Kirito Beater [CHUUNIN/KYUUBI NO JINCHUURIKI]

Goto down

Kirito Beater [CHUUNIN/KYUUBI NO JINCHUURIKI]

Příspěvek pro Tasai za Sun 6 Jan - 17:51


Meno
Kirito Beater


Pohlavie
Muž


Vek
18
(Na Chuunina nie príliš obvyklí vek. Ale ani nič podpriemerné.)


Hodnosť
Chuunin, Jinchuuriki
Prezývka - The Black Swordsman,
(Prezývky si vymyslel sám alebo skôr mu ju vymysleli jeho rodičia.)


Narodenie
Konoha 1.júna
súčasne žije v konohe

Podstata
Raiton - Ovláda
Fuuton - Neovláda (jediná možnosť je fuuton vyprodukovaný v jeho meči)
Katon - Neovláda

Charakter
Kirito už od malička bol fyzicky aj psychicky vyspelejším ale bol brzdení a preto sa to nejako moc neprejavilo. Je nabitý optimizmom a milým vystupovaním. Má rád jazerá, svoje meče, lesný vzduch po daždi. Tak isto si potrpí aj na dobré jedlo. Čerstvo napečenému pečivu a jeho vôni neodolá. Ale aj tak uňho prevláda chtíč po dobrom Dangu. Ktoré môže byť na akýkoľvek spôsob. Jeho život je iba v rozkvete a sám neviem kam sa má uberať. A preto ako sa hovorí necháva veci plynúť voľne. Je vskutku hyperaktívny aj keď je to len občasné. Záleží ako sa vyspí a ktorou nohou vykročí z postele. Optimizmu má na rozdávanie. Hoc sa vyskytuje obdobie kedy sa nejsmeje vôbec, ale keď je potreba tak sa vie aj usmiať a povzbudiť. Aj napriek svojmu optimizmu a dobrej nálade sám seba moc povzbudiť nevie a moc si neverí. Hoc pracuje na tom a snaží sa. Ale všetko je len na začiatku. Môže sa to zdať na schyzofrenika ale skutočne akoby mal dva charaktery. Preto vyznať sa v ňom je ťažké a vzhľadom k jeho situácií môže mať premenlivý a nestály charakter. Ranný tréning nechýba v jeho programe. Deň nezapočne bez neho. Jediné čo dáva pred tréning je jedlo alebo povinnosti Shinobiho. Pokiaľ dostane svoj "záchvat" dobrej a veselej nálady. Správa sa zbrklo, všetko robí šupšup rýchlo, naplno a vyžaruje z neho hyperaktivita na sto honov.


Vzhľad
Kirito čo sa týka vzhľadu je jednotvárny. Komplet čierne oblečenie vrátane plášťa. Veď také nosí už odjakživa tak prečo to meniť?! Pod plášťom v kapsičkách má ZNV. Na chrbte oba meče ktoré z pohľadu laika nie sú práve vhodne umiestnené ale Kiritovi to tak vyhovuje a vie ich veľmi rýchlo tasiť. Čierne kratšie vlasy ktoré lemujú jeho skôr gulatejšiu tvár, čierno-hnedé oči ktoré zmesou tejto farby vzniklo niečo iného ako majú obvykle iný ľudia. Je pomerne útlej postavy, žiadne "veľké zviera" to nie je xD ale zdanie niekedy klame. Podaktorý by sa divili ako rýchlo by ich zložil k zemi.

"Jedinečnosť"
Jeho jedinečnosťou je jeho telo. Jeho telo má vyššiu odolnosť. Je totižto možné že je čiastočný potom klanu Senju. Preto je aj v ňom uzavretý Kyuubi. Táto jedinečnosť nie je nejako prevratná. Ale zrejme prispela k tomu že sa už od malička venoval Kenjutsu. Ako sa povie "radšej mlátil päsťami".
Ako nositeľ Kyuubiho je ťažko skúšaní monštrom vo svojom vnútri. Snaží sa s ním vychádzať no ako sa hovorí občas ho má plné zuby, ale nikdy nepomyslel na to že by ho nemal. Sám hovorí že Kyuubi je kamarát ktorý je stále s ním.


Štýl boja
Kirito si "vypestoval" vlastný štýl Kenjutsu. Dva jednoručné meče z ktorými vie neuveriteľne obratne manipulovať a zasadiť nečakaný útok jedným alebo oboma naraz. Vyvinutím svojho vlastného štýlu nevedia jeho pohyby je ťažké ich odhadnúť. Tak isto ovláda Iaidō. Ale v každom prípade sa nimi vie obratne brániť, útočiť a hlavne môže vytiahnuť neočakavanú kombináciu. Ninjutsu sa venuje len okrajovo ale aj tak sa ho vďaka tréningu naučil používať svoj element ktorým je Raiton. No vďaka svojmu meču dokáže vyprodukovať Kenjutsu útok z podstatou Fuutonu.
V Genjutsu moc nevyniká a preto je to jeho slabina. Ovláda len základy z akadémia a nešpecifikuje sa na toto zameranie.

Zbrane
Dva elementárne meče. Fuuton(zelený meč) a Raiton(čierny meč). Efekt to má taký že stačí malé množstvo chakry aby sa meč plne nabil než to trvá normálne keď máte iba klasickú chakra oceľ. (nabitie elementárnou chakrou) Silou sú na tom o niečo lepšie ako klasická chakra ocel. Kedže meče sú spjaté z určitým elementom je možné z nimi mať spojené techniky(kenjutsu + ninjutsu). Tieto meče majú veľkú odolnosť a ako sa hovorí sú to meče na "celý život".
Ďalej jeho výbava obsahuje vybušné lístočky, shurikeny, kunaie a ocelové lanko.
Meče:

Životopis
Kde bolo tam bolo. Tam sa strom zelenil. Kde inde než v Konohe?! Zelená krajina posiata stromami. Príjemné prostredie pre život a pre dedinu skrytú v lístí. Jej obyvatelia sa tu cítili dobre a bezpečne chránení svojimi Shinobi. V tejto dedinke počali dieťa mladý manželský pár. Mladý jounin ktorý nedávno povýšil a Chuuninka z nemocnice ktorá dala prednosť pacientom pred svojim povýšením. Dokonalá rodinka no nie? Teda skôr bola. dokým neprišiel Kiritov otec o život. Kirito? Áno dieťatko ktoré sa tu pred nedávnom narodilo dostalo meno Kirito. Dieťatko ktoré skôr ako sa dostalo na svet malo už len mamu. Hoc to vyzeralo že sa čoskoro stane sirotou. Nestalo sa tak. Jeho mama boj o život po pôrode prežila. Musela. Robila to kvôli svojmu dieťaťu. Po prepustení z nemocnice si odnášala "batôštek" v podobe dieťatka zababúšeného do bielej látky. Roky plynuli a bábätko zrazlu nebolo a bolo tu dieťa. Dieťa ktoré dospievalo každým dňom a hlavne rástlo ako z vody.

Dieťa rástlo a rástlo, až z neho bolo chlapčisko ktorý bol schopný behom chvíle natropiť veľké neplechu. Či už obhadzoval okná vajíčkami alebo maloval lavičky na ktoré si ľudia sadali. Bolo mu to jedno, hlavne nech je to zábavné a trochu adrenalínové. Áno adrenalínové to bolo keď ho naháňal pekár od ktorého si "vypožičal" chlieb alebo cukrárka ktorej uždibol z koláča ktorý sa chladil na okne. Hoc vždy doma od mami dostal vynadané vždy ho mala rada. Veď to bolo to jediné čo má. A Kirito si vždy až potom uvedomil akú zlobu narobil a mrzelo ho to. Mrzelo ho že neposlúchal mamu. A preto vždy jeden deň robil zle a na druhý to bol odčiniť. A takto to šlo pekne dlho. Až sa jeho mama rozhodla prihlásiť ho do akadémie. Dúfala že tam si vybije prebytočnú energiu a nebude už tak problémový ako bol doteraz. Keď Kirito začal chodiť na akadémiu bolo tam preňho všetko nové. Tam sa prvý krát dozvedel o shinobi svete o tom kto chráni ich dedinu a kto ju vedie. Dá sa povedať že ho to doteraz moc nezaujímalo ale po pár dňoch na akadémie sa o to začal zaujímať. Chcel sa učiť nové veci a chcel ich ovládať čo najskôr. Už vtedy tvrdo drel. Čo mu nešlo tak to skúšal dovtedy dokým mu to nešlo. Už nerobil hlúposti, nemal ani kedy. Škola, domov, najesť sa a hneď sa učiť a cvičiť. Je pravda, Kirito nebol moc bystrí teda sám si to nikdy nepriznával a preto všetko čo nevedel nahrádzal veľkým úsilím a dávkou optimizmu. Vcelku úspešne si to kompenzoval. Pred Geninskymi skúškami bol dosť nervózni a neveril si. Bolo divné že človiečik ktorý vedel aj toho najväčšieho pesimistu posunúť do dúhových oblakov a sám pre seba nemal nikdy dobrého slova. Ale aj napriek podkopávaniu samého seba to zvládol. Síce z odrenímy ušami ale predsa len. Dostal čelenku Konohy!
,,Malý Šermiar!" to boli slová jeho matky keď sa Kirito obliekol do svojho nového "ninja" oblečenia. Kirito z neho nebol boh vie jak nadšený ale po chvíli si zvykol a vtedy netušil že za pár rokov sa s tým oblečením priamo spjatí. V tento deň si Kirito vyzdvihol svoju čelenku shinobiho a bol pripravení a v plnom očakávaní na svojho senseia a ostatných členov týmu. Budeme si rozumieť? Budú ma mať radi? Čo ak sa im nebudem páčiť? Takéto myšlienky mu neustále prúdili v hlave. Ale ako vždy jeho obavy boli vždy prehnané a skutočnosť bola omnoho lepšia. Nakoniec ako vždy sa
to potvrdilo aj tentoraz. Dostal do týmu jedného grázla a jedného extra nadaného ktorého si pamätal z akadémie. Ten chalan mal všetko vždy a hneď. A keď nie tak mu k tomu dopomohla jeho partička. Bol zvedavý čo dokáže teraz keď je sám. Senseia ktorého dostali tak toho mali iba týždeň a hneď dostali náhradného pretože ich nezvládal. V týme nepanovala moc pohodová atmosféra. Grázlik a pan dokonalý neustále zhadzovali Kirita a dá sa povedať že sa naňho vykašlali vždy keď mohli. No pokiaľ sa mohol učiť nové techniky a nejako moc to nepociťoval snažil sa to ignorovať a jednoducho sa cez to preniesť. Keď prišli na rad Chuuninske skúšky. Ich sensei váhal. Dať takýto nezohraný tým a dúfať že sa v núdzi podržia alebo ich nechať ešte Geninmi? To bola otázka, no nakoniec sa rozhodol a veril v nich že sa dajú dokopy. a preto sa ich tým účastnil Chuuninskych skúšok. V deň chuuninskych skúšok sa Kirito rozhodoval či na ne pôjde. Moc sa mu nechcelo, komu by aj....ale nakoniec šiel...

,,Hlavne to neposer, strachopud." toto bolo prvé čo počul od svojich "týmových kolegov". Prvá časť skúšky prebehla hladko. Vyhodili iba polovicu týmov a medzi tými ktorý prešli nechýbal ani ten Kiritov. Aj keď mal na mále. Na druhú skúšku sa moc necítil kedže vedel že v nej ide o zohranosť týmov a ich tým jediné v čom bol zohraný bola šikana Kirita. V lese se im podařilo potkat tři tými z ktorými museli súperiť. Na Kiritove prekvapenie zrazu jeho týmový kolegovia s ním rozprávali normálne a dokonca mu aj pomáhali. bol prekvapený. No nie na dlho. Len čo získali potrebné zvitky, ostatné ktoré nepotrebovali a boli navyše pohodili Kiritovi a rozlúčili sa s ním. Zrejme dúfali že Kirito v lese neprežije a nedostane sa k veži. Omyl. Bolo to tvrdé skúšanie a ťažká skúsenosť ale Kirito prežil a z potrebnými zvitkami sa dostal k veži. Narozdiel od svojich týmových kolegov ktorých prepadli pred vežou a ukradli im všetky zvitky. Rozhodcovia mali poradu čo teraz? Jeden z týmu dorazil do cieľa a ostatný dvaja došli na prázdno deň po ňom? Bolo to divné, no nakoniec rozhodli že ich tým postupuje. Kirita to naštvalo. Pretože on si to tam všetko odrel keď sa naňho vykašlal vlastný tým. Bol na všetko sám a oni...a oni si potom len tak došli a postúpili? No potom nad tým len mávol rukou. Vedel že v dueloch už tými nebudú. A tým pádom môže ísť proti jednému z nich a pomstiť sa ale sám si povedal že kým k tomu príde tak ich vyradí niekto iný. Konkurencia bola veľká aj napriek tomu že ich zostalo málo. Ako predpokladal jeho bývalí "partáci" sa nedostali ani cez kvalifikačné duely. Vedel že aj na psa dôjde mráz. Ale tým sa nezaoberal. Viac ho trápilo ako porazí svojho duelového protivníka. Bojoval statočne a nevzdal sa, bojoval až na pokraj síl a trvalo to sakra dlho. Ani jeden sa nechcel vzdať a ani jeden nemienil dať víťazstvo zadarmo.
Závereční zvonec zápasu zaznel keď obaja padli vyčerpaní na bojové pole. Bolo rozhodnuté.,,Prehral som" bolo prvé čo napadlo teraz nevídane smutného Kirita keď sa zobudil v nemocnici. Keď do jeho nemocničnej izby na druhý deň prišiel jeho sensei a sam/a Hokage (to záleží či bol ona alebo on xD). Oznámili mu že rada rozhodla o jeho postupe na Chuunina a tiež. Že majú naňho jednu prosbu.
Povedali mu že Jinchuuriki Kyuubiho má zdravotné problémy a je to s ním zlé. Je možné že Kyuubi prelomí pečať a mohol by napáchať veľké škody. Opýtali sa ho či je ochotný stať sa novým Jinchuurikim. A vziať na seba tie starosti, riziká a všetko s tým spojené. Kirito chvíľu váhal a v hlave mal zmätok. No aj napriek tomu iba hlasne odpovedal a prikývol že túto ponuku berie. Mal na to deň kým si poňho prídu ohľadne veci o ktorej musel mlčať. Tak teda odišiel z nemocnice domov, zbalil si veci a rozlúčil sa z mamou. Keď odchádzal a naposledy jej zamával dúfal že ju nevidí naposledy. Vedel že keby zomrel tak by jej to ublížilo ale na druhej strane riskoval pre dobrú vec. K pečateniu došlo pod prísnym dozorom, a tiež pod rúžkom noci. Predtím než začalo pečatenie bývalí jinchuuriki mu ešte niečo pošepkal. ,,Nikdy nestrať svoju tvár". To si pamätá dodnes. Následne začalo pečatenie ktoré bolo vcelku bolestné a hlavne kedže sa Kyuubi zdráhal tak to aj naťahovalo čas a tým pádom to naťahovalo to mučenie. Keď Kirito upadol do bezvedomia, ukončilo sa pečatenie, zamietli sa dôkazy a bol premiestnený do nemocnice akoby sa nič nestalo. Keď sa prebudil nikdy by nepovedal že tak rád uvidí tu nemocničnú bielu farbu. Hneď nato utekal domov za mamou, dobre sa najesť a hlavne žiť ďalej svoj život. Z novým kamarátom....

Body
Ninjutsu - 3,5
Taijutsu - 4
Genjutsu - 1
Inteligencia - 3
Rýchlosť - 4
Sila - 2
Chakra - 3
Ručné Pečate - 1,5
(Celkom -> 22 bodov ^~^)


Techniky
Iaido (A-rank)
Blesková Kopule (A) -> http://nsgoon.forumczech.com/t3758-techniky-jin-hiashi
Bleskový hák (B) -> http://nsgoon.forumczech.com/t3758-techniky-jin-hiashi
Bleskové čepele (C) -> http://nsgoon.forumczech.com/t3758-techniky-jin-hiashi
5x E
Tieto techniky ovládam SmileNaposledy upravil Kirito Beater dne Mon 7 Jan - 13:19, celkově upraveno 2 krát

_________________
Tasai, myslím, Shi
avatar
Tasai

Počet príspevkov : 454
Join date : 06. 01. 12
Age : 24

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Kirito Beater [CHUUNIN/KYUUBI NO JINCHUURIKI]

Příspěvek pro Kiyoko Hokori za Sun 6 Jan - 18:19

Kyuubi jako kamarád? Nezapomeň, na čem jste se s Akim domluvili. Takže doufám, že tu za měsíc neuvidím tvou postavu v kyuubi módu.

Techniky ke zbraním si pak sepiš k vlastním (bylo by fajn, kdyby tam byla i jejich základní schopnost, tedy to čeho jsou schopny po nabytí, jestli víš, jak to myslím.

Na techniky se ti podívám, až je sem dáš a co se týče životopisu: POVOLENO

_________________
Techniky:

Vybavení:
ZVN, katana, lékárnička, jedy, protijedy, shurikeny, kunaie, výbušné lístky, pečetě

Body schopností:
Ninjutsu - 5
Taijutsu - 5
Genjutsu - 2
Inteligence - 4
Síla - 5
Rychlost - 5
Chakra - 5
Ruční pečetě - 3
Celkem - 34 body

Vzhled v Henge:

Kiyoko si dává za vinu současný stav vesnice a nechce, se ukazovat ani vlastním lidem, proto tak chodí skoro pořád, nikdo netuší, že to je právě jejich Tsuchikage.
avatar
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 23

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Kirito Beater [CHUUNIN/KYUUBI NO JINCHUURIKI]

Příspěvek pro Tasai za Sun 6 Jan - 18:22

Samozrejme za týždeň už bude zničené fórko Kyuubim Twisted Evil (joke xD)

No ako som napísal. Okrem toho že sa do nich dá vložiť chakra ktorá meče nabije dotyčnou elementárnou chakrou nič extra nerobia. A čoho sú schopné po nabití...no toho istého ako klasické chakra čepele akurát sa k nim pridáva ich pasivna schopnosť,
Fuuton meč bude ostrejší po nabití a zase Raiton po styku z nepriateľom ho slabo paralyzuje.
Ale okej všetko spíšem do vlastných techník a rozpíšem podrobnejšie do najmenšej omrvinky.
Keď budú techniky schválené hodím ich aj pod životopis Very Happy

_________________
Tasai, myslím, Shi
avatar
Tasai

Počet príspevkov : 454
Join date : 06. 01. 12
Age : 24

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Kirito Beater [CHUUNIN/KYUUBI NO JINCHUURIKI]

Příspěvek pro Tasai za Mon 7 Jan - 13:18

Techniky doplnené Very Happy

_________________
Tasai, myslím, Shi
avatar
Tasai

Počet príspevkov : 454
Join date : 06. 01. 12
Age : 24

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Kirito Beater [CHUUNIN/KYUUBI NO JINCHUURIKI]

Příspěvek pro Kiyoko Hokori za Mon 7 Jan - 17:00

Tieto techniky prepadajú v prospech členov klanu Hiashi.
To značí že jedinej členke Riko Hiashi. Smile

_________________
Techniky:

Vybavení:
ZVN, katana, lékárnička, jedy, protijedy, shurikeny, kunaie, výbušné lístky, pečetě

Body schopností:
Ninjutsu - 5
Taijutsu - 5
Genjutsu - 2
Inteligence - 4
Síla - 5
Rychlost - 5
Chakra - 5
Ruční pečetě - 3
Celkem - 34 body

Vzhled v Henge:

Kiyoko si dává za vinu současný stav vesnice a nechce, se ukazovat ani vlastním lidem, proto tak chodí skoro pořád, nikdo netuší, že to je právě jejich Tsuchikage.
avatar
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 23

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Kirito Beater [CHUUNIN/KYUUBI NO JINCHUURIKI]

Příspěvek pro Tasai za Mon 7 Jan - 17:19

A tiež má na ne práva ten kto ich vymyslel Very Happy

_________________
Tasai, myslím, Shi
avatar
Tasai

Počet príspevkov : 454
Join date : 06. 01. 12
Age : 24

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Kirito Beater [CHUUNIN/KYUUBI NO JINCHUURIKI]

Příspěvek pro Kiyoko Hokori za Mon 7 Jan - 17:26

Prostě jsem si nemohla pomoct Smile ... ok, POVOLENO

_________________
Techniky:

Vybavení:
ZVN, katana, lékárnička, jedy, protijedy, shurikeny, kunaie, výbušné lístky, pečetě

Body schopností:
Ninjutsu - 5
Taijutsu - 5
Genjutsu - 2
Inteligence - 4
Síla - 5
Rychlost - 5
Chakra - 5
Ruční pečetě - 3
Celkem - 34 body

Vzhled v Henge:

Kiyoko si dává za vinu současný stav vesnice a nechce, se ukazovat ani vlastním lidem, proto tak chodí skoro pořád, nikdo netuší, že to je právě jejich Tsuchikage.
avatar
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 23

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Kirito Beater [CHUUNIN/KYUUBI NO JINCHUURIKI]

Příspěvek pro Tasai za Mon 7 Jan - 17:27

Hai, i tak te mám pořád rád Smile

_________________
Tasai, myslím, Shi
avatar
Tasai

Počet príspevkov : 454
Join date : 06. 01. 12
Age : 24

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Kirito Beater [CHUUNIN/KYUUBI NO JINCHUURIKI]

Příspěvek pro Akihiro Kazuki za Tue 8 Jan - 12:49

Velmi pěkný životopis ^^ (Vzhledově, ale i obsahem)
Jen ta barva se trochu hůře čte, ale jinak OK! Razz xD

_________________
Techniky:


Body:
Ninjutsu - 5
Genjutsu - 2
Taijutsu - 4
Intelekt - 4
Síla - 4
Rychlost - 5
Chakra - 5
Ruční pečetě - 4


Vzhled:

My theme:

avatar
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 23
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Kirito Beater [CHUUNIN/KYUUBI NO JINCHUURIKI]

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru