Akasuna/Ayme

Goto down

Akasuna/Ayme

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa za Fri 11 May - 17:25


Klan Akasuna má své kořeny v samých prvopočátcích Skryté Písečné vesnice. Stáli při jejím budování, stáli při jejím zničení, stáli při ní vždycky!
Členové klanu byli vždy bezmezně oddáni své vesnici, byli pro ni připraveni umírat i bojovat a to se velmi cenilo. Už odedávna byli proto umisťováni vysoko v pomyslném žebříčku a zastávali vážené a důležité pozice, ať už jako bojovníci, členové důležité rady vesnice či nejdůležitější – pozici Kageho. Byli to také právě členové klanu, kteří pečetili jednoocasého démona do jeho nových jinchuuriky, či dokonce se sami nositeli a schránkami démona stali.
Ač se klan nevyznačuje žádnou dědičnou schopností, ani nedisponuje žádnými neobvyklými schopnostmi, jeho bojové techniky jsou známi téměř po celém světě. Klan Akasuna se specializuje na boj s loutkami, lékařská jutsu a používání především fuutonové podstaty.
Prvními dobou zaznamenanými členy klanu byla Akasuna no Chiyo a její bratr Ebizou. Společně tvořili tým známí též jako Legendární sourozenci - Gokyōdai . Oba se vzájemně skvěle doplňovali. Tichý, velmi klidný a zdrženlivý Ebizou a jeho impulzivní sestra. Bojově byl právě Ebizou ten, kdo vymýšlel strategie a bojoval silou, zatímco Chiyo byla známá především svými lékařskými technikami, schopnosti a znalostmi o jedu a také boji s loutkami, pro klan tak typické.
Jedinou osobou, která se Chiyo dokázala vyrovnat v oblasti jedů a léčení, byla Tsunade. Své schopnosti uplatňovala především ve druhé světové válce Shinobi. Zde také bojovala mnohokrát právě s Tsunade, či například s Hanzoem a jeho Salamandrem, kdy proti jeho jedu našla protilátku.
Zodpovídala také za zapečetění jednoocasého démona do Gaary, podle rozkazů čtvrtého Kazekage. Po této události se Chiyo i její bratr stáhli z popředí a pohybovali se spíše v ústraní, lovili ryby.
Byla to také Chiyo, kdo přivedla na svět potomka, chlapce, bohužel jeho jméno, ani identita otce se nikdy nezjistila.
Její syn, jonin skryté Písečné vesnice, se nakonec oženil s neznámou kunoichi taktéž ze Suny a zplodili nejznámějšího člena klanu – Sasoriho. Oba dva zemřeli v bitvě ve Velké ninja válce rukou Hatakeho Sakumi.
Sasori tedy vyrůstal dlouhou dobu sám, jen se svou babičkou, která mu k utěšení postavila loutky právě jeho dvou rodičů a začala jej učit základům používání loutek. Nemohla tušit, že se Sasori jednoho dne obrátí proti nim a odejde z vesnice. Bylo mu tehdy dvacet let..
Do vesnice se vrátil o několik tel později už jako člen Akatsuki. Dostal společně se svým partnerem Deidarou za úkol přivést jednoocasého jinchuurikiho – Sabaku no Gaaru. Sasori využil svého bývalého podřízeného Yuuru, na kterého před odchodem použil peče´t, a který mu nevědomky sloužil jako špion. Mise byla úspěšná a Kazekage unesen..
Do děje se nakonec znovu vrací Chiyo, když pomáhá týmu z Listové přivést Gaaru zpět.
Setkání rodiny končí nakonec bojem mezi oběma loutkáři, kdy se odkrývá tajemství Sasoriho mládí, zesílení i skryté možnosti staré paní. Sakura s Chiyo nakonec Sasoriho porazí a on zemře…
Když se navíc Chiyo dozví, že je Kazekage Gaara mrtví, použije svou unikátní techniku Kishou Tensei a vrátí mladému vůdci život. Cena za techniku je však nejvyšší a i ona umírá…
Pár let po odchodu obou členů přichází za již velmi starým Ebizou žena jménem Veira. Prozradí mu své dlouholeté tajemství a to, že je matkou Sasoriho dětí Toshiyi a Minako. Ještě než Ebizou zemře, v úctyhodném věku 86 let, uzná ji i její děti členy klanu.
Veira byla jako mladá kunoichi patřící pod loutkovou brigádu – Kugutsu Butai. Byla v hodnosti jonin a její podstatou byl fuuton a raiton. Po narození jejích dvojčat se však kariéry shinobi vzdala a usadila se na okraji Suny do doby, než se svěřila Ebizou a on ji nepřestěhoval do rodinného sídla.
Léta ubíhala, a zatímco z Toshiyi se stal uznávaný loutkař, Minako vynikala především ve větrných technikách. Oba dva vstoupili do ANBU jednotek a stali se běžnými, řadovými členy s hodností Joninů.
Starší ze sourozenců si po pár letech vzal kunoichi z nevýznamného klanu jménem Arisu a po pár letech manželství se narodil jediný potomek – dcera Pilikka.
Minako následovala bratra jen několik let po něm, když si vzala Reiza Ayme, čímž došlo ke spojení dvou velmi významných klanů. Klan Ayme byl znám pro svou výtečnou vlastnost skvělého ovládání chakry. Ne nadarmo byl právě jeden ze členů tohoto klanu jinchurikim Shukaku, před tím, než zemřel a démon se uvolnil.
I jim se po několika letech narodil potomek a to malá Yoko.
Bohužel všichni čtyři zemřeli ve válce ninjů, čímž se historie opakovala. Obě malé holčičky nakonec vychovávala babička Veira.
Starší Pilikka pokračovala v klanové specializaci a stala se mistrem loutkářem. Po několika měsících v ANBU jednotkách nakonec zvládla zkoušky a stala se Kazekage.
Yoko se specializuje především na boj s elementy, kdy je jejím stěžejním především fuuton. Kvůli ztrátě rodičů na čas pozastavila svůj trénink, a má proto hodnost chunina.
Veira se odebrala do důchodu a žije v horské chatce, sama daleko od civilizace, kde ji navštěvují pravidelně obě vnučky.
Edit.
Mezi roky přibyli do obou klanů přírůstky - Pilice se narodil syn Daichi, částečně Uchiha. Yoko vychovává malého Daikiho, napůl Namikazeho (xD), objevil se Piličin starší bratr Zen a později i nevlastní bratr Akio, který se nese krev klanu Sakkaku.
Po velkém převratu se všichni členové schovali do podzemních tunelů pod vesnicí a dál bojují a věří, že jednou přijde znovu mír..

Akasuna no Chiyo - mrtvá
Akasuna no Ebizou - mrtví
Otec a matka - mrtví
Akasuna no Sasori -mrtví
Akasuna no Veira - živá
Akasuna no Arisu - mrtvá
Akasuna no Toshiya - mrtví
Akasuna no Pilikka - živá
Akasuna no Zen - živý
Akasuna no Daichi - živý


Akasuna no Minako/ Minako Ayme - mrtvá
Reizo Ayme - mrtví
Yoko Ayme - živá
Daiki Ayme - živý


Naposledy upravil Akasuna no PiliKKa dne Tue 28 May - 15:41, celkově upraveno 2 krát

_________________
..o Pilče xD:

Loutky:
Akasuna no Sasori - všechna jutsu
Sabaku no Gaara - všechna jutsu

Jutsu:

Raiton:
Raiton: Hiraishin
Chidori
Chidori Nagashi
Chidori senbon
Chidori Esou

Jiná:
Shunshin no jutsu
Shosen no jutsu

Sharingan na levém oku - používá jej jako doplněk a výhodu k boji, také kvůli chidori. Nekopíruje!
Lékárnička


Body:
Taijutsu: 4.5
Ninjutsu: 5
Genjutsu: 3.5
Inteligence: 3.5
Síla: 2
Rychlost: 5
Chakra: 4.5
Ruční pečetě:4.5


--------------------
Get drunk and fuck and fight!
avatar
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru