Gilien Kedoui [JOUNIN]

Goto down

Gilien Kedoui [JOUNIN]

Příspěvek pro Gilien Kedoui za Sun 6 Jan - 15:15


Jméno: Gilien

Příjmení: Kedoui

Přezívka: Travička

Klan: Kedoui

Pohlaví: Žena

Výška: 165 cm

Váha: 55 kg

Krevní skupina: 0+

Věk: 25 let

Povaha: sebevědomá, skromná, cílevědomá, sklony k vůdcovství, nepředvídatelná, snadno výbušná, velkým bitkám se vyhýbá, je někdy plachá, ale i rázná , ráda se mazlí (to ale moc lidí neví), chladná....

Oblíbené: a hraje na flétnu, při svém volnu ráda čte nebo medituje, nechává se ráda ovívat větrem.....

Neoblíbené: vtírání, když jí někdo bere jenom jako ,,ženu,, a proto podceňuje její schopnosti, pošťuchování na její účet hlavně ze strany mužů

Zajímavosti: Nevychází moc do akce, spíše stojí opodál a vše sleduje a sbírá informace, když dojde na zabíjení, dává přednost jedům. Vždy u sebe nosí flétnu nebo tři rolničky

živel: doton + zvuk

vesnice: nukenin z Iwy, teď Otogakure

Hodnost: S rank Akatsuki

Minulost:

Když byla menší...

Gilien je z klanu Kedouii sídlící v Iwagakure. Byla jedinou dcerou velitele klanu. Měla ale minimální péči. Otec byl jeden z velitelů jednotek chránící Tsuchikageho, a proto si na dceru ani neudělal čas. Synovy by se prý věnoval víc. Řekla jí jednou matka. Rozhodla se tedy sama zvdělávat využila k tomu svého dědečka, který jí přihlásil do akademie v Iwě. Tam se začínala nabírat své schopnosti, do toho se ještě učila tajnou techniku svého klanu a to změnu tváře, dědeček tu techniku učil jejího otce i matku. Gilien byla velmi talentovanou studentkou všestraně zaměřenou, milovala hudbu a to byla jediná věc, ve které ji rodiče podporovali. Hra na příčnou flétnu věnovala stejné množství času jako učení na ninju. I když její senseiové jí to hodně vyčítali, k čemu jí bude hra na flétnu, když bude chytat zloděje. To jí samozřejmě naštvalo a tak hledala způsob, jak svou lásku k hudbě zakonponovat do boje. Později zjistila možnost, uvrhnout své nepřátelé do genjutsu pomocí hudby, což velmi často využívala ale i proti svým přátelům. Dědeček byl tak ochotný, že jí zkupoval nějaké svitky z Otogakure za poměrně tučnou sumu, díky tomu se genjutsu naučila používat Měla v oblibě sedat si na nejvyšší věž ve vesnici a hrát. Pak sledovala jak lidi omáměne stojí pod věží a hledí na ní vzhůru. Armáda vesničanů omámených krásnou melodií samozřejmě přilákala samotnéh Tsuchikageho a tomu se to nelíbilo. Za tento přestupek byla často trestána hlavně fyzicky od svého otce. Několikrát jí flétnu vzal a schoval, nikdy však nezničil. Po tu dobu, co byla bez fétny byla jako tělo bez duše. Dědeček svou vnučku velice miloval, proto jí z vrbového dřeva vyřezal malou flétničku. Gilien ji nosila tajně a chodila hrát raději mimo vesnici.

Zkoušky

Na chunninských zkouškách měla k dispozici svou flétnu. Bohužel ji porotci zakázali, jen co začala hrát, protože zřejmě díky trémě, se její genjutsu nevydařilo. Musela se tedy vyžít s tím co uměla, přesto se jí nelíbil přístup porotců a stopla uprostřed boje zkoušku. Vytáhla dědovi flétnu a začala hrát. Celou arénu uvedla do ještě silnějšího genjutsu než měla původně v plánu. Ze zkoušky utekla za svou tetou, která byla obyčejná občanka a měla na starost laboratoře v Soře.

Další etapa života - kouzelný svět vědy

Chvíli se tam schovávala před svým problém ze zkoušek a také před otcem, opět se bála jeho fyzických trestů. Jenže dědeček, který to věděl se omylem prořekl a její otec se vydal na místo, kde se Gilien ukrývala. Tak velkou hádku museli slyšet snad na míle daleko, neobešlo se to i bez pár ran, ale nakonec z jejího otce vypadlo, ať si tu zůstane. Zkoušku prý udělala. nechápala jak, otec jí však vysvětlil, že udělala velký dojem svou reakcí. Gilien na něj byla naštvaná, příčnou flétnu ji však už nevráti a ona ho vyhodila se slovy velké nenávisti. Dalších pár měsíců se utápěla v depresích a samotě, až to její teta nevydržela a nabídla jí alespoň práci jejího asistenta. Nejdříve jednoduché čištění sklenic, zkumavek a podlah. U tety si všímala knih pné témat o chemii, zdravotnictví, lidského těla a různých dalších jedů a leků. Po večerech si je pročítala a snažila se vštípit a pochopit logiku molekul a umění léčení. Požádala tetu o první lekci výuky. Ochotně ji poslouchala a učila se. Teta ji naučila jak rozeznávat a odstraňovat jedy, hledat proti nim léky a jak léky vyrobit z mála co má. Kde má hledat správné byliny a dokonce jak udělat jednoduché plyny a velmi jí to bavilo. Tímto učením ztrávila 6 let, 6 let ve společnosti tety a jejích asistentů. Jak se věnovala vědě, tak zakrněla jako ninja, proto se rozhodla ve 23 letech vrátit se zpět do vesnice, ke své rodině. Bohužel rozhodnutá k posmtě.

Pomsta

Za dobu své působnosti v laboratořích si sama vypěstovala vlastní jed. Spočíval v obyčejné květině. Udělala to vše večer, aby nevzniklo podezření. Ráno natrhala květiny a ty přes den nechala v organickém jedu. Potom vázu s květinami položila na noční stolek. V noci květiny a chlorofil udělali svou práci. Její rodiče nic necítili. Zemřeli ve spánku. Otrávili se vzduchem. Nezapomněla dokonce ani na to, vloupat se do rodinného trezoru a vzít si právem rodinné jmění včetně její flétny. Dědečkovi nechala vzkaz, že je moc ráda, co jí naučil, ale že se s ním už nikdy neuvidí, nepatřila do Iwy, věděla, že až se na to přijde, bude podezřelá tak se začala skrývat v menších vesnicích a vydávala se za doktora a léčila lidi, tím si vydělala nějaké peníze, pak později se dozvěděla od někoho z klebet nukeninů, že v Otogakure nukenini hledají útočiště, navíc to byla vesnice, kde nebylo jistě zakázáno používat zvuk. Proto se tam vydala. Po její cestě tam ji ale zadrželi jednotky z Iwy. Ano byla podezřelá ze smrti svých rodičů. Uvažovala jestli se má do Iwy vrátit, nakonec jí to za to nestálo a ona poprvé za tu dobu začala bojovat proti lidem. Používala techniky Iwy proti jednotkám doslova země proti zemi. Ve finále použila genjutsu zvuku. Bylo jí už jedno jestli je hledaná či ne. Svůj cíl měla jasný. Vyšla poněkud svyženějším tempem hledat Otogakure.

Otogakure a Akatsuki

Nahlásila se sice jako nukenin z Iwy, avšak jako dočasný člen Otogakure. Působila chvíli jako obyčejný občan a učila se další techniky zvuku a dokonce získala svého summona, o kterém se dočetla z knih z veřejné knihovny. Opatřila si smlouvu na získání Netopýrů. Pomyslela si, že ideální pro její osobu, noční tvor, se zvukem. Později si pro ní přímo došel nějaký muž a uvedl ji do organizace Akatsuki. Sledoval ji už delší dobu, prakticky od tí záležitosti s vraždou jejich rodičů a uznal, že by mohla být pro Akatsuki výhodná. Může provádět své pokusy s jedy a zvukem normálě a nebude za to trestaná ba naopak chválená? No proč ne...

Zbraně: příčná flétna a zobcová flétna, bič, jedna sai jehlice na obranu a pár shurikenů, jehel (jehli jsou speciálně duté k naplnění jedů) a kunaiů

Jedy: kyanid, antrax, arzenik a ty které sama vyrobí

schopnosti: medické dovednosti a umění, jedy a léky ve všech podobách, umí je rozeznat, vyrobit, vytvořit nové v jakkéli podobě (plyn, pevný, tekutý), sama je nadopovaná určitými protijedy, takže případné otrávení na ní tak nepůsobí.


Techniky:
S
Kao Utsushi no Jutsu S (technika kopírování tváře typická pro klan Kedoui
Memory blocking Technikue (několika hodinový amnézie způsobená hudbou)
A
Mesaigakure no jutsu A (chameleonská technika)
Shosen no jutsu A (uzdravující)
Jutsu Shou (neutralizace techniky)
B
Shikumi no Jutsu B (genjutsu: ukázka smrti upravená za pomocí zvuku)
Doton: Domu (zpevnění těla elementem země jako obrana proti všem útokům kromě raitonu)
Doton: Ganban Kyuu (skalní rakev)
Saikan Chūshutsu no Jutsu (odstranění jedu)
C
Doton: Doroku Gaeshi C(zemská stěna ->štít)
Mateki: Mugen onsa! C (genjutsu - omamující píseň)
Kuchiose no jutsu C - Netopýři
D
Suzu no Oto ( zvuk zvonků)
Oto kaiseki no jutsu (Zvukové analyzování jen s pomocí Kuchyiose)
Onkyō gijutsu no zōfuku (zesílení zvukové techniky jen s pomocí Kuchyiose)

Body:
Ninjutsu - 5
Taijutsu - 4
Genjutsu - 4
Inteligence - 4
Síla - 4
Rychlost - 4
Chakra - 4,5
Ruční pečetě - 3,5
Celkem -33 body


Naposledy upravil Gilien Kedoui dne Sun 6 Jan - 17:32, celkově upraveno 2 krát
avatar
Gilien Kedoui

Počet príspevkov : 67
Join date : 06. 01. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Gilien Kedoui [JOUNIN]

Příspěvek pro Kiyoko Hokori za Sun 6 Jan - 15:41

Takže, S-rank ti nepovolím, na to by životopis musel vypadat jinak, upřímně se mi na člena Akatsuki zdá poněkud krátký. Když se podíváš na ostatní životopisy v Akatsuki, tak jistě pochopíš, co tím myslím.

Pak tu je ta zmínka o tom, že si na tělo mažeš mast, která způsobuje poleptání kůže a další, která zabíjí. Je to trochu nelogické, protože bys byla do minuty mrtvá a poleptaná.

Tou první technikou (Dokunuki) máš nejspíš na mysli: Saikan Chūshutsu no Jutsu B-rank techniku

Oto kaiseki no jutsu (Zvukové analyzování jen s pomocí Kuchyiose)
Onkyō gijutsu no zōfuku (zesílení zvukové techniky jen s pomocí Kuchyiose)

Tyhle dvě techniky jsem nenašla, ale asi máš na mysli jeho techniky: http://naruto.wikia.com/wiki/Rinji

_________________
Techniky:

Vybavení:
ZVN, katana, lékárnička, jedy, protijedy, shurikeny, kunaie, výbušné lístky, pečetě

Body schopností:
Ninjutsu - 5
Taijutsu - 5
Genjutsu - 2
Inteligence - 4
Síla - 5
Rychlost - 5
Chakra - 5
Ruční pečetě - 3
Celkem - 34 body

Vzhled v Henge:

Kiyoko si dává za vinu současný stav vesnice a nechce, se ukazovat ani vlastním lidem, proto tak chodí skoro pořád, nikdo netuší, že to je právě jejich Tsuchikage.
avatar
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 23

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Gilien Kedoui [JOUNIN]

Příspěvek pro Gilien Kedoui za Sun 6 Jan - 15:47

ok upravím to

_________________
Techniky:


Techniky:
S
Kao Utsushi no Jutsu S (technika kopírování tváře typická pro klan Kedoui)

A
Shosen no jutsu A (uzdravující)

B
Shikumi no Jutsu B (genjutsu: ukázka smrti upravená za pomocí zvuku)
Mateki: Mugen onsa! C (genjutsu - omamující píseň)

C
Kuchiose no jutsu C - Netopýři
Suzu no Oto ( zvuk zvonků)
Magen: Kokoni Arazu no Jutsu (iluze okolí)

D
Shunshin no Jutsu
Oto kaiseki no jutsu (Zvukové analyzování jen s pomocí Kuchyiose)
Onkyo gijutsu no zofuku (zesílení zvukové techniky jen s pomocí Kuchyiose)

Body:
Ninjutsu 5
Taijutsu 4
Genjutsu 4
Inteligence 4
Síla 4
Rychlost 4
Chakra 4,5
Ruční pečetě 3,5

Vybavení: příčná flétna a zobcová flétna, bič, jedna sai jehlice na obranu a pár shurikenů, jehel (jehli jsou speciálně duté k naplnění jedů) a kunaiů a vždycky má u sebe taštičku se základními jedy a projedy

avatar
Gilien Kedoui

Počet príspevkov : 67
Join date : 06. 01. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Gilien Kedoui [JOUNIN]

Příspěvek pro Kiyoko Hokori za Sun 6 Jan - 17:01

sama je nadopovaná určitými jedy, které můžou působit na okolí, ale ne na ní samotnou.
To je: 1. do rtu si často masíruje její vlastní jed, který se při letmém dotyku uvolňuje a do minuty zabíjí (dává si ho jen, když jde do akce) - Tohle ti nepovolím ze dvou důvodů
1.) Ten jed, který si mažeš na rty by zabil i tebe
2.) Máš v těle jedy, které působí na okolí, ale na tebe ne? Jak je to možné?

2. do rukavic, které často nosí má puštěný feromonový plyn, po jeho fouknutí uvolňuje omamující vůni (neplatí na ženy) - Co ta vůně s cílem udělá? Můžeš ho ovládat, nebo...?

_________________
Techniky:

Vybavení:
ZVN, katana, lékárnička, jedy, protijedy, shurikeny, kunaie, výbušné lístky, pečetě

Body schopností:
Ninjutsu - 5
Taijutsu - 5
Genjutsu - 2
Inteligence - 4
Síla - 5
Rychlost - 5
Chakra - 5
Ruční pečetě - 3
Celkem - 34 body

Vzhled v Henge:

Kiyoko si dává za vinu současný stav vesnice a nechce, se ukazovat ani vlastním lidem, proto tak chodí skoro pořád, nikdo netuší, že to je právě jejich Tsuchikage.
avatar
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 23

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Gilien Kedoui [JOUNIN]

Příspěvek pro Gilien Kedoui za Sun 6 Jan - 17:33

edit

_________________
Techniky:


Techniky:
S
Kao Utsushi no Jutsu S (technika kopírování tváře typická pro klan Kedoui)

A
Shosen no jutsu A (uzdravující)

B
Shikumi no Jutsu B (genjutsu: ukázka smrti upravená za pomocí zvuku)
Mateki: Mugen onsa! C (genjutsu - omamující píseň)

C
Kuchiose no jutsu C - Netopýři
Suzu no Oto ( zvuk zvonků)
Magen: Kokoni Arazu no Jutsu (iluze okolí)

D
Shunshin no Jutsu
Oto kaiseki no jutsu (Zvukové analyzování jen s pomocí Kuchyiose)
Onkyo gijutsu no zofuku (zesílení zvukové techniky jen s pomocí Kuchyiose)

Body:
Ninjutsu 5
Taijutsu 4
Genjutsu 4
Inteligence 4
Síla 4
Rychlost 4
Chakra 4,5
Ruční pečetě 3,5

Vybavení: příčná flétna a zobcová flétna, bič, jedna sai jehlice na obranu a pár shurikenů, jehel (jehli jsou speciálně duté k naplnění jedů) a kunaiů a vždycky má u sebe taštičku se základními jedy a projedy

avatar
Gilien Kedoui

Počet príspevkov : 67
Join date : 06. 01. 13

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Gilien Kedoui [JOUNIN]

Příspěvek pro Kiyoko Hokori za Sun 6 Jan - 17:34

No dobrá, teď už by to mělo být v pořádku.
POVOLENO

_________________
Techniky:

Vybavení:
ZVN, katana, lékárnička, jedy, protijedy, shurikeny, kunaie, výbušné lístky, pečetě

Body schopností:
Ninjutsu - 5
Taijutsu - 5
Genjutsu - 2
Inteligence - 4
Síla - 5
Rychlost - 5
Chakra - 5
Ruční pečetě - 3
Celkem - 34 body

Vzhled v Henge:

Kiyoko si dává za vinu současný stav vesnice a nechce, se ukazovat ani vlastním lidem, proto tak chodí skoro pořád, nikdo netuší, že to je právě jejich Tsuchikage.
avatar
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 23

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Gilien Kedoui [JOUNIN]

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru