Senju Mogen [GENIN]

Goto down

Senju Mogen [GENIN]

Příspěvek pro Anonymní za Sun 16 Sep - 19:29


Jméno a příjmení: Senju Mogen

Hodnost: Genin

Věk: 15

Narození: 1.1

Pohlaví: Muž

Klan: Senju

Kekkei genkai: -

Sensei: -

Charakter:
Co říct o tomhle mladíkovi ? Snad jen že striktně lpí na pravidlech. Nemá rád nekňuby a vejtahy kteří na sebe rádi strhávají pozornost.Je spíše tichý než výřečný. Díky jeho tiché povaze si vypěstoval doslova averzi k hluku a k hlasitým lidem. Rád udělá svoji práci pečlivě a bez chyb. Je velmi pyšný na svůj klan a hrdý na všechny jeho předky. Jeho vzorem je Senju Tobirama a rozhodl se ho překonat. Za životní cíl považuje Mogen dělat vzor dalším generacím a stát se důležitým pro vesnici. Nechce slávu ale spíše čest.
Životopis:
Dlouho očekávané dítě přišlo na svět jednomu z nejuznávanějších ninjů ve vesnici. Jeho matka zahynula při porodu. Lékeřská pomoc nebyla dostačující a porod byl velmi komplikovaný. Dětství bylo pro Mogena komplikovanější. Nikdy nepoznal mateřskou lásku a vyrůstal jen s otcem který byl naneštěstí vytížen. Stále mise , doprovody a k tomu všemu vedl svůj vlastní tým. Na malého synka tedy moc času neměl. Do pěti let byl mladý Senju vychováván chůvou. Ta v něm neviděla nic víc nic míň než peníze které za práci dostane. Mogen v tu chvíli nechápal proč se o něj otec nezajímá. Z pozorování usoudil že otec má rád ty z jeho týmu kteří sou zběhlí v hodu s kunaii nebo shurikeny. Myslel si že kdyby se to taky naučil upoutá pozornost jeho otce a ten na něj bude mít více času. Každý den tedy trénoval pečlivě a piloval svoje dovednosti. Po několika týdnech tvrdé práce se rozhodl výsledek ukázat otci. Mogen ten den předvedl svůj nejlepší výkon. Otec se však jen usmál., prohrábl mu vlasy a řekl „Hezké“ Žádnou jinou pochvalu od něj nedostal.
Po tomto zklamání se Mogen zařekl že překvapí otce ještě víc. Jeho uznání bylo to jediné na čem mu záleželo. Za pomoci jednoho ze starších členů Senju klanu začal trénovat ninjutsu. Pomocí speciálních papírků zjistili jeho element. Byl jím suiton. Začali spolu trénovat a po nějaké době se jim konečně podařilo použít jedno ze základních jutsu. Ve věku šesti let to byl obdivuhodný výkon ale otec stále nic. Po tomto tréninku přišel zápis na Ninja Akademii. Zde potkal Naa Uzumakiho. Již od pohledu to byl přesně ten typ který nesnášel. Malé děcko které na sebe rádo strhává pozornost . Stále křičel,hulákal a byl otravný jak jen to šlo. Byl první člověk který dokázal Mogena vytočit během jedné hodiny. Několikrát proběhly slovní potyčky. Když v ních Nao prohrál většinou přešel na pěsti. V nich však také neexceloval. Mogen byl pro něj příliš tvrdý oříšek. Oba dva se navzájem hecovali a byť si to ani jeden z nich neuvědomovali díky této rivalitě se oba zlepšovali.
Roky na Akademii utekli jako voda. Přišli závěrečné zkoušky. Pro Mogena žádný problém pro Naa noční můra. Obvzlášť písemný test. V osmi letech byl už Mogen dávno pryč z Akademie. Stáhl se tehdy do ústraní a trénoval sám ve svém klanu. Přesvědčen že mise by bili pod jeho úroveň stejně jako tým brzdil. Trénoval den za dnem taijutsu a ninjutsu a den za dnem se zlepšoval. O Naovi nevěděl mnoho let jelikož prakticky neopouštěl cvičiště. Ostatní lidé z jeho klanu si začali uvědomovat jeho talent. Přirovnávali ho k Tobiramovi neboť již v tak mladém věku dokázal používat Suitonové technika na místech bez vody. Jeho otec byl však stále z těch co stály stranou a nevyjadřovali se.
Pár dní po oslavě Mogenových narozenin se jeho otec vrátil z mise. Bohužel na nosítkách a v kritickém stavu. Při misi se v kritické situaci rozhodl ustoupit a zachránit svůj tým. Mnoho lidí to vidělo jako chybu.Věděl že to neskončí dobře a zavolal si svého syna k posteli. Usmál se na něj tak jako nikdy předtím a řekl „Jsem na tebe pyšný synu.“ Ještě ten den umřel. Po této události si Mogen uvědomil. Kdyby otec dodržel pravidla a pokračoval podle protokolu mohl žít. Kdyby nezachraňoval tým mohl tu být s ním. Od této chvíle se Mogenovou zásadou stalo dodržování pravidel za každou cenu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Re: Senju Mogen [GENIN]

Příspěvek pro Shijin Hyuuga za Sun 16 Sep - 20:26

...Ty nepravidelné, rozmazané okraje u obrázků mě fascinující...

Nicméně k životopisu, mě se to líbí. Přece jen už jsem se k tomu vyjadřovala i na Skype, takže schvalování zde už je jen nezbytná formalita. Vítej do hry.

_________________
avatar
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 23
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Zobrazit informace o autorovi Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru