Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gray Syntaro

2 posters

Goto down

Gray Syntaro Empty Gray Syntaro

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 21:20

Meno:Gray

Priezvisko:Syntaro

Pohlavie:muž

Povaha:Urážlivý, inteligentní, iniciátor, kreatívny,snob, netrpezliví,zvedavý,odvážny až šialenec nepoznám mieru, Solidárny a ešte zopár vlastnosti

vek:15

hodnosť:Genin

Klan: Yamada

Kekkei genkai:Hyōton

Výška:188

Váha:85 Kg

Dedina:Kirigakure

Sen:ovládnuť vodný element vo všetkých formách Ľad,Para atď .....

Príbeh: Takže som sirota, aspoň si myslím keďže ma mnísi neďalekého chrámu našli keď som mal 1 roky.V tedy v našu malú dedinu zachvátil požiar a nemám spomienky na rodičov ani neviem
či sú nažive. Mnísi ma volali Gray podľa farby vlasov a priezvisko mam podľa Majstra chrámu.Od začiatku som bol neposeda a vždy som chcel behať a robiť skopičiny ale učenia som sa nebál.V chráme sa mnisi učili rôzne umenia žili nenásilným životom a pomáhali iným.Chrám sa staral o bezdomovcov staraním sa o nich a ich radosti s našeho príchodu som si vypestoval zodpovednosť za ostatných nemohúcich.Boli veľmi výstredný čo sa týka Umenia.Postupom času ma mnísi učili písať,naučili ma Matematike , alchýmii, filozofii , meditácie a ovládanie čakry.Chrám bol v blízkosti Akadémie tak som mohol Súčasne popri učeniu v chráme chodiť aj do školy ninjou skúšky som spravil ale mnisi žili nenásilným životom tak som sa nestal hneď geninom už som chcel aj oznámiť že nechcem byť mníchom ale ninjom ale nedávno po skúškach náš chrám napadli zlodeji.Zlodeji boli dosť vychudnutý,špinavý.Kričali nech im vydáme jedlo a peniaze.Vtedy som prišiel do chramu ja s šuvikenmi ktore som si požičal na trening(mnisi zbrane nemali)a hodil som hrsť šuvikenov do davu.Zasiahol som človeka na čele dave a spôsobil som mu masívne krvácanie.Ako to ostatní videli rozutekali sa a nevládne telo nechali na zemi.Potom mi majster povedal že som porušil ich kódex takže som bol vykázaný.V tedy som dostal označenie dediny, od tedy som ninjom, Snažím si nájsť tým, spím pod širákom a čakám na lepšie zajtrajšky.

Strach:Mam strach že nebudem mať dostatok síl ochrániť svojich kamarátov

Obrazok:uvedený Vyšie

Techniky:
Kawarimi no Jutsu - technika náhraNinjutsudy
Kakuremino no Jutsu - technika neviditelného pláště
Nawanuke no Jutsu - útěk z pout
Henge no Jutsu - přeměna
Bunshin no Jutsu - technika klonu

Body:
Ninjutsu - 2,5
Taijutsu - 2,0
Genjutsu - 0
Inteligence - 2
Síla - 2,0
Rychlost - 2
Chakra - 3,5
Ruční pečetě - 1


Naposledy upravil Gray Syntaro dne Mon 14 May - 12:51, celkově upraveno 4 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Gray Syntaro Empty Re: Gray Syntaro

Příspěvek pro Makoto Sun 13 May - 23:20

Tak to je dobre, na pobaveni nejak zivotopis je dost kratky i na genina. No ze by studen akademie porazil vudce zlodeju to se mio taky moc nezda. Nebo jsem snad spatne videl?Gray Syntaro Cebollita_animated_onion-19
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Gray Syntaro Empty Re: Gray Syntaro

Příspěvek pro Anonymní Mon 14 May - 8:05

Videl si dobre
Def. zlodeja:Osoba ktorá odcudzi vec inej osoby bez jej vedomia a ponechá si ju
banda zlodejov boli len hladujúci roľníci ktorí si mysleli že chrám bude ľahká korisť(chram=nenasilie)
Popravde ani som nevedel či to vodca(každá tlupa by mala mať iniciátora, takého čo povie hej poďme lúpiť Very Happy) ja som len hodil nejaké 3 šuvikeny a zasiahli jednu osobu=smrť ostatní sa rozpŕchli
prikladám ako rozšírenie životopisu(akurát keď som to daval do Pribehu vam sa trochu zrútil web nechce sa mi kopirovať
myslim ze ako odôvodnenie postačuje Ďakujem

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Gray Syntaro Empty Re: Gray Syntaro

Příspěvek pro Makoto Mon 14 May - 9:59

OK POvoleno
Tedy v pripade ze nemas KG a dalsi vec body a techniky prosim do popisu
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Gray Syntaro Empty Re: Gray Syntaro

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Sat 7 Jul - 8:13

- Přesun na hřbitov -
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Gray Syntaro Empty Re: Gray Syntaro

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru