

Výbava:
ZVN, uspávací bombičky, oslepující bombičky, drát, chrániče na rukách, rameni a holení kosti.
Sai:

Mei je na pohled velmi krutá dívka, co by nejraději den co den zabíjela, ale pravda je jiná. I ona má city a je ochotná položit život za své přátele. Je s ní taky docela dost sranda, protože si nějaké pošťuchování změní na humor a proto se s ní dá tak dobře povídat. Je docela dost svůdná, ale to dělá jen z legrace, aby kluky vytočila. Nerada se s někým hádá, protože ví že stejně má pravdu ona! Je to tvrdohlavá žena k nezaplacení a jen tak někdo jí o něčem nepřesvědčí, má svou hlavu. Jinak je docela dost výbušná, když někdo přesáhne mezí slušnosti a dobrého chování, nebojí se mu dát pohlavek, nebo ranu ^^.Oblíbené:
Mei ze všeho nejvíc miluje ovoce a zeleninu (kromě kapusty, křenu, kopru, špenátu). Ona vlastně v restauracích nejí nic jiného než nějaké libovoučké kuřecí maso s teplou zeleninou. Kdyby ale byla i příležitost, tak do sebe dá i dango, ale to jen podle její nálady. Na pití pije džus, vodu, nebo jemně perlivou vodu a někdy v případech že má chuť tak si dá i Kofolu, nebo něco silnějšího jako je saké, i když k němu má z větší části odpor. Miluje slunce, to každopádně, stejně tak i déšť, protože po dešti a slunci vznikne duha kterou vždy obdivuje. Má ráda taky muže, co jsou milý a obětavý a nebojí se říct svůj názor. Další z jejích oblíbených věcí jsou asi lázně, to opravdu nadevše miluje. Co sr týče sladkého, tak po tom se může utlouct!

Neoblíbené:
Nemá ráda když si někdo z někoho dělá legraci a zesměšňuje ho, na to je nejvíc alergická. Taky se jí nelíbí když se někdo chce až moc zviditelnit a mluví jen a jen o sobě, jaký je dokonalý a co všechno umí, jí to prostě nezajímá a nerada to poslouchá, jen když si o to řekne ^^. Taky nemá moc ráda sníh, je to na ní až moc studené, no prostě ho fakt nemusí, všechno totiž klouže a musí mít na sobě snad tunu oblečení aby jí nebyla zima, to nesnese. Pak nemá ráda nějaká špekatá masa, nebo sladké jídla, sladké jako jsou bonbóny, lízátka a tak má ráda, ale aby si to dala k obědu, to ne. Taky nemá ráda situace, kdy je až moc klid.

Vzhled:
Mei se velmi podobá Mai Terumi. Má vysokou štíhlou postavu a její poprsí se zdá docela dost velké, proto jí taky někdy vadí, když se jí muži při konverzaci právě dívají tam. Co se týče jejich vlasů, tak ty má hnědé, někdo by řekl i oranžové, ale víc se to podobá hnědé! Nosí modré "šaty"? Její boty končí u kolen, ale jen proto že tam má chrániče. Na vrcholku hlavy má menší culík. Její spodní část těla pokrývá jen síťka a u hlavních partií má nějakou krátkou sukni, aby jí tam nešlo vidět xD.

Choroby:
Co se Mei týče, tak je zdravá jak rybička. V dětsví měla sice tu angínu, chřipku, streptokoka a spalničky. Dokonce i horečky nad 40°C, ale to už se řešilo zábaly a pak byla v pohodě. Když byla ale fakt malá, do těch 6 let měla hodně ty horečky a byla nachlazena. Když měla ale nastoupit na Akademii, její imunitní systém nabral správný rozsah. Bohužel, ještě neměla neštovice a doufá že je nedostane v dospělosti, nejraději by je nedostala vůbec. Netrpí žádnou žloutenkou!!!. V 18 darovala svou krev do nemocnice, aby zachránil nějakou malou holčičku, ale žádný extra věci kolem zdravý nedělá. Samozřejmě že jí hodně ovoce, protože se bojí že by byla zase nemocna jako když byla malá.

Fóbie:
Mei trpí démonofóbií. Bojí se duchů, ďábla a tak, proto taky nevěří v boha. Prostě duchové jsou u ní TABU, to prostě nezvládá. Někdo by řekl že i klautrofóbií, ale ta u ní není zdaleka tak velká jak by měla být. Kdyby třeba fakt byla někde, kde se ani dýchat nedá a nemohla by se hýbat, tak to nezvládá, prostě má právě z tohoto strach. Nevadí jí kancelář, nebo nějaké rozsáhlejší trubky, ale kdyby se někde zasekla a nemohla se pohnout, tak panikaří, i když se o ní říká že je v tomto kliďas.

Krevní skupina:
0+
Moje malá šikovná holčička!
Řekla bych, že její narození je netřeba probírat. Nebyl to nijaký zázrak když se narodila, do svých šesti let byla hodně nemocná, ale pak se to spravilo, dodávkou vitamínů...Budu pokračovat v Akademii...
Jako dívka co nebyla nikdy moc uctívaná si na to zvykla, nikdy nebyla nějak moc středem pozornosti. Děti si s ní normálně hrály a ona se vždy snažila mít v učivu dobrý prospěch. Neměla rád ani moc pozornosti, ale časem jí to začínalo vadit. Jak měsíce nabývaly, tak i její povaha se měnila, byly prostě ty období předškolské a puboši, ona byla v tom prvním. Její nálady se stále měnily a když měla s někým bojovat, byla jak vyměněná. Každé děti co s ní bojovaly už nikdy nechtěly. Ani ona si to sama neuvědomovala, ale bylo to kvůli její Kekkei Genkai. Měla ho v sobě od malička a ani si to neuvědomovala. Nevěděla ani pomalu co v boji říká, to co jí říkali děti že jim řekla že jsou to ubožáci, tak tomu nemohla uvěřit, jakoby měla druhou osobnost. Byla to ale jen domněnka...Její druhé já, její vnitřní já se do slova bavilo s druhým já v někom jiném, s tou temnou stránkou a vyvolávala v něm pocit samoty, utrpení a zkázy. Nikdo by to neřekl, protože Mei byla vždy moc laskavá a milá, děti si po čase začali říkat že prostě je to jejich vlastní pocit. Jinak...Mei vždy v taijutsu vyhrála, byl v tom génius a nejen to, byla považován za šampionku, jí v taijutsu nemá skoro nikdo šanci porazit. Její rychlost a síla jí pomáhá a je v tomto prostě ve výhodě. Měla kamaráda...ano měla...Jmenoval se Tatsuo, měl blond vlasy a Mei si vždy přála, aby s ní nemusel bojovat, bála se že by se s ní přestal bavit, stejně jako ostatní děti co s ní bojovaly. No, osud přál ale jinak...spíš senseiovo IQ. Dal je dohromady a boj netrval dlouho. Skoro jako lusknutím prstu ležet Tatsuo na zemi a Mei měla ruku u jeho obličeje, vyhrála. Byl to ale zároveň den, kdy si nevinný Tatsuo všimnul jejich bílých očí s modrými plamínky, lišily se od jeho normálních tyrkysových očí. Lidé nevěděli jak to je možné, toto Kekkei Genkai mělo být už dávno vymřelé a nikdy o něm nikdo nic nevěděl, protože nebylo až tak moc nebezpečné, co se týká po fyzické stránce. Když došela domů a řekla to rodičům, ti to nechápaly. Začaly pátrat jestli patřily do nějakého klanu a pravda se ukázala...dávno zapovězený klan byl objeven!


Budu až na vrcholku!
Jak už bylo řečeno...Kekkei Genkai ale i klan byly zase v obraze. Tato situace se stala hodně ve vesnici rozsáhlou a nejen to, začalo se to i řešit. Problém byl ten, že Mei si to vlastně ani neuvědomovala a proto se to musela naučit ovládat. Opravdu hluboko, ale fakt moooooc hluboko v záznamech se našli hooooodně porouchané svitky právě od tohoto klanu Akumaru. Text nebyl ani k přečtení, proto se shromáždili různí knihovníci, co to dokázaly nějak rozluštit a přepsaly to na nový svitek. Samozřejmě že to nešlo všechno, text už byl opravdu skoro pryč a proto se zachovalo vlastně jen pár věcí, ale i to hodně pomohlo. Mei dostala za sensei jednoho z nejlepších lidí v Otogakure no Sato. Nějak moc si ale nerozuměly. Ten její sensei byl až moc přísný a ona vlastně nedělala přes den nic jiného než v kuse cvičila, někdy i přes noc. Ano, bylo to namáhavé, ale mělo to i své účinky. Mei to začínala mít pomalu pod kontrolou a dokázala to ovládat. Nebylo to ani tak těžké, hlavní bylo totiž zapojit mozek a svou kontrolu nad sebe samou. Jako učeň na Akademii měla dokonalé výsledky. Nejen v gramatice, ale i v boji 1 vs 1. Dalo by se říct že to byla prostě génie, měla štěstí. Časem, jak se stala geninem, se rozhodla jít ještě výš. Samozřejmě...Dostala i tým, ale to ani nijak moc nepostřehla, byli to kluci a ti dva si navíc pořád něco vyčítali, ona tam byl asi jedinou normální, protože i sensei byl cvok, pořád si drápal šušně, prděl, nosil brejle, které mu pořád padaly a lezl mu zadek, prostě sensei, kterého by chtěl každý genin! Nejen Mei, ale i její rodiče z ní byli na mrtvici. Co on dělal bylo neskutečné a on vlastně ani nic neuměl. Mei ho ráda provokovala a někdy si z něho dělala i legraci. Jak ale čas letěl, tak i její zkušenosti a ovládnula svůj první element...Raiton!


Chuunin! Já dosáhnu svého cíle!
Stejně jako léta, tak i sny a zkušenosti se mění. Mei si řekla, že když se pořád někdo baví o míru, měl by poznat co to je mír skutečný. Bylo jí už 16 let a měla už nějaký ten rozum. Vadilo jí že všichni mluví o míru a při tom každý den někoho zabíjejí, s čím roste i nenávist, která roste každým dalším úmrtím. Ale, stejně tak i ona, ale snaží se to minimalizovat, proto tak nerada zabíjí. Snaží se shinobi přesvědčit, aby se přestali zabíjet, ale byl to pouhopouhý sen jedné dívky, co nebyla ani v obraze. Jak už asi víte, ovládla svůj první element a to Raiton. Právě díky tomuto se přihlásila i s týmem na chuuninské zkoušky a ani neví jak, ale prospěli...I když s odřenýma ušima, tak ale ano. Díky tomuto si zasloužila i tu Otošskou vestičku, ale ta se jí nelíbila, proto jí odmítla...Bylo tak fakt extra dlouhé smlouvání, ale ona byla paličák a podařilo se jí dosáhnout svého. Jako Chuunin to ale nebrala nijak vážně, cítila se stejně jako když byla genin, rozdíl viděla jen v názvu. Samozřejmě, že její trenéři se stále střídali a ona zatím nenarazil na žádného, se který by si rozuměla. Jako 16 letá dívka, se musí zajímat i o chlapce, ale ti jí byli i na těch 16 let úplně u zadečku xD. Ona nikdy nechtěla, aby si jí kluci všímali jen pro její postavu, chtěla aby jí miloval kluk, který to myslí vážně a líbí se mu jak vzhledově, tak i povahou...
No její sensei, ten současný byl taky dost krutý, ale nebyl to takový debil jak ten minulej, už vipadal tak nějak normálně. Mei dokonce i vystoupila z týmu a dala se k jinému, ale zase to nijak nevnímala. Měla je sice ráda, ale vadilo jí že v jejím týmu nejsou dívky, se kterýma by si mohla povídat! Pořád měla tu smůlu na chlapce, co se k ní jen plazili. Bohužel, jako dívka nečekaných možností zažila i svůj první sex s chlapcem, kterého vlastně znala asi jen týden a za to se fakt stydí, ale byla to prostě ta puberťačská láska a ani si neuvědomovala co dělá...


Jsem žena nečekaných možností!
Mei...jako žena nečekaných možností opravdu byla. Dokázala až nemožné. Když v den jejich 18 narozenin dokonale ovládla svou podstatu Raitonu, byla neskutečně šťastná. Nepoužívala jí ale jen tak nadarmo. Její Raiton se spojil vlastně s jejím taijutsu a tak by se dalo říct, že co se týče taijutsu, tak byla vlastně prvním adeptem co by vyhrál grammy. Byla dokonalá a i přes to že byla chuunin, byla posílaná na mise, na které ani jouninové někdy nebyli posláni. Za její činy a pomoc vesnice, obdržela hodnost jounina. Její oči v Kekkei Genkai byli okouzlující a to táhlo i muže víc než dřív. Své kamarády měla moc rád a oblíbila si hlavně Otokageho. On byl přesně její typ, ale ponechává to vše osudu. Ona se teď zaměřuje na ten mír, proto jako jounin už měla spousta studentů, ale ani jeden přes ní neprošel. Nikdo nedokázal to co tak moc chtěla...Byla to týmová práce, i když ona jí moc ve svém případě nectila, chtěla aby další generace se naučila spolupracovat a snažit se omezit počet úmrtí. Nechtěla je učit zabíjet, ale přežít. Nechtěla je učit držet zbraň, ale bránit se. Nechtěla je učit dělat smrtelné pasti, ale pasti na polapení nepřítele. Smrt se jí prostě hnusila, i když jí musela čelit každným dnem. Jako Jounin si uvědomovala závažnost situace a tou jsou Akatsuki, kteří jí nedají spát. Pořád myslí na to, co by asi dělala kdyby byla vesnice napadena. Chce z celého srdce chránit svou vesnici a rodinu (matku a otce). Jako další element se rozhodla pro Katon a ten se taky za nějaký ten čas naučila. Nyní je jedním z nejlepších lidí jak schopnostmi tak i povahou ve vesnici. Nechce zabíjet, ale kdyby byl někdo z jejich blízkých v ohrožení, hodí to za hlavu a pomůže...Toto je nová éra, kdy konečně dosáhne cíle!
ZDE


Naposledy upravil Mei Akumaru dne Fri 5 Apr - 12:48, celkově upraveno 21 krát
avatar
Kaomi

Počet príspevkov : 106
Join date : 14. 01. 13

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Mei Akumaru [JOUNIN]

Příspěvek pro Toshio Toppu za Mon 14 Jan - 14:56

Je mi ľúto, ale úrad Veliteľa ANBU rovnako ako Veliteľa Jouninov spadá do právomocí,postavenia a titulu Otokageho ako jediného vodcu. Holt Otokage je paranoidný hajzel a má na to aj svoje technické dôvody.
Vopred upozorňujem, že postavenie ANBU obnáša isté charakterové vlastnosti, minulosť, ciele a presvedčenie. Na takéto veci si v Oto potrpíme.

_________________
Body:

Ninjutsu - 5
Taijutsu - 5
Genjutsu - 2
Inteligence - 4.5
Síla - 5
Rychlost - 5
Chakra - 5
Ruční pečetě - 2.5
Celkem - 34 body


Techniky:

S rank:
Yōton: Saigo no iseki
Yōton:Kazan
Yōton:Ame no fea
Yōton:Jisatsu

A rank:
Doton: Hengoku
Yōton: Jigoku no kanketsusen
Yoton: Yogan Boru
Magen: Jigoku
Yoton: Yogan Nami

B rank:
Yoton no Yoroi
Yoton: Zettai Yogan Bogyo
Yoton: Doton no Funka
Yoton: Doton no Funka
Zettai Yogan Bogyo
Gentōshin no Jutsu (Povolené adminmi)

C rank:
Kuchiyose no jutsu
Yōton: Hakai no nami
Yōton: Yōgan no gan
Yōton: Yōgan no ookami

D rank:
Yōton: Rakutan
Shunshin no jutsu

E rank:
KlasickéVybavenie:
ZVN, Čierna katana so zlatou farbou vyryté meno


Učím sa:


avatar
Toshio Toppu

Počet príspevkov : 748
Join date : 06. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Mei Akumaru [JOUNIN]

Příspěvek pro Kaomi za Wed 16 Jan - 15:01

Mám to dopsané, rád bych aby někdo z adminů oranknul ty techniky, abych věděl jaké pak můžu přidat Smile
avatar
Kaomi

Počet príspevkov : 106
Join date : 14. 01. 13

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Mei Akumaru [JOUNIN]

Příspěvek pro Kiyoko Hokori za Wed 16 Jan - 16:52

"Díky tomuto byl každý z klanu velmi silným, neměl skoro nic na krku, o nic se nikdo nestaral, teda vyjímkou byl Loky, když se o něho matka starala, to bylo v klanu poněkud zvláštní."

Tohle trochu nechápu, protože o několik řádků výš tvrdíš, že jsi matku zabil. Možná jsem to jen špatně pochopila ...
Techniky prokonzultuju s jiným adminem a dám ti sem později vědět Smile

_________________
Techniky:

Vybavení:
ZVN, katana, lékárnička, jedy, protijedy, shurikeny, kunaie, výbušné lístky, pečetě

Body schopností:
Ninjutsu - 5
Taijutsu - 5
Genjutsu - 2
Inteligence - 4
Síla - 5
Rychlost - 5
Chakra - 5
Ruční pečetě - 3
Celkem - 34 body

Vzhled v Henge:

Kiyoko si dává za vinu současný stav vesnice a nechce, se ukazovat ani vlastním lidem, proto tak chodí skoro pořád, nikdo netuší, že to je právě jejich Tsuchikage.
avatar
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 23

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Mei Akumaru [JOUNIN]

Příspěvek pro Kaomi za Wed 16 Jan - 17:18

Myslel jsem to tak, že matka se o Lokyho starala, ale on o to nestál, nic k ní necítil Very Happy.
avatar
Kaomi

Počet príspevkov : 106
Join date : 14. 01. 13

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Mei Akumaru [JOUNIN]

Příspěvek pro Kiyoko Hokori za Wed 16 Jan - 17:43

Dobře, tak teď u mi to dává smysl. xD Takže, co se týče životopisu, je všechno v pořádku. POVOLENO
Co se týče technik, napíšu ti buď já, nebo jiný admin aby sis je mohl doplnit Smile Pokusím se ještě dnes

_________________
Techniky:

Vybavení:
ZVN, katana, lékárnička, jedy, protijedy, shurikeny, kunaie, výbušné lístky, pečetě

Body schopností:
Ninjutsu - 5
Taijutsu - 5
Genjutsu - 2
Inteligence - 4
Síla - 5
Rychlost - 5
Chakra - 5
Ruční pečetě - 3
Celkem - 34 body

Vzhled v Henge:

Kiyoko si dává za vinu současný stav vesnice a nechce, se ukazovat ani vlastním lidem, proto tak chodí skoro pořád, nikdo netuší, že to je právě jejich Tsuchikage.
avatar
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 23

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Mei Akumaru [JOUNIN]

Příspěvek pro Kiyoko Hokori za Wed 16 Jan - 17:49

I když, ten věk mohl být na ANBU vyšší Smile můžeš ho ještě upravit, jestli chceš Smile

_________________
Techniky:

Vybavení:
ZVN, katana, lékárnička, jedy, protijedy, shurikeny, kunaie, výbušné lístky, pečetě

Body schopností:
Ninjutsu - 5
Taijutsu - 5
Genjutsu - 2
Inteligence - 4
Síla - 5
Rychlost - 5
Chakra - 5
Ruční pečetě - 3
Celkem - 34 body

Vzhled v Henge:

Kiyoko si dává za vinu současný stav vesnice a nechce, se ukazovat ani vlastním lidem, proto tak chodí skoro pořád, nikdo netuší, že to je právě jejich Tsuchikage.
avatar
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 23

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Mei Akumaru [JOUNIN]

Příspěvek pro Kaomi za Wed 16 Jan - 17:52

Třeba 17 ? xDD Nechci být zase starej Very Happy
avatar
Kaomi

Počet príspevkov : 106
Join date : 14. 01. 13

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Mei Akumaru [JOUNIN]

Příspěvek pro Kiyoko Hokori za Wed 16 Jan - 18:00

klidně 20 xD starý určitě nebudeš.

_________________
Techniky:

Vybavení:
ZVN, katana, lékárnička, jedy, protijedy, shurikeny, kunaie, výbušné lístky, pečetě

Body schopností:
Ninjutsu - 5
Taijutsu - 5
Genjutsu - 2
Inteligence - 4
Síla - 5
Rychlost - 5
Chakra - 5
Ruční pečetě - 3
Celkem - 34 body

Vzhled v Henge:

Kiyoko si dává za vinu současný stav vesnice a nechce, se ukazovat ani vlastním lidem, proto tak chodí skoro pořád, nikdo netuší, že to je právě jejich Tsuchikage.
avatar
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 23

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Mei Akumaru [JOUNIN]

Příspěvek pro Kaomi za Wed 16 Jan - 18:12

Tak max 18 Very Happy, nechci tu smlouvat Very Happy
avatar
Kaomi

Počet príspevkov : 106
Join date : 14. 01. 13

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Mei Akumaru [JOUNIN]

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa za Wed 16 Jan - 21:40

Takže techniky jsou orankované a vložené zde: http://nsgoon.forumczech.com/t3592-oto-potulni-nukenini#174966 ^^

_________________
..o Pilče xD:

Loutky:
Akasuna no Sasori - všechna jutsu
Sabaku no Gaara - všechna jutsu

Jutsu:

Raiton:
Raiton: Hiraishin
Chidori
Chidori Nagashi
Chidori senbon
Chidori Esou

Jiná:
Shunshin no jutsu
Shosen no jutsu

Sharingan na levém oku - používá jej jako doplněk a výhodu k boji, také kvůli chidori. Nekopíruje!
Lékárnička


Body:
Taijutsu: 4.5
Ninjutsu: 5
Genjutsu: 3.5
Inteligence: 3.5
Síla: 2
Rychlost: 5
Chakra: 4.5
Ruční pečetě:4.5


--------------------
Get drunk and fuck and fight!
avatar
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Mei Akumaru [JOUNIN]

Příspěvek pro Akihiro Kazuki za Thu 17 Jan - 10:40

Vyjádření ohledně elementu k tomuto KG:

Takže, co se týče elementů k tomuto KG, nevidím nějaký větší problém...
Jde o to, jaký je rozdíl mezi KG Shoutonem a KG Senninkou.
K Shoutonu byli zakázaný elementy, jelikož Shouton je uváden jako samostatný i na Naruto wikipedii a samostatně dokáže být dosti univerzální, navíc je to KG které lze nadále rozvíjet, trénovat a tak podobně...

Naopak u Senninky nic takového není uvedeno. Je to více méně Sage mod, který je uvedený jako KG, protože tuto schopnost klan zkutečně vlastnil...
Když si uvědomíš, v Narutovi bylo několik lidí, kteří ovládali Sage mod a k tomu element...
Navíc toto KG je více méně passivní. Je to využívání přírodní energie, která má účinky, ale i na uživatelovu mysl a vzhled...
Toto KG tedy zajišťuje absorbování této energie, ale vlastně uživatel žádný KG jako osoba nemá. Jejich KG je absorbování, Sage mod je následkem absorbce...
Navíc toto KG nelze dále rozvíjet nebo jej nějak trénovat a tak podobně...
Uživatel se nanejvýš může pokusit nezešílet, při každé proměně, ale to také dokáže jen z části...
Je těžké využívat něco, přičemž můžete ublížit každému kolem sebe a zničit vše bez ohledu na to, jestli chcete nebo ne...
Osobně si myslím, že uživatel k něčemu takovému přistupuje jen v případě, když už není jiná možnost a jeho vlastní schopnosti selžou...
Proto také klan Jugo má náramek, aby při každém naštvání se nezačali měnit...
A to je i tak dost velká nevýhoda, jelikož jim to rychle může spotřebovat veškerou čakru...
Takže více méně, pokdu se tato postava naštve, velmi rychle bude naprosto vysílená. Toto se ti třeba u Shoutonu nestane...

Tady máš takové vysvětlení, proč zde jsou povoleny elementy a u Shoutonu ne...
Ale pokud budeš pociťovat, že to chceš se mnou probrat, tak až dojdu ze škole, mile rád ti vyhovím jasný?

Jinak, vaše posty, které zde nemají co dělat mažu a reakci Tsuki na vás také...
Jakoby se nic nestalo ^^


_________________
Techniky:


Body:
Ninjutsu - 5
Genjutsu - 2
Taijutsu - 4
Intelekt - 4
Síla - 4
Rychlost - 5
Chakra - 5
Ruční pečetě - 4


Vzhled:

My theme:

avatar
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 23
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Mei Akumaru [JOUNIN]

Příspěvek pro Kaomi za Thu 17 Jan - 15:39

Pilli, Shi moc děkuju Very Happy ^^
avatar
Kaomi

Počet príspevkov : 106
Join date : 14. 01. 13

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Mei Akumaru [JOUNIN]

Příspěvek pro Kaomi za Wed 20 Mar - 13:35

NEW CHARAKTER

_________________
Info:


Kotomi Shiren A
Megan Diasu B
Kage Bunshin B
Doton: Doroku Gaeshi C
Magen: Jigoku Kouka C
Kori Shinchuu no Jutsu C
Shunshin no Jutsu D

Ninjutsu: 2,5
Taijutsu: 3,5
Genjutsu: 4,5
Inteligence: 2
Síla: 2
Rychlost: 3,5
Chakra: 2,5
Ruční pečetě: 1avatar
Kaomi

Počet príspevkov : 106
Join date : 14. 01. 13

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Mei Akumaru [JOUNIN]

Příspěvek pro Akihiro Kazuki za Wed 20 Mar - 19:54

K tomu KG:

Umím si představit, co toto doujutsu způsobí, ale nevím jak, alespoň přibližně, nebo co je nutné a především také nevýhody a tak podobně. Jen na základě tohoto popisu jej nemůžu posuzovat a tudíž ani schválit ^^
Proto bych také doporučoval jej trochu více rozepsat v KG (Takže klanech).
A u Doujutsu to platí dvojnásob, jelikož k těm přistupujeme s nadměrnou opatrností ^^

_________________
Techniky:


Body:
Ninjutsu - 5
Genjutsu - 2
Taijutsu - 4
Intelekt - 4
Síla - 4
Rychlost - 5
Chakra - 5
Ruční pečetě - 4


Vzhled:

My theme:

avatar
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 23
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Mei Akumaru [JOUNIN]

Příspěvek pro Kaomi za Wed 20 Mar - 21:20

Dřív než budete něco schvalovat, tak životopis ještě upravím, ale klan už se sepsaný Smile

_________________
Info:


Kotomi Shiren A
Megan Diasu B
Kage Bunshin B
Doton: Doroku Gaeshi C
Magen: Jigoku Kouka C
Kori Shinchuu no Jutsu C
Shunshin no Jutsu D

Ninjutsu: 2,5
Taijutsu: 3,5
Genjutsu: 4,5
Inteligence: 2
Síla: 2
Rychlost: 3,5
Chakra: 2,5
Ruční pečetě: 1avatar
Kaomi

Počet príspevkov : 106
Join date : 14. 01. 13

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Mei Akumaru [JOUNIN]

Příspěvek pro Kaomi za Thu 21 Mar - 15:49

Upraveno ^^

_________________
Info:


Kotomi Shiren A
Megan Diasu B
Kage Bunshin B
Doton: Doroku Gaeshi C
Magen: Jigoku Kouka C
Kori Shinchuu no Jutsu C
Shunshin no Jutsu D

Ninjutsu: 2,5
Taijutsu: 3,5
Genjutsu: 4,5
Inteligence: 2
Síla: 2
Rychlost: 3,5
Chakra: 2,5
Ruční pečetě: 1avatar
Kaomi

Počet príspevkov : 106
Join date : 14. 01. 13

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Mei Akumaru [JOUNIN]

Příspěvek pro Kiyoko Hokori za Fri 5 Apr - 6:29

POVOLENO

A ty techniky si sem pak připiš taky, prosím ^^

_________________
Techniky:

Vybavení:
ZVN, katana, lékárnička, jedy, protijedy, shurikeny, kunaie, výbušné lístky, pečetě

Body schopností:
Ninjutsu - 5
Taijutsu - 5
Genjutsu - 2
Inteligence - 4
Síla - 5
Rychlost - 5
Chakra - 5
Ruční pečetě - 3
Celkem - 34 body

Vzhled v Henge:

Kiyoko si dává za vinu současný stav vesnice a nechce, se ukazovat ani vlastním lidem, proto tak chodí skoro pořád, nikdo netuší, že to je právě jejich Tsuchikage.
avatar
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 23

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Mei Akumaru [JOUNIN]

Příspěvek pro Kaomi za Mon 22 Apr - 11:54

Jestli je to možné, tak bych prosím byla jako POTULNÝ SHINOBI ^^

_________________
Info:


Kotomi Shiren A
Megan Diasu B
Kage Bunshin B
Doton: Doroku Gaeshi C
Magen: Jigoku Kouka C
Kori Shinchuu no Jutsu C
Shunshin no Jutsu D

Ninjutsu: 2,5
Taijutsu: 3,5
Genjutsu: 4,5
Inteligence: 2
Síla: 2
Rychlost: 3,5
Chakra: 2,5
Ruční pečetě: 1avatar
Kaomi

Počet príspevkov : 106
Join date : 14. 01. 13

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Mei Akumaru [JOUNIN]

Příspěvek pro Kiyoko Hokori za Mon 22 Apr - 16:34

V tom případě si uprav životopis, pak ti postavu přesunu ^^

_________________
Techniky:

Vybavení:
ZVN, katana, lékárnička, jedy, protijedy, shurikeny, kunaie, výbušné lístky, pečetě

Body schopností:
Ninjutsu - 5
Taijutsu - 5
Genjutsu - 2
Inteligence - 4
Síla - 5
Rychlost - 5
Chakra - 5
Ruční pečetě - 3
Celkem - 34 body

Vzhled v Henge:

Kiyoko si dává za vinu současný stav vesnice a nechce, se ukazovat ani vlastním lidem, proto tak chodí skoro pořád, nikdo netuší, že to je právě jejich Tsuchikage.
avatar
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 23

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Mei Akumaru [JOUNIN]

Příspěvek pro Kaomi za Mon 22 Apr - 18:37

x'D Ahaa...no tak to zůstávám x'D x'D...prej to bude nějaká organizace ^^...takže to beru Smile

_________________
Info:


Kotomi Shiren A
Megan Diasu B
Kage Bunshin B
Doton: Doroku Gaeshi C
Magen: Jigoku Kouka C
Kori Shinchuu no Jutsu C
Shunshin no Jutsu D

Ninjutsu: 2,5
Taijutsu: 3,5
Genjutsu: 4,5
Inteligence: 2
Síla: 2
Rychlost: 3,5
Chakra: 2,5
Ruční pečetě: 1avatar
Kaomi

Počet príspevkov : 106
Join date : 14. 01. 13

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Mei Akumaru [JOUNIN]

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru