Mikomi Hyuuga [JOUNIN]

Goto down

Mikomi Hyuuga [JOUNIN]

Příspěvek pro Anonymní za Sat 15 Sep - 7:02

Jméno a příjmení: Mikomi HyuugaHodnost:Jounin
Věk: 17
Výška: 160 cm
Barva vlasů: tmavě hnědá
Narozena: 31.ledna
Sensei: Hyuuga Naomi
Pohlaví: žena
Klan: Hyuuga
Kekkei genkai: Byakugan
Vesnice: Konoha
Živel: Fūton

Charakter:
Povaha Mikomi se zdá na první pohled v podstatě nijaká. Většinu času na ní nejsou patrné jakékoliv emoce. Nedá se říct, že by se přemáhala a snažila se fungovat jako správný shinobi – tedy nástroj bez emocí. Věci prožívá velmi intenzivně, jen to není na první pohled patrné, nemá zkrátka většinu času potřebu – nějak se tvářit. Z toho důvodu působí pro většinu lidí nepřístupně, až arogantně. Naštvat, nebo vyděsit ji může jen výjimečně vyhrocená situace. Ke svým misím má zodpovědný přístup a přílišná hrdost jí brání přiznat, že je na pokraji sil a ze stejného důvodu nerada spoléhá na pomoc ostatních. Často ignoruje svá zranění, má sklony je bagatelizovat a k lékaři se obvykle dostane jen v bezvědomí.

Samotářské povaze Mikomi dal vzniknout její život na akademii, kdy si zkrátka se svými vrstevníky neměla mnoho co říct. Nebyla příliš populární, ale nehodlala se tím trápit, ani dumat nad tím, co je na ní špatného. Věřila že špatní jsou ti okolo. Tím více přilnula k lidem ze svého klanu, kteří jsou pro ni jednou obrovskou rodinou. Přesto by někdy ráda zmizela kamsi daleko, kde nejsou lidské bytosti, kde nejsou všetečné otázky a kde je klid. Právě proto patří mezi její koníčky procházky přírodou a meditace. Sympatie projevuje poněkud neobvykle, zejména dobíráním si dotyčné osoby pomocí sarkasmu, což ne každý ocení.

Jestliže Mikomi miluje klid, procházky přírodou a tréning taijutsu, pak také nesnáší přílišný hluk, shon a neprávem povýšené lidi, které má sklony usadit, nějakou nepěknou hláškou.

Mezi její sny patří chránit každého člena svého klanu bez ohledu na to, do jaké rodiny patří. Věří teorii, že pokud se budou obě větve ochraňovat navzájem, je to cesta k větší bezpečnosti a odstranění napětí mezi rodinami. Důvěra pro ni znamená mnoho.

Životopis:
Jakožto členka hlavního rodu klanu Hyuuga, už od ranného věku trénovala taijutsu a snažila se zdokonalit svůj Juuken. Ostatně nic jiného jí ani nezbývalo, jelikož otec byl v tomto tréninku velice „důsledný“. Mikomi netoužila však po tom, trénovat jenom svoje tělo, ale také si patřičně rozšiřovat obzory. Historii svého klanu doslova hltala, a už jako malé pískle toužila po tom, naučit se z klanových technik co nejvíce a vytvořit i některé vlastní. Což se jí však podařilo až o mnoho a mnoho let později.

Vyrůstala po boku své mladší sestry Shijin a jelikož rodiče často odcházeli na mise, strávila několik let jejím hlídáním. Z toho důvodu i dodnes má skutečnou hrůzu z toho, že Shijin něco vyvede, ale pár facek dostane ona, jakožto starší a rozumnější sestra, která má podobným katastrofám zabránit. Jestli dokáže něco jinak klidnou Mikomi skutečně doběla rozčílit, pak je to situace, kdy někdo Shijin zkřiví byť jediný vlásek.

Mikomi prošla akademií jako průměrný žák. Nepatřila mezi šprty, sice trávila ráda čas v knihovnách, ale ráda se také toulala venku. Nikdy se neučila, měla talent zapamatovat si to důležité z poslechu výkladu učitele a případnou omáčku okolo si vycucat z prstu. Při maturitě však měla štěstí, takže zkoušky zvládla nadprůměrně. Což dodnes někteří „chytřejší“ spolužáci nedokáží rozdýchat.

Netrvalo dlouho a Mikomi byl přiřazen tým, jehož složení se několikrát změnilo. Z nepochopitelných důvodů jsou všichni lidé z původní sestavy buď mrtví, nebo nezvěstní. První sensei Mikomi, jakýsi Hyuuga Futoshi prý doplatil na padající větev, která ho zasáhla do hlavy, během jeho odpočinku. Mikomi však těmto „vtípkům“ nevěří.

Její černobílý pohled na svět narušila událost, související s jejím klanem, i když poněkud nezvyklým způsobem... Příběh se týká nukeninky z Hyuuga klanu – Sayuri. Byla známá jako geniální dítě z hlavní rodiny. Nikdo nepochyboval o tom, že jednoho dne povede klan, neboť jí nedělalo problém plnit i velmi náročné mise sama. Jednoho dne ji však kdosi připravil o oči, což vedlo ke změně jejího charakteru. Jako zázrakem přežila a naučila se bojovat jen pomocí sluchu. Byla však posedlá tím, že získá nové oči a tak není divu, že v okamžiku kdy se střetla s Mikomi, měla v plánu si její byakugan přivlastnit. Nakonec Mikomi zachránil Sayurin bývalý kolega. I když se zdála Sayuri na první pohled špatnou osobou, to skutečné zlo se skrývalo jinde... Od té doby má Mikomi další neoficiální úkol. Zjistit kdo byl schopen Sayuri udělat něco tak odporného a dotyčného patřičně zpacifikovat.

Význam jména Mikomi: naděje, potenciál

Vzory: Minato, Neji, Kakashi

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru