Aitenn Megami [TOKUBETSU JOUNIN/GOBI NO JINCHUURIKI]

Goto down

Aitenn Megami [TOKUBETSU JOUNIN/GOBI NO JINCHUURIKI]

Příspěvek pro Aitenn Megami za Sat 5 Jan - 18:13

~Budúcnosť patrí tým, ktorí veria v silu svojich snov~


~Meno a priezvisko :
~Aitenn Megami (Itako)~
~Prezývka :
~Kami no Tenshi~
~Vek :
~21~
~Hodnosť :
~Tokubetsu Jounin~
~Pohlavie :
~Žena~
~Jinchūriki :
~Kokuō (Gobi)~
~Elementy :
~Suiton, Doton~
~Hijutsu :
~Paper Manipulation~
~Krvná skupina :
~AB~
~Narodená :
~24. júna~

~Dedina : Iwagakure no Sato
~Povaha :

Aitenn už nie je taká, aká kedysi bývala...Nie je už to malé tiché dieťa s vierou, že jedného dňa nastane mier. Na celom svete. Áno, zdieľa síce snahy svojho klanu, snaží sa byť dobrá a pomáhať ostatným, napriek tomu sa zmenila od základov. Naučila sa spoliehať na svoje sily, proste sa osamostatniť. Už viac nie je závislá na pomoci druhých.
Aitenn, ako som už spomínala, stále je dievča, teda skôr žena, s dobrým srdcom. Pomáha každému, kto o to požiada, tak ako ju to učila matka, ktorá už pravdepodobne nie je medzi živými. Stala sa obeťou vzbury, kvôli ktorej skončili nie príliš dobre. Je jedna z mála tých, ktorí veria, že jedného dňa sa všetko na dobre obráti. Že dobro zvíťazí nad zlom. Občas má však samozrejme pochybnosti, pretože často nastávajú i také situácie, z ktorých niet úniku. Je ťažké v terajšom svete prežiť...A preto zostala vo svojom zničenom domove. V ktorom žije ešte tých pár ľudí, ktorí ho nezradili a tak ako ona, i oni veria, že všetko zlé raz pominie.
~Vzhľad :
Tak ako sa tak povediac zmenila Aitennina povaha, zmenil sa i jej vzhľad. Na svoju osemnástku si prefarbila vlasy na bielo, čo brala ako rozlúčku s jej doterajším životom. Potrebovala proste zmenu! Avšak v tvári ostala rovnaká. Nezmenila sa, stále má priezračné modré oči, malý nos a ružové, pekne tvarované pery.
Okrem vlasov zmenila aj svoj štýl obliekania. Zahodila pierka, ktoré si stale pchala do vlasov, i rockové náramky, opasky či čierne tričká a nohavice. Keďže je už Jounin, bežne sa medzi ľuďmi pohybuje v modrej jouninske veste, pod ktorou má biely sveter. K tomu nosieva tiež obyčajné zelené nohavice s modrou šatkou obviazanou okolo pásu. Nič zvláštne.
Nesmiem zabudnúť tiež na tetovania. Na ramene jej pribudol veľký čínsky drak s tigrom, na chrbte sa jej črtajú čierne anjelské krídla a aby toho ešte nebolo málo, cez celé stehno sa jej tiahne had. Toľko si toho nevytetovala len tak pre nič za nič. Nie len že sa jej to páčilo, chcela si tiež zakryť jazvy, ktoré práve najkrajšie nevyzerali.
Spomeniem tu ešte to, že Aitenn povyrástla o pár centimetrov, čo sa ale za výhru považovať nedá.
~Obľúbené :
Písala som síce, že Aitenn je človek so smutným srdcom, ale to neznamená, že ma málo obľúbených vecí. Je toho hrózne veľa a keby som to všetko mala vymenovať, tak tu presedím celý deň xD. Najprv by som chcela spomenúť jej neutíchajúcu lásku k zvieratkám. Považuje ich za najlepších priateľov, prítulných poslucháčov, ktorí dokážu aj celý deň presedieť pri svojom majiteľovi a počúvať jeho trápenia, a pritom nič nevyzradia. Adoptovala si rôzne zvieratá z niekoľkých útulkov. Preto sa nezľaknite, až vojdete do sídla klanu, teda presnejšie do časti, kde býva ona s rodičmi a so sestrou, rôznych zvierat, ktoré pobehujú hore dolu, ale môžem povedať, že všetky sú nehorázne prítulné, takže sa ich netreba báť. Aitenn má vo svojej "zbierke zvierat" dokonca aj malé tigríčatko, ktoré však bude do konca svojho života krívať kvôli istému zraneniu jednej jeho prednej labky.
Ďalej Aitenn miluje tetovania a piercingy. Síce má ešte len 21, ale na svojom konte má už päť tetovaní. Samotné tetovanie dosť bolelo, ale myslím, že to stálo za to. Tiež rada tancuje a číta knihy.
Z jedál obľubuje Aitenn najmä Rámen. Tá chuť a vôňa...No proste Siedme nebo pre chuťové poháriky! Čo sa týka počasia, nie je vôbec zvláštne, že najradšej má slnečné počasie...
~Neobľúbené :
Na prvom mieste v Aitenninom rebríčku neobľúbených vecí figurujú sprostí, arogantní, nafúkaní a falošní ľudia. Z duše ich nenávidí i napriek svojej povahe, no kto by sa chcel kamarátiť s nejakým šibnutým dementom, ktorý od rána do večera čumí do zrkadla, myslí si o sebe že je najlepší, povyšuje sa nad ostatných a zrádza svojich kamarátov? Asi len poriadny blbec. Ďalej nemá rada slizký hmyz, napríklad slimáky a dážďovky. No fúj! Čo sa týka jedál, má rada všetky okrem tých, v ktorých sa nachádzajú morské plody a živočíchy. Vždy sa zhnusila, keď videla nejakého človeka, ako si pchá do úst raka či čo to je.

Bodové hodnotenie schopností :
Ninjutsu - 4,5
Taijutsu - 3
Genjutsu - 1
Rýchlosť - 2,5
Sila - 4
Chakra - 4
Inteligencia - 3
Rýchlosť pečatí - 3


Techniky :
Kawarimi no Jutsu (E)
Kakuremino no Jutsu (E)
Nawanuke no Jutsu (E)
Henge no Jutsu (E)
Bunshin no Jutsu (E)
Kami Shuriken (D)
Kanashibari no Jutsu (D)
Shunshin no Jutsu (D)
Chakura no Mesu (C)
Ōkashō (C)
Kami Bunshin (B)
Shikigami no Mai (B)
Shosen Jutsu (A)
Kami no Shisha no Jutsu (S)

Životopis :

Aitenn sa narodila dňa 24. júna do klanu Itako. Bola to veľmi veľká radosť, no sklamanie bolo, že Aitenn sa narodila už s chorobou cukrovkou, ktorou trpela aj Pandora, Aitennina mama. Nielen že táto choroba jej priniesla veľké problémy, kvôli nej bola aj terčom opovrhovania ostatných, ktorí si mysleli, že kvôli tejto chorobe nebude nikdy plnohodnotný ninja. No šeredne sa mýlili. Z Pandory vyrástla veľmi silná kunoichi, ktorá im ukázala, čo všetko sa dá dokázať aj s chorobou, ktorá ju vôbec neobmedzovala v tréningu až na to, že si každý deň musela pichať inzulín, ktorý telu veľmi chýbal.
Práve kvôli tejto skúsenosti si nedovolili opovrhovať ani Aitenn, nechceli podceňovať jej schopnosti a spoločne s Pandorou verili, že sa z nej raz stane tiež silná kunoichi...Hneď ako prepustili Pandoru aj s Aitenn z nemocnice, doma ich čakalo prekvapenie a následne aj veľká oslava na počesť narodenia ďalšieho prírastku do klanu. Oslava trvala celú noc a Aitenn kvôli tomu nemohla zaspať. Preto Hina, jej päťročná sestra, opustila ostatných, vytiahla Aitenn z kočiarika a pomaly s ňou smerovala hore, do spálne, kde sa nachádzala Aitennina postieľka.
"Moja malá sestrička...Teším sa na to, až budeme trénovať spolu." Na to, že Hina mala iba päť rokov, mala dosť vyspelý rozum.
"Už teraz verím, že raz z nás bude nerozlučná dvojica. Budeme presne ako najlepšie kamarátky." Hina jemne uložila Aitenn do postieľky a prikryla ju dekou. Aitenn zatvorila oči a ponorila sa do sveta snov.
Hina ju ticho pozorovala. "Dobrú noc, moja milá sestrička." Zaželala jej nakoniec a odišla z maminej izby...

Hneď ako Aitenn dosiahla vek päť rokov, začal sa jej základný tréning, ktorý ju mal dostatočne pripraviť na Akadémiu. Otec sa ju snažil trénovať Taijutsu, ale márne. Nie len že oň Aitenn neprejavovala veľký záujem, dokonca bola naňho antitalent. Jej otec to nakoniec vzdal a nechal tréning jeho dcéry Pandore, jej matke. Tá tiež pochádzala z klanu Itakoi a veľmi dobre vedela, že jej dcéra má talent na Ninjutsu a ovládanie samotnej chakry. Teda aspoň v to dúfala vzhľadom k tomu, že by mala ovládnuť klanové Hijutsu. Čo však bolo zvláštne, že Hijutsu sa u nej začalo prejavovať až niekedy vo ôsmych rokoch (myslím tým skladanie papiera a tak, keďže väčšina členov klanu sa ho učila skladať už v útlom veku).

Len čo Aitenn dosiahla vek šesť rokov, prišla tá zdrvujúca správa...Správa, že sa má stať ďalšou hostiteľkou legendárneho päťchvostého démona Gobiho, vlastným menom Kokua. Zarazili sa nielen jej rodičia, ale i celý klan. Aitenn bola predsa obyčajné dieťa z hľadiska vodcu klanu. Tak prečo práve ona, keď mali pochybnosti, že sa vôbec naučí ovládať Hijutsu aspoň na základnej úrovni? Táto otázka trápila nejedného človeka. Aitenn vtedy nevedela, kto to vlastne Gobi je, nepoznala žiadneho Bijuu, bola na to príliš mladá. Ešte ani na Akadémiu nechodila! Keď sa jej rodičia pýtali Tsuchikageho prečo ona, odmietol im dať adekvátnu odpoveď. Samozrejme to nechceli povoliť...Aby sa z ich dcéry stalo monštrum, ktoré bude celá dedina nenávidieť? Nie, nie, nie, žiadne také! Iná možnosť však nebola. Nakoniec museli povoliť a to bol koniec pomerne normálneho života Aitenn...
Pečatenie sa konalo tri mesiace od tohto konečného povolenia rodičov, medzitým sa mala Aitenn pripraviť na svoju budúcu rolu jinchuurikiho. Veľa toho nevedela, však mala len šesť rokov a úprimne sa bála toho, čo má prísť. Nechápala, ako môže niekto niečo tak veľké zapečatiť do tak krehkého a slabého ľudského tela. A nechápala ani, na čo to vlastne je. Pečatenie prebiehalo úplne v poriadku, avšak pre Aitenn to v poriadku nebolo. Život od tohto dňa sa jej rýchlo zmenil. Ľudia na ňu zazerali ako na nejaké monštrum, ako na niečo, čo tu nemá čo robiť. Prepaľovali ju vražednými pohľadmi. Aitenn to zo začiatku ignorovala, ale čím bola staršia, tým viac ju to trápilo. Vyhýbala sa jej väčšina dediny a mala málo kamarátov...Jediným človekom, ktorému mohla stopercentne veriť, bola jej o päť rokov staršia sestra, Hina. Vytvorilo sa medzi nimi silné sesterské puto, ktoré sa len tak ľahko prelomiť nedá. Sľúbili si, že zostanú spolu navždy...A nič ich nerozdelí...Ani smrť...

Dva roky na to sa dostala na akadémiu, kde sa ku nej jej spolužiaci nesprávali o nič lepšie ako väčšina obyvateľov Iwy. Báli sa jej, za chrbtom ju ohovárali a vyhýbali sa jej tak, ako sa najviac dalo. Jediný, kto sa jej nebál, bol samotný sensei, ktorý ju mal veľmi rád. Nie len že sa dobre učila, zaujala ho aj jej odvaha a sila vôle, ktorou disponovala. Bola vždy dobrá, milá a poslušná žiačka, ničím neskazená. Väčšinou to bolo tak, že deti na akadémii boli ako utrhnuté z reťaze. Ten rozbil okno, tamten staval lietadielka, hen ten hodil na senseia vodný balón. Len Aitenn poslušne sedela na mieste, opakovala si látku, aby ju vedela perfektne...Jednoducho, toto obdobie bolo pre ňu obzvlášť dôležité. Naučila sa niekoľko vecí, ktoré nebyť Gobiho, jej rodiny a staršej sestry sa nebola nikdy naučila...A...Stala sa vyspelejšou a rozumnejšou než ostatné deti...

Záverečné skúšky na Akadémii úspešne splnila v jedenástich a stala sa tak právoplatným geninom. Jej rodina na ňu bola veľmi hrdá. So sestrou, ktorá mala už mimochodom šestnásť rokov a bola chuuninom, si vytvorili ešte silnejšie puto, než predtým. Hina jej často pomáhala, radila jej a poučovala ju. Za čo je jej veľmi vďačná.
Jej matka Pandora ju začala učiť anatómiu, bylinky, tvorenie jedov a protijedov, aby ju pripravila na jej budúcu činnosť. Aitenn to narozdiel od Taijutsu nesmierne zaujímalo a rada sa tomuto venovala. Pandora ju občas brávala aj do nemocnice, kde občas mala prax. Nemyslite si však, že to bolo operovanie alebo niečo také. Proste len mala vyčistiť a obviazať rany a tak podobne. Taktiež jej Pandora často rozprávala o ich klane a o jeho Hijutsu.

A čo sa dialo ďalšie štyri roky? Aitenn pilne trénovala a učila sa, aby z nej raz bola silná kunoichi, presne ako jej matka. Smolou však bolo to, že sa zmenila od základov. To opovrhovanie ľudí voči nej a ich hlboká nenávisť ju zmenila. Zrazu jej kleslo sebavedomie, uzavrela sa do seba a rozprávala sa len s máloktorými ľuďmi, padla do rúk ľútosti a smútku, padla do svojej vlastnej temnoty. Avšak jej láskavá povaha jej ostala. Stále rada pomáhala, často sa usmievala, i keď falošne aj to len preto, aby zakryla svoj vlastný smútok. Utešovala tých, čo to potrebovali...Keď nemôže byť šťastná ona, nech budú aspoň šťastní ostatní. Málo kto ju mal rád, no i napriek tomu sa na nikoho nehnevala a nikoho za to neznenávidela. Vedela, že to je len obyčajná ľudská reakcia na niečo, čo nepovažujú za prirodzené. Strach, že privedie dedinu do záhuby je silnejšia než oni sami. Aitenn ich pochopila, ale napriek tomu sa nezmenila.
S Kokuom veľa skúseností nezískala. Občas ju síce niekto tak naštval, že prijala jeho pomoc ale skôr, než ju stihol ovládnuť, úplne ovládla svoje emócie a nedovolila, aby si ju podriadil. Inokedy zase nemala vôbec vôľu odolávať a keď sa zdalo, že ju ovládne, niekto jej pomohol. Získala silu a odmietla sa Kokuovi podriadiť...

Ďalšia kapitola jej života začala, keď sa prvý krát stretla s novou Tsuchikage, ktorá si ju aj istého mladíka menom Miko Jigoku vzala pod ochranné krídla. Šťastím bolo to, že Kiyoko bola jednou z najlepších medičiek a tak mohla učiť Aitenn, ktorá v tom období k práve najtalentovanejším nepatrila.
Taijutsu neovládala ešte stále a aj napriek tomu, že mala talent na Ninjutsu, nezlepšila sa. Bohužiaľ. Aitenn to trápilo, keďže sa musela spoliehať na pomoc ostatných, bez pomoci druhých by nedokázala absolútne nič, ba dokonca ani brániť sa. Miko bol ten, ktorý ju neustále chránil, bol schopný pre ňu položiť život.
Pochopiteľne Aitenn nemala pod kontrolou ani svojho Bijuu (vlastne ho pod kontrolou nemá doteraz). Avšak bola to tak ťažká doba, že sa Kokuo k nej predsa len rozhodol byť trochu lepší. Nechcel predsa prísť o život nie? To radšej bude trčať v tom otravnom šteňati, než by opäť mal byť ovládaný nejakým šibnutým maniakom.
Neskôr sa Miko a Aitenn dali dokopy, boli proste šťastným párom a trvalo im to dlho. Než už spolu bohužiaľ nie sú...Aj keď Aitennina láska k Mikovi stále pretrváva...

Čím bola Aitenn staršia, tým viac sa túžila zlepšiť. Prvý krát na Chuuninských skúškach totálne pohorela, nemyslela si, že to bude až také...Ťažké. Kiyoko jej však znova pomohla a na ďalšie chuuninské skúšky, ktoré sa konali o dva roky, jej pomohla poriadne sa pripraviť. Splnila ich síce, ale bolo to len tak tak. Aitenn Bola šťastná, že sa jej konečne podarilo stať chuuninom.
Začala tvrdo trénovať i naďalej pod dohľadom Kiyoko, vďaka ktorej sa jej neskôr podarilo stať medikom. Jej sen sa splnil! Naučila sa využívať chakrou zvýšenú silu, i niektoré medické techniky, ktoré by sa dali považovať za základ. Taktiež ako správny medik ovláda základy senzibilstva.
Taktiež sa jej podarilo stať sa Tokubetsu Jouninom.

Aitenn sa pripravovala i na Jouninské skúšky, plány jej však prekazila pomaly nastávajúca vojna, alebo skôr taká vzbura...Alebo ako to mám nazvať. Tie nepokoje, chaos nielen v Iwe, ale i v ostatných dedinách...Ktoré spôsobovali ľudia túžiaci po moci, slobode. Ktoré nerešpektovali pravidlá.
Klan Itako však nezradil. I naďalej stál pri Tsuchikage, podal jej pomocnú ruku a pomáhal jej. Avšak nestačilo to. Nakoniec bola Iwa napadnutá nukeninmi a kompletne zničená. Aitenn sa len zázrakom dokázala pred nimi skryť, vedela, že nebudú mať šancu. Bolo ich príliš veľa...Niekam odviedli množstvo obyvateľstva, medzi ktorými boli členovia klanu Itako i...Jej matka, ktorá sa pred nimi skryť nestihla. Len Hina jej zabránila v tom, aby sa medzi nich rozbehla a pokúsila sa matku zachrániť...Vysvetlila jej totiž, že ich tam je príliš veľa a že by nemala šancu.

Aitenn pochopiteľne hodnú chvíľu za svojou smútila, nevedela o nej absolútne nič. Či vôbec žije... Avšak veľmi jej pomohla Kiyoko a jej veľká sestra, ktorá sa našťastie skryť stihla tiež.
Iwa však už nebola Iwou. Z jednej z najväčších dedín ostali len trosky...Nič viac. Aitenn sa však musela vzchopiť. Dedina ju potrebovala, tak ako každého shinobiho. Trúchlením nad osudom jej matky nič nedosiahne. Rozhodla sa úplne zmeniť.
Snaží sa pomáhať dedine, tým pár ľuďom v nej, ktorí to prežili...Dodnes ešte verí, že dobro premôže zlo...A že raz všetko bude ako predtým.Naposledy upravil Aitenn Megami dne Tue 28 May - 15:15, celkově upraveno 3 krát
avatar
Aitenn Megami
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)

Počet príspevkov : 407
Join date : 14. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Itako

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Aitenn Megami [TOKUBETSU JOUNIN/GOBI NO JINCHUURIKI]

Příspěvek pro Kiyoko Hokori za Sat 5 Jan - 20:35

Hned na začátek bych chtěla říct, že máš krásný životopis, pěkně se mi četl. Ke kekkei genkai mám jen dvě věci: http://naruto.wikia.com/wiki/Steel_Release název máš úplně stejný. Ta druhá věc je, že si ho máš sepsat ke klanům, kde se ti na to podívá jiný admin, ale to asi víš.
POVOLENO
Účet ti přejmenuju ^^

_________________
Techniky:

Vybavení:
ZVN, katana, lékárnička, jedy, protijedy, shurikeny, kunaie, výbušné lístky, pečetě

Body schopností:
Ninjutsu - 5
Taijutsu - 5
Genjutsu - 2
Inteligence - 4
Síla - 5
Rychlost - 5
Chakra - 5
Ruční pečetě - 3
Celkem - 34 body

Vzhled v Henge:

Kiyoko si dává za vinu současný stav vesnice a nechce, se ukazovat ani vlastním lidem, proto tak chodí skoro pořád, nikdo netuší, že to je právě jejich Tsuchikage.
avatar
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 23

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Aitenn Megami [TOKUBETSU JOUNIN/GOBI NO JINCHUURIKI]

Příspěvek pro Aitenn Megami za Sat 5 Jan - 22:32

Áno, ja viem, riadila som sa totiž podľa jednej stránky, ale nerobí mi problém premenovať to na Hikari, čo v japončine znamená svetlo xD
Áno, neskôr ho spíšem, a techniky tiež xD
A ďakujem xD

_________________
Techniky:
Kawarimi no Jutsu (E)
Kakuremino no Jutsu (E)
Nawanuke no Jutsu (E)
Henge no Jutsu (E)
Bunshin no Jutsu (E)
Kami Shuriken (D)
Kanashibari no Jutsu (D)
Shunshin no Jutsu (D)
Chakura no Mesu (C)
Ōkashō (C)
Kami Bunshin (B)
Shikigami no Mai (B)
Shosen Jutsu (A)
Kami no Shisha no Jutsu (S)
avatar
Aitenn Megami
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)

Počet príspevkov : 407
Join date : 14. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Itako

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Aitenn Megami [TOKUBETSU JOUNIN/GOBI NO JINCHUURIKI]

Příspěvek pro Kiyoko Hokori za Mon 27 May - 16:14

Je třeba, nechat znovu schválit KG ^^

_________________
Techniky:

Vybavení:
ZVN, katana, lékárnička, jedy, protijedy, shurikeny, kunaie, výbušné lístky, pečetě

Body schopností:
Ninjutsu - 5
Taijutsu - 5
Genjutsu - 2
Inteligence - 4
Síla - 5
Rychlost - 5
Chakra - 5
Ruční pečetě - 3
Celkem - 34 body

Vzhled v Henge:

Kiyoko si dává za vinu současný stav vesnice a nechce, se ukazovat ani vlastním lidem, proto tak chodí skoro pořád, nikdo netuší, že to je právě jejich Tsuchikage.
avatar
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 23

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Aitenn Megami [TOKUBETSU JOUNIN/GOBI NO JINCHUURIKI]

Příspěvek pro Aitenn Megami za Mon 27 May - 18:48

Editla som to kvôli tomu, že podľa nových pravidiel jinchuuriki nesmie mať Kekkei Genkai ^^
K tomu som Aitenn zmenila hodnosť na chuunina, dúfam že to nevadí ^^

_________________
Techniky:
Kawarimi no Jutsu (E)
Kakuremino no Jutsu (E)
Nawanuke no Jutsu (E)
Henge no Jutsu (E)
Bunshin no Jutsu (E)
Kami Shuriken (D)
Kanashibari no Jutsu (D)
Shunshin no Jutsu (D)
Chakura no Mesu (C)
Ōkashō (C)
Kami Bunshin (B)
Shikigami no Mai (B)
Shosen Jutsu (A)
Kami no Shisha no Jutsu (S)
avatar
Aitenn Megami
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)

Počet príspevkov : 407
Join date : 14. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Itako

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Aitenn Megami [TOKUBETSU JOUNIN/GOBI NO JINCHUURIKI]

Příspěvek pro Kiyoko Hokori za Mon 27 May - 20:43

Chuunin už je zabraný, ale můžu ti nabídnout Tokubetsu jounina ^^

_________________
Techniky:

Vybavení:
ZVN, katana, lékárnička, jedy, protijedy, shurikeny, kunaie, výbušné lístky, pečetě

Body schopností:
Ninjutsu - 5
Taijutsu - 5
Genjutsu - 2
Inteligence - 4
Síla - 5
Rychlost - 5
Chakra - 5
Ruční pečetě - 3
Celkem - 34 body

Vzhled v Henge:

Kiyoko si dává za vinu současný stav vesnice a nechce, se ukazovat ani vlastním lidem, proto tak chodí skoro pořád, nikdo netuší, že to je právě jejich Tsuchikage.
avatar
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 23

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Aitenn Megami [TOKUBETSU JOUNIN/GOBI NO JINCHUURIKI]

Příspěvek pro Aitenn Megami za Tue 28 May - 15:16

Ok, tak som to editla na TJ ^^

_________________
Techniky:
Kawarimi no Jutsu (E)
Kakuremino no Jutsu (E)
Nawanuke no Jutsu (E)
Henge no Jutsu (E)
Bunshin no Jutsu (E)
Kami Shuriken (D)
Kanashibari no Jutsu (D)
Shunshin no Jutsu (D)
Chakura no Mesu (C)
Ōkashō (C)
Kami Bunshin (B)
Shikigami no Mai (B)
Shosen Jutsu (A)
Kami no Shisha no Jutsu (S)
avatar
Aitenn Megami
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)

Počet príspevkov : 407
Join date : 14. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Itako

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Aitenn Megami [TOKUBETSU JOUNIN/GOBI NO JINCHUURIKI]

Příspěvek pro Kiyoko Hokori za Tue 28 May - 18:27

POVOLENO Vítám tě znovu v Iwě ^^

_________________
Techniky:

Vybavení:
ZVN, katana, lékárnička, jedy, protijedy, shurikeny, kunaie, výbušné lístky, pečetě

Body schopností:
Ninjutsu - 5
Taijutsu - 5
Genjutsu - 2
Inteligence - 4
Síla - 5
Rychlost - 5
Chakra - 5
Ruční pečetě - 3
Celkem - 34 body

Vzhled v Henge:

Kiyoko si dává za vinu současný stav vesnice a nechce, se ukazovat ani vlastním lidem, proto tak chodí skoro pořád, nikdo netuší, že to je právě jejich Tsuchikage.
avatar
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 23

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Aitenn Megami [TOKUBETSU JOUNIN/GOBI NO JINCHUURIKI]

Příspěvek pro Aitenn Megami za Sun 22 Sep - 18:42

Nyááááááh, pokračujéém xD

_________________
Techniky:
Kawarimi no Jutsu (E)
Kakuremino no Jutsu (E)
Nawanuke no Jutsu (E)
Henge no Jutsu (E)
Bunshin no Jutsu (E)
Kami Shuriken (D)
Kanashibari no Jutsu (D)
Shunshin no Jutsu (D)
Chakura no Mesu (C)
Ōkashō (C)
Kami Bunshin (B)
Shikigami no Mai (B)
Shosen Jutsu (A)
Kami no Shisha no Jutsu (S)
avatar
Aitenn Megami
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)

Počet príspevkov : 407
Join date : 14. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Itako

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Aitenn Megami [TOKUBETSU JOUNIN/GOBI NO JINCHUURIKI]

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru