Minato Aokawa [GENIN]

Goto down

Minato Aokawa [GENIN]

Příspěvek pro Anonymní za Sat 13 Oct - 22:05

Jméno:
Minato Aokawa

Přezdívka:
Mina-chan, je to zdrobnělina od jména Minato, říkají mu tak jeho nejbližší přátelé, jelikož je velikostí menší než většina ostatních lidí a vypadá o dost mladší než ostatní v jeho věku.

Vesnice:
Konohagakure no sato (木ノ葉隠れの里 - vesnice skrytá v listí)

Přesvědčení:
Minatovo přesvědčení bylo vždy neutrální, nebo se spíše více přiklánělo k zápornému, avšak po ztrátě svého nejbližšího se jeho přesvědčení stalo čistě kladné.

Věk:
13 let

Narození:
25. ledna

Hodnost:
Genin

Pohlaví:
Muž

Krevní skupina:
B+

Rodina:
Minato o své rodině věděl jen a jen z doslechu, jelikož oba jeho rodiče zahynuli, když byl ještě velmi malý a nedosahoval ještě toho věku, aby si něco uvědomoval. Oba prý položili svůj život na jedné misi, která se zvrtnula i napříč tomu, že byla daleko pod jejich Rank. Podle toho, co slyšel, se jeho otec jmenoval Takeshi Aokawa a byl velmi sebejistý a silný shinobi. Byl nadaný ve všech směrech a dosahoval úrovně Jounina. Prý ještě před tím, než se Minato narodil, byl velmi krutý a zlý vůči celému okolí, doslova nenáviděl svět, avšak narození jeho syna ho zcela změnilo. Jeho matka se jmenovala Hinamori Aokawa a byla velmi silná kunoichi, která ovládala léčení. Ve vesnici si jí prý velmi považovali a byla brána jako jedna z nejkrásnějších kunoichi v okolí. Když se jí narodil její syn, byl to její nejšťastnější den v životě, chtěli z něj s manželem mít silného shinobiho a pojmenovali ho podle jednoho z nejsilnějších Hokagů všech dob, podle otce Uzumaki Naruto, Minato. Všichni tři vedli spokojený život v střední části Konohy, Minatovi rodiče chtěli už omezit své mise a řádně ho vychovat, avšak poslední mise byla osudová.

Vzhled:
Minato má zářivě žluté vlasy, které mu sahají k ramenům. Jsou velmi vlnité a ‚rozčepířené‘, přičemž jsou zezadu svázané čelenkou jeho vesnice. Má velké modré oči, díky nímž vypadá na mladšího, než doopravdy je. Je velmi malé postavy, má průhledné tričko šedé barvy, ve tvaru malých čtyřúhelníků. Na něm většinou nosí bílou mikinu s modrými pruhy, které mu vedou od ramena až ke konci rukávů. Stejnou modrou barvu má mikina i zevnitř a na dolním lemu. Uprostřed vede od vysokého límce až dolů malý zip, který má věčně rozepnutý. Nosí tmavě modré tepláky, které jsou mu delší, jelikož jejich konce tahá po zemi. Na levé noze v oblasti stehna má bílou brašničku, ve které má svou výbavu, kterou tvoří Kunaie, výbušné lístky, shurikeny, pilulky na doplnění krve a chakry a tak dále…

Vlastnosti:
Minato je inteligencí daleko za svými druhy. Již v 7 letech už měl inteligenci na úrovni 13 letého a výše, jeho analýza situace je skvělá, jako jeho předvídání pohybů slabších protivníků, nebo vymýšlení taktiky. Ve zmiňovaných 7 letech byl Minato tichý, agresivní, zlý a nikoho neměl rád. Jeho povahou byl spíše řazen ke zlé straně, vyhýbal se lidem a trávil většinu volného času osamotě. Takhle to bylo vždy, jelikož ho neměl kdo vychovávat k jiné povaze, nikdo mu nevysvětlil, co a jak se má dělat, ke komu se má jak chovat atd. Zcela se změnil až poté, co se setkal s Miyuki. Po tomto osudovém setkání se úplně změnil, přestal se stranit lidí, začal být přátelštější a snažil se bavit s lidmi z jeho třídy, i když to pro něho nebylo lehké, jelikož ostatní na něj měli svůj názor a ten se jen tak lehce nezmění. Poté, co ho Miya opustila se stal ještě přátelštější, veselejší a konečně měl svůj vlastní sen. Minatovi nevadí nadávky na jeho osobu, ignoruje namyšlené lidi a nemá je rád. Nerad se zapojuje do hádek, nebo do bezdůvodných bojů, vlastně to dělá jenom když někdo uráží, nebo ohrožuje jeho přátele. je velmi nebojácný, nic ho nedokáže rozhodit z míry a má rád dobrodružství…

Sen:
Minato se chce stát stejně nadaným Hokagem, jako byl Uzumaki Naruto a chtěl by dostat svou vesnici na vrchol. Chtěl by jako Hokage naslouchat lidem a řešit jejich problémy, zastavit všechny války a vyhladit všechny výtržnické organizace, které chctějí vše narušit.

Fobie:
Minato má už od útlého dětství paniku z vody, i když umí plavat, vodě se velkým obloukem vyhýbá. Také nesnáší různou ‚havěť‘ mezi kterou patří například pavouci, berušky, housenky, komáry a tak dále.. Další jeho fobie je z uzavřených prostorů, když se například zaklíní do nějaké malé trubky, má pocit jako by nemohl dýchat a jakoby se vše kolem něj svíralo.

Koníčky:
Mezi Minatovi koníčky patří tvrdý trénink, jelikož si stále dokola opakuje, že takhle se může dostat na Hokageho a vést svou vesnici až ke ‚hvězdám‘. Už prakticky vyzkoušel všechny druhy tréninku, které existují, dokonce kvůli jeho snu překonal i strach z vody a naučil se velmi rychle po ní chodit. Miluje chytání motýlů, také má svou pořádnou sbírku, na kterou je velmi pyšný. Jeho další koníček je pěstování a zahradničení. Často navštivuje různé skleníky a učí se od těch nejlepších pěstitelů, jak by to měl vlastně pořádně udělat.

Oblíbené:
Mezi jeho oblíbené věci patří bezesporu dobrodružství. Jelikož ho málo co vykolejí, nebo zastraší, dokáže plnit i mise nad svůj rank, což je jenom velké plus. Také doslova miluje ‚volný pád‘. Rád skáče z obrovských výšek jen proto, aby se na malou chviličku proletěl, což také vede k další jeho oblíbené činnosti a to je pozorování opeřeného ptactva. Když už neví co dál, nebo potřebuje přemýšlet, jde na své vymezené místo a obdivuje jejich let… Mezi jeho oblíbená jídla patří klasický rámen z Konohy a výborné krabí Sushi. Ostatním jídlem nepohrdá, sní doslova všechno, co je k snědku určené. Má rád ovoce a zeleninu, což je u tak mladého člověku pozoruhodné, jelikož většina jeho vrstevníků miluje sladké a tomuto podobné. Minato je úplný opak. Další jeho oblíbená činnost je procházka za svitu měsíce, nejlépe úplňku. V řeči a chování si více rozumí s ženským pohlavím, se kterým se také raději baví, jelikož většina slečen jeho věku nejsou namyšlené a nechtějí se stále prát jako kluci, což on vítá.

Neoblíbené:
Určitě mezi jeho neoblíbené věci patří to, když jsou okolní lidé smutní, nebo sami… Hned za nimi jde a snaží se je rozveselit, jelikož mu cizí smutek kazí náladu a je mu do pláče. Další složka co tam patří, jsou určitě namyšlení lidé a jeho vrstevníci, kteří se chtějí stále vytahovat a prát se. Také nemá rád sladké, jako například čokolády, nebo bonbóny, což je na něm jedna z nejzvláštnějších věcí. také nemá rád vodu a mokré věci, jelikož si to spojuje s chladem a smutkem. Nemá rád také boj jako takový, přestože má rád dobrodružství na misích.

Vybavení:
Minato vlastní malou brašničku bílé barvy, připevněnou na jeho pravém stehně. V ní má ukryto od kunaiů, shurikenů, prázdných svitků, pilulek pro doplnění chakry a krve, drátů, senbonů , výbušných lístků, oslepovacích a jedovatých bombiček až po různé jedy, mastičky, obvazy, náplasti, desinfekce a plno dalšího na ošetření zranění… Nevlastní žádný meč a dle jeho názoru nikdy vlastnit nebude, jelikož s ním ani neumí bojovat a ani nebude.

Schopnosti/Styl boje:
Minato je velmi nadaný genin a svým myšlením daleko přesahuje ostatní. Rychlostí odhalování technik a vymýšlení útoků se vyrovná minimálně Chunninovi. Zatím nemá žádný určitý styl boje, jelikož ještě neovládá žádné silně techniky ohledně ninjutsu, tudíž zatím upřednostňuje Taijutsu. Genjutsu je složka, ve které je v mezích obstojný, ale není to žádná sláva, tudíž se dá chytit i do genjutsu C-ranku, s velkou možností že by si toho nevšimnul.

Taijutsu: 50%
Ninjutsu: 40%
Genjutsu: 10%

Podstata: Fuuton - naučen ale zatím nevyužíván

Bodové ohodnocení:
Ninjutsu - Ninjutsu patří mezi Minatovi největší přednosti, ale není to ještě dopilována na moc dobrou úroveň, tudíž by se tomu rovnalo číslo - 2
Taijutsu - Taijutsu je momentálně nejlepší Miantova bojová složka, na větší úrovni než je ninjutsu ale ne o moc - 2,5
Genjutsu - V tomto ohledu není Minato zase takové prkno, ale taky se mu nedá v tomto ohledu říkat dobrý. - 0,5
Inteligence - inteligencí je minato daleko nad svými vrstevníky, je to jeho hlavní vlastnost - 3,5
Síla - Minato není zrovna moc fyzicky silný, ale to si nahrazuje svou rychlostí - 1
Rychlost - Další z Minatových lepších stránek - 2,5
Chakra - Jeho chakra je podle všeho na průměrné urovni - 2,5
Ruční pečetě - Minato zrovna nepřekypuje rychlostí skládání pečetí, prakticky se ztrácí v davu - 0,5

Příběh:

Narození
Ženě, které hrdě nosila jméno Hinamori Aokawa a patřila mezi nejkrásnější ženy v Konoze, se narodil malý syn. Spolu s jejím manželem z něj chtěli vychovat hrdého ninju, ninju který půjde v jejich šlépějích a zastaví všechny války, nebo spory které na Zemi panují. Jejich syn byl úplně zdravé dítě s váhou tři kila padesát. Měl blonďaté vlasy po svém otci a velké, až obrovské oči po své matce. Podle barvy vlasů, očí a rysů mu dali jméno Minato, podle jednoho z nejslavnějších a nejsilnějších Hokage, který kdy v Listové žil. Všichni jejich blízcí byli velmi šťastní, že se jim konečně narodil vymodlený syn po takové době. Už si prý mysleli, že ani mít děti nemohou po tolika nezdařených pokusech. Jeho rodiče ho velmi dobře vychovávali a už odmalinka, i když ještě pořádně vše nechápal, ho učili dobrým mravům a čestnosti. Učili ho tomu, aby striktně dodržoval zákony a nařízení, ale že to není vše, že jsou přátelé více než jakékoliv nařízení, nebo pravidlo. Ale jeho rodiče ho vychovávali jen dá se říct na ‚půl‘ úvazku, jelikož byli nadaní ninjové a velmi často chodili na mise. Ale když už chtěli ukončit svou ninja ‚kariéru‘ a chtěli se naplno věnovat svému životu s Minatem, který by byl bezesporu šťastný, tak byli záhadně zavražděni… Ano na poslední misi, která měla být asi na úrovni B- ranku byli dva elitní ninjové z vesnice zabiti, podle zprávy nečekaným útokem ninjů z Kirigakure, což vede na nenávist k této vesnici Minata dodnes.

Nová rodina
Jak už bylo zmíněno dříve, Minata nevychovávali jenom jeho rodiče, ale také chůva, která měla stejně starou dceru jako je on. Už od mala si spolu hrávali a postupem času byli na sebe vzájemně závislí. Jelikož přišel Minato o rodiče, chůva se ho ujala na plno a přijala ho jako za člena své rodiny. Minatovi bylo v té době čtyři, tudíž ho netížil nijak obzvlášť dlouhý zármutek, jelikož to ještě v té době tak plně nechápal, i když byl nadprůměrně inteligentní už tenkrát. Asi dva, nebo tři měsíce vydržel smutnit, ale poté přijal svou novou rodinu a přijal taky chůvinu dceru, Miyuki za svou sestru a zároveň nejlepší kamarádku. Nedal na ní dopustit a navzájem si slíbili, že se nikdy neopustí, bohužel… Miyukina matka byla také ninja a tudíž je oba připravovala na vstup do ninja Akademie. Sama je trénovala, učila je číst, psát a dokonce pomalu počítat. Miyuki sice byla o něco málo pomalejší než Minato, což vedlo k častým hádkám, ale on jí vždy poté pomohl a znovu se usmířili. Jejich pouto v tu dobu už bylo obrovské, nemohli bez sebe být ani na chvilinku...

Ninja Akademie
Když oba konečně dovršili pěti let, byli úspěšně vzati na Akademii, i přes to, že byl obrovský zájem a oni neměli moc velkou šanci se tam hned na první pokus dostat. Minato v tu chvíli trénoval hod Shurikenem, když k němu Miyuki přiběhla. ‚Mina- chan jsme tam!‘, zakřičela radostně a udělala otočku jako baletka. ‚Dostali jsme se na akademii, jako jedni z nejmladších máš radost?‘, řekla nadšeným hláskem a objalas nehledě na shurikeny, který držel v ruce. Minato na to jen vyděšeně pokývnul, jelikož nebyl vůbec výřečný a většinou se stranil ostatních lidí. Když ho konečně pustila z medvědího objetí, zastrčil si shurikeny do kapes, jelikož v té době ještě nevlastnil brašničku na to určenou, a opětoval jí úsměv. ‚Bude to tam vážně super! Noví lidé, učitelé a spoustu dalšího‘, opakovala stále dokola, když opouštěli malé cvičiště, které pro ně udělala její maminka. Minato ucítil z ničeho nic prudký náraz na jeho těle. Když otevřel oči, zblízka na něj koukala Miyuki. Minato jí ze sebe vyděšeně shodil a překvapeně zamrkal. ‚No nekoukej tak‘, pokáralo ho Miyuki. ‚Dnes je první den naší dlouhé cesty k tomu, abychom jsme se stali shinobi, tak pojď pojď‘, šťouchala do něj prstíkem, aby ho dokopala k tomu aby si vzal to, co na první den potřeboval a konečně vyšel z domu. Po klidné snídani je konečně Miyukina matka vypravila a oni úspěšně mířili k ninja Akademii. V jejich nové třídě je nepřivítali jenom noví spolužáci, ale také nové prostředí a noví učitelé. Miyuki se ve třídě chytla hnedka, byla veselá a výmluvná, pro ní nebyl problém najít si přátele. Ale u Minata toto byl velký problém, čím dál více se uzavíral do sebe a byl v oné třídě sám, začal pociťovat to, že se od Miyuki čím dál více vzdaluje. Ale hned toho prvního dne, za ním přišla a doslova ho dotáhla do společnosti. Hned ho přešli ty špatné myšlenky a konečně se také dostal do party, i když nebyl moc družný…

Dokončení akademie a první mise
Minato spolu s Miyuki úspěšně dokončili akademii jako jedni z nejmladších vůbec. Minatovo šlo prakticky vše, na co sáhnul a se vším také pomáhal Miyuki aby s ním držela krok. Dokonce se i Minato spravil v jeho chování, tedy přesněji začal být více kamarádský a výmluvný, i když ne tak jako ostatní a už vůbec ne jako Miyuki. Hrdě nosili svou ochranou čelenku se znakem Konohy a k jejich štěstí dostali za senseie Miyuki matku, která se spolu s nimi přihlásila na C-rank misi která byla pravděpodobně nad jejich rank , ale jejich sensei byl natolik silný, aby je ochránil… Jejich úkolem bylo ochraňovat jednoho obchodníka a dovést ho bezpečně do Kirigakure, před možnými bandity, ale již od začátku se jim něco nezdálo, jako by ten obchodník něco tajil. První dva dny uběhly hladce a to je přivedlo na myšlenku, že se jim jen něco zdálo, ale ještě tu noc druhého dne se stalo něco podivného. Jejich týmový společník se beze stopy ztratil. Hned ráno znovu zbudila Miyuki Minata s vyděšeným výrazem. Když mu to řekla, Minata se zmocnil strach. ‚Tohle se nikdy nemělo stát, určitě ne na naší první misi!‘ Začal panikařit spolu s Miyuki, dokud k nim nepřišla Miyukina matka a neutěšila je. Celé ráno přemýšleli co by udělali, dokud nedospěli k závěru že ho oba chcou přes všechno zachránit a že se za ním vydají, ale to podle jejich senseie nepřipadalo v úvahu. Další noc se Miyuki matka vydala sama zachránit třetího člena týmu, když ještě oba spali. Po pár hodinách se stihla vrátit i s třetím členem, bez toho aby je probudila ale něco.. Bylo špatně.

Konec dosavadního života a zároveň začátek něčeho nového
Po konci osudné mise se něco stalo, něco se stalo s jejich senseiem a jejich parťákem. Ona se změnila ve svém chování, byla chladná a odtažitá. Jejich společný přítel skončil v nemocnici po těžkém zranění a doktor mu řekl, že už pravděpodobně nebude nikdy ninjou… Po téhle zprávě se celý jejich tým zhroutil, ztratili chuť do dalších misí. Nikdy nečekali že život shinobiho bude takový a už vůbec ne že se něco takové stane na jejich první, prakticky seznamovací misi. Rozhodli se zatím žádné mise nepřijímat, alespoň do té doby, dokud se všichni tři plně nevzpamatují. Jednou v noci zbudila Miyuki její matka a vytáhla jí pryč z pokoje. Ale naneštěstí to vzbudilo i Minata, který se zvědavě přesunul ke dveřím a nenápadně za nimi poslouchal. Jediné co rozuměl, bylo o nějakém stěhování a o nějakých výhružkách. ještě než Miyuki znovu vešla do pokoje, Minato vklouznul do své postele a dělal že spí, avšak to se mu nepovedlo až do samého rána. Celou noc přemýšlel nad těmi slovy co slyšel a co to může znamenat. Druhý den ráno se obě chovali velmi divně a na otázku ‚co se stalo‘ mu žádná z nich neodpověděla. Začalo ho to čím dál tím víc zajímat, už jen proto, že Miyuki, která byla povětšinu času hlasïtá a usměvavá, byla smutná a potichu. Celý den se to snažil z Miyuki dostat jakými koliv způsoby ale vždy mu odpověděla, že je to blbost, že se nic nestalo. Další noc o tom Minato znovu přemýšlel, když tu náhle se otevřely potichounku dveře od jejich pokoje a v nich stála Miyuki matka se zavazadly. Zamířila k Miyukině posteli a vzbudila jí. Ona jen souhlasně kývla, podívala se na ležícího Minata smutným pohledem a zmizela z pokoje… V tu chvíli vyrazil i Minato a rozrazil dveře, přičemž zahlédl brečící Miyuki. Ta na sobě nedala znát překvapení, pravděpodobně to asi i očekávala. ‚Promiň mi to Mina-chan‘, řekla se slzami v očích a odvrátila od něj pohled. V tu chvíli mu bylo jasné, že se rozhodla se svoji matkou opustit tuto vesnici. Pevně stiskl ruce v pěst a řekl:‘Nemusíš… Nemůžeš přece odejít!‘ Doběhl až k ní a chtěl jí pevně chytit, jenže se mezi ně postavila její matka. ‚Ale… Proč to přece nemůžete… nechat mě tu to přece nesmíte‘, řekl Minato zoufalým hlasem a snažil se jí odstrčit, ale to se mu nepovedlo. Doslova ho odkopla na zem, ze které se zvedl a znovu se k nim rozeběhl, ale stalo se to samé. ‚Rodiče z tebe chtěli mít hrdého ninju, který se stane Hokagem… Vím, že na to máš, snaž se zesílit a začít se více bavit s lidmi… Dosáhneš snu svých rodičů, mého snu a především toho tvého… Miluji tě‘, řekla když jí slzy stékaly po tváři a znovu se od něj odvrátila. Minato začal doslovat brečet jako malé dítě a bezmyšlenkovitě se rozeběhl proti její matce s Kunaiem v ruce, ale ta ho jako otravný hmyz odhodila na zeď a zasadila mu ránu, která ho omráčila… To bylo naposled kdy Miyuki s její, a vlastně se svou matkou viděl. Její poslední slova se mu doslova vryly do paměti, a i když je ta rána ještě čerstvá, začal na sobě tvrdě makat a doslova změnil své chování od základů. Začal být přátelský, více se bavit s okolními lidmi a nestranit se jim. V hloubi duše doufá že Miyuki ještě někdy uvidí, ale je mu jasné že se tak pravděpodobně nestane. V tuto dobu Minato čeká na přidělení do nového týmu, jelikož se mu ten starý zcela rozpadl a doufá, že se ta ráno na jeho srdci zacelí a dosáhne svých cílů…


Techniky:
E- rank

Obrázek:


Naposledy upravil Minato Aokawa dne Sun 14 Oct - 13:47, celkově upraveno 1 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Re: Minato Aokawa [GENIN]

Příspěvek pro Anonymní za Sun 14 Oct - 13:06

Doprovod osoby není D-rank ale C-rank mise. Začínající tými většinou startují na takových věcech, jako je chytání koček, plení zahrádek a venčení psů.
Kromě této drobnosti ale nevidím problém a bude-li opravena pak je postava
POVOLENA

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru