Shijin Hyuuga [JOUNIN]

Goto down

Shijin Hyuuga [JOUNIN]

Příspěvek pro Shijin Hyuuga za Wed 12 Sep - 13:27

Jméno a příjmení: Shijin Hyuuga
Hodnost: Genin Chuunin Jounin
Věk: 15
Narození: 18.3
Pohlaví: Žena
Klan: Hyuuga
Sensei: Hyuuga Futoshi, Hyuuga Naomi
Kekei genkai: Byakugan
Podstata chakry: Fuuton
Vesnice: Konohagakure no Sato
Zajímavost: Shijinina chakra je čistě bílá


Charakter:
Shijinino jméno ne nadarmo znamená "básník" Už odmala žije svým vlastním světem. Její odpovědi na zdánlivě jasné otázky bývají občas neurčité. Je tichá, samotářská, ale na svou sestru Mikomi nedá dopustit. O "jiných" lidech většinou smýšlí pesimisticky. Přese všechno její sebekontrola občas povolí a v té chvíli není radno být blízko ní.

Má ráda svůj klid, ale pokud začne někomu důvěřovat, není k zaražení. Ráda si pak povídá, svěřuje se a oddává se pocitu bezpečí, i když mu nikdy pořádně nevěří. Za své přátele by položila život, ale nesnáší, když nemůže. Často přemýšlí, jestli je Byakuugan dar nebo prokletí, protože se mu musí věnovat, i když nejraději má svá Jutsu s vranami. I přes přátelskou povahu a to, že se rozčílí jen těžko, nezkoušejte zkracovat nebo jakkoli překrucovat její jméno. To je jedna z věcí, která jí dovádí k nepříčetnosti. Když se na vás začne moc mile a sladce usmívat zdrhejte, to znamená, že je něco špatně. Poslední dobou je ráda sarkastická.

Životopis:
Shijin spatřila světlo světa poprvé 18. března, o něco více než rok po narození její starší sestry Mikomi.
Jako správná členka Hyuuga Ichizoku získala i ona zvláštní lesk v očích. Byly celé bílé. Její Kekkei Genkai ji odlišilo od ostatních.
Prožívala šťastné dětství. Její otec, Naoto Hyuuga, se stal hlavou klanu jako jeho nejsilnější člen a její matka, z vedlejší rodiny klanu, taktéž dělala svému příjmení čest. Shijininým vzorem se však stala spíše její sestra. Ve čtyřech letech již začaly s pohyby svého klanu a i přes vytvoření vlastního stylu Shijin toto zůstalo stejně jako láska ke Konoze i rodině.

Stejně jako její sestra byla odmala trénována v taijutsu, ale nejraději má techniky Kekkei Genkai, které jí umožňuje Byakuugan. Na Akademii se po dlouhém tréninku naučila Juuken a ten se stal prozatím jejím největším trumfem. Byakuugan a Juuken jí usnadňují boj na blízko, takže v tréninku se zaměřuje spíše na velkou vzdálenost. Odmala má ráda vrány, což dosvědčuje i její a sestřin ochočený havran Edgar. Často nosí po kapsách alespoň pár jeho oblíbených sušenek, kdyby se objevil. Geninem se stala ve dvanácti letech.

Po dokončení Akademie byl čas, kdy měla být mimo Listovou vesnici. Odmala byla zasněná, bázlivá. Mnohdy lidé pochybovali o její způsobilosti stát se Shinobim. Naoto Hyuuga nakonec jako hlava klanu i jako její otec rozhodl, že na chvíli zmizí z povědomí vesnice. Cvičila ji známá medička z jedné z vesnic v Zemi Ohně. Z vesnice, kde se mnohdy nenacházel ani jeden shinobi.
Právě díky ní si Shijin oblíbila lékařské techniky a touhu pokračovat v jejich učení ji do srdce vložila žena, která s ní po akademii strávila více než dva roky. Keira Iminoku jí dokázala předurčit i cestu shinobi a Shijin si vždy troufne říct, že bez ní by možná její Kekkei Genkai nebylo. Ve vesnici bez Shinobi našla svůj cíl. Využít své Kekkei Genkai, aby dokázala ochránit své přátele. A ještě jedno jí Keira vepsala lehkým polibkem na čelo, jímž se loučila, do paměti. Že se nesmí nechat spoutat. Zásadami Shinobi, rozsahem Kekkei Genkai... Každý si to mohl vyložit po svém.

Když se jako čtrnáctiletá vrátila do Listové ovládala techniku mediků Shosen no Jutsu a to vcelku dobře. Již tenkrát se toužila naučit další lékařské techniky, ale jako Genin nedokázala většinu z nich ovládnout. A pak byla Hyuugou. K jejímu stylu boje v očích všech okolo ní patřil Byakugan, ne lékařské techniky. Smířila se s tím, ale slíbila si, že časem se zlepší i jako medik. Nechtěla nikdy vidět své přátele umírat jen proto, že je nedokáže vyléčit a měla na paměti slova Keiry.

Její návrat do Konohy byl nádherným okamžikem. Její sestra už v té době měla tým, do kterého později zařadili i ji, ale předcházelo tomu několik nocí prospaných před kanceláří Hokageho. Shijin se zkrátka dařilo usínat na nepravděpodobných místech. Se svým týmem se téměř nepotkávala a techniky ji učila především její sestra. Nebyla zvyklá na tolik lidí a na život v tak rušné vesnici, jakou byla Konoha. Jejími spolužáky Shizuka Yoru, kterou potkala jen párkrát a chlapec jménem Shinji Yakamichi, o němž Shijin neví téměř nic. Jejich senseiem byl Hyuuga Futoshi, který zastával v té době funkci hlavy klanu po Naotovi a Naomi, jeho předchůdcích v této funkci. Naoto odstoupil, aby se mohl stát velitem Jouninů v Konoze, což byla funkce vyžadující, aby byl vždy plně k dispozici. Naomi Hyuuga zemřela rukou Reiny Kany, vůdkyně Akatsuki. Na její smrt Shijin nikdy nezapomene. Nutno říct, že Naomi ani ona ani Mikomi neměly příliš v lásce. Možná z ní tenkrát měly strach. Shijin ji předtím spatřila jen jednou, v tréninkových místnostech. Doslova před ní utekly s výmluvou, že nechaly svitek s důležitou technikou v sídle. Tu techniku Shijin spatřila v sestřině tašce ještě předtím než dorazily na tréninkové prostranství. Netrvalo dlouho a při jednom z Shijininých výletů po Konoze, kdy čekala před kanceláří na Hokageho, přelétl na vesnicí krystalový drak Reiny Kany, Naominy žačky, s tělem mrtvé Hyuugy. Shijin nedokázala nic udělat. Drak jí ani nevěnoval pozornost a odlétl zpět. Bylo to poprvé, kdy Shijin viděla někoho mrtvého. Tenkrát neodolala a otevřela dopis, jenž jí nebyl určený. Nikdy nezapomene na Reinina slova. Jak vůdkyně Akatsuki zmínila, že žák překonal svého senseie. Od té doby Akatsuki nenáviděla celým svým srdcem a proklínala sebe za to, že se bály ženy, jenž ve skutečnosti stála na jejich straně.

Přišel čas Chuuninských zkoušek. V té době Shijin ovládala, i když ne tak mistrně jako její sestra, všechny techniky D a C-ranku Hyuuga Ichizoku. Podařilo se jí vyvinou vlastní techniku. Přesně takovou, jaká seděla k její duši. Vytvářela vrány z chakry. Později tuto techniku dovedla k dokonalosti. Jistě, bylo lehké ji porazit, ale byla na ni pyšná. Nenechala se svázat, přesně jak jí kdysi učila Keira. Při chuuninských zkouškách bojovala se svou sestrou a cítila se opravdu skvěle, když souboj skončil nerozhodně. Obě byly na pokraji sil. Tehdejší zkoušející Allii Uzumaki byl jejím přítelem, za což si ho vážila a toužila se v nich předvést. Dobře věděla, že nebýt tam ona, použila by její sestra i jiné technika a vyhrála by. V jejich ročníku se Chuuninské skládaly pouze ze dvou zkoušek. První písemné, ve které Shijin získala 28,5 bodů, o bod méně než její sestra, a druhé, kterou nahrazovaly souboje v aréně. Chuuniny se stal celý jejich tým. Shijin, Mikomi, Shizuka Yoru i Shinji Yakamichi. Mimo nich i Katsuro Sato, Hatake Infi, Ryuuji Akatsuchi a Hisagi Uzumaki.

První láska. Něco po ní v Shijin zůstalo a zůstane navždy. Ve chvíli, kdy Allii Uzumaki jako její přítel přespával v domě Shijin a Mikomi uprostřed klanu, nazvala Mikomi jejich sídlo Hotelem. A bylo to tak. Jeden čas u nich přespával Taiki, Chuunin z Kumogakure, který poté přestoupil do Konohy a sem tam se našel i někdo další, kdo potřeboval nocleh. Taikiho obratně Mikomi "vyexpedovala" do jednoho z domů v Konoze. Jejich dům se brzy stal klidnou součástí klanu. To, když Naoto a Taura našli Alliiho přespávat uvnitř a s veškerou láskou, na kterou se v tu chvíli zmohli, ho vyhodili. Shijinina cesta "k síle" těmi chvílemi teprve začala. Jen utvrzením v touze stát se "pravou kunoichi" se stal rozchod s Alliim. Nepřenášela se přes něj lehce. Právě v té době ztratila mnoho ze svých ideálů, i když nakonec naštěstí dokázala jít dál. Aby na to zapomněla, začala vyvíjet své vlastní techniky a tomu se také většinu svého času věnuje. Obzvláště si oblíbila tvarování chakry. I přesto vzpomínala, jak na střeše sídla jejího klanu sedával Allii spolu s ní. Dokázala na střechu vyskočit aniž by rozlila jedinou kapku černého čaje, který milovala a často připravovala. Toužila na to zapomenout i přes milou blondýnku ze Suny, v jejíž přítomnosti ho spatřila.

Klid byl jen zdánlivý a pomohlo až když se doma vyplakala a svěřila se sestře. Měla pocit, že Allii poté neskončil zrovna růžově. Přece jen její sestra dokázala vytvořit jehly z celého těla. Všechen černý čaj, její milovaný, který našla doma ve vzteku vyhodila. Byl už příliš svázaný se vzpomínkami na jejího bývalého přítele. Od té doby pije a oblíbila si, i když ne tolik, kávu. Společné tréninky s Ryuujim, které následovaly a pomocí kterých se vyhýbala realitě a lidem, ji naučily lepším pohybům a ještě větší výdrži v souboji. Konečně si mohl být jistá, že se v boji nevzdá. Už měla pro koho, protože i přes to, jak tragicky v Konoze dopadala její generace, získávala nové přátele a v srdci uchovávala vzpomínku na ty staré. A poté přišel útok na Konohu. Orochimaru, který útočil bojoval se senseiem Alliiho. Se senseiem, díky kterému byl Allii nejlepším lékařským ninjou v Konoze, možná v celém světě shinobi. S Godaime Hokage Tsunade. Oba při souboji zemřeli a Shijinin přítel tak ztratil ženu, kterou bral jako svou jedinou rodinu. Tsunade mu odkázala svůj honosný dům i své místo jako velitele mediků. Největší smutek byl, když při útoku ztratily spoustu svých přátel z Chuuninských zkoušek. Právě Chuuniny boj nejvíce oslabil. Nebyl by to Orochimaru, aby si nevybral chvíli, kdy v Konoze nebyl téměř žádný Jounin a tak právě oni, Shijin v té době bylo patnáct, bojovali proti člověku, který žil několik generací.

Právě po nich, možná i díky Orochimarově útoku se jejich tým rozpadl. Jako kdyby na nich jejich senseii nezáleželo. Shizuka Yoru, snad vlivem ocasého démona Yonbiho v sobě, jednoho dne nezvládla trénink a její cesta shinobi skončila o samotě v tréninkových místnostech. Blízko u přátel a přece tak daleko. Shinji Yakamichi zmizel neznámo kam, aniž by se s ním Shijin mohla seznámit. Sotva si pamatuje jeho jméno. Netrvalo dlouho a z celého týmu zbyly už jen sestřičky Hyuugy, jak Shijin s oblibou sebe i Mikomi nazývala. Jejich sensei odešel na delší misi a naděje, že se vrátí, byla velmi mizivá a po čase je opustila úplně.

Jako kdyby toto nestačilo nedlouho poté opustili svět shinobi zřejmě navždy i Katsuro Sato, Hisagi Uzumaki a Hatake Infi. Z celých Chuuninských zkoušek už zbyly jen z Konohy Shijin a Mikomi. Ještě tu zůstal Ryuuji Akatsuchi, původem z Kirigakure. Jejich generace zřejmě neměla příliš štěstí, alespoň ne ti v Konoze. V té době se Shijin seznámila s Ryuujim. Chlapec s kočíčím ocáskem a oušky ji fascinoval a brzy si ho dokázala tolik oblíbit, že se stal jejím nejlepším přítelem. Sestry byly bez senseie a v Konoze se objevila Inuzuka. Inuzuka Ashi. S úsměvem oprášila staré sídlo kdysi mocného klanu a Shijin jí pomáhala. Inuzuka byla senseiem Ryuujiho, který původně pocházel z Kiri. Právě tak se spřátelili ještě více. Ryuuji se lidem vyhýbal a Shijin byla ráda, za každou chvíli, kterou s ním mohla strávit. I se štěnětem, které mu věnovala Ashi a ona sama ho pojmenovala Rongu.
Rongua vychovávala Ashina fenka Yuniiku, v překladu "Jediná." A Ashi sama učila Ryuujiho technikám klanu Inuzuka i přesto, že do něj nepatřil. Vložila v něj svou důvěru jako kdyby věděla, že i ona skončí špatně.

Nanadaime Hokage v té době upadl do dlouhého spánku na následky zranění v jedné z S-misí. Shijin přesně nevěděla, co se stalo. Právě Hyuugové však měli na starost jeho bezpečí. Sedávala u jeho lůžka a často se odtamtud nehnula, přebírala ochotně hlídky i od jiných. Tohle byla její povinnost. Nanadaime pro ni byl velmi důležitým člověk už proto, že ji naučil nebát se Kinjutsu, jež vyvinula. Ironické. Saigo no Emerarudonaito byla Shijinina vlastní technika. Silou léčení se vyrovnala Tsunadině umění už jako první - Emerarudonaito, Noc smaragdů. Saigo... Poslední. Shijin se podařilo vyvinout techniku, která by mohla zachránit kohokoli, kdyby umíral, ale za cenu Shijinina života. Věděla, že pokud ji použije, bude to pouze jedenkrát. Pouze jedenkrát v životě smí ochutnat tok smaragdové chakry. Netušila, zda se odváží a Nanadaime jí v ulicích Konohy řekl slova, na která nezapomene. Ne, nevybavuje si věty, ale jejich význam zná. Naučil ji nebát se toho a čekat na ten správný okamžik.

I něco dobrého však Orochimaru přinesl. Shijininou novou sensei se stala Hyuuga Naomi. Ano, Naomi. První mrtvý člověk, kterého Shijin spatřila a kterého se se sestrou tak bály. Orochimaru ji těsně před útokem oživil pomocí Edo tensei a již techniku nestačil zrušit. Při první společné S-misi zavraždili Feudálního pána, tak získala Naomi mazlíčka - Lízu. Představte si, jak kočka hrající Shogi trénuje mezi Hyuugy. V té době byl ještě Assasin Senju v kómatu a ona byla daleko. A tam s ní i Seito Senju, bratr Hokageho a Tobiru Senju, jeho syn. V nemocnici i přesto nechala drobnou chakrovou vránu. Když ta se objevila před sídlem Feudálního pána, rozběhla se zpět. Prošla bránou a minula Ryuujiho sensei, Ashi Inuzuku. Nedokázala ji zastavit. Právě ona totiž zradila. To Konoha kdysi nechala zabít Ashiny rodiče. To Konoha. Danzou Shimura dokázal Ashi zadržet, přesto však uprchla. Ryuuji zůstal sám a Shijin také, přesto byli pořád jen přáteli. Assasin Senju se probudil, ale Hokagem zůstal Danzo, což se Shijin nelíbilo. Neměla toho člověka ráda. Líza mnohokrát čekala na Nanadaime Hokageho, Assasina Senju, jen aby mohla předvést své Oiroke a vyděsit ho k smrti. Shijin měla v té době téměř chuť si to zkusit také, ale zato touha zamířit občas do kanceláře a sama si říct o misi nebo o svitek ji bez přítomnosti Nanadaimeho na dlouhou dobu přešla. Věděla, co dobrého oba udělali pro Konohu, ale přesto toho člověka neměla ráda. Nastával čas války. Mikomi s Alliim Uzumakim vyrazili jako doprovod Assasina Senju, zatímco Danzo hlídal Konohu, na sraz pěti Kage, kde se rozhodlo, že Kumo zradila a spolčila se s Reinou Kanou, již Shijin nenáviděla za vraždu její - teď už živé - sensei Naomi, která se v té době stala po Futoshim novou hlavou klanu Hyuuga.

Mikomi se nedlouho poté stala Velitelkou jouninů.
Shijin získala po náležité zkoušce v Otogakure hodnost Jounina. Léta plynula klidně, ona dostala na starosti dokonce i vlastní tým, který úspěšně prošel Chuuninskými zkouškami.

A dál...

_________________
avatar
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 23
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Zobrazit informace o autorovi Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Re: Shijin Hyuuga [JOUNIN]

Příspěvek pro Shijin Hyuuga za Sat 10 Nov - 23:00

Pokud by to bylo možné, poprosila bych o přesun do aktivních.
V Konoze, pokud se správně dívám, mou postavu nikdo nenahradil, životopisy Jouninů jsou bez mého tři, v ostatních vesnicích bývají čtyři. Samozřejmě bych byla aktivní, co nejvíc by to šlo.

_________________
avatar
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 23
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Zobrazit informace o autorovi Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru